pro miroslava

naše první fórum... :-)

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » ned 03. led 2021 0:16:40

No díky za upřímné vyjádření.

Jako správný bojovník využívám nejraději vlastní energii útoku protivníka, kterou on sám sebe nakonec zničí
(předvede sám jak velkej je blbec, ani nemusím vedle něho pokládat krabičku zápalek).

Tak je tak dál.
:lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » ned 03. led 2021 1:17:54

Bez obav sráči,

to já zase si rád do tebe strčím, prej to je výborný na todlencto duchovo,

jeden má pak z toho uvědomění a zkušenost navíc...

Už se ti to blíží prasečí hlavo,

letos budou volby tak to tam nezapoměn jít nasrat,

svůj hlas a volbu...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » ned 03. led 2021 1:44:52

Jako správný bojovník využívám nejraději vlastní energii útoku protivníka, kterou on sám sebe nakonec zničí


A todlencto si se naučil v tom budhistickým šulinolinu ???

Jakej útok proboha ???

Až zautočím, tak to nepoznáš...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » ned 03. led 2021 14:00:48

vostalpetr píše:
Už se ti to blíží prasečí hlavo,

letos budou volby tak to tam nezapoměn jít nasrat,

svůj hlas a volbu...


Už se těším.
:D
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » ned 03. led 2021 14:20:32

Tomu věřím,

ovce přece potřebuje stádo a pasáka stejně jako vopice svou tlupu a nejsilnějšího vopičáka...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod armin » ned 03. led 2021 19:14:48

Vono hodně lidí, kteří neuspěli v té naší společnosti, to psychologicky řeší tak, že se obrátí proti společnosti a snaží to své frustrované ego realizovat třeba v té "duchovnosti".
Tam jsem konečně lepší, než ti druzí. Ale bohužel nejsi. Tahle z nouze cnost - teoretizování o duchovnosti a navíc anarchismus ti dlouhodobě nepomůže.
Bohužel.
Myslíš, že když by ideálně podle tebe nikdo nešel k volbám, že by nastalo něco jako anarchistický ráj???
Vzpamatuj se a nedávej prostor své majestátnosti takovým blbinám.

Ale to je pro tebe zatím nemožné.
Že jo.
:?:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » ned 03. led 2021 21:06:57

Ale to je pro tebe zatím nemožné.


To já neřeším, nejsem kunda abych řešil co je možné nebo co není,

to si řeš se svoji starou co máš doma nebo třeba s kundou Janou,

pro tebe platí rozhodně jen posílání do prdele,

demokratickej duchovní kundomrde,

to je má naplánovaná budoucnost...

PS.

To víš (vlastně nevíš páč jsi šmok)

plánování za plánování

volba za volbu

apd.
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » ned 03. led 2021 21:13:58

Vono hodně lidí, kteří neuspěli v té naší společnosti, to psychologicky řeší tak, že se obrátí proti společnosti a snaží to své frustrované ego realizovat třeba v té "duchovnosti".


No to vidím, ty jsi rozhodně neuspěl a svý mindráky jsi si rozhodně u toho Tomáše nějak nevyřešil,

páč tě furt tlačí do prdele smrt a nové lepčí zrození,

ty jsi rozhodně neuspěl,

neustále žiješ jen v obavách z budoucnosti...

Tak běž k volbám, ubožáku, at máš tu budoucnost pod kontrolou...

Proto se taky furt hnípeš v těch svých uvědoměních a zkušenostech,

jen minulost a strašák budoucnost...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 12. led 2021 13:17:25

Z poradny:

Eduard Tomáš - Jaký je cíl duchovních nauk?


Kdysi se konalo na nebi shromáždění nejvyšších mudrců a Bohů. Byl tam i Šri Krišna, Šri Vašista, Gautama Budha, Vasvamitra a mnoho jiných mudrců, zakladatelé náboženství a Bohů bez počtu. Každý hájil svůj vlastní duchovní systém a prohlašoval jej za lepší než ostatní duchovní cesty. Kdo je měl rozsoudit? Podle jejich chování nedalo se dílo rozlišit. Někteří byli v samadhi, někteří filosofovali, jiní zas byli zabráni nejrůznějšími pracemi, jiní byli plni lásky k Absolutnu a opět jiní se chovali tak prostě jako obyčejní lidé. Všichni byli však stejného, tj. nejvyššího řádu svatosti a moudrosti. I obrátili se na samotného Brahmu, aby rozhodl, který duchovní sytém a jaké pojetí Absolutna je nejlepší. „To bych také rád věděl“, pravil Brahma-tvořitel, ale je tu přece Riši Parasvara, ten je vševědoucí, ten to bude vědět. Ale tu jeden z Bohů Šiva vytušil, že by Rišiové neměli ani k vševědoucímu důvěru a řekl: „Já sám nevidím, která z metod by byla ta pravá, ale meditujme na Bohyni, na Její Veličenstvo, Nejvyšší inteligence, ženskou tvář Absolutna, Nepodmíněné Vědomí všeho, a pak budeme schopni porozumět z Její Milosti i nejjemnějším Pravdám.“

I počali všichni Bohové a mudrci meditovat o jejím Božském Majestátu, Transcedentálním Vědomím, Královně Nebes pronikající všemi třemi stavy života, bděním, snem i hlubokým spánkem…

Takto invokována zjevila se ve svoji slávě jakožto Transcedentální Hlas v prostoru čirého Vědomí. A oni Ho slyšeli hovořit jako Hlas hromu a nebes:

„Vyjádřete se rychle, Rišiové! Přání těch, kteří se mě oddali, budou splněna okamžitě!“

Slyšíce svatý Hlas, Rišiové i Bohové padli u vytržení na tvář a pozdravivše Bohyni, zjevili ji svou pokornou prosbu:
„Řekni nám, ó laskavá, ty nikdy nezrozená, jež jsi stále mladá a nikdy nezestárneš, kteráž jsi esencí všeho, a přece bez jádra individuality, Královno světů, řekni nám, který z prostředků je nejpřiměřenější k dosažení Tebe a jaké pojetí Absolutna je nejlepší?“

Takto vyzvána pravila Bohyně všeho vědění:

„Jsem abstraktní inteligence, ze které vesmír počíná a do níž se rozpouští jako obraz v zrcadle. Nevědomý zná mě jako hrubý svět, moudrý však mne zná jako své vlastní čiré Bytí. Má konkrétní forma je věčný pár, tj. svrchovaný Pán všeho plus energie, vždy v nerozděleném spojení, přebývající jako věčné vědomí v bdění, snění i spánku. Bozi, lidé, hadi i nadlidské bytosti, všichni jsou projevem mne. Projevují se nejrůznějšími způsoby, a přece zůstávám neposkvrněna, neboť Absolutno je mé bytí. Jsem neomezena. Ač nejsem začleněna v nic a nižádným způsobem a jsem stále svobodna, skrývám svou moc zvanou Maya a kryji se nevědomostí, která se projevuje jako přání a touhy. Rodím se a zrozuji jako Individuum, až zmoudřevši, hledám Učitele a Mudrce, zvídám Pravdu od nich, provádím ji v praxi a konečně se stávám vyproštěnou.
Nejpřiměřenější z prostředků mého dosažení je mentální obrazotvornost, vztahující se k Bohu, čili savikalpa samadhi.
Očišťuje, posiluje, činí mysl schopnou pozbýti své Já. Je to vzývání Abstraktní Inteligence v konkrétní formě. Je nejen nejvýš užitečná, ale i nesmírně složitá. Jak by se jinak mohl člověk stát připraveným k neduální realizaci bez jejího požehnání? Nevědomost přeci nelze odstranit přímo, ale je možno ji postupně odklidit přechodem ze savikalpa do nirvikalpa při vzkříšení člověka z nevědomosti do vědomosti. Jen tak se může úplně ponořit do Já, kde není již vědomí odděleného od prostého vědomí blažené existence Bytí.
To je nirvikalpa samadhi. Vybrav si i z něho vidí člověk svět právě tak jako každý jiný člověk, ale jeho stanovisko je nyní docela změněno. On je nyní schopen znát své činné Já a nadále je již nezaměňuje za své ego. Toto je sahaža nirvikalpa samadhi, vyvrcholení realizace.
Ten, kdo mě takto poznává a zná, je dokonalý mezi moudrými a není rozdílu mezi mnou a jím. A co jsem nyní řekla, je odpověď na vaše otázky“, pravila Bohyně. „Nadále není potřeba, abyste byli zmateni pochybnostmi“, dohovoříc Transcedentální Inteligence utichla.

Pak všichni Rišiové pozdravili Šivu i ostatní Bohy a odebrali se ke svým příbytkům.

To je výtah z citované knihy „Tripura Rahasya“. Její pojetí Pravdy i cesty k ní, odpovídá v mnohém tajné Nauce „Tumo“.

(Eduard Tomáš - Tajné nauky Tibetu)
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 12. led 2021 13:26:50

Sahaža nirvikalpa samadhi.. je podle výše uvedeného textu jen to, že jedinec absolvoval nirvikaplu..... :lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 16:04:52

Překvapuje mne, jak opravdu hledajících Pravdu je tak málo.
Když jsem si proklepnul ty "osvícené" na netu třeba Vostála, Trini a další, tak výsledek je opravdu tristní.
Za mých mladých let něco opravdu duchovního bylo velmi vzácné. Dnes je spousta literatury (my jsme si "klasiky" museli jako samizdat opisovat) a minimum opravdu osvícených učitelů. Dnes je přímo přebytek "duchovní" literatury, přednášek, videí bohužel většinou populistických samozvaných učitelů atd.
Nicméně ti opravdoví jsou dnes stejně vzácní jako dříve. Možná že díky té současné duchovňácké módě je jich dnes snad ještě méně.

O čem je opravdová duchovnost? Duchovní cesta?
O čem je ta Pravda?

Vostál tady naštěstí nebude (nemůže) utínat svými vulgaritami a odsudky blokovat důležitou diskusi.
Takže se třeba k něčemu dobereme.


A koho asi tak zajímá nějaká posraná Pravda, ty katolickej čuráku ???

By mě zajímlo ty zmrde, proč týdle sračce říkáš duchovnost, když je to vyprcanej sebestřednej katolicismus ???

Proč tomu říkáš Pravda když je to jenom hovno ???

Vopisoval jsi kde co ale podobně jako Jana co kopíruje kdeco víš furt leda hovno...


Vostál tady naštěstí nebude (nemůže) utínat svými vulgaritami a odsudky blokovat důležitou diskusi.
Takže se třeba k něčemu dobereme.


Proto jsi mě taky ty zmrde nabonzoval, aby mě Petr zabanoval,

to je ta tvoje Pravda Velkýho Zmrda

ty důležitá diskuzio...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 16:06:57

Nedivím se, že málo. Ani jsem nevěděl, že něco takového existuje a není to jen nějaké obecné pojmenování pro zkušenosti přesahující běžné vnímání světa. Nikde jsem přímo nečetl, že existuje Pravda jako samotný prožívaný stav Pravdivosti.
Myslím si, že duchovnost je široký pojem a každý člověk ji žije podle své individuality a preferencí. Nevím, jestli existuje nějaká konkrétní opravdová duchovní praxe a cesta prospěšná všem bez rozdílu.
Popsal bych tu Pravdu jako intenzivní stav pravdivosti v srdci, který není vztažený k něčemu konkrétnímu v mysli a světě kolem. Je to Pravda samotná bez obsahu, ve které se ztrácí vjem vlastní osoby.


Tak, tak,

to je ta Pravda

akorát že já tomu říkám hovno...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 16:09:19

Mohl by ses teď z téhle intenzivní pravdivosti v srdci vyjádřit, kdo jsem ve Tvém srdci?


To ti mohu říct přesně,

ty jsi já,

tedy ta sračka co tady roky píšeš,



bohužel nemáš spojení a ani jej mít nemůžeš, sebestředná píčo,

protože to nemá s duchovnem nic společnýho, je to jen sebevoblbnutí...



Tak čau kundo a nezapomen mě zase tou svojí Pravdou zabanovat, katolická ultrapíčo...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 17:15:30

Myslím si, že duchovnost je široký pojem a každý člověk ji žije podle své individuality a preferencí. Nevím, jestli existuje nějaká konkrétní opravdová duchovní praxe a cesta prospěšná všem bez rozdílu.


Pokud člověk nezná nic jinýho,

tak pak si v tom uvědomění a zkušenosti bude hovět jak prase v žitě,

pokud člověk má i jiné zkušenosti, klidně to pustí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 19:34:11

Nemůžeš. Pravda je stav bez ega, a ty tvrdíš, že jsi ego.


Můžu a to naprosto přesně, jelikož umím popisovat stavy ega,

a nejsem taková blbí píča, aby tvrdil, že život je jen a jen utrpení,

a ze štěstí dělal nirvánu

Fakt nejsem kunda...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 19:42:30

To, že by mohlo chybět spojení, se dá vnímat jen skrz ego.

Šiva a Šakti jsou bez projekce ega dokonale spojeni. Jsou tak dokonale spojeni, že nerozlišíš energii Šivy od energie Šakti. Jsou opravdu Jedním.

Je to nádherně čistá a nevinná energie, ve které je ohromná síla, opičáku.


Obvyklý bláboly vo egu, jak příznačné pro idiotku...

Ty blbá píčo, ty nerozlišíš ani hovno idiotská krávo,

pokud zde není ego není zde ani šakti kundo debilní, ale je zde světlo,

ale vo tom ty víš a budeš vědět leda hovno, páč se válíš v hovnech...




Šiva a Šakti je popis projevu a neprojevu, tedy že nirvána je samsára,

ty blbko vyjebaná,

ale pro píču tvých rozměrů je projevený svět neexistujícím snem, páč jsi kunda


Ty jenom děláš píčoviny :

kopíruješ duchovno bez pochopení

namícháš z toho duchovní hovní guláš pomatenosti

měníš nicky

banuješ druhý

seš kunda katolická
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 19:50:43

Šiva a Šakti nepotřebují nijak zachránit, nepotřebují žádnou pomoc, nepotřebují smrt ega.


Fakt jo ?

Tak proč máš furt takový problémy s egem ty kundo zasraná ???

Odpověd je jednoduchá, protože jsi píča, tedy neštastný ego...

To já jsem ego a ty jsi mrdka...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 19:52:30

Jen tady může zaclánět ego, skrz které není Pravda poznatelná.


Pravdu poznává jenom ego, vyprcaný pocitářský sebevoblblý ego...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 19:55:19

Naše velekunda duchovních věd nerozponá ani píču,

páč nevidí vasány, tak vasány neexistují,

páč si neuvědomuje enegii tak je to proto protože Šiva a Šakti jsou jedno,

páč na všechno mele svý vymrdaný ANO, tak nechce ego...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: pro miroslava

Příspěvekod vostalpetr » pon 25. led 2021 19:58:57

Sice to byla otázka pro Honzama, protože nádherně odpověděl, na to, na co neodpověděl ani Ježíš. Možná odpoví i na to, kdo jsem. Dost možná překvapivě, nově, jinak, třeba i v paradoxech.


Takže ti napíše že jsi debilní kunda, to je právě ten paradox...

Ted ještě jenom vědět co to je ten paradox, no na chleba se to nemaže...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4856
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron