pro miroslava

naše první fórum... :-)

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » sob 07. lis 2020 22:19:11

Jana píše:
honzam píše:
Jana píše:I Tvou adresu jsem zabanovala.

Já Tvou ne. :D

Petr psal zrovna na Poradně, že je Lída vymaštěná kráva.

Souhlasím, že tady to přehnal. Sám Lídu vnímám jako velmi milého a citlivého člověka.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 22:21:03

Díky, Honzame.
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 22:21:34

Jana píše:Ty máš pocit, že když někdo zřídí a provozuje diskuzní fórum, tak už nemá právo si popovídat na žádném jiném fóru. Nicméně chápu Tvé rozhořčení, když si někdo dovoluje narušovat Tvoje klevety a nemravné představy o tom, jak se asi dva někde stýkají a co proboha asi tak dělají, viď Kelišová.


Klevety? No...spoustu věcí si do nich přisazuješ sama. Třeba ty nemravnosti. Milovat někoho přece neznamená lézt s ním do postele...

No...o sexu se přece psalo veřejně na poradně, hlavně se na to tam ptala mládež základní školou povinná.....pokud si dobře pamatuji...i proto jsem odtamtud odešla.... :D
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 22:23:01

Alaja píše:
Jana píše:Ty máš pocit, že když někdo zřídí a provozuje diskuzní fórum, tak už nemá právo si popovídat na žádném jiném fóru. Nicméně chápu Tvé rozhořčení, když si někdo dovoluje narušovat Tvoje klevety a nemravné představy o tom, jak se asi dva někde stýkají a co proboha asi tak dělají, viď Kelišová.


Klevety? No...spoustu věcí si do nich přisazuješ sama. Třeba ty nemravnosti. Milovat někoho přece neznamená lézt s ním do postele...

No...o sexu se přece psalo na poradně, hlavně se na to tam ptala mládež základní školou povinná.....pokud si dobře pamatuji...i proto jsem odtamtud odešla.... :D

Alaja píše:....a dokonce ho podezřívám (ale možná neprávem), že s ní už měl i ten fyzický kontakt.... :P


:shock:
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 22:26:05

Jana píše:
Alaja píše:
Jana píše:Ty máš pocit, že když někdo zřídí a provozuje diskuzní fórum, tak už nemá právo si popovídat na žádném jiném fóru. Nicméně chápu Tvé rozhořčení, když si někdo dovoluje narušovat Tvoje klevety a nemravné představy o tom, jak se asi dva někde stýkají a co proboha asi tak dělají, viď Kelišová.


Klevety? No...spoustu věcí si do nich přisazuješ sama. Třeba ty nemravnosti. Milovat někoho přece neznamená lézt s ním do postele...

No...o sexu se přece psalo na poradně, hlavně se na to tam ptala mládež základní školou povinná.....pokud si dobře pamatuji...i proto jsem odtamtud odešla.... :D

Alaja píše:....a dokonce ho podezřívám (ale možná neprávem), že s ní už měl i ten fyzický kontakt.... :P


:shock:



:lol:
Psala jsem o kontaktu...nepsala jsem o styku... :P

Nemravnost jsi si do toho přidala sama.....

Před pár lety jsi se přece fyzicky kontaktovala i s Evou..... :D (do té doby jste měli spíš ten virtuální kontakt)
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 22:29:35

....a dokonce ho podezřívám (ale možná neprávem), že s ní už měl i ten fyzický kontakt...


Ta představa fyzického kontaktu, a navíc v období doporučené sociální distance.

:shock:
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 22:31:44

Alaja píše:
Alaja píše:....a dokonce ho podezřívám (ale možná neprávem), že s ní už měl i ten fyzický kontakt.... :P





:lol:
Psala jsem o kontaktu...nepsala jsem o styku... :P

Nemravnost jsi si do toho přidala sama.....

Před pár lety jsi se přece fyzicky kontaktovala i s Evou..... :D


No, něco nemravného by v tom muselo přeci být, když tady bylo to podezření (ale možná neprávem).

:D :D :D
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 22:33:42

Jana píše:No, něco nemravného by v tom muselo přeci být, když tady bylo to podezření a možná neprávem.

Nebylo tam nic nemravného.
Ale aspoň je vidět, na co myslíš.... :lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 22:35:43

:D :D :D

No, nemyslím.

Dobrou noc
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 22:35:58

Jana píše:
....a dokonce ho podezřívám (ale možná neprávem), že s ní už měl i ten fyzický kontakt...


Ta představa fyzického kontaktu, a navíc v období doporučené sociální distance.

:shock:


Setkání přece mohlo proběhnout v době sociální benevolence...já tam nepsala žádné datum... :D
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 22:41:46

:lol:
Je to zajímavé...ani z jednoho dosud nevypadla krátká věta, že se zatím fyzicky nepotkali....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 6:55:50

Alaja píše: :lol:
Je to zajímavé...ani z jednoho dosud nevypadla krátká věta, že se zatím fyzicky nepotkali....


Třeba tady momentálně nikdo nemá potřebu Ti výplody Tvé fantazie ani potvrzovat a ani vyvracet.

:D
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » ned 08. lis 2020 10:07:00

Jana píše:Díky, Honzame.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=60&t=8922&start=20#p156107
vostal petr píše:
Souhlasím, že tady to přehnal. Sám Lídu vnímám jako velmi milého a citlivého člověka.


Máš pravdu, je to milá a cilivá fanatička, která píše neosobní reakce za které já je zcela osobně posílám do prdele...

Vostalpetra také vnímám jako milého a citlivého člověka se svérázným projevem. :)

Díky, že už zase může na poradnu psát.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 11:20:00

honzam píše:
Jana píše:Díky, Honzame.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=60&t=8922&start=20#p156107
vostal petr píše:
Souhlasím, že tady to přehnal. Sám Lídu vnímám jako velmi milého a citlivého člověka.


Máš pravdu, je to milá a cilivá fanatička, která píše neosobní reakce za které já je zcela osobně posílám do prdele...

Vostalpetra také vnímám jako milého a citlivého člověka se svérázným projevem. :)

Díky, že už zase může na poradnu psát.


Je to krásné, že za něj oroduješ, Honzame, jsi anděl.
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 14:32:05

Jana píše:
Alaja píše: :lol:
Je to zajímavé...ani z jednoho dosud nevypadla krátká věta, že se zatím fyzicky nepotkali....


Třeba tady momentálně nikdo nemá potřebu Ti výplody Tvé fantazie ani potvrzovat a ani vyvracet.

:D


Jestli tomu dobře rozumím, tak vaše setkání již proběhlo.
Takže mé domněnky byly pravdivé.

To pak mnohé vysvětluje....
:lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 18:30:40

Alaja píše:
Jestli tomu dobře rozumím, tak vaše setkání již proběhlo.
Takže mé domněnky byly pravdivé.

To pak mnohé vysvětluje....
:lol:


Obrázek

Ať se propadnu do západního Německa, jestli kecám,velebnosti!

***************************************

Možná by bylo zajímavější, kdyby se vyřešila ta záhada, jak to je s tou základní školou povinnou mládeží, tedy celou tou společností, která Tě sleduje i na dalších diskutárnách:

Alaja píše:
No...o sexu se přece psalo veřejně na poradně, hlavně se na to tam ptala mládež základní školou povinná.....pokud si dobře pamatuji...i proto jsem odtamtud odešla....


Alaja píše:
Před pár lety jsem proto odešla z poradny...ale bohužel, ta společnost, které jsem se chtěla vyhnout, mne sleduje i na dalších diskutárnách....


Je zajímavé, že, když jsi Poradnu opustila, tak se tam ta o sexu píšící mládež přestala vyskytovat, nebo si alespoň od té doby nikdo na Poradně na ni nestěžoval. Nebo možná se ta mládež na Poradně vyskytla i potom, ale zřejmě tam už nikdo nebyl na tak vysoké mravní úrovni, aby to byl schopen zaregistrovat. Ale je možné, že si to už dost dobře nepamatuju, na mou paměť není spoleh, klidně by si taky mohla pamatovat cokoliv by se zrovna hodilo.
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 18:44:01

Jana píše:Je zajímavé, že, když jsi Poradnu opustila, tak se tam ta o sexu píšící mládež přestala vyskytovat, nebo si alespoň od té doby nikdo na Poradně na ni nestěžoval. Nebo možná se ta mládež na Poradně vyskytla i potom, ale zřejmě tam už nikdo nebyl na tak vysoké mravní úrovni, aby to byl schopen zaregistrovat. Ale je možné, že si to už dost dobře nepamatuju, na mou paměť není spoleh, klidně by si taky mohla pamatovat cokoliv by se zrovna hodilo.


Lžeš a navíc účelově.....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 18:55:23

Alaja píše:
Jana píše:Je zajímavé, že, když jsi Poradnu opustila, tak se tam ta o sexu píšící mládež přestala vyskytovat, nebo si alespoň od té doby nikdo na Poradně na ni nestěžoval. Nebo možná se ta mládež na Poradně vyskytla i potom, ale zřejmě tam už nikdo nebyl na tak vysoké mravní úrovni, aby to byl schopen zaregistrovat. Ale je možné, že si to už dost dobře nepamatuju, na mou paměť není spoleh, klidně by si taky mohla pamatovat cokoliv by se zrovna hodilo.


Lžeš a navíc účelově.....


Máš za to, že by na Poradně zůstal po Tvém odchodu někdo na tak vysoké mravní úrovni jako ty, a také demonstrativně kvůli školní mládeži píšící o sexu neodešel? To přece nedává smysl. Jak by potom mohl být na tak vysoké mravní úrovni, jako Ty?

:?
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » ned 08. lis 2020 18:55:46

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.p ... sex#p52779

kluk...

Příspěvekod Anonymka321 » stř 06. lis 2013 17:08:30

ahoj, otázka, po jak dlouhé době chození s klukem se většinou začíná při líbáni sahat mu na intimní místa?

ještě jedna... když asi už po týdnu mi tam sahá, nechci, aby to bylo tak rychlé, a hlavně nechci, aby si myslel, že mě dostal jen tak lehce, chci ho víc napínat, atd...jak ho mám zadržovat, ale zároveň ho hodně vzrušit a pak to zase zatrhnout??

mockrát děkuju...



Na tomhle foru http://www.poradnazdarma.cz/viewforum.php?f=86&start=25 toho bylo víc, pokud si pamatuji....ale jak koukám, je to jaksi promazané...
Nějak tam nevidím příspěvek od nějakého kluka, co se ptá, jestli když si to udělá 4 x za den, tak jestli je to moc nebo málo....
Nebo to tam ještě je a jen jsem to přehlédla?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » ned 08. lis 2020 19:01:38

Alaja píše:
http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.p ... sex#p52779

kluk...

Příspěvekod Anonymka321 » stř 06. lis 2013 17:08:30

ahoj, otázka, po jak dlouhé době chození s klukem se většinou začíná při líbáni sahat mu na intimní místa?

ještě jedna... když asi už po týdnu mi tam sahá, nechci, aby to bylo tak rychlé, a hlavně nechci, aby si myslel, že mě dostal jen tak lehce, chci ho víc napínat, atd...jak ho mám zadržovat, ale zároveň ho hodně vzrušit a pak to zase zatrhnout??

mockrát děkuju...



Na tomhle foru http://www.poradnazdarma.cz/viewforum.php?f=86&start=25 toho bylo víc, pokud si pamatuji....ale jak koukám, je to jaksi promazané...
Nějak tam nevidím příspěvek od nějakého kluka, co se ptá, jestli když si to udělá 4 x za den, tak jestli je to moc nebo málo....
Nebo to tam ještě je a jen jsem to přehlédla?


No vidíš to, díky. Jsi skvělá, že jsi to našla a že si tak přesně pamatuješ i obsah příspěvku, který jsi nenašla. A já zase našla, že jsi z Poradny odešla a smazala všechny své příspěvky
ve středu 09. zář 2015, takže jsi odešla až po nemravném příspěvku, jak jsi psala.

Od té doby netuším, jestli se něco tak nemravného ještě na Poradně vyskytlo.

Tedy samo sebou mám na mysli ty nemravné příspěvky.
Jana
 
Příspěvky: 631
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků