Přijde mesiáš

naše první fórum... :-)

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 3:08:10

armin píše:
vostalpetr píše:Málem bych zapomněl,

takže si strč ptáka do flašky vod píva a běž si ho vyhonit někam jinam, třeba do prdele...

A co ten parchant toho tvýho syna je vůbec jeho?
A co ten tvůj syn je vůbec tvůj?
Udělali ste si genetické testy?
Hlavně že jsi Děd vševěd. Že jo :lol:


Hele, Mirku, čí byl vlastně Buddha?
A čí byl Ježíš?

Já tvrdím, že je uplácali mimozemšťané ve zkumavce a provedli umělé oplodnění těch jejich matek.....a nyní se k nim modlí miliardy lidí.....včetně tebe..... :D
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 3:12:29

A občas to mimoni lítají zkontrolovat....
Přílohy
nordicti_a_papez.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 3:21:19

Podobnost čistě náhodná...??
Přílohy
12226999_1067814619930158_2466271421094575405_n.jpg
12360038_1056681877714560_4442924645423971246_n.jpg
800px-Masolino_007.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 3:58:02

Tradiční podání praví, že než se Buddha narodil, zdálo se jeho matce královně Máji, že jí do lůna vstoupil bílý slon

https://cs.wikipedia.org/wiki/Lumbin%C3%AD





....
Podle dostupných pramenů je pravděpodobné, že se stala matkou ve velmi mladém věku (zřejmě již ve 13 letech
...
Byla příbuznou Alžbětinou, která pocházela z rodu Árónova. Bydlela v Nazaretě s rodiči a byla zasnoubena Josefovi z Nazaretu, který stejně jako Maria pocházel z rodu židovského krále Davida. 6 měsíců po Alžbětině početí, se Marii zjevil archanděl Gabriel a pozdravil ji slovy, která se stala základem modlitby používané dodnes mezi vyznavači marianského kultu: „Buď zdráva, milostí zahrnutá, Pán s tebou.” (Lk 1, 28 (Kral, ČEP)), jako pozdravení andělské ("Ave Maria gratia plena, dominus tecum", "Hail Mary, full of grace, the Lord is with You") a oznámil jí, že se stane matkou zaslíbeného Mesiáše, ačkoli zůstane pannou. Maria se podrobila Boží vůli se slovy: „Hle, jsem služebnice Páně; staň se mi podle tvého slova.“ Lk 1, 38 (Kral, ČEP)). Poté se vydala na dalekou cestu do Judei (do města Beršévy) navštívit svoji těhotnou příbuznou Alžbětu, která žila se svým manželem Zachariášem. Hned jak vešla do jejich domu a pozdravila Alžbětu, ta jí vzdala úctu jako matce svého Pána a Maria jí odpověděla chvalozpěvem na Pána známým jako Magnificat. (Lk 1, 46–55 (Kral, ČEP)) Po třech měsících se Maria vrátila domů do Nazaretu. Jejímu snoubenci Josefovi se zjevil ve snu anděl, který mu oznámil: „Josefe, synu Davidův, neboj se přijmout Marii, svou manželku; neboť co v ní bylo počato, je z Ducha svatého.” (Mt 1, 20 (Kral, ČEP)). Josef si ji pak vzal k sobě, navzdory tomu, že byla těhotná.
.....
https://cs.wikipedia.org/wiki/Maria_(ma ... D%C5%A1ova)

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 4:03:02

Bílí sloni...
4.Skalní nápis

Po dlouhou dobu mnoha set let v minulosti narůstalo zabíjení zvířat, krutost k (živým) tvorům, nezdvořilost vůči příbuzným a nezdvořilost vůči bráhmanům a asketům. Ale nyní, jelikož bohům milý král Prijardaršin provádí dharmu, stal se zvuk bubnů zvukem dharmy a lidem se ukazují vimány, bílí sloni, ohnivé sloupy a jiné nebeské útvary. Tím, že bohům milý král Prijadaršin šíří dharmu, vzrostlo nezabíjené zvířat, neubližování (živým) tvorům, zdvořilost vůči příbuzným, zdvořilost vůči bráhmanům a asketům a poslušnost vůči rodičům tak, jak tomu po mnoho let v minulosti nebylo.
...
http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f= ... isy#p29499

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 4:16:05


https://cs.wikipedia.org/wiki/Vimana

Vimana


Vimána (Dévanágarí: विमान) je sanskrtské slovo s mnoha významy sahajícími od paláce či chrámu k mytologickým létajícím strojům, které se často objevují ve staroindických eposech (Mahábhárata, Ramajána). Objevují se také v jiných méně známých sanskrtských textech jako je například Samarangana Sútradhara, který je součástí védského rukopisu o architektuře Vástu šástra.

Ramajána​

Zde jsou tyto vozy popisovány jako dvoupatrové, cylindrického tvaru s kruhovými okny a kupolí. Létaly rychlostí větru a přitom vydávaly melodický zvuk.

Samarangana Sútradhara​

V Samarangana Sútradhara v 31. kapitole (Yantras) ve verších 95-100 je zmínka o vzdušných vozech. Píše se zde, že tyto vozy byly z lehkého materiálu se silným dobře tvarovaným tělem a k jejich konstrukci bylo použito zlato, železo, olovo a dokonce i rtuť. Měly cestovat na velké vzdálenosti a byly poháněny zvláštními motory, které fungovaly díky rtuti. (Podle některých názorů jde o chybný překlad – doslova má jít o "chladný tekutý kov", kterým ale nemusí být nutně rtuť.) Těmto létajícím vozům a jejich využití ve válkách je zde věnováno přibližně 230 slok.

Dělení Vimán​

Létající vozy se v indické mytologii vyskytují poměrně často. Starověcí Indové dokonce napsali "letecké manuály" k řízení čtyř základních typů:
Shakuna Vimana
Sundara Vimana
Rukma Vimana
Tripura Vimana

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod armin » úte 15. pro 2020 9:48:48

Alaja píše:
Hele, Mirku, čí byl vlastně Buddha?
A čí byl Ježíš?

Já tvrdím, že je uplácali mimozemšťané ve zkumavce a provedli umělé oplodnění těch jejich matek.....a nyní se k nim modlí miliardy lidí.....včetně tebe..... :D


To je zajímavá ne úplně vylouč. myšlenka :shock:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod vostalpetr » úte 15. pro 2020 10:12:49

Tak to já jsem asi také "mimozemštan" tedy lépe řečeno, můj otec pochází ze zcela jiné reality,

páč když jsem jsem se ptal mojí mámy kdo je můj táta, tak říkala že je to "kluk z plagátu",

čímž se vysvětluje i to, proč mně moje máma říkala něco zcela neplanetárního : "Kdyby všichni skákali z vokna, tak ty budeš taky ?"

což je věc, která se zde praktikuje ve velkém,

kolektivistické blbnutí,

ale protože můj otec je z dvourozměrné reality, je naprosto jasné, že tam rozhodně nelze "skákat z vokna"

A tím je vysvětleno proč já mám tak rád ten široširý prostor a nějaký noření se do nitra mně přijde zcela nesmyslné...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 12:31:03

armin píše:
Alaja píše:
Hele, Mirku, čí byl vlastně Buddha?
A čí byl Ježíš?

Já tvrdím, že je uplácali mimozemšťané ve zkumavce a provedli umělé oplodnění těch jejich matek.....a nyní se k nim modlí miliardy lidí.....včetně tebe..... :D


To je zajímavá ne úplně vylouč. myšlenka :shock:


Je to jediná smysluplná myšlenka o tom, jak ti dva přišli na tento svět. :lol:

A stačí se kouknout trochu víc do minulosti a zjistí se i proč přišli na tento svět.

U Ježíše se to dá vyčíst přímo ze Starého Zákona. Je to vlastně jeden z mnoha pokusů, jak mimoni upravovali genetiku vládců Izraele....

Něco podobného se dělo v tom hinduismu, či co to zrovna měli za náboženství v Indii.....také čekali na mesiáše, jako ti u Středozemního moře....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Přijde mesiáš

Příspěvekod Alaja » úte 15. pro 2020 13:03:02

S těmi mesiáši to vypadá tak, že vypadávají z ufounským zkumavek každých přibližně 570 let...
Takže.... po Buddhovi a Ježíšovi byl další počat kolem roku 570 a také kolem něho vzniklo náboženství...

Ti další se asi moc neprosadili...snad...nějaký byl počat kolem roku 1140, další kolem roku 1710......další se čeká až kolem roku 2280...


:lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Předchozí

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků