Nepodmíněná láska

naše první fórum... :-)

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 9:14:42

Neboť "mysl" lze opravdu přirovnat k tomu diamantu, co lomí čiré světlo na tisíce barev...
To je její přirozenost a dar od zdroje - životu.
To že jsou z té palety i patlanice, je zas o svobodné pozornosti, vůli...
Ve své čirosti jsou to prosté aspekty bytí. A to je na duchovní cestě odkrýváno,
a advaita jak známo je celistvost.
I toho třpytu v prázdnu.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » pon 06. kvě 2024 10:20:17

Pedrito píše:
Jana píše:
Pedrito píše:To bude nejspíš ta bezděčná láska universální...

Nebo spíš jen to ego, co je z ní paf. Na větvi jak ta opice.


Boží láska Tě podporuje ve všem, co si vybereš. Takže aby ses nemotal jak nudle v bandě, když sis zvolil opačný směr, máš nasměrováno.

Jo dává ti svobodu. I ji do tý svobody (mysli) pozvat, a přijmout všechny její kvality - a tím se odevzdat.
Ale ty jdeš nevědomky proti ní, a to je hřích, neb "vše bude odpuštěno",
jen jedno jediné ne ve své setrvalosti. Ale to je tvůj proces, druhý do toho nezatahuj.
Chtěli ti jen pomoct.


K čemu jsi mi chtěl pomoci? Ke sjednocení s ďáblem? K výměně téhle krásy a dokonalosti, kterou tohle Bytí je, za touhu po výhře peněz ve fortuně?
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 10:34:41

Chapu, že nejsi schopna zachytit sdělení řečeného, nejen mého, ale kohokoliv... včetně těch Probuzených.

Tvoje posuzování a soudění druhých už není skrývané, už jsi se projevila v celé "kráse".

A když někoho zabanuješ, tak za ním nelez. Je to idiotické.

:mavam:
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 10:51:50

PS. Ježíš byl taky spolčen s ďáblem, když jednomu ze svých apoštolů (už si nepamatuju komu)
poradil, ať si koupí los, aby zaplatil nějakou pohledávku?
:-) Tobě z toho duchovna prostě hrabe.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » pon 06. kvě 2024 12:11:55

Pedrito píše:PS. Ježíš byl taky spolčen s ďáblem, když jednomu ze svých apoštolů (už si nepamatuju komu)
poradil, ať si koupí los, aby zaplatil nějakou pohledávku?


Na tohle jsi přišel jak? V Bibli není žádné místo, kde by Ježíš radil někomu, aby si koupil los a zaplatil s ním nějakou pohledávku. Ježíšovo učení je zaměřeno na duchovní a morální otázky, nikoli na finanční transakce.

Ježíš sám vyháněl penězoměnce s chrámu.

Když ďábel pokouší Ježíše, tak se v něm pokouší vzbudit touhu po majetku, moci, slávě.

Vypadá to tak, že vůbec nevnímáš, co čteš, kam jdeš, co děláš a čím se necháváš ovlivňovat.

Honzam je skvělý v tom, že Ti jasně říká, jaká je jeho role, a věř, že kam Tě vede, je přesně opačným směrem, než vede Ježíš.

To bys při troše inteligence mohl dokázat poznat.

Ani já Tě neblafuju. To, o čem mluvím, je skutečnost.

Boží království není něčím po smrti, něčím, co nelze tady a teď poznávat.

Je to svět Probuzených.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 12:43:53

Jana píše:
Pedrito píše:PS. Ježíš byl taky spolčen s ďáblem, když jednomu ze svých apoštolů (už si nepamatuju komu)
poradil, ať si koupí los, aby zaplatil nějakou pohledávku?


Na tohle jsi přišel jak? V Bibli není žádné místo, kde by Ježíš radil někomu, aby si koupil los a zaplatil s ním nějakou pohledávku. Ježíšovo učení je zaměřeno na duchovní a morální otázky, nikoli na finanční transakce.

Ježíš sám vyháněl penězoměnce s chrámu.

Když ďábel pokouší Ježíše, tak se v něm pokouší vzbudit touhu po majetku, moci, slávě.

Vypadá to tak, že vůbec nevnímáš, co čteš, kam jdeš, co děláš a čím se necháváš ovlivňovat.

Honzam je skvělý v tom, že Ti jasně říká kým je, a věř, že kam Tě vede, je přesně opačným směrem, než vede Ježíš.

To bys při troše inteligence mohl dokázat poznat.

Ani já Tě neblafuju. To, o čem mluvím, je skutečnost.

Boží království není něčím po smrti, něčím, co nelze tady a teď poznávat.

Je to svět Probuzených.


Jano, kdybych ti o tvém pomýlení říkal jen já, jako vždy reakci na to, co z tebe leze, mohla bys nad tím mávnout rukou, ale říkali a říkají ti to nezávisle, desítky praktikujících...
Klidně nad tím mávni rukou, ale nevrš na to další předsudky.
Už mnohokrát se ukázala tvá mýlka, ale ty jako by to ani nepostřehneš, ani stopa uznání chyby..
A takovýhle typ duchovňáka bude někomu posuzovat jeho cestu? Tvá slova nemaj vůbec žádnou váhu, jsou mrtvá.

PS. Nemám takovou superpaměť, abych si ten příběh z bible detailně vybavil.
Ale pamatuju si že ta knížka popisující všechna evangelia, i ta církví neschválená, se jmenovala Světlo Života.
A v jednom tom evangeliu to bylo takto posáno. Koukni po antikvariátech, třeba na tebe
vykoukne a rozšíří obzor, a ukáže další omyl. A pokud si to pamatuju špatně, tak ukážře omyl můj.

A víš co tě čeká když dál budeš zaklínat a soudit? Tady dostaneš jen ban...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » pon 06. kvě 2024 13:06:48

Pedrito píše:PS. Nemám takovou superpaměť, abych si ten příběh z bible detailně vybavil.


V Bibli nic takového není. Poutat mysl k touze po penězích je přímo v rozporu s Ježíšovým učením.

To, že mnozí nevěří, že svět Probuzených je Dokonalý, nemá chybu a je tím, co nazývá Ježíš Božím královstvím, je jiná věc. Ten, kdo tohle nepoznává, může věřit, že se mýlím a je to jeho věc.

Těch, co volali po ukřižování Ježíše, bylo také víc, než těch, kteří při něm stáli.

Pedrito píše:Tady dostaneš jen ban...


Může tohle být to poslední, co si tady ode mě přečteš.

Ale uvědom si, že čím hlouběji klesneš, tím hůř se Ti bude dostávat nahoru.

Honzam to o tomhle směřování ví.

Zná ten okamžik, kdy se naše cesty rozdělily.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 13:29:31

To odsoudíš všechny, kdo si vsadí lotto? Chudáci lidi. Kdybys měla v sobě špetku intuice, pochopila bys, z toho co k tomu bylo řečeno, že nám jde o něco jiného, než o mamon. Ten je na smrtelý posteli každýmu prd platnej.
A jasně jsem řek že sázet loterii v naději velkého zisku, je pitomé.
Když nepoznáš že to bereme jako matematickou hru, tvoje věc a tvý předsudky.
Jsou lidi, co druhé nelegálně a rádi okrádají, i se nechaj okrádat. To je cesta na šibenici.
Kafe a zákusek, atp, si taky koupíš, za peníze získané nějakou činností, dle svého umu. Potřebuješ je?
Jestli ne, mám to zvát závislostí na mamonu?

Já si dám, že to jsi ty, tu práci a půjčím si v knihovně všechny verze Biblí, a textů Nového zákona,
a uvidíme, co k tomu najdu. Jinak znalec je Salmo, třeba o tom něco ví.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 13:41:34

Vyskočilo mi, že to byl příběh o rybě, myslím že řek Ježíš Petrovi, který tuším neměl na zaplacení daně, ať chytne rybu a v její puse najde minci, a za tu ať si koupí los...
Víc z paměti nevydoluju. :-)
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » pon 06. kvě 2024 13:55:29

Pedrito píše:To odsoudíš všechny, kdo si vsadí lotto?


Pedrito, vůbec ne. Nikoho nijak neodsuzuju, jen Ti prozrazuju, kam směřuješ.

Předchozí Honzamův klient se dal s Honzamem taky na sázení. Na smrtelný posteli mu přinesla úlevu Ježíšova modlitba.

Chudáci lidi. Kdybys měla v sobě špetku intuice, pochopila bys, z toho co k tomu bylo řečeno, že nám jde o něco jiného, než o mamon. Ten je na smrtelý posteli každýmu prd platnej.
A jasně jsem řek že sázet loterii v naději velkého zisku, je pitomé.
Když nepoznáš že to bereme jako matematickou hru, tvoje věc a tvý předsudky.
Jsou lidi, co druhé nelegálně a rádi okrádají, i se nechaj okrádat. To je cesta na šibenici.
Kafe a zákusek, atp, si taky koupíš, za peníze získané nějakou činností, dle svého umu. Potřebuješ je?
Jestli ne, mám to zvát závislostí na mamonu?

Pedrito, ono je to všechno jenom hra, sen, mája, ve skutečnosti to, kým je Honzam, to, kým jsi Ty, je Boží a není v ničem vůbec nic špatně.
A s tím, kdo dotáhl do dokonalosti jednotu s ďáblem, můžeš prožít to největší dobrodružství, jaké si umíš představit. Ale je to i s tím, že to prožiješ hodně opravdově, peklo v Honzamovo realitě je skutečným peklem.

Na druhou stranu, pokud o to stojíš, a potřebuješ si tím projít, proč ne. Má vnoučátka toužila po dobrodružné virtuální realitě, tak jsme šli na virtuální horskou dráhu s plnohodnotným přetížením. Asi desetkrát jsme se tam virtuálně zabili, prolétli jsme projíždějícím vlakem, padali do propasti a podobně. Mně se zvedal žaludek a dětičky se smály, no.

Takže se nenech rušit, Pedrito a projdi si čímkoliv je libo.


Pedrito píše:Já si dám, že to jsi ty, tu práci a půjčím si v knihovně všechny verze Biblí, a textů Nového zákona,
a uvidíme, co k tomu najdu. Jinak znalec je Salmo, třeba o tom něco ví.

Děláš mi čím dál větší radost, Pedrito, držím palce. Těším se, co objevíš. Měj se nádherně.

:kyti: Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » pon 06. kvě 2024 14:15:25

Pedrito píše:Vyskočilo mi, že to byl příběh o rybě, myslím že řek Ježíš Petrovi, který tuším neměl na zaplacení daně, ať chytne rybu a v její puse najde minci, a za tu ať si koupí los...
Víc z paměti nevydoluju. :-)


Ano, v Bibli je příběh, kde Ježíš říká svému učedníkovi Petru, aby chytil rybu, a v její puse najde minci. Tento příběh je zaznamenán v evangeliu podle Matouše (17:24-27). Když přišli do Kafarnaum, přišli k Petru ti, kteří vybírali chrámovou daň, a zeptali se ho: „Váš učitel neplatí chrámovou daň?“ Petr odpověděl: „Ano, platí.“ Když pak vešel do domu, Ježíš mu předešel otázkou: „Co si myslíš, Šimone? Od koho berou králové země daně nebo celné poplatky? Od svých synů, nebo od cizinců?“ Když odpověděl: „Od cizinců,“ Ježíš mu řekl: „Takže synové jsou svobodni. Ale abychom je nenápadně nepohoršili, jdi k moři, hoď udici, a tu rybu, kterou jako první chytíš, vezmi, otevři jí tlamu a najdeš tam stater. Ten dej jim za mě i za sebe.“

Nicméně, v tomto příběhu Ježíš neříká Petru, aby si za tu minci koupil los. Mince byla použita k zaplacení chrámové daně.

Je to adekvátní tomu: "Hledejte nejprve Boží království a jeho spravedlnost, a toto vše vám bude přidáno." (Matouš 6:33-21)

Takhle to je, když nalézáš nejprve Boží království, tak vše, co je třeba, je přidáno. Jak říkají Probuzení - Vesmír se stará.

Ale cesta s ďáblem vede opačným směrem.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 15:28:12

Vždyť furt jedeš tu svou písničku, podvádíš se tím. Já o Honzamově cestě nijak nešpekuluju, nedomýšlým, jak to má, tak to má. Finito. Jestli máš zkušenosti s nějakou satanistickou sektou, tak já ne, a jde to mimo mě. A nepitvám ani, co bylo mezi vámi, jen jsem to slyšel. Finito. Ani nebažím po milionech.
Jsou to všechno tvoje představy, mráčky na nebi.

A křesťanské texty jsem četl tak před 25 lety. Možná mi něco splývá dohromady, netvrdím že to není možné.
A nejsou všechny Bible i texty, které do nich církev nepustila, stejného znění.
Mě ten los prostě v paměti utkvěl... ale ne že by to bylo důležité.
Ve světě prostě žiješ, chodíš do práce, bereš za ni mzdu, nakupuješ si za ní šat, věci, jídlo, cestuješ, bavíš se....
Nakolik jsi na tom čem závislá si zodpověz sama.
S nelpěním je to Přirozenost, Radost, Hra...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » pon 06. kvě 2024 16:06:03

Pedrito píše:Vždyť furt jedeš tu svou písničku, podvádíš se tím. Já o Honzamově cestě nijak nešpekuluju, nedomýšlým, jak to má, tak to má. Finito. Jestli máš zkušenosti s nějakou satanistickou sektou, tak já ne, a jde to mimo mě. A nepitvám ani, co bylo mezi vámi, jen jsem to slyšel. Finito. Ani nebažím po milionech.
Jsou to všechno tvoje představy, mráčky na nebi.


Můžeš si tu Honzamovu "Jednotu s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!" prostudovat, můžeš Honzamovi věřit, že té jednoty v téhle relativní realitě dosáhl. Můžeš se pokusit mu to zpochybnit, nevěřit mu, můžeš to ignorovat, ale funguje to na podobném principu jako působení Probuzených.

To, co na sebe necháš působit, Tě buď osvobozuje a zvedá vzhůru, prosvětluje to Tvou mysl, povznáší k osvícení, nebo Tě to spoutává, stahuje do temnot, hmotné připoutanosti, což zatemňuje a prohlubuje prožívání pekla, něco na styl vaření žáby. Nejdřív je to příjemně teplé, a když začne klokotat var, tak už je na vyskočení z toho pozdě.

To první je Milost a to druhé je temnota.

A křesťanské texty jsem četl tak před 25 lety. Možná mi něco splývá dohromady, netvrdím že to není možné.
A nejsou všechny Bible i texty, které do nich církev nepustila, stejného znění.
Mě ten los prostě v paměti utkvěl... ale ne že by to bylo důležité.
Ve světě prostě žiješ, chodíš do práce, bereš za ni mzdu, nakupuješ si za ní šat, věci, jídlo, cestuješ, bavíš se....
Nakolik jsi na tom čem závislá si zodpověz sama.
S nelpěním je to Přirozenost, Radost, Hra...


Tohle je sice krása, pokud k tomu není žádná připoutanost, pokud v tom není žádná touha.

Tak hodně štěstí.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Pedrito » pon 06. kvě 2024 16:31:26

Tobě ten Honzam asi betélně strašá v bédně :-) Mě nikoliv, no tak probírej s ním, tu jeho symboliku.

Já se nikým ze své cesty svádět nenechám, a co vnitřne nezakusím, pro mě nemá žádný hlubší význam.

Nemá smysl mi vůbec nic podsouvat, a snad ani já svůj pohled silou nikomu necpu. Nemám takový záměr.

Jestli to co píšu někoho inspiruje, v pohodě, když ne, v pohodě.
Čisté inspirace příjmám. Toť vsjo.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 749
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » pon 06. kvě 2024 17:32:21

Pedrito píše:Tobě ten Honzam asi betélně strašá v bédně :-)


Absolutně ne, má můj obdiv. Je to ve skutečnosti služba jako každá jiná.

Honzam slouží těm, kteří jsou orientovaní podobným způsobem, jako on a nemají zájem o to, o co on nemá zájem:

honzam píše:
Rád si tady popovídám o Ďáblu s každým. Z mého pohledu sem Jana tahá věci, které na tohle vlákno nepatří (Boží království, Kristus, láska, ...). Nemá dostatek dobrého vychování a respektu k druhým, aby je diskutovala jinde, třeba na svém vláknu Janašram. Samozřejmě si rád popovídám i o jiných věcech s výjimkou Božího království a Krista.

http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t ... 838#p32838


Pedrito píše:Mě nikoliv, no tak probírej s ním, tu jeho symboliku.

Já se nikým ze své cesty svádět nenechám, a co vnitřne nezakusím, pro mě nemá žádný hlubší význam.

Nemá smysl mi vůbec nic podsouvat, a snad ani já svůj pohled silou nikomu necpu. Nemám takový záměr.

Jestli to co píšu někoho inspiruje, v pohodě, když ne, v pohodě.
Čisté inspirace příjmám. Toť vsjo.


Tak hodně štěstí.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod vostalpetr » stř 08. kvě 2024 18:57:24

Jana píše:
vostalpetr píše:Ale o kolektivní karmu kterou vysrala náboženská potrla jako Ježíš nebo Buddha,

Která se snažila potlačit ego,

Pac jejich ego samo jim způsobovalo utrpení

A tak vymysleli pitominy na potlačení ega, které ovšem vedou k ještě většímu egoismu a sebestřednosti


U Budhy nebo Ramany tu příčinu známe,

Šlo o setkání se smrtí,

Ale příčinu zblbnutí Ježíše už asi neodhalíme,

Protože o něm skoro nic nevíme a co víme jsou smyšlenky lidí co jej ani neznali...


Jde tedy o kolektivní karmu kterou velmi neblaze ovlivnily tidle náboženští sraci

Svým negativním náhledem na ego...



Líbí se mi na Tobě, že mě umíš rozesmát.

Pedrito nevěřil, že chováš stejné emoce vůči Buddhovi a Ježíšovi, a Ty mu tady k tomu přidáš i Ramanu.

Obrázek

Zajímalo by mě, proč pořád jezdíš do Indie, když Ti tam stejně nedošlo, že ego k ničemu nepotřebuješ?


Zajímalo by mě proč ty jsi taková pica co si myslí že ego nemá,

A co máš proti tomu egu když ego je vcelku přirozená věc a vůbec nevadí,

Vadit může jen blbymu egu...

Že ty máš blbý ego ?
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4868
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod vostalpetr » stř 08. kvě 2024 20:18:55

Jana píše:
Pedrito píše:Je tu něco zajímavého, za ty roky jsem si všim, že některé malinké děti se hned tulí k návštěvě, hned se chtěj přátelit, chovat, jako by to byl člen rodiny. A jiné se schovávaj a brečí, bojí se... A tak je to třeba i pejsků a koček, něktéré si tě hned oblíbí a chtěj si hrát, předvádí se, skotačí, mazlí se... A mnohé jsou opatrné.. a mnohé se utíkaj schovat...



Nedej se zmást. Zajdi si do nějakého dětského domova a tam se na Tebe pověsí skoro všechny děti jako klíšťata a nebudou Tě chtít pustit. Dají Ti najevo tolik přátelství a lásky, ale když se jich ujmeš, tak Ti bez zábran vzápětí odejdou klidně s jiným strejdou nebo tetou a ani si na Tebe nevzdychnou. Je to syndrom citové deprivace. Trvá strašně dlouho, než se z takového hladu po lásce dítě uzdraví a na místo touhy být milován se objeví schopnost milovat.

Kdežto když přijdeš do rodiny, ve které jsou děti milované svými rodiči, tak si Tě možná budou zvědavě prohlížet, možná se s Tebou budou přátelsky bavit, usmívat se na Tebe, ale tulit se k Tobě nebudou, natož aby se nechaly odvést pryč. A když si jejich důvěru a přízeň nakonec získáš, tak o ni jen tak nepřijdeš.


No je mně jasný že ta tvoje věčná a neměnná láska je v podstatě připoutanost,

Proto taky svobodnou lásku považujes za citovou deprivaci a neschopnost lásku dávat

Pro tebe je prostě láska spoutanost a závislost, nikoliv svoboda a změna přítomnosti,

Proto jsi taky

Zamindrákovana pica...



Hlavně o tu lásku čili závislost nepřijít, hlavně láskou spoutat, kundo blbá...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4868
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod vostalpetr » stř 08. kvě 2024 20:22:58

Takhle to je, když nalézáš nejprve Boží království, tak vše, co je třeba, je přidáno.


Proto jsi idiotko posilana do prdele,

To je to co je treba aby bylo k tvými blábolení přidáno..

:haji:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4868
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod vostalpetr » stř 08. kvě 2024 22:03:58

Tak hodně štěstí.


Ještě že jsi mně to připomněla

Takže co to máš za problém s neštěstím že jej furt musíš potlačet blabolenim o štěstí ???





???


:foto:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4868
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Nepodmíněná láska

Příspěvekod Jana » čtv 09. kvě 2024 8:05:54

vostalpetr píše:
Tak hodně štěstí.


Ještě že jsi mně to připomněla

Takže co to máš za problém s neštěstím že jej furt musíš potlačet blabolenim o štěstí ???





???


:foto:


Je skvělé si ověřovat v praxi, jak to funguje. Můžeš to vyzkoušet.

Například, jestli miluješ šlehačkový dort, tak si klidně dopřej spousty šlehačky a když někdo půjde kolem a máš pocit, že by ji měl taky rád, tak na něj zavoláš: "Hodně šlehačky" , jako že Tobě chybět nebude, protože jí máš dost, že si může také brát to, co Ty rád.

A pak si můžeš lehnout do hoven, topit se v nich, jestli by Tě v nich napadlo na někoho volat: "Hodně šlehačky"...

Tak to máš i s tím: "Tak hodně štěstí."

Jinak, Péťo, obdivuju, jak na tu Janu dokážeš pořád myslet.

To já nedokážu, protože, když na ni pomyslím,

tak mě začnou bolet tváře od smíchu.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron