pro miroslava

naše první fórum... :-)

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » sob 07. lis 2020 16:53:08

honzam píše:
armin píše:No přece ty, kteří oživují jeho duchovňáckej mindrák. Bojuje pak sám se sebou. Aby se mohl odreagovat, tak si o druhých vymýšlí nesmysly kterým sám věří, a nad nimi se rozčiluje. Jana se třeba nijak zvlášť nezměnila, ale vztah Vostála k Janě o 180 stupňů. Čím to asi je?

Tohle je demagogie, vostalpetr nikoho nezabanoval. Sám čelí neustále provokacím, na které pouze otevřeně reaguje a nebojí se prezentovat své nepopulární názory, přestože bude čelit posměchu a útlaku.
Jana si zřídila vlastní fórum, kde začala banovat.


No, je to tvůj názor. Jen jsem se pokusil ti odpovědět na otázku, co ty lidi, kterým Vostál nadává spojuje.

A co je podle tebe příčinou změny v komunikaci Vostála s Janou?
Dřive ji dokonce hájil a teď jí sprostě nadává.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » sob 07. lis 2020 17:02:41

armin píše:No, je to tvůj názor. Jen jsem se pokusil ti odpovědět na otázku, co ty lidi, kterým Vostál nadává spojuje.

Žádnou takovou otázku jsem nepokládal. Naopak píšu, že je to podle mne jednoduché jako facka. Vostalpetr píše otevřeně, co si myslí.

armin píše:A co je podle tebe příčinou změny v komunikaci Vostála s Janou?
Dřive ji dokonce hájil a teď jí sprostě nadává.

Jana si zřídila vlastní fórum, kde začala banovat.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 17:21:26

armin píše:
Alaja píše:
armin píše:Ale Vostál hold jinak nemůže


Jo? Kdo vidí a umí číst, tak pochopil, že Petr je vulgární jen na někoho. Takže je otázka, proč jen na někoho? Co spojuje ty lidi, na které on je vulgární?


No přece ty, kteří oživují jeho duchovňáckej mindrák. Bojuje pak sám se sebou. Aby se mohl odreagovat, tak si o druhých vymýšlí nesmysly kterým sám věří, a nad nimi se rozčiluje. Jana se třeba nijak zvlášť nezměnila, ale vztah Vostála k Janě o 180 stupňů. Čím to asi je?


:lol: Jsi vedle....
Napovím:

Petr se změnil proto, že se Jana ani trochu nezměnila.... :P
A když se to shrne, tak je vulgární jen a jen kvůli ní.....protože ji nadále miluje....

To víš, to je ta jeho osudová láska...ale ona má jiné názory na to, co je to to duchovno..... :D
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » sob 07. lis 2020 19:08:51

Alaja píše:Napovím:

Petr se změnil proto, že se Jana ani trochu nezměnila.... :P
A když se to shrne, tak je vulgární jen a jen kvůli ní.....protože ji nadále miluje....

To víš, to je ta jeho osudová láska...ale ona má jiné názory na to, co je to to duchovno..... :D


Na mne to působí, že je v tom opravdu Vostálova zhrzená láska, víra a naděje a možná to je právě jádrem toho jeho mindráku.

Jana ho používala, jako psa obranáře a teď se to obrátilo proti ní. Ale myslím si, že ani Janě ty osobní útoky Vostála nijak nevadí, že je to pro ni taky tak trochu plezír. Nicméně když provozuje fórum, má jistou odpovědnost aby se z jí provozovaného fóra nestala žumpa.

Vy s Honzamem a Trini jste jeho uctívající a za něj bojující ovečky, tak proč by si vás chtěl něčím pohněvat?
To je to, co vás spojuje. O těch, kterým Vostál sprostě nadává a co je spojuje, už jsem se vyjádřil.

U vás své vulgarity nemusí používat, tam se bez nich obejde. Ale když v něm někdo probudí ten jeho mindrák, tak se bez nich neobejde.
Zkrátka nedokáže se vrovnat s tím, co mu nesedí, slušně, bez používání vulgarit.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » sob 07. lis 2020 19:15:07

honzam píše:Žádnou takovou otázku jsem nepokládal.

Tak to promiň. Ptala se Alaja, takže ta odpověď je pro ni.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » sob 07. lis 2020 19:56:40

armin píše:Vy s Honzamem a Trini jste jeho uctívající a za něj bojující ovečky, tak proč by si vás chtěl něčím pohněvat?

Proč si pořád vytváříš nějaké představy nezakládající se na skutečnosti? Už přece víš, že ke mně není záměrně vulgární, abych si díky tomu neužíval blažené stavy. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 19:58:33

armin píše:
Alaja píše:Napovím:

Petr se změnil proto, že se Jana ani trochu nezměnila.... :P
A když se to shrne, tak je vulgární jen a jen kvůli ní.....protože ji nadále miluje....

To víš, to je ta jeho osudová láska...ale ona má jiné názory na to, co je to to duchovno..... :D


Na mne to působí, že je v tom opravdu Vostálova zhrzená láska, víra a naděje a možná to je právě jádrem toho jeho mindráku.

Jana ho používala, jako psa obranáře a teď se to obrátilo proti ní. Ale myslím si, že ani Janě ty osobní útoky Vostála nijak nevadí, že je to pro ni taky tak trochu plezír. Nicméně když provozuje fórum, má jistou odpovědnost aby se z jí provozovaného fóra nestala žumpa.

Vy s Honzamem a Trini jste jeho uctívající a za něj bojující ovečky, tak proč by si vás chtěl něčím pohněvat?
To je to, co vás spojuje. O těch, kterým Vostál sprostě nadává a co je spojuje, už jsem se vyjádřil.

U vás své vulgarity nemusí používat, tam se bez nich obejde. Ale když v něm někdo probudí ten jeho mindrák, tak se bez nich neobejde.
Zkrátka nedokáže se vrovnat s tím, co mu nesedí, slušně, bez používání vulgarit.


Asi zjistil, že se slušností u Jany nikam nedojde.... :lol:

A jak říkám, už asi 13 let....Janě stále chybí ta zkušenost světla a bez té zkušenosti je vše, co napíše, opravdu zkomolené (i kdyby citovala stovky mistrů, včetně manželů Tomášových) ...a Petr to ví také a proto je na ni takový, jaký je....

A vůbec...byl jsi s manželkou už za Janou?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » sob 07. lis 2020 20:02:45

honzam píše:
armin píše:Vy s Honzamem a Trini jste jeho uctívající a za něj bojující ovečky, tak proč by si vás chtěl něčím pohněvat?

Proč si pořád vytváříš nějaké představy nezakládající se na skutečnosti? Už přece víš, že ke mně není záměrně vulgární, abych si díky tomu neužíval blažené stavy. :D


To ho přeceňuješ. On je tím svým egem (zatím se s ním identifikuje) a egu jen vždy jen o sebe o své pocity a o to aby "měl" pravdu a byl ten probuzený. :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 20:09:38

armin píše:
honzam píše:
armin píše:Vy s Honzamem a Trini jste jeho uctívající a za něj bojující ovečky, tak proč by si vás chtěl něčím pohněvat?

Proč si pořád vytváříš nějaké představy nezakládající se na skutečnosti? Už přece víš, že ke mně není záměrně vulgární, abych si díky tomu neužíval blažené stavy. :D


To ho přeceňuješ. On je tím svým egem (zatím se s ním identifikuje) a egu jen vždy jen o sebe o své pocity a o to aby "měl" pravdu a byl ten probuzený. :lol:


???
Hele, já jsem své ego dosud neodložila.....já si ho opečovávám, jak nejlépe dokážu. :lol:

Asi začnu zase psát o těch božích jiskrách neboli o zrníčkách zvaných ego.....protože celé Univerzum se skládá pouze z nich..... :P
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » sob 07. lis 2020 20:11:16

Alaja píše:Asi zjistil, že se slušností u Jany nikam nedojde.... :lol:

A jak říkám, už asi 13 let....Janě stále chybí ta zkušenost světla a bez té zkušenosti je vše, co napíše, opravdu zkomolené (i kdyby citovala stovky mistrů, včetně manželů Tomášových) ...a Petr to ví také a proto je na ni takový, jaký je....

A vůbec...byl jsi s manželkou už za Janou?


Takových lidí bez zkušenosti světla jsou miliardy. Duchovňáků, kteří recyklují Mistry je také hodně. Mně to nechává v klidu. Když to tak je, asi to tak má být a vše má svůj čas a vývoj.
Kvůli tomu nepotřebuji někomu říkat, že je blbá kráva.
Vostál to potřebuje, protože má s Janou (a nejen s ní) nějaký problém. Proč jinak by to dělal? Aby ji zachránil? Spasitelský komplex?
Ne.
Zkrátka duchovňáckej sebepotvrzobvací mindrák.

Ty to při tom všem světle nevidíš?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 20:26:18

armin píše:Takových lidí bez zkušenosti světla jsou miliardy. Duchovňáků, kteří recyklují Mistry je také hodně. Mně to nechává v klidu. Když to tak je, asi to tak má být a vše má svůj čas a vývoj.Kvůli tomu nepotřebuji někomu říkat, že je blbá kráva.Vostál to potřebuje, protože má s Janou (a nejen s ní) nějaký problém. Proč jinak by to dělal? Aby ji zachránil? Spasitelský komplex? Ne.Zkrátka duchovňáckej sebepotvrzobvací mindrák.Ty to při tom všem světle nevidíš?


armin píše:Jana ho používala, jako psa obranáře a teď se to obrátilo proti ní.


Tady jsi si odpověděl sám....a možná víš, co znamená pošramocená mužská pýcha.....nebo jak to nazvat.....prostě ho použila, zneužila....ale nečekala, že když on si to uvědomí, tak bude holt pořádně naštvaný...(ti ostatní, podobně zneužití, jen sklopili uši a zmizeli z dohledu...z diskusních for)
Možná je to i inspirace pro další mužský na poradně, aby nedopadli stejně jako on (o těch dalších ani nemluvě)...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 21:20:56

Alaja píše:.....prostě ho použila, zneužila.....


Tady bych se Petra Vostála zastala. V žádném případě to není nějaký ubožáček, který by se musel nechávat zneužívat a používat. Naopak jeho anarchistické srdce se nenechá ničím spoutat. Nadává především duchovním učitelům, jako například Tomášovým, Ježíšovi a nešetří ani Buddhu.

Řekla bych, že se z určitého úhlu pohledu dá to jeho nadávání chápat. Nikdo nás nemůže naučit být tím, čím skutečně jsme. Na druhou stranu, jak je známo, pravda je paradoxní, proto to může být jinak, nebo i naopak.

Takže za úvahu by mohlo stát, že Petrovo nadávky adresované na Miroslava by mohly být naopak brány jako kompliment, který naznačuje, že se Miroslav svou duchovní úrovní blíží svým učitelům.

:D
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » sob 07. lis 2020 21:34:32

Jana píše:Řekla bych, že se z určitého úhlu pohledu dá to jeho nadávání chápat. Nikdo nás nemůže naučit být tím, čím skutečně jsme. Na druhou stranu, jak je známo, pravda je paradoxní, proto to může být jinak, nebo i naopak.

Až jednou zjistíš, že ostatní nejsou Ty, pochopíš, že vostalpetr o Tobě psal pravdu a budeš vědět čím jsi skutečně byla, když jsi ho banovala.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » sob 07. lis 2020 21:46:34

Jana píše:
Takže za úvahu by mohlo stát, že Petrovo nadávky adresované na Miroslava by mohly být naopak brány jako kompliment, který naznačuje, že se Miroslav svou duchovní úrovní blíží svým učitelům.

:D


Prostě Jana se posunula, zmoudřela a s tím se Vostál nedokáže slušně vyrovnat.
Když mi Vostál nebo Trini píší, že jsem jako Jana, není to pro mne urážka, ale naopak svým způsobem lichotka.
Ať´ je Jana jaká chce, pozoruji u ní vývoj směrem ke zmoudření, nadhledu, na rozdíl od Vostála nebo Trini či Honzama.
Ti zkrátka ještě žijí svými představami o druhých a potřebou sebepotvrzování se

Nicméně je to v pohodě, je to normální potřeba ega, se kterým se jeden jako druhý zatím identifikují.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 21:46:57

honzam píše:
Jana píše:Řekla bych, že se z určitého úhlu pohledu dá to jeho nadávání chápat. Nikdo nás nemůže naučit být tím, čím skutečně jsme. Na druhou stranu, jak je známo, pravda je paradoxní, proto to může být jinak, nebo i naopak.

Až jednou zjistíš, že ostatní nejsou Ty, pochopíš, že vostalpetr o Tobě psal pravdu a budeš vědět čím jsi skutečně byla, když jsi ho banovala.


I Tvou adresu jsem zabanovala. A Petr má právo si myslet o mně cokoliv, stejně jako Ty, nebo kdokoliv jiný. Každý si může myslet o komkoliv cokoliv. Je to jeho věc. Je to jeho věc, jestli jeho mysl bude připoutaná k minulosti, k představě viny, kterou nelze nikdy odpustit. A nebo je tady možnost odpustit celou minulost. Všechno všemu a všem, i sobě. Nemít žádnou vinu a ani nikoho nevinit.

Je tady možnost dovolit nevinnosti nechat čas zcela zprázdnit.

honzam píše:
Nic píše:Nepochybuju o Tobě.


Při tomhle plynutí s proudem života se čas jeví jako prázdnota. :)
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod honzam » sob 07. lis 2020 21:55:04

Jana píše:I Tvou adresu jsem zabanovala.

Já Tvou ne. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 22:10:46

honzam píše:
Jana píše:I Tvou adresu jsem zabanovala.

Já Tvou ne. :D

Jsi tedy lepší :D

Poslední zabanování Petrovo IP adresy bylo sice jen na pár hodin, ale bylo míněno dost vážně. Zrovna jsem se dozvěděla, že moje maminka, která jen o málo starší, než Lída a také se jmenuje Ludmila, má koronavirus. Už pár dní měla slabý hlas a byla unavenější. Uvědomovala jsem si, jak vzácné jsou ty chvíle, kdy je možné být na sebe milí, uctiví, jak je ten život křehký, a Petr psal zrovna na Poradně, že je Lída vymaštěná kráva. Spojilo se mi to, jak Lída je na tyhle negativní energie citlivá a vnímala jsem to podobně, jako by ta hrubost byla určená bytosti podobné mé mamince.

Takže tady není žádná záruka, že když se na Poradně objeví nesmyslná hrubost, že se nebude banovat.

A kdo je bez viny, hoď po mně kamenem.

Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 22:12:52

honzam píše:
Jana píše:I Tvou adresu jsem zabanovala.

Já Tvou ne. :D



Jé, víte co mi to připomíná? To, jak se často píše, že duchovní hledající se musí za každých okolností vyhýbat špatné společnosti, aby se od nich nenakazil....

Před pár lety jsem proto odešla z poradny...ale bohužel, ta společnost, které jsem se chtěla vyhnout, mne sleduje i na dalších diskutárnách.... :lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Jana » sob 07. lis 2020 22:17:33

Alaja píše:
honzam píše:
Jana píše:I Tvou adresu jsem zabanovala.

Já Tvou ne. :D



Jé, víte co mi to připomíná? To, jak se často píše, že duchovní hledající se musí za každých okolností vyhýbat špatné společnosti, aby se od nich nenakazil....

Před pár lety jsem proto odešla z poradny...ale bohužel, ta společnost, které jsem se chtěla vyhnout, mne sleduje i na dalších diskutárnách.... :lol:


Ty máš pocit, že když někdo zřídí a provozuje diskuzní fórum, tak už nemá právo si popovídat na žádném jiném fóru. Nicméně chápu Tvé rozhořčení, když si někdo dovoluje narušovat Tvoje klevety a nemravné představy o tom, jak se asi dva někde stýkají a co proboha asi tak dělají, viď Kelišová.

Alaja píše:...a dokonce ho podezřívám (ale možná neprávem), že s ní už měl i ten fyzický kontakt.... :P
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » sob 07. lis 2020 22:17:58

Jana píše: má koronavirus.


Před pár dní mi psala kamarádka, že její maminka právě umřela....ve spánku....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron