Ty vole !

naše první fórum... :-)

Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » úte 22. pro 2020 8:16:27

Jana zase vyšiluje na Poradně.



Ty vole (pro dámy ovšem "ty krávo") cejtili jste to včera taky, ty vodnářský energie individualismu ????

Mně z toho včera normálně stály všechny chlupy na těle (dokonce i ten mezi nohama se zmátořil) z těch energií,

počítám že do padesáti let všichni kolektivisté převlíknou kabáty a stanou se z nich individualisté

(podobně jako komouši v 89 převlíkli kabáty komoušský za demokratický)

Tady samozřejmě kvůli rovnováze zůstanou osamělé ostrůvky skalních kolektivistů....


Vony ty horoskopy fungujou, nastal věk Vodnáře....


Proto taky ta kolektivistická láska tak vyšiluje, cejtí že jí dochází síly a hlavně čas...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Ty vole !

Příspěvekod Trini » úte 22. pro 2020 8:29:45

vostalpetr píše:
Jana zase vyšiluje na Poradně.



Ty vole (pro dámy ovšem "ty krávo") cejtili jste to včera taky, ty vodnářský energie individualismu ????

Mně z toho včera normálně stály všechny chlupy na těle (dokonce i ten mezi nohama se zmátořil) z těch energií,

počítám že do padesáti let všichni kolektivisté převlíknou kabáty a stanou se z nich individualisté

(podobně jako komouši v 89 převlíkli kabáty komoušský za demokratický)

Tady samozřejmě kvůli rovnováze zůstanou osamělé ostrůvky skalních kolektivistů....


Vony ty horoskopy fungujou, nastal věk Vodnáře....


Proto taky ta kolektivistická láska tak vyšiluje, cejtí že jí dochází síly a hlavně čas...


Jo, včera k večeru byla konjunkce Jupitera se Saturnem na začátku Vodnáře. V mém horoskopu to bohužel stojí proti mé individualitě, takže pro mne nic moc. :cry:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » úte 22. pro 2020 9:14:53

Tak to máš blbý,

ten Vodnář asi chvilku vydrží,

i když já vlastně ani nevím co to má znamenat ten Vodnář...

Já jen koukal na nějaký ty videa o horoskopech, prej že zvítězí individualismus...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Ty vole !

Příspěvekod Trini » úte 22. pro 2020 11:06:42

https://horoskopy.etarot.cz/znameni-vod ... %A1n%C3%AD.

Vodnáři mají rádi ideály („volnost, rovnost, bratrství“) a usilují o dokonalý svět. Nezřídka je Vodnář je synonymem vizionáře. Lidé narození ve znamení Vodnáře by se rádi distancovali od nízkých pudů, zlosti, nenávisti i závisti. Mají naopak rádi oduševnělost a bojí se nespoutaných citů a bezbřehých vášní.



Obrázek
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Saturn ve Vodnáři

Příspěvekod lada » úte 22. pro 2020 11:37:52

Saturn ve Vodnáři - 17. 12. 2020. - 7. 3. 2023
Kolektivní a celospolečenská témata, vytváření kompromisu mezi svobodou a řádem. Hledání objektivity. Mezi svobodou a nesvobodou.

Ve čtvrtek brzy ráno přešla planeta z astrologického pohledu archetypálně spojovaná se zkouškami, upevňováním, řádem, pravidly, trvalostí, zkušeností, vážností, pevností a přísností z Kozoroha do vzdušeného Vodnáře.

Zatímco v Kozorohu byla hranice pravidel, řádu nebo toho, co je považováno za tradici a "zákon" takřka hmatatelná a trojnásobné zastoupení Jupitera, Saturna a Pluta v Kozorohu vedlo až k jakési rigiditě nebo názorové zkamenělosti,

za Saturna ve Vodnáři bude nahlíženo z astrologické perspektivy ohledáváno téma SVOBODY, NEZÁVISLOSTI, KOLEKTIVITY a OBJEKTIVITY.

Tématem Vodnáře je překročení hranic osobní identity a řešení CELOSPOLEČENSKÝCH problémů. Vodnář je znamení KOMUNITNÍ, REFORMÁTORSKÉ, KREATIVNÍ a v mnohém lehce PROVOKATIVNÍ.

Je VYZYVATELEM STARÝCH STRUKTUR a jeho planetární vládce Uran archetypálně odpovídá Prométheovi, který se vzepřel bohům, aby přinesl lidem oheň. Individuální já je zde často nasazováno ve prospěch VEŘEJNÉHO ZÁJMU A cílem Vodnáře jako astrologického symbolu je (mimo jiné) pokládání otázky po tom, co jsou to veřejný zájem, ROVNOST, DEMOKRACIE a SVOBODA.

Jaký smysl výše popsané dává ve spojení se saturnskými vlastnostmi, přísností, rigiditou, omezeními nebo zkouškami? Saturn ve Vodnáři je zkoušen v tom, aby rozpoznal, co je to SVOBODA, ROVNOPRÁVNOST nebo cesta za lepším společenským soužitím. Zatím co SATURN je ochráncem tradic a starých společenských struktur, Vodnář a Uran jsou znamením změny, společenské progrese a reformy. Vodnář je také jako vzdušné znamení spojený s INTELEKTEM, ABSTRAKTNÍM POSUZOVÁNÍM REALITY A ÚSILÍM O NESTRANNÝ NADHLED A OBJEKTIVITU.

SATURN VE VODNÁŘI lze potom chápat jako jakéhosi vážného badatele nebo garanta v této oblasti - toho, kdo vychází ze zkušenosti spojené s omezeními a nesvobodou (viz přelom 50. a 60. let nebo konec 80. a začátek 90. let, kdy Saturn procházel Kozorohem a následně Vodnářem) a který má za úkol přetavit nefunkční články společenského řádu prostřednictvím inovativních mechanismů.

Vodnář představuje posun od rutiny ke KREATIVITĚ, ve své touze po OBJEKTIVNÍM POZNÁNÍ, ale může být také EMOČNĚ DISTANCOVANÝ, CHLADNÝ, CITOVĚ NEDOTKNUTELNÝ, INTAKTNÍ, VĚDECKY RACIONÁLNÍ A NEOSOBNÍ.

Saturn představuje vyzrálou formu rodící se skrze omezení, v případě znamení Vodnáře může do vyspělého tvaru formovat témata, která jsou společná všem a která přesahují každodenní individuální životy. Tvrdost, krutost a nesmiřitelnost Saturna se ale stejně tak může projevit v UPOZAĎOVÁNÍ INDIVIDUÁLNÍHO ve prospěch SKUPINOVÉHO. Přednost může být dávána TEORETICKÉMU, ABSTRAKTNÍMU, ORIGINÁLNÍMU A POKROKOVÉMU, zatímco staré se může jevit až nedůvěryhodně. (Pluto ale nadále zůstává v Kozorohu a při psaní posledních řádků se mi vybavuje spíše francouzská revoluce a Pluto ve Vodnáři, které po cca 250 letech přejde do tohoto znamení na jaře 2023 - už se tam blížíme).

Zatím nás ale čeká rok se Saturnem a Jupiterem ve Vodnáři, což je pro začátek slušná dávka energie, která by mohla iniciovat výraznější společenské změny a přinést celkově větší odlehčení a smysl pro humor, než v průběhu roku 2020. V případě Saturna ve Vodnáři jde ovšem o současné propojení svobody a řádu, o nadšení z prožitku působení ve skupině (velmi nadneseně bratrství nebo sesterství) nebo v okruhu přátel, ale o současné vědomí limitů a hranic, do nichž se tato svoboda vlévá jako řeka do říčního koryta.

Dalším neméně podstatným faktorem z astrologického pohledu pak je, že Saturn ve Vodnáři najdeme velkou část roku 2021 v kvadrátu s Uranem v Býku a troufám si říct, že reformy, ať už ekonomické nebo ekologické, budou v roce 2021 na stole a půjde o téměř každodenní chléb.
V sobotu odpoledne se k němu připojí také Jupiter a 21.12. vznikne jejich přesná konjunkce.


https://m.facebook.com/reflexivniastrol ... 3530361140
lada
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 20. lis 2020 14:42:46

Re: Jupiter a Saturn ve Vodnáři

Příspěvekod lada » úte 22. pro 2020 11:43:43

Prosinec 2020: Jupiter a Saturn ve Vodnáři

Astrologové to sledují již dlouho. Konstelace je známá jako Velká konjunkce, kdy se Jupiter spojuje se Saturnem přibližně každých 19 let. Astrologové v průběhu dějin vysledovali a následně spojili tento úkaz se vzestupy a pády království, vůdců a významných lidí. Velká konjunkce byla považována za nebeské znamení a přitahovala živou pozornost všech astrologů v revolučních dobách - v obdobích, kdy věda jako taková ještě neexistovala. Významnou charakteristikou tohoto jupitersko-saturnského cyklu je to, že vstupujeme do nové Velké mutace. K Velké mutaci dochází, když devatenácti- dvacetiletý cyklus konjunkce Jupitera a Saturna změní nebeská znamení, což se děje cca. každých 200 let. Konjunkce přechází z dvěstěletého období zemských znamení do dalšího dvě stě let trvajícího období vzdušných znamení. Cyklus se opakuje třikrát po sobě ve stejném typu znamení zvířetníku; pak přejde k následujícímu prvku a pak se naposledy vrátí k předchozímu prvku/znamení. Od roku 2020 se bude tato konjunkce vyskytovat v podobné sekvenci ve vzdušném znamení.

Významná konjunkce se bude konat 21. prosince 2020, na začátku stupně Vodnáře (v okamžiku zimního slunovratu). Fakt, že tato Velká konjunkce uvádí nový cyklus vzdušného prvku Velké mutace, a to se všemi symboly týkajícími se Vodnáře, astrologům (jako je Fernandez) potvrzuje, že nastává „nový úsvit, rozvíjí se nové paradigma pro lidstvo, dochází k průlomu na druhou stranu, k posunu vědomí“.21 Astrolog Chad Woodward píše, že “posun od zemských prvků k vzdušným dramaticky posouvá kolektivní zaměření od tvarování materiálních oblastí k oblastem mysli; znamená to pozvednutí systémů a struktur od země k nebesům“.22 Konkrétně řečeno: někteří astrologové se domnívají, že tato změna od zemských ke vzdušným znamením v jupitersko-saturnském cyklu značí, že se odvracíme od zemských věcí, jako jsou fosilní paliva a dokonce od kapitalizmu a velkoprůmyslu a velké moci a míříme do vzdušné, informační éry propojování, obnovitelných energií, zkoumání vesmíru a všeho, co je poháněno elektřinou. Mějte na paměti, že k tomu nedojde přes noc a asi se to neuskuteční během života těch lidí, co teď čtou tento článek. Ale neměli bychom zapomínat na schopnosti chytrých a tvořivých lidí, kteří vytvoří nová paradigmata a provedou inovativní, revoluční změny, které během noci všechno změní!

https://www.matrix-2001.cz/clanek/bude- ... en-2-11486
lada
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 20. lis 2020 14:42:46

Re: Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » úte 22. pro 2020 14:36:46

a bojí se nespoutaných citů a bezbřehých vášní.


No já jsem střelec ale Miroslav nejspíš bude tendlencten vodnář,

ten je vulgární jen tam, kde je to povoleno...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » úte 22. pro 2020 14:44:13

Ježíšmarjá tak nová paradigmata,

no já už mám svoje starý a doufám, že vobstojí i ve věku vodnáře :

"Kolektisté všech zemí, spojete se (a běžte už konečně do prdele) !!!

Jenom abych s tím nemusel čekat až na věk střelce, to abych se nechal zmrazit...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » úte 22. pro 2020 21:19:33

Je sice věk vodnáře,

takže ROVNOST ba i tu VOLNOST tady na foru má každej,

ale náký BRATRSTVÍ s tím na mě nechodte,

já nejsem žádnej buzerant a už vůbec ne nějakej katolík abych se s někým bratříčkoval,

stačí si vzpomenout na tu francouzskou revoluci kde se tak dlouho bratříčkovali,

až si pak začali navzájem usekávat hlavy..


A já mám svoji hlavu rád, takže na nějaký to BRATRSTVÍ leda tak NASRAT !!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » stř 23. pro 2020 5:31:21

Ostatně,

pokud zrovna netrpíte zatvrzelou sklerozou či nezvratnou idiocií,

můžete si o tom BRATRSTVÍ přečíst poučný příběh v Bibli,

a věřtě, nevěřte, není to nic hezkýho

(najdete to hnedka na začátku, takže to vy pitomci nehledejte v Novým zákoně)

Je tedy s podivem, jak na todle ti francouzští žabožrouti vůbec přišli,

když zcela evidentě správně má být :

ROVNOST, VOLNOST, INDIVIDUALISMUS !!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » stř 23. pro 2020 7:25:23

Todle je docela dobrý

Duše K - tentokrát s Jiřím Ledvinkou 19.12.2020

https://www.youtube.com/watch?v=Fm1j5Gxp79c



PS.
Ale vůbec netuším, proč by měl nějakej "otec" někomu něco takového radit,

podle mne je všechno obsaženo v individuální karmě,

i když samozřejmě je to každému podáno určitým způsobem dle tý karmy,

wu wei se stejně učit nedá a ani se nedá poradit,

jelikož to je mimo mysl...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Ty vole !

Příspěvekod vostalpetr » stř 23. pro 2020 12:38:06

Ty vole Miroslave,

našel jsem pro tebe politickou stranu kde by jsi se mohl duchovně vyřádit,

budeš-li aktiviní, Ministerstvo obrany před negativními emocemi tě nemine,

stejně tak i Jana by se mohla vyblbnout na Ministerstvu bezpodmínečné lásky,

mazání a banování nelásky ji jde výborně,

tam byste mohli kolektivně kundit pro blaho ostatních :


https://www.youtube.com/watch?v=_yJBEphzQsA
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45


Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 128 návštevníků