pro miroslava

naše první fórum... :-)

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 19:05:13

Nicméně tahle společnost, kvůli které jsi odešla, tě, jak říkáš, i nadále sleduje.

:shock:
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 19:12:44

Jana píše:Od té doby netuším, jestli se něco tak nemravného ještě na Poradně vyskytlo.


Jo, smazala jsem pouze svá vlákna a své příspěvky, tedy alespoň ty, co jsem mohla smazat....dokud jsem mazat mohla... :D

Ale s těmi podivnými otázkami na sex (s dovětky, že jim je tak do 15 let) , které se na poradně často vyskytovaly, jsem neměla nic společného.......a krom toho, dalo by se to snadno a rychle zjistit podle mého IP....já mám totiž pouze pevnou linku, v životě jsem nebyla v žádné internetové kavárně...takže mé IP se neměnilo..

Takže se ani nenamáhej svalovat ne mne, že bych snad nedej bože ty příspěvky psala já.....protože by jsi lhala, až by se ti od klávesnice prášilo...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 19:18:32

Alaja píše:
Jana píše:Od té doby netuším, jestli se něco tak nemravného ještě na Poradně vyskytlo.


Jo, smazala jsem pouze svá vlákna a své příspěvky, tedy alespoň ty, co jsem mohla smazat....dokud jsem mazat mohla... :D

Ale s těmi podivnými otázkami na sex (s dovětky, že jim je tak do 15 let) , které se na poradně často vyskytovaly, jsem neměla nic společného.......a krom toho, dalo by se to snadno a rychle zjistit podle mého IP....já mám totiž pouze pevnou linku, v životě jsem nebyla v žádné internetové kavárně...takže mé IP se neměnilo..

Takže se ani nenamáhej svalovat ne mne, že bych snad nedej bože ty příspěvky psala já.....protože by jsi lhala, až by se ti od klávesnice prášilo...


To vůbec netvrdím a ani mě to nenapadlo. Jen je s podivem, že se tam už takové příspěvky, kvůli kterým jsi odešla, od Tvého odchodu zřejmě nevyskytují. Jestli to není třeba tím, že tě ta společnost, kvůli které jsi odešla, následuje na jiné diskutárny, jak říkáš.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 19:19:17

Jana píše:Nicméně tahle společnost, kvůli které jsi odešla, tě, jak říkáš, i nadále sleduje.

:shock:


A proč?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 19:20:51

Jana píše:
Alaja píše:
Jana píše:Od té doby netuším, jestli se něco tak nemravného ještě na Poradně vyskytlo.


Jo, smazala jsem pouze svá vlákna a své příspěvky, tedy alespoň ty, co jsem mohla smazat....dokud jsem mazat mohla... :D

Ale s těmi podivnými otázkami na sex (s dovětky, že jim je tak do 15 let) , které se na poradně často vyskytovaly, jsem neměla nic společného.......a krom toho, dalo by se to snadno a rychle zjistit podle mého IP....já mám totiž pouze pevnou linku, v životě jsem nebyla v žádné internetové kavárně...takže mé IP se neměnilo..

Takže se ani nenamáhej svalovat ne mne, že bych snad nedej bože ty příspěvky psala já.....protože by jsi lhala, až by se ti od klávesnice prášilo...


To vůbec netvrdím a ani mě to nenapadlo. Jen je s podivem, že se tam už takové příspěvky od Tvého odchodu zřejmě nevyskytují. Jestli to není třeba tím, že tě ta společnost, kvůli které jsi odešla, následuje na jiné diskutárny, jak říkáš.

Takže ty příspěvky psal někdo z těch, co mne tu sledují? Fakt?

A který z nich to je?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 19:21:56

Alaja píše:
Jana píše:Nicméně tahle společnost, kvůli které jsi odešla, tě, jak říkáš, i nadále sleduje.

:shock:


A proč?


No, to je právě ta záhada, proč ta společnost následuje zrovinka tebe.


Alaja píše:Před pár lety jsem proto odešla z poradny...ale bohužel, ta společnost, které jsem se chtěla vyhnout, mne sleduje i na dalších diskutárnách....
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 19:23:31

Jana píše:
Alaja píše:
Jana píše:Nicméně tahle společnost, kvůli které jsi odešla, tě, jak říkáš, i nadále sleduje.

:shock:


A proč?


No to je právě ta záhada, proč ta společnost následuje zrovinka tebe.


Alaja píše:Před pár lety jsem proto odešla z poradny...ale bohužel, ta společnost, které jsem se chtěla vyhnout, mne sleduje i na dalších diskutárnách....


Aha...ta společnost jsi byla ty.....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 19:29:32

Takže jsi odešla kvůli nějakým nemravným příspěvkům a já jsem podle tebe ta společnost, kvůli které jsi také odešla.

Nejsem podle tebe tedy jedinec, ale jsem společnost?
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 19:31:21

Alaja píše:Aha...ta společnost jsi byla ty.....


Takže jistě moc dobře víš, kdo tam tenkrát psal ty příspěvky o sexu s tím, že se na to ptá nezletilá mládež.

Jelikož jsi v té době psala o tom, že máš nějaké forum pouze pro děti školou povinné, tak to vypadalo, že tě ty děti následovaly i na poradnu a ty jsi to neukočírovala.....

Jana píše:Takže jsi odešla kvůli nějakým nemravným příspěvkům a já jsem podle tebe ta společnost, kvůli které jsi také odešla.

Nejsem podle tebe tedy jedinec, ale jsem společnost?


:lol:
JJ, ty jsi ta společnost, protože kryješ ty, co tam psali ty nemravnosti...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » ned 08. lis 2020 19:32:43

Jana píše:Je to krásné, že za něj oroduješ, Honzame, jsi anděl.

Třeba za to můžu já. Před lety jsem na poradnu umísťoval hodně perverzních obrázků sebe sama, které mohly v nevinných dětech vyvolávat různé představy.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 19:42:38

Už jsem to našla......není to smazané.... :lol:


http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=86&t=6536

kluk potřebuje pomoct

Příspěvekod jan » pon 06. črc 2015 9:50:46

Dobrý den, je mi 14 .. Je normální že ma*turbuji 3-4x denně? Zvětší se mi ještě peni*? v e*ekci ho má 13 cm, ale v normálním stavu strašně málo tak 5 cm .. A ještě bych chtěl poradit . neumím líbat, nikdy jsem to nedělal .. při prvním rande mám dat pusu a nebo ji začít líbat? Díky

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 19:44:13

Alaja píše:
JJ, ty jsi ta společnost, protože kryješ ty, co tam psali ty nemravnosti...


Uch, asi si dneska nedám večeři a vyčistím všem boty za trest, že na Poradně se před 7 lety objevil příspěvek, kvůli kterému Alaja z Poradny odešla.

To víš, karma je karma.

Ale třeba pro tu slečnu tenkrát bylo dobré, že se svěřila zrovna na duchovním fóru, kde se mohli nacházet i moudří lidé, kteří už mají nějaké zkušenosti se životem a mohli ji nasměrovat správným směrem, ne?
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 19:51:25

Jana píše:
Alaja píše:
JJ, ty jsi ta společnost, protože kryješ ty, co tam psali ty nemravnosti...


Uch, asi si dneska nedám večeři a vyčistím všem boty za trest, že na Poradně se před 7 lety objevil příspěvek, kvůli kterému Alaja z Poradny odešla.

To víš, karma je karma.

Ale třeba pro tu slečnu tenkrát bylo dobré, že se svěřila zrovna na duchovním fóru, kde se mohli nacházet i moudří lidé, kteří už mají nějaké zkušenosti se životem a mohli ji nasměrovat správným směrem, ne?


A zkus ještě sousedy, ať si dají boty ven, že jim je vypucuješ zdarma také.

Nešlo o sex jako takový, ale o to, že to bylo ve vztahu k nezletilé mládeži..... :x
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 19:51:54

Alaja píše:Už jsem to našla......není to smazané.... :lol:


http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=86&t=6536

kluk potřebuje pomoct

Příspěvekod jan » pon 06. črc 2015 9:50:46

Dobrý den, je mi 14 .. Je normální že ma*turbuji 3-4x denně? Zvětší se mi ještě peni*? v e*ekci ho má 13 cm, ale v normálním stavu strašně málo tak 5 cm .. A ještě bych chtěl poradit . neumím líbat, nikdy jsem to nedělal .. při prvním rande mám dat pusu a nebo ji začít líbat? Díky



No vidíš to, tak to by souhlasilo, mně to bylo hned divné, proč jsi neodešla po tom prvním příspěvku z roku 2013, ale až po tom druhém v září 2015. Teď už je mi to jasné, ten druhý příspěvek napsaný 6. července 2015 byl poslední kapkou, kterou přetekl pohár tvé tolerance.

Alaja píše:
Nešlo o sex jako takový, ale o to, že to bylo ve vztahu k nezletilé mládeži..... :x


A ta mládež se nemá právo na takové věci zeptat někoho dospělého?
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 20:02:26

Jana píše:A ta mládež se nemá právo na takové věci zeptat někoho dospělého?


Mám dojem, že se ta sexuální výuka na školách probírá až po 15 či 16 roce stáří žáčků......nevzpomínám si, že by se to probíralo na základce....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 20:07:00

Jana píše:No vidíš to, tak to by souhlasilo, mně to bylo hned divné, proč jsi neodešla po tom prvním příspěvku z roku 2013, ale až po tom druhém v září 2015. Teď už je mi to jasné, ten druhý příspěvek napsaný 6. července 2015 byl poslední kapkou, kterou přetekl pohár tvé tolerance.

Alespoň vidíš, že jsem nelhala.

No a jelikož to tam dosud je, tak se můžeš sama rychle přesvědčit (nebo i ti, co mají právo se na to kouknout) , kdo ten příspěvek psal....já to rozhodně nebyla.... :P
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 20:18:21

Ta IP adresa patří někomu z Prahy. Ale to je asi jedno, mohl to být vtipálek, mohlo to být dítě, které mělo potřebu si nechat poradit anonymně zdarma. A moc pěkně tomu dítěti odpověděl Luck, Malpan, Petr M. Papadev a další. Řekla bych, že ty jejich odpovědi nemají chybu. Jestli to bylo opravdu dítě, které potřebovalo poradit a uklidnit, tak mělo štěstí.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 20:25:15

Takže téma nezletilé dítě a sex je OK, ale Petrova vulgarita se trestá bamem.... :shock:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 20:38:17

Pokud by ses chtěla podívat, jak se k sexualitě staví současná pedagogika, tak tady máš odkaz.

Ale můžeš mít na věc i zcela jiný názor.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 20:47:23

Jana píše:Pokud by ses chtěla podívat, jak se k sexualitě staví současná pedagogika, tak tady máš odkaz.

Ale můžeš mít na věc i zcela jiný názor.


Svůj názor nezměním......

Co máš společného s těmi Boskovicemi?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků