Kde je problém ???

naše první fórum... :-)

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » čtv 07. úno 2019 16:23:25

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=42&t=490
Hlavní body Abraháma jsem přečetl, a z toho plyne, že to channeling je, ale pro začátečníky. Zasvěcení to mají jinak. Holt v osmé třídě se učí něco jiného než v první obecné :D
A jak jeho učení na Inspiruj skončilo? Soudím že se rozplynulo do prázdna jak jinde... klasika... :)
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » čtv 07. úno 2019 16:28:12

Jasně, ale v tom směru mystiky o který se většina lidí na Inspiruj zajímá,

je obvyklý to,

že i ty dary postupně pouštíš, páč jsi pochopil, že čím víc pustíš, tím víc dostaneš...

Tedy povětšinou ale uvázneš tam, kam jsi chtěl dojít,

takže to pak mnozí drží a jsou s tím spokojeni a dál nejdou...

Ale ono je stále kam jít, k vyšší úrovni a porozumění duchovnu...
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » čtv 07. úno 2019 16:37:27

vostal petr píše:Jasně, ale v tom směru mystiky o který se většina lidí na Inspiruj zajímá,

je obvyklý to,

že i ty dary postupně pouštíš, páč jsi pochopil, že čím víc pustíš, tím víc dostaneš...

Tedy povětšinou ale uvázneš tam, kam jsi chtěl dojít,

takže to pak mnozí drží a jsou s tím spokojeni a dál nejdou...

Ale ono je stále kam jít, k vyšší úrovni a porozumění duchovnu...

Zvláštní představy... To by mi božské jistě řeklo, ale neříká... Asi to bude jinak...
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. úno 2019 16:38:25

intago píše:http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=42&t=490
Hlavní body Abraháma jsem přečetl, a z toho plyne, že to channeling je, ale pro začátečníky. Zasvěcení to mají jinak. Holt v osmé třídě se učí něco jiného než v první obecné :D
A jak jeho učení na Inspiruj skončilo? Soudím že se rozplynulo do prázdna jak jinde... klasika... :)


No jasně, je to pro začátečníky,

je to tedy od začátku,

ale není to výuka chanelingu, ale je to chaneling jenž učí výuku sjednocení se s Bohem...

Jakto dopadlo, to nevím, to bys musel se zeptat Petra,

ale řekl bych, že když přejdeš s fáze začátečnické tak přejdeš do fáze individuální a nepotřebuješ kolektiv,

když začínáš chápat jak věci fungují...
Návštěvník
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » čtv 07. úno 2019 16:40:25

Zvláštní představy... To by mi božské jistě řeklo, ale neříká... Asi to bude jinak...


A co ten tvůj MD ?

Myslíš, jako že to je něco jiného ?

Ty seš janek, na tebe nejspíš to božský musí s tím pouštěním pomalu...
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod honzam » čtv 07. úno 2019 17:09:42

Zdravím vás,

už jsem se dověděl, jakou má tohle separátní fórum adresu, díky intago :D

honzam
honzam
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » čtv 07. úno 2019 17:21:59

honzam píše:Zdravím vás,

už jsem se dověděl, jakou má tohle separátní fórum adresu, díky intago :D

honzam


Vítej, tak to tě musím zasvětit do našich zkratek,

MD znamená jak "mystickej důchod" (Intago) tak "moje dovolená" (Vostálník) a pro tebe coby rodičku by to mohlo znamenat "mateřská dovolená"
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. úno 2019 17:30:48

vostal petr píše:
honzam píše:Zdravím vás,

už jsem se dověděl, jakou má tohle separátní fórum adresu, díky intago :D

honzam


Vítej, tak to tě musím zasvětit do našich zkratek,

MD znamená jak "mystickej důchod" (Intago) tak "moje dovolená" (Vostálník) a pro tebe coby rodičku by to mohlo znamenat "mateřská dovolená"

Jako zvířecí rodička nemám na takové lidské vynálezy jako je mateřská moc nárok. Můj poslední porod proběhl v pracovní době po velkém vyčerpání navíc o svátku 26.12. večer. 27. 12. mě čekal další pracovní den.
MD mi evokuje "moje dítě" :)
Návštěvník
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » pát 08. úno 2019 0:15:02

Zvláštní představy... To by mi božské jistě řeklo, ale neříká... Asi to bude jinak...


Ty se jako domníváš, že nějaká duchovní úroven ti bude říkat, nebo nějakým jiným způsobem naznačovat, že bys ji měl opustit ???

Pokud jsi se pro ni rozhodl, tak máš to co chceš a je to pro tebe konečná,

takto jsi si to sám stanovil...

Seš jak ta Jana, ta si stanovila jako nejvyšší úroven lásku a už pro ni ta láska nesmí zmizet, páč láska je bůh,

a přestože tvrdí že již nic nechce a je v cíli (zdárně to rčení vopálila na interenetu)

tak vypadá, že je nějako mimo cíl,

nějako je furt tím cílem posedlá,

zatímco když člověk dojde do cíle,

tak ten cíl pustí ze zřetele a uvolní se od toho...

No uvidíme, jak bude ten tvůj důchod vypadat...
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » pát 08. úno 2019 0:18:04

Můj poslední porod proběhl v pracovní době po velkém vyčerpání navíc o svátku 26.12. večer. 27. 12. mě čekal další pracovní den.


A co se ti narodilo, holčička, chlapeček nebo dokonce trojčátka ???
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » pát 08. úno 2019 7:57:00

Návštěvník píše:
intago píše:http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=42&t=490
Hlavní body Abraháma jsem přečetl, a z toho plyne, že to channeling je, ale pro začátečníky. Zasvěcení to mají jinak. Holt v osmé třídě se učí něco jiného než v první obecné :D
A jak jeho učení na Inspiruj skončilo? Soudím že se rozplynulo do prázdna jak jinde... klasika... :)


No jasně, je to pro začátečníky,

je to tedy od začátku,

ale není to výuka chanelingu, ale je to chaneling jenž učí výuku sjednocení se s Bohem...

Jakto dopadlo, to nevím, to bys musel se zeptat Petra,

ale řekl bych, že když přejdeš s fáze začátečnické tak přejdeš do fáze individuální a nepotřebuješ kolektiv,

když začínáš chápat jak věci fungují...

Channeling je komunikace s božským, např. www.zitova.cz https://www.channeling.net/ brána do mystiky
Petrovi jsem o tom psal, ale zatim neodpověděl, a co jiní? jak jsou daleko? Ale channeling musí umět každý, to je podmínka osobního vedení božským
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » pát 08. úno 2019 8:03:38

vostal petr píše:
Zvláštní představy... To by mi božské jistě řeklo, ale neříká... Asi to bude jinak...


A co ten tvůj MD ?

Myslíš, jako že to je něco jiného ?

Ty seš janek, na tebe nejspíš to božský musí s tím pouštěním pomalu...


Celé je to iluze, říká mi božské. Tak to prostě v mystice není. Teda se tak může krýt to, že někdo dary nemá... Bůh ví, co dělá, když je dává. Kdyby chtěl, tak mi je vezme. To taky udělal, vzal mi silné meditace, abych se stabilizoval v MD.
Jak čtu všecky ty debaty na inspiruj a poradna, je to stále ta stará duchovní romantika... Ale mystika není příjemná orientální zábava, ale tvrdá práce, to je ten rozdíl...
Duchovní romantika, to je dr.Tomáš a spol... Aler mystika je o soužití s Bohem, ne s kecama nějakého člověka...
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » pát 08. úno 2019 8:08:00

vostal petr píše:
Zvláštní představy... To by mi božské jistě řeklo, ale neříká... Asi to bude jinak...


Ty se jako domníváš, že nějaká duchovní úroven ti bude říkat, nebo nějakým jiným způsobem naznačovat, že bys ji měl opustit ???

Pokud jsi se pro ni rozhodl, tak máš to co chceš a je to pro tebe konečná,

takto jsi si to sám stanovil...

Seš jak ta Jana, ta si stanovila jako nejvyšší úroven lásku a už pro ni ta láska nesmí zmizet, páč láska je bůh,

a přestože tvrdí že již nic nechce a je v cíli (zdárně to rčení vopálila na interenetu)

tak vypadá, že je nějako mimo cíl,

nějako je furt tím cílem posedlá,

zatímco když člověk dojde do cíle,

tak ten cíl pustí ze zřetele a uvolní se od toho...

No uvidíme, jak bude ten tvůj důchod vypadat...

Koukám máš o mystice nepřesné informace. Když jsi veden Bohem, je tvým Učitelem a dává ti výuku, jež právě potřebuješ. Jak se tvá úroveň zvýší, dostaneš i jinou, vyšší výuku. jak ve vyšší třídě ZDS.
No a Jana je duchovní romantička na n-tou. Má denní vedení božským? Nemá, protože ho nechce... Stačí jí, co má
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » pát 08. úno 2019 8:10:38

Jana píše:
vostal petr píše:
Zvláštní představy... To by mi božské jistě řeklo, ale neříká... Asi to bude jinak...


Ty se jako domníváš, že nějaká duchovní úroven ti bude říkat, nebo nějakým jiným způsobem naznačovat, že bys ji měl opustit ???

Pokud jsi se pro ni rozhodl, tak máš to co chceš a je to pro tebe konečná,

takto jsi si to sám stanovil...

Seš jak ta Jana, ta si stanovila jako nejvyšší úroven lásku a už pro ni ta láska nesmí zmizet, páč láska je bůh,

a přestože tvrdí že již nic nechce a je v cíli (zdárně to rčení vopálila na interenetu)

tak vypadá, že je nějako mimo cíl,

nějako je furt tím cílem posedlá,

zatímco když člověk dojde do cíle,

tak ten cíl pustí ze zřetele a uvolní se od toho...

No uvidíme, jak bude ten tvůj důchod vypadat...


Koukám, že se Ti nedaří uvolnit od myšlenek na to, jak to Jana má (blbě).

Je to proto, že si to pořád blbě interpretuješ, stejně jako Honzam.

Láska není úroveň, láska je to, co drží tohle všechno, co je, pohromadě. Je tím vším, co je. Je celou existencí, Bohem.

A je tady taky ta zaslepující hra na úrovně a na dosahování lásky. Hra na dělání z toho, co ještě láskou není, to, co láskou teprve bude.

Ale rozumná osoba, která ví, co je špatně, něčeho takového, jako je absolutní láska, nikdy nedosáhne, protože ví, co je špatně.


Dokud nebudeš mít každodenní vedení božským instrukcemi, tak to neberu. Co my víme o božské lásce? Absolutně nic. Máme jen to lidskou, ubohou...
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » pát 08. úno 2019 10:38:44

Koukám máš o mystice nepřesné informace. Když jsi veden Bohem, je tvým Učitelem a dává ti výuku, jež právě potřebuješ. Jak se tvá úroveň zvýší, dostaneš i jinou, vyšší výuku. jak ve vyšší třídě ZDS.

No jasně, proti tomu žádná....
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » pát 08. úno 2019 12:03:13

Celé je to iluze, říká mi božské. Tak to prostě v mystice není. Teda se tak může krýt to, že někdo dary nemá... Bůh ví, co dělá, když je dává. Kdyby chtěl, tak mi je vezme. To taky udělal, vzal mi silné meditace, abych se stabilizoval v MD.
Jak čtu všecky ty debaty na inspiruj a poradna, je to stále ta stará duchovní romantika... Ale mystika není příjemná orientální zábava, ale tvrdá práce, to je ten rozdíl...
Duchovní romantika, to je dr.Tomáš a spol... Aler mystika je o soužití s Bohem, ne s kecama nějakého člověka...


Každý prostě má to co chce,

a celý je to iluze...

Čemu věříš, tak to máš...
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » pát 08. úno 2019 12:21:01

vostal petr píše:
Celé je to iluze, říká mi božské. Tak to prostě v mystice není. Teda se tak může krýt to, že někdo dary nemá... Bůh ví, co dělá, když je dává. Kdyby chtěl, tak mi je vezme. To taky udělal, vzal mi silné meditace, abych se stabilizoval v MD.
Jak čtu všecky ty debaty na inspiruj a poradna, je to stále ta stará duchovní romantika... Ale mystika není příjemná orientální zábava, ale tvrdá práce, to je ten rozdíl...
Duchovní romantika, to je dr.Tomáš a spol... Aler mystika je o soužití s Bohem, ne s kecama nějakého člověka...


Každý prostě má to co chce,

a celý je to iluze...

Čemu věříš, tak to máš...

Ale kdež, často dostaneš to, co vůbec nechceš a ne to cos chtěl. Vůle Boha je důležitá, ne tvoje. Ty Jeho Stvoření neovlivníš... Iluze Boha to je, Jeho myšlenka. Je ale chyba říkat iluze, to má pejorativní význam. Stvoření je Obraz Boha
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » pát 08. úno 2019 12:37:47

Ale kdež, často dostaneš to, co vůbec nechceš a ne to cos chtěl.


Dostaneš i to co nechceš,

protože na to zaměřuješ pozornost a tím to také aktivuješ,

pozornost a její zaměřování je tím, čím je daný jev aktivován...


Vůle Boha je důležitá, ne tvoje.


Opět ale dostaneš to co chceš, páč tomu věnuješ pozornost...

Třeba je boží vůle taková, abys dostal to, na co zaměřuješ pozornost,

vcelku to odpovídá světu jak jej lze pozorovat...
vostal petr
 

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod intago » sob 09. úno 2019 8:53:17

Jo, ještě mi říkej, že člověk stvořil sám sebe... :)
Kdo asi tak řídí karmu? Kdo rozhodně, zda dotyčného zabije nemoc nebo úraz? Bůh. Jen on.
intago
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. úno 2019 7:45:46

Re: Kde je problém ???

Příspěvekod vostal petr » sob 09. úno 2019 10:38:10

Nikoliv člověk stvořil sám sebe,

ale bůh stvořil sám sebe jako člověka (jako celej vesmír)

Vždyt i jako člověk to umíš naprosto dokonale stejně jako bůh,

dokážeš ve svém omezeném vědomí stvořit celý snový svět, uvědomit se v tomto snovém světě jako osoba a dokonale zapomeneš na to,

že jsi tvůrcem celého tohoto snového matrixu...

Kdo rozhodne o tom, co tě potká ve tvém osobním snu ?

Ty sám, coby tvůrce snu a nyní coby ta snová osoba která má být zabita budeš zabit...
vostal petr
 

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků