Pár votázek pro Miroslava

naše první fórum... :-)

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 02. úno 2021 15:23:07

Je úplně fuk,


No to teda není,

copak neznáš olympijské heslo ???

NENÍ DŮLEŽITÉ SE ZÚČASTNIT, JE DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT !!!

A proč je důležité zvítězit ???

PROTOŽE VÍTĚZ BERE VŠECHNO !!!

:kuchtim:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 16:49:13

Pedrito píše:
Alaja píše:Všechno je Ego.

(česky : Všechno je Já)

ale spíš by se mělo napsat, že "Všechno jsou já"...

:sun:

Jenže to jsou pravě ty názvy. Co to je název něčeho? Někdo něco (všechno) pojmenoval, což neznamená nic jinýho než že TO rozřezal na pidikousky.. Tak jasně že ego v průběhu dění.. to je furt ten samej příběh.. s každým životem povstává -já- ego. A halí se do vjemů, pocitů, myšlenek, představ, poznatků, vzpomínek, pochyb, výtek, předsudků, tužeb, plánů, smutků, euforií, i čímkoli mezi tím, třeba nějakou tutově novou a pravou alternativou :hahaha:

Je úplně fuk, co se kde napíše, koho pošleš doprdele, je to jen hra rolí, režisér je život, a scénárista - pocit.


No, tak jsou to názory. :-)

Až ale si to vyzkoušíte na vlastní vědomí, tak mi dáte za pravdu....
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 16:57:35

Pedrito píše:Takže, ego - já, je jediný kouzlo. Žádný jiný už není. Ani návrat "já" do podstaty už není zázrak, jen nutnost. No ono to projevení já, je asi taky nutnost... Takže je asi zázrak vše :star:


Možná, že by se dalo rozpustit do té černé tmy.
Jenže je tu problém s tím vylezením ze zlaté brambory toho Všechno....
Jelikož se píše kdesi (asi na té smaragdové desce), že jak nahoře, tak i dole, tak tu je možnost, že tam nahoře jsou též jakési síly podobné hmotné gravitaci. A jen tak tě ta zlatá brambora ze sebe nepustí, podrží si tě. Když už si dala tu práci a stvořila tě. Můžeš se leda přeměnit na někoho jiného, na něco jiného, nebo se začlenit mezi myriády malinkých vědomíček, jenž jsou zrovna bez nějaké práce v nižších sférách té zlaté brambory. Prostě jen jsou.....a mohou být kdykoli použity k čemukoli....

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 17:01:00

Pro zjednodušení by se dalo napsat, že to Vědomí je obrovský roj vědomíček...

:-)
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 17:05:48

Některý duch. mistr raději používá slovo "jáství"...

Jáství

Jáství je zkušenost uvědomování si sebe sama, svého já. Jde o souhrn poznatků, které máme o svém vnímání, emocích, myšlení. Z fenomenologického hlediska termín označuje objekt poznávání – na rozdíl od „já“ jako subjektu. Protože čeština dvě zájmena pro já nemá, bývá i v tomto jazyce někdy používáno anglické „self“ (oproti subjektu „I“; německy pak např. „selbst“ oproti „ich“).

Uvědomování si sebe sama má psychologické, sociologické, filosofické, eventuálně i teologické aspekty. Lze mluvit také o pozorování sebe sama, obzvláště ve spojitosti s pocitem, že jedinec je souhrnným, konzistentně cítícím, myslícím a jednajícím stvořením. Toto sebepozorování slouží k reflexi a k tomu, že se v jedinci zesiluje a utvrzuje pojem „já“. Uvědomování si svého já se v psychoanalýze označuje také jako hledání ega.[zdroj?] Tímto tématem se zabýval mj. zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud.[1]

Jáskou zkušeností se vzhledem k některým jejím aspektům zabývá sociální psychologie. Podle ní poznáváme sami sebe obdobnými postupy, jako poznáváme i druhé lidi, tedy zejména v interakci s jinými lidmi či prostředím. Jáská zkušenost se skládá z řady dílčích konceptů, například self esteem, self-efficacy a další. Proces uvědomování si sebe sama bývá někdy označován jako self-awareness.

https://cs.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1stv%C3%AD

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 02. úno 2021 17:06:30

Pedrito píše:Já jsem .. říkají mistři i žáci.. ale "kdo" jsem, a jak vše vzniká, zaniká, a z čeho, včetně toho "já", nikdo nikdy neřek. :snek:



Já to ale řek,

protože já vím všechno (a co nevím to si vymyslím)

všechno to vzniká expanzí Blaženosti, jinak by se Vědomí do prdele jen tak samo nekoplo,

ona slepá Vůle Schopenhauerova jenž vše vytváří je nevědomá expandující Blaženost,

je na úrovni ega ona slepá láska jak tady volble předvádí Jana, individualizováná Vůle - tedy touha...

Láska (touha) býát, existovat, žít,

jenž se proměnil v pud sebezáchovy a zachování rodu, tedy sexuální pud


Celej projev je orgií Blaženosti,

na té nevědomé a neuvědomnělé úrovni je to Kálí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 17:39:26

Pedrito píše:
Alaja píše:Pro zjednodušení by se dalo napsat, že to Vědomí je obrovský roj vědomíček...

:-)

Možná Alajo :kyti2: tenhle prostor, v kterým žijene, tenhle zdánlivě nekonečný vesmír, v kterým teď tu jsme, není zdaleka první ani poslední. Dokonce je pravděpodobný, v jeho nekonečných sledech, že už se nekonečněkrát známe. Je to tajemství, co si přeje být odhaleno. A myslím že už se to ve věčnosti už někonečňekrát podařilo. A holt nejde než to příjmout.


Hmm, první, poslední....mě víc zajímá zda je jedno jediné nebo je jich v té tmě tmoucí víc.....jestli má nějaké sourozence... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 18:18:19

:-)

Pedrito píše:Nene, absolutno může být jen jedno, ne dvě. Je to jako vykrátit něco nulou. Ale má nespočet energetických vrstev. My žijeme v jedný, a uvědomujeme si jich možná pár dalších, zatím. Jinak ale tenhle současný (mnohovrstvý) vesmír, vznikl a zanikne. Pak příjde další, zdánlivě nekonečný. Co opět vznikl z jediného "bodu", páč jinak to "něco" popsat nejde.. Život a smrt jednotlivce v současném vesmíru, nese sebou paměť tohoto vesmíru, vše je v jeho DNA.. Jednou to skončí, ne že vyhasne slunko, či bouchne yellowstone.. či nějakej magor zmáčkne na puntík... Prostě to skončí na úrovni vakuua, kde to začíná. Energie se na "chvíli" vyčerpá... A po (babiliónech) letech, což bude jako včera, se to zas rozletí. Takže se tu v čase zřejmě zas potkáne, a bude to zas naše teď, a budem zas si psát. Adt, atd, atd.....

Tu či na jiné planetě, u jiného slunce, v jiné duchovní dimenzi...určitě se zase někde setkáme... :objetí:
Přílohy
krsna.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 02. úno 2021 20:33:34

Blaženost je spojení já a šakti...


To je blaženost, Blaženost je ale totéž co Vědomí,

aspekt Skutečnosti...

To je ta sat čit anada, z který Jana svým blbnutí vyrobila hovno k sebevoblbování





Já píšu o tom jak vše vzniká a co je "příčinou" vzniku projevu...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 21:08:18

Pedrito píše:
Alaja píše:
Pedrito píše:Takže, ego - já, je jediný kouzlo. Žádný jiný už není. Ani návrat "já" do podstaty už není zázrak, jen nutnost. No ono to projevení já, je asi taky nutnost... Takže je asi zázrak vše :star:


Možná, že by se dalo rozpustit do té černé tmy.
Jenže je tu problém s tím vylezením ze zlaté brambory toho Všechno....
Jelikož se píše kdesi (asi na té smaragdové desce), že jak nahoře, tak i dole, tak tu je možnost, že tam nahoře jsou též jakési síly podobné hmotné gravitaci. A jen tak tě ta zlatá brambora ze sebe nepustí, podrží si tě. Když už si dala tu práci a stvořila tě. Můžeš se leda přeměnit na někoho jiného, na něco jiného, nebo se začlenit mezi myriády malinkých vědomíček, jenž jsou zrovna bez nějaké práce v nižších sférách té zlaté brambory. Prostě jen jsou.....a mohou být kdykoli použity k čemukoli....

:mrgreen:

No já ti nevím, kam lízt. Jestli na zlaté bramboře pučí miliarda klíčků, tak holt pučí. Ony ty květy brambory jsou náhodou moc pěkný... Ale krátký, z pohledu životnosti. Mystický a magický sféry brambory tu jsou, nepochybně. Nikoliv však ze strany brambory. Ale klíčků, co se staly mágy, čaroději a šamany...


Vždyť jsem to už psala někde jinde...ta zlatá brambora, celé to naše známé fyzické i duchovní Univerzum, plave v černočerné tmě (tohle jsem si já nevymyslela, to mi ukázalo ono Univerzum) .....když se tedy rozpustíš v Univerzu, tak holt nadále zůstaneš součástí Univerza....
Takže když už nechceš být součástí Univerza, tak se asi musí vylézt z něho ven, do té černočerné tmy a rozpustit se v ní...

:mrgreen:
Přílohy
svetlo3.png
svetlo3.png (83 KiB) Zobrazeno 3740 krát
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 02. úno 2021 21:21:48

No a co je Vědomí? Spojení Šakti a Já..

Jako Sat (pravda), Čit (vědomí), zajímavé že "Čita" znamená pozornost, a Ananda je radost, nikoliv bych řek rovnou Blaženost.. ta je k mání až v Sahasráře...


Sat je Bytí, Anada je Blaženost...............takhle se to všeobecně píše jako aspekty Skutečnosti,

v česky se to pak rozlišuje velkými písmeny jako Vědomí(absolutní) a vědomí (ztotožněné Vědomí tedy ego) stejně tak Bytí a bytí, Blaženost a blaženost atd.


Šiva je Vědomí a Šakti je Vědomí v pohybu,

nebo jinak řečeno projevené a neprojevené Vědomí

nebo jinak řečeno nirvána je samsára


Prostě bůh a jeho stvoření...


ale ještě jinak :

kundalini je energie vztažená k tělu

šakti je energie jenž tvoří celý projev

nebo je to Vědomí v pohybu

nebo je to Univerzální Vědomí což je homogenní nehybná energetická potencionalita prostupující časoprostorem



Záleží tedy na uvědomění jak si kdo a co uvědomuje jakou úroven
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 21:58:47

Pedrito píše:
Vždyť jsem to už psala někde jinde...ta zlatá brambora, celé to naše známé fyzické i duchovní Univerzum, plave v černočerné tmě (tohle jsem si já nevymyslela, to mi ukázalo ono Univerzum) .....když se tedy rozpustíš v Univerzu, tak holt nadále zůstaneš součástí Univerza....
Takže když už nechceš být součástí Univerza, tak se asi musí vylézt z něho ven, do té černočerné tmy a rozpustit se v ní...

A nojo jojo. Ale kterej vůl si asi může myslet, že od někud uteče? A nevím proč chtít domů, do "tmy", dokud tu jsme v tom "temnoty" zázraku - světla.


Já nevynalezla útěk z utrpení, vyvanutí a už se nikdy nezrozovat... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 02. úno 2021 22:36:52

Aha, ta já to tak neberu. Věčná blaženost není v zaměření na srdce. Tam je spíš odvaha, sebevíra a láska, co se ráda stává sebejistotou.. pokud se člověk zaměřuje jen sem, je mu to k prdu. Musí zabrat 360°, čili všechny čakry, šakti musí proudit všemi čakrami, jinak je to jak nádor na egu - co má kvalitu sat-čit-ananda, nebo nevinnosti (muladhara), nebo tvořivosti (svadhisthana), nebo štědrosti, klidu (manipura), nebo odpoutanosti (višudhi), nebo odpuštění (ádžňa)... Vyndat cokoliv z toho, je začátek velkých problémů. To mi věř.


Jakýpak srdce, já vůbec přece nepíšu o srdci,

a už vůbec nevztahuji Blaženost k srdci,

copak jsem debilka Jana abych vztahoval Blaženost k srdci ???
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » úte 02. úno 2021 22:45:33

A nojo jojo. Ale kterej vůl si asi může myslet, že od někud uteče? A nevím proč chtít domů, do "tmy", dokud tu jsme v tom "temnoty" zázraku - světla.


To je jen strach ze smrti,

pocitáři takto svými emočními zplanutími vytvářejí mocné egregory na které se pak napojují další lidé,

za účelem nějakého zisku,

jednou nirvána, podruhé nějaké boží království, potřetí lepší zrod,

každej egregor láká na jiný fangličky...



Jen nevím jak se ta nirvánická Jana dostane do toho království, s nirvánou nemá totiž šanci se tam dostat, protože prostě vyvane,

to si to kráva pěkně posrala že si rozpustila úplně celou karmu,

píča blbá...

:mrk:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » úte 02. úno 2021 23:17:13

Pedrito píše:Všechno mentální je egregor (zářič), vydloubneš ideu, a pro ego je to světluška. A zas do toho kibicuje povědomí, že je to zlá magie, který samo je kouzelníkem... A tahle věc z podvědomí se stala v hitparádě egregorů jedničkou.. "pravda, láska, bůh"... Tohle není prdel.


Ona je totiž jistá vrstva ve Vědomí, kde je husté bílé světlo, vyzařující velmi silnou mateřskou lásku. Už jsem to kdysi psala - malé děti si tam, když spí, chodí ve snech hrát.
Občas se o tom lze dočíst i v různých vyprávění lidí, co umřeli a zase oživli....jak se to jen jmenuje...jo, klinická smrt...
A mám takový dojem, že o tuhle sféru Vědomí je mezi věřícími velký zájem.. Ale podle mne je to jen jakýsi léčebný proces než se dušička trochu vzpamatuje, aby se mohla inkarnovat do dalšího těla...

A mám dojem, že každá planeta má takovou vlastní sféru bílého světla...a velmi nerada propouští své dušičky někam jinam...
...alespoň jsem ve vyprávěních lidí o pobytu v takové sféře nenalezla zmínky o žádných mimoních, jen o lidech...tedy o těch tvorech, co mají tvar lidského těla....včetně Ježíše, Marii, Buddhy, a pod.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod salmo1cz » čtv 04. úno 2021 13:22:31

Je potřeba se ptát Co přinese stříbrná, zlatá či démantová brambora ÚV. Je vlastní brambora potřebná pro zachování v UV?Energie a její frekvence.Proč OM 7.83hz. :old:
Toto je viveka khyati neustálá diskriminace která vede k dharma-mégha samádhi.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » čtv 04. úno 2021 14:40:26

Já bych se radši neptal,

ptá se vždycky ego a stejně tak i ono provádí diskriminace...

Proč do toho, co jsme furt tahat ego....


JInak tedy já UV nepovažuji za stříbrnou bramboru,

s tím musíš za Polinou, ta to možná bude vědět...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod vostalpetr » čtv 04. úno 2021 15:46:07

Však je to Matka.


No a taky táta, at je to komplet :

https://www.youtube.com/watch?v=_fNVmKtS8og
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » čtv 04. úno 2021 16:58:29

salmo1cz píše:Je potřeba se ptát Co přinese stříbrná, zlatá či démantová brambora ÚV. Je vlastní brambora potřebná pro zachování v UV?Energie a její frekvence.Proč OM 7.83hz. :old:
Toto je viveka khyati neustálá diskriminace která vede k dharma-mégha samádhi.


?

Stříbrnou objevujeme v savikalpě.....s egem..

Zlatou objevujeme v nirvikalpě....s minimálním příměsí ega....

Obě jsou jedno a to samé....ono UV

Diamantovou bramboru neznám .... :nevim: že by to bylo toto na obrázku?

:mrgreen:
Přílohy
297855_2171635123000_1085240027_n.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pár votázek pro Miroslava

Příspěvekod Alaja » čtv 04. úno 2021 17:07:54

Alaja píše:
Diamantovou bramboru neznám .... :nevim: že by to bylo toto na obrázku?

:mrgreen:


Tekrát, 14.6.1991, když jsem to při meditaci uviděla, jsem si myslela, že ty průhledné diamantové cihličky jsou jakéci informace šířící se velmi rychle do celého světa......

Třeba jo, kdo ví...možná to souvisí s :

https://www.lupa.cz/clanky/vyroci-6-srp ... -na-svete/

Výročí: 6. srpna 1991 byl zpřístupněn první web na světě

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 141 návštevníků