IGNORACE MIROSLAVA

naše první fórum... :-)

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 9:40:47

vostalpetr píše:
Koukám, že jsi zase (doufám přechodně) zblbnul.
Démoni, egregoři



To víš že jo čuráku,

úplně stejně jako ty z těch negativních emocí,

ty jsi taková nevysychající inspirace duchovního blbství a tvoření čurákovin,


ovšem jen přechodně, na rozdíl vod tebe ty zmrde kterej v těch hovnech plaveš roky páč jsi tomášovskej mamrd a fanatickej dobroser,

čili kunda


No, já žádné negativní emoce nemám. Z čeho si usoudil, že mám nějaké negativní emoce?
Spíš bych to tipnul - podle toho, co píšeš, že s tímhle máš problém ty a tak si myslíš, že to zkrátka musí mít každej.

A to jak píšeš - "dívat se skrz démona" to je zajímavý, to budu muset taky zkusit - až nějakého potkám.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod vostalpetr » sob 19. pro 2020 10:43:00

No, já žádné negativní emoce nemám. Z čeho si usoudil, že mám nějaké negativní emoce?


Ale máš ty duchovní vemínko,

jinak bys totiž nebyl posedlej negativními emocemi ty tomášovskej pojebe a furt by ses tím nezaobíral,

ty máš prostě negativní emoce z negativních emocí,

proto se taky usilovně snažíš o kontrolu nemít negativní emoce



nedáváš pozor kundo,

když říkám že cykluješ hovna,

tak tím myslím přesně a právě toto
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 12:13:19

vostalpetr píše:
No, já žádné negativní emoce nemám. Z čeho si usoudil, že mám nějaké negativní emoce?


Ale máš ty duchovní vemínko,

jinak bys totiž nebyl posedlej negativními emocemi ty tomášovskej pojebe a furt by ses tím nezaobíral,

Nejsem ničím posedlej a zaobírám se jen tím, co mne zajímá.
Například mne zajímá, když někdo vystupuje jako probuzenej, za vodou a podobně,
jak vyskočí jak čertík z krabičky, když se člověk trochu dotkne toho jeho duchovního ega.
No není to snad zajímavý?
Jaký nesmysly si do mne začne promítat.

Prostě pro mne dobrej studijní materiál.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Trini » sob 19. pro 2020 15:26:33

armin píše:
vostalpetr píše:
No, já žádné negativní emoce nemám. Z čeho si usoudil, že mám nějaké negativní emoce?


Ale máš ty duchovní vemínko,

jinak bys totiž nebyl posedlej negativními emocemi ty tomášovskej pojebe a furt by ses tím nezaobíral,

Nejsem ničím posedlej a zaobírám se jen tím, co mne zajímá.
Například mne zajímá, když někdo vystupuje jako probuzenej, za vodou a podobně,
jak vyskočí jak čertík z krabičky, když se člověk trochu dotkne toho jeho duchovního ega.
No není to snad zajímavý?
Jaký nesmysly si do mne začne promítat.

Prostě pro mne dobrej studijní materiál.


Tyhle blbiny tě napadaj, protože jsi závistvý duchovní ego. Něco jako Máriči.

"Já jsem přece probuzenej, mám to potvrzeno od Tomášových. :evil: Jaktože je jim to úplně jedno? Jak si můžou dovolit mne neuznávat? Já jim to ukážu :twisted: !"
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 15:37:45

Trini píše:Tyhle blbiny tě napadaj, protože jsi závistvý duchovní ego. Něco jako Máriči.

"Já jsem přece probuzenej, mám to potvrzeno od Tomášových. :evil: Jaktože je jim to úplně jedno? Jak si můžou dovolit mne neuznávat? Já jim to ukážu :twisted: !"


Tímhle já netrpím a tady rozhodně nikomu nic nezávidím. :lol:

To když tak Petr Vostál. On sice nemá to potvrzení od Tomášových a zase byl několikrát v Indii. :roll:

Když si porovnáš moje projevy a jeho, tak by ti to mohlo být docela jasné. Ten se mi pořád snaží něco "ukázat" a když to nepomůže, tak přitvrdí.
Já si s ním jenom povídám a občas ho upozorním na nějakou pitomost, kterou zrovna vyspekuloval.
A povídám si s ním konkrétně s ním (a taky s tebou), protože mne zajímá - co jsem už výše popsal.

Myslím, že si to povídání oba moc dramatizujete. Vždyť vůbec o nic nejde. Nebo snad ano?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Trini » sob 19. pro 2020 15:51:52

armin píše:
Trini píše:Tyhle blbiny tě napadaj, protože jsi závistvý duchovní ego. Něco jako Máriči.

"Já jsem přece probuzenej, mám to potvrzeno od Tomášových. :evil: Jaktože je jim to úplně jedno? Jak si můžou dovolit mne neuznávat? Já jim to ukážu :twisted: !"


Tímhle já netrpím a tady rozhodně nikomu nic nezávidím. :lol:



Ale závidíš, proto se za námi tak táhneš.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 16:03:23

Trini píše:
Ale závidíš, proto se za námi tak táhneš.


Když myslíš...

:lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Alaja » sob 19. pro 2020 16:21:37

armin píše:
Trini píše:Tyhle blbiny tě napadaj, protože jsi závistvý duchovní ego. Něco jako Máriči.

"Já jsem přece probuzenej, mám to potvrzeno od Tomášových. :evil: Jaktože je jim to úplně jedno? Jak si můžou dovolit mne neuznávat? Já jim to ukážu :twisted: !"


Tímhle já netrpím a tady rozhodně nikomu nic nezávidím. :lol:

To když tak Petr Vostál. On sice nemá to potvrzení od Tomášových a zase byl několikrát v Indii. :roll:

Když si porovnáš moje projevy a jeho, tak by ti to mohlo být docela jasné. Ten se mi pořád snaží něco "ukázat" a když to nepomůže, tak přitvrdí.
Já si s ním jenom povídám a občas ho upozorním na nějakou pitomost, kterou zrovna vyspekuloval.
A povídám si s ním konkrétně s ním (a taky s tebou), protože mne zajímá - co jsem už výše popsal.

Myslím, že si to povídání oba moc dramatizujete. Vždyť vůbec o nic nejde. Nebo snad ano?


No co, co, co .....mě se Petr na fotkách z Indie fakt líbil....... prostě senza.

A co ty? Vždyť ty ani nemůžeš dokázat, že jsi k Tomášům vůbec chodil....natož že tě tam někdo chválil... :lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 18:16:25

Alaja píše:
A co ty? Vždyť ty ani nemůžeš dokázat, že jsi k Tomášům vůbec chodil....natož že tě tam někdo chválil... :lol:


Já nepotřebuji aby mne někdo uznával nebo mi věřil. Tak proč bych měl někomu něco dokazovat nebo ho o něčem přesvědčovat.
K čemu by to bylo dobré?
Pokud někdo opravdu dovede druhého odhadnout a pravdivě vycítit, takový je pro mne kolegou. Nikoho takového jsem tu zatím bohužel nepotkal.

Jak by řekla Eva: "nejsou lidi"
:lol:

Nicméně mne zajímají lidé, kteří si myslí, že prošli nějakým poznáním či osvobozením - jako třena Trini.
Takoví samozvaní osvícení, kteří dnes rostou jak houby po dešti - díky nepřeberným zásobám duchovní a pseudoduchovní literatury, mne zajímají.
Je to docela zhoubný jev, tak hledám co by se s tím případně dalo dělat. A to nijak zaujatě, ale zkrátka co mi osud vloží do cesty, s tím pracuji, volně a svobodně.
Ono už i to jasné poznání, v čem to je, přispěje do té kolektivní duše tímto žitým poznáním, uvědoměním a to pak působí na lidi samo. Zevnitř, ne zvenku. Netřeba někoho "kopat do prdele". To totiž nefunguje, zvláště když ten, kdo kope je sám více či méně mimo.

Pak to obvykle probíhá, jak to dobře popsal Pedrito:

"A co teprv, když se pak těmito "zkratkami" časují navzájem ostřílení duchovňáci, jó to pak lítaj třísky..."
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Alaja » sob 19. pro 2020 18:26:23

armin píše:
Alaja píše:
A co ty? Vždyť ty ani nemůžeš dokázat, že jsi k Tomášům vůbec chodil....natož že tě tam někdo chválil... :lol:


Já nepotřebuji aby mne někdo uznával nebo mi věřil. Tak proč bych měl někomu něco dokazovat nebo ho o něčem přesvědčovat.
K čemu by to bylo dobré?
Pokud někdo opravdu dovede druhého odhadnout a pravdivě vycítit, takový je pro mne kolegou. Nikoho takového jsem tu zatím bohužel nepotkal.

Jak by řekla Eva: "nejsou lidi"
:lol:

Nicméně mne zajímají lidé, kteří si myslí, že prošli nějakým poznáním či osvobozením - jako třena Trini.
Takoví samozvaní osvícení, kteří dnes rostou jak houby po dešti - díky nepřeberným zásobám duchovní a pseudoduchovní literatury, mne zajímají.
Je to docela zhoubný jev, tak hledám co by se s tím případně dalo dělat. A to nijak zaujatě, ale zkrátka co mi osud vloží do cesty, s tím pracuji, volně a svobodně.
Ono už i to jasné poznání, v čem to je, přispěje do té kolektivní duše tímto žitým poznáním, uvědoměním a to pak působí na lidi samo. Zevnitř, ne zvenku. Netřeba někoho "kopat do prdele". To totiž nefunguje, zvláště když ten, kdo kope je sám více či méně mimo.

Pak to obvykle probíhá, jak to dobře popsal Pedrito:

"A co teprv, když se pak těmito "zkratkami" časují navzájem ostřílení duchovňáci, jó to pak lítaj třísky..."


Já se v těch duchovních krajích naučila něčemu důležitému, a to... "důvěřuj, ale prověřuj".....a zatím ti nemohu důvěřovat, protože jsi prověrkou neprošel.... :D
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Alaja » sob 19. pro 2020 18:49:54

armin píše:"A co teprv, když se pak těmito "zkratkami" časují navzájem ostřílení duchovňáci, jó to pak lítaj třísky..."


Pedrito má pravdu. Když si vzpomenu na ten internetový boj Tomášovci versus Vackovci.....to fakt třísky lítaly kolem dokola... :lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 19:00:25

Alaja píše:
armin píše:"A co teprv, když se pak těmito "zkratkami" časují navzájem ostřílení duchovňáci, jó to pak lítaj třísky..."


Pedrito má pravdu. Když si vzpomenu na ten internetový boj Tomášovci versus Vackovci.....to fakt třísky lítaly kolem dokola... :lol:


Ono když si čteš reakce Petra, tak to taky občas lítaj třísky (slušně řečeno).
Vždy je příčinou ohrožený status toho kterého pokročilého duchovňáka - tedy jinými slovy ohrožení pýchy duchovního ega.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Trini » sob 19. pro 2020 19:00:59

armin píše:
Nicméně mne zajímají lidé, kteří si myslí, že prošli nějakým poznáním či osvobozením - jako třena Trini.
Takoví samozvaní osvícení, kteří dnes rostou jak houby po dešti - díky nepřeberným zásobám duchovní a pseudoduchovní literatury, mne zajímají.


Tak to jsi na špatné adrese. Mne nikdy osvícení, osvobození a jiné duchovnácké pojmy nezajímaly. Ty jsi tady jediný, kdo o sobě prohlašoval, že je v probuzeném stavu. Prostě samozvaný probuzený. V podstatě všechno, co píšeš je jen o tobě.
A děláš si hloupé představy, když si myslíš, že se dá "projít" poznáním nebo osvobozením. Jak tě taková hovadina může vůbec napadnout? Obrázek

Dám ti malý tip: Jestli se budeš pořád starat, jak to mají ostatní a jestli snad - nedej bože - nejsou dál než ty, tak se ti Poznání zdaleka vyhne a budeš se jen dál jako pes honit za svým ocasem. Takový je osud závistivců.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Trini » sob 19. pro 2020 19:07:13

armin píše:Vždy je příčinou ohrožený status toho kterého pokročilého duchovňáka - tedy jinými slovy ohrožení pýchy duchovního ega.


Ty si neustále promítáš své vlastní problémy do druhých a potom si myslíš, že jsi bez problémů.

A jsem fakt moc ráda - že "nejsou lidi" - protože takových jako jsi ty, opravdu není víc zapotřebí. ;) Jsi otřesnou ukázkou, jak tragicky může duchovně hledající dopadnout.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 19:16:37

Trini píše:Jsi otřesnou ukázkou, jak tragicky může duchovně hledající dopadnout.


Já myslím, že se otřeseš a bude to zase dobrý...
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Alaja » sob 19. pro 2020 19:19:15

armin píše:
Alaja píše:
armin píše:"A co teprv, když se pak těmito "zkratkami" časují navzájem ostřílení duchovňáci, jó to pak lítaj třísky..."


Pedrito má pravdu. Když si vzpomenu na ten internetový boj Tomášovci versus Vackovci.....to fakt třísky lítaly kolem dokola... :lol:


Ono když si čteš reakce Petra, tak to taky občas lítaj třísky (slušně řečeno).
Vždy je příčinou ohrožený status toho kterého pokročilého duchovňáka - tedy jinými slovy ohrožení pýchy duchovního ega.


Začalo to přeci tím, že kdosi o sobě prohlašoval, že už je osvícený, že už je samotný pánbůh a kdesi cosi o tom, jak to mají všichni ostatní blbě....ale Petr něco takového o sobě nikdy nepsal...

:lol:
A nedivím se mu, že je nyní na dotyčného hrubý, sprostý, vulgární.....když to po dobrém a v klidu a míru dlouho nešlo.....

No a další, co tvrdí, že je na tom podobně...čili osvícený a ostatní né.....jsi ty..... :P
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Alaja » sob 19. pro 2020 19:25:02

Cože to vlastně je to "osvícení"??
Co duchovňák, to jiný názor.... :lol:


Podle lidí z poradny je osvícení to, že dotyčný píše slušně, pozitivně a má stejný názor na vše, jako má majitelka poradny.

Podle tebe je osvícení také to, že dotyčný píše slušně, pozitivně a ...má stejný názor na vše jako ty.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod armin » sob 19. pro 2020 19:44:09

Alaja píše:
Začalo to přeci tím, že kdosi o sobě prohlašoval, že už je osvícený, že už je samotný pánbůh a kdesi cosi o tom, jak to mají všichni ostatní blbě....ale Petr něco takového o sobě nikdy nepsal...

:lol:
A nedivím se mu, že je nyní na dotyčného hrubý, sprostý, vulgární.....když to po dobrém a v klidu a míru dlouho nešlo.....

No a další, co tvrdí, že je na tom podobně...čili osvícený a ostatní né.....jsi ty..... :P


Já jsem o sobě nikdy nepsal, že jsem osvícený. Popisoval jsem některé moje zkušenosti, okolnosti a příběhy ze života.
To mi vkládali do úst jiní třeba Trini - že si myslím, že jsem osvícený a podobně. A z takových prohlášení pak vzniká dojem, že já jsem něco takového o sobě prohlašoval. Neprohlašoval.
Petr asi také nic takového o sobě nepsal. Ale na rozdíl od druhých si nepřipouští pochybnosti o tom, že to teď vidí "správně" a druhým nadává, když to někdo vidí jinak než zrovna on. O názorech druhých se vyjadřuje, že serou hovna a podobně. To sis ještě nevšimla?

Ale to je jeho věc, jeho svět, jeho osud.
Stejně jako to co já píšu nebo dělám je moje věc, můj svět, můj osud.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Alaja » sob 19. pro 2020 19:51:21

armin píše: O názorech druhých se vyjadřuje, že serou hovna a podobně. To sis ještě nevšimla?


Jo, všimla jsem si, že když někdo neustále plácá hlouposti, tak to on po nějaké době okomentuje vulgárně.... :lol:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: IGNORACE MIROSLAVA

Příspěvekod Alaja » sob 19. pro 2020 19:56:29

armin píše:To mi vkládali do úst jiní třeba Trini - že si myslím, že jsem osvícený a podobně. A z takových prohlášení pak vzniká dojem, že já jsem něco takového o sobě prohlašoval. Neprohlašoval.



Fakt ne? :lol:

No, to je tvůj problém, tvůj osud, tvoje věc...tvá karma....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron