pro miroslava

naše první fórum... :-)

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 20:55:42

Alaja píše:
Jana píše:Pokud by ses chtěla podívat, jak se k sexualitě staví současná pedagogika, tak tady máš odkaz.

Ale můžeš mít na věc i zcela jiný názor.


Svůj názor nezměním......

Co máš společného s těmi Boskovicemi?


Jestli se na to cítíš, tak ty otázky nezletilých na sex přesměrovávej na své další , skryté, forum a tam jim o tom sexu vykládej co chceš.
Ale neměla jsi to trpět na foru otevřené široké veřejnosti. Fakt ne. Už jenom kvůli těm dětem samotným, měla jsi je chránit....před nějakými dospěláckými predátory... :x
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 21:01:11

Alaja píše:
Alaja píše:
Jana píše:Pokud by ses chtěla podívat, jak se k sexualitě staví současná pedagogika, tak tady máš odkaz.

Ale můžeš mít na věc i zcela jiný názor.


Svůj názor nezměním......

Co máš společného s těmi Boskovicemi?


Jestli se na to cítíš, tak ty otázky nezletilých na sex přesměrovávej na své další , skryté, forum a tam jim o tom sexu vykládej co chceš.
Ale neměla jsi to trpět na foru otevřené široké veřejnosti. Fakt ne. Už jenom kvůli těm dětem samotným, měla jsi je chránit....před nějakými dospěláckými predátory... :x


To je tvůj názor, můj názor je, že k dotazu se objevily solidní odpovědi. A před predátory dítě neochrání puritánství a nevědomost, ale poučenost.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 21:04:19

Prostě na to máme každá jiný názor.....

Jsem ráda, že jsem z poradnyzdarma odešla.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 21:16:04

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 21:37:33

Alaja píše:
Jestli se na to cítíš, tak ty otázky nezletilých na sex přesměrovávej na své další , skryté, forum a tam jim o tom sexu vykládej co chceš.
Ale neměla jsi to trpět na foru otevřené široké veřejnosti. Fakt ne. Už jenom kvůli těm dětem samotným, měla jsi je chránit....před nějakými dospěláckými predátory... :x


Jak víš, tak se na Poradně další podobné dotazy, jako ty dva, cos uvedla, už roky neobjevují, nejspíš i proto, že Poradna je hodně specifická a tak už asi ani nikoho nenapadne se tam na nějaké takové věci ptát. Tudíž řešit co s tím, je momentálně z mého pohledu nesmyslné.

A navíc si vůbec nemyslím, že by měly být děti, které se na něco ptají, chráněny před radami těch, co navštěvují Poradnu.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 21:53:04

Boty jsou už vypucované?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 21:53:45

Jasně, dobrou noc.

:D
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 21:54:39

Dobou :D
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » pon 09. lis 2020 7:47:24

Ájo, zkoumala jsem, proč se otázky podobného typu, kvůli kterým jsi z Poradny odešla, přestaly objevovat. Původně, když se Poradna otevřela, tak první, co bylo vidět, byly Otázky a odpovědi, a lidé se tam ptali opravdu na všechno možné, na to, jakou mají koupit pračku, jak řešit dědictví, křečky, zamilovanost i sexualitu.... Časem začala být Poradna nepřehledný pelmel, přeplněná vším možným. Tak se začala uspořádávat, přicházely nápady a návrhy od těch, co se zajímali o hlubší věci. V současné době, když ji nepřihlášená otevřeš, tak hned vlevo jsou odkazy a první z nich je na Inspirativní myšlenky, kde jsou abecedně seřazena nejčastěji probíraná témata. Vpravo pak Otázky a odpovědi jsou až na čtvrtém místě za duchovní tématikou, a tak s otázkami jiného typu tam už nikdo moc nechodí. Nicméně v tom odkazu, cos dala, jsem díky tomu, že jsem si ho teď přečetla až do konce, našla opravdu něco závadného, co jsem před tím neviděla, protože jsem po prvních odpovědích, které se jevily jako výborné, ty pozdější nijak nezkoumala. Témata, která mě nezajímají, obvykle zas až tak podrobně nečtu. Byla tam skrytá reklama na nějaké povzbuzující přípravky, tak jsem to teď i s Nopovými reakcemi na ni, smázla, protože Poradna zdarma prostor na komerční využití nenabízí.

A dost možná, že k přeuspořádání Poradny a k tomu, aby se podobné příspěvky neobjevovaly, přispěla i tvá reakce na ten poslední příspěvek. Osobně jsem za tu specifikaci Poradny ráda, protože se v ní objevují většinou už jen témata, která mě zajímají.

Takže díky.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Petr » stř 11. lis 2020 22:19:19

To forum bylo vytvořeno tak,

aby si zde každý mohl dělat co chce,

tedy mohl psát bez registrace a mohl mazat jak své tak i cizí příspěvky,

či dokonce mohl smazat naprosto všechno co tam bylo napsáno...

Samozřejmě to nebylo určeno pouze pro mě, ale pro kohokoliv,



dneska to tak není a navíc mám čekat na schvalování mých příspěvků nějakým moderátorem ???


A co se takto zeptat, proc to tak je? :D
A co se tak pozadat admina, aby ti to upravil? :D
hmm, radeji nadavat, stezovat si, ze neco neni, ale hlavne nic aktivne pro to neudelat.... sorry, ale to je jak v prvni tride....

Kazdopadne pro mou vlastni zvedavost to zkusim upgradovat na nejnovejsi verzi, jestli tam nebude lepe fungovat ochrana proti spamu. Tu ochranu co mate na poradne, ja tu udelat neumim. Leda, ze byste nekdo zaplatili nejakyho ITaka at to udela :)))))
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 08. pro 2015 23:30:59

Re: pro miroslava

Příspěvekod Petr » stř 11. lis 2020 22:34:41

No a kromě toho jsem Petra poslal do prdele, páč neodpověděl na mou otázku


Jsem neodpovedel, protoze ta otazka je absolutne irelevantni, pro to, co jsme resili. Nijak nezmensuje ani nezvetsuje miru poruseni pravidel, nijak neospravedlnuje poruseni pravidel.. neovlivnuje vubec nic... jen mozna odpovida na touhu na ukazani si prstem na toho "bonzaka", ktery si dovolil tu hroznou vec, a upozornit na poruseni pravidel. Tato funkce je normalne na vsech forech, jmenuje se nahlaseni prispevku a z nejakeho dobreho duvodu tam je.. :)
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 08. pro 2015 23:30:59

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » čtv 12. lis 2020 7:15:40

Klidně,

tak tedy proč mně jedinému byly příspěvky schvalovány a tudíž se neotiskly ???
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » čtv 12. lis 2020 7:18:44

A jak vidím, je to stále tak, takže se mě neptej na píčoviny,

když tvůj záměr je zcela jasný a stejně tak je jasná má odpověd...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » čtv 12. lis 2020 17:25:21

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pát 06. lis 2020 19:44:41

Tento příspěvek čeká na schválení Tento příspěvek čeká na schválení


Slušnej výkon Mirečku,

pokračuj, pokračuj,

už jsi se dneska rozhejbal podruhý,

seš idiot, seš, idiot, seš idiot !!!



To by tě mohlo nakopnout..

viewtopic.php?f=2&t=304&start=40


.





od Petr z inspiruj » čtv 12. lis 2020 16:29:51




vostal petr píše:
Aha,


že by ta karma sama pomačkala tlačítka a provedla mé cenzurování ?

Nebo to udělal Petr a ted jednoduše lže že to neudělal...

Nebo jsi se ty či někdo jiný s nadšením chopil moderování tohohle fora ???



Vono totiž vo nějaký karmě vůbec nemluvím, ale mluvím vo tom, co někdo udělal a tvrdí že neudělal...

Ahoj vespolek :)
tak jen uvedu na pravou miru. Banoval jsem te samozrejme ja, nikdo jiny na to pravo nema, ani to neudela automat, to jsi to spatne pochopil :).
O tom, ze by nekdo musel schvalovat tve prispevky, slysim poprve.. jestli to tak je, tak je to nejake chyba.. pod jakym nickem ti to tak funguje? Protoze vsichni ostatni tam pisou normalne. Navstevnici to tam asi maji to schvalovani, to je kvuli spamu, ale registrovani uzivatele by to mit nemeli. Zase neni potreba obvinovat a domyselt si, ale normalne se zeptat, ja bych se ti na to podival a vyresilo by se to.. asi jak te vsude mozne banuji, tak uz mas pozmenene vnimani skutecnosti, a hned si myslis, ze ti to nekdo udelal naschval :D. ne ne, na vp jsem ti nijak neomezoval :).

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.p ... 0&start=80

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » čtv 12. lis 2020 17:28:31


Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » čtv 12. lis 2020 6:15:40

Tento příspěvek čeká na schválení Tento příspěvek čeká na schválení


Klidně,

tak tedy proč mně jedinému byly příspěvky schvalovány a tudíž se neotiskly ???
vostalpetr Příspěvky: 1Registrován: úte 08. pro 2015 22:39:45




Nahoru



--------------------------------------------------------------------------------



Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » čtv 12. lis 2020 6:18:44

Tento příspěvek čeká na schválení Tento příspěvek čeká na schválení


A jak vidím, je to stále tak, takže se mě neptej na píčoviny,

když tvůj záměr je zcela jasný a stejně tak je jasná má odpověd...

viewtopic.php?f=2&t=304&start=130

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Petr » čtv 12. lis 2020 18:15:55

Moc to nechapu.
Vidim tam: Tento příspěvek čeká na schválení
To se jako nekomu (jen vp, nebo vice lidem?) ukazuje tady?
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 08. pro 2015 23:30:59

Re: pro miroslava

Příspěvekod Petr » čtv 12. lis 2020 18:18:24

Aha, tak jsem se podival do moderatorskeho panelu a skutecne tam 5 prispevku od Petra bylo. Tak to vubec nechapu jak to vzniklo... zkusim se jeste podivat na jeho prava, jestli tam neco neuvidim
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 08. pro 2015 23:30:59

Re: pro miroslava

Příspěvekod Petr » čtv 12. lis 2020 18:28:00

tak uz je to opravene. PV byl z nejakeho duvodu zarazen do cerstve registrovanych uzivatelu. To uz ale muselo byt od toho 2015, kdyz si zalozil ucet, jeste nez se poradne nastavilo forum, protoze ti co si zakladaji ucty ted, tak uz jsou rovnou do plnohodnotnych uzivatelu, ne do novacku, kde je potreba schvalovani. Ono to vypada, ze Petr pod timto uctem (ma jich tu vic) zrovna nic nepsal, tak si toho do ted nevsiml :).
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 08. pro 2015 23:30:59

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » čtv 12. lis 2020 20:14:43

Děkuji.

:D
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » čtv 12. lis 2020 21:53:19

Alaja píše:Děkuji.

:D

Taky seš taky magor do Vostála jako já? :lol:

Rád si dělám z duchovňáku legraci. Ty, Trini a Honzam byste to asi špatně snášeli, ale Vostál, to je - jak říká Trini, jiná liga. Toho to nezraňuje, ten má smyl pro humor.
Ne že si nesedneme, opak je pravdou. :lol:


Obrázek
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 návštevníků