Politika je vážná věc, kurňa fix!

naše první fórum... :-)

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Trini » stř 26. říj 2022 17:36:54

armin píše:Zatím jsem nepotkal tady u nás Ukrajince či Ukrajinku, kteří by to neviděli podobně jako já.


To je v Česku tolik ukrajinských seniorů? Jinak přece všichni ostatní - pod 60 let - bojují přece nadšeně na Ukrajině proti Rusům, jak tvrdíš. Nebo snad ne?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Trini » stř 26. říj 2022 17:49:25

Trini píše:
Alfons píše:
armin píše:Tak voni chudáci Ukrajinci byli nahnáni proti své vůli na Ukrajinu?

Branná povinnost se vztahuje na všechny dospělé Ukrajince, ne každý je člen či sympatizant Azova. A tak ne každý chce být kanonenfutter pro oligarchy vyvlastněný, nejzkorumpovanější stát (jak svého času prohlásil Biden). S bezohledným diktátorem v čele s absolutní mocí potírající veškerou opozici.


To jsem si taky všimla. Vyrostl tam nový diktátor, který neporoučí jen Ukrajině, ale také EU.


P.S. Zelenský začal v únoru válku na Donbasu s tím, že dobyde separatistická území a Krym. Zatím jen další území ztratil, i když na jeho straně bojují USA a EU.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Trini » stř 26. říj 2022 17:53:27

armin píše:Ukrajince naopak napadení Ruskem sjednotilo a národně uvědomilo.


To jsou propagandistické pohádky. Jak to opravdu bylo a je, se možná dovíme až jednou dlouho po válce. Zelenský dělá kolem sebe pořád čistky, kdo má jiný názor než on, je jednoduše odstraněn.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » stř 26. říj 2022 18:26:20

armin píše:Nebyl by býval pro ukrajinské vojáky problém se vzdát, když na ně vyrazila přesila ruských vojsk.

Ukrajina měla před invazí v aktivní službě cca 250 tis. vojáků, cca 900 tis. záložáků.
Po napadení Zelensky okamžitě vyhlásil stanné právo a všeobecnou mobilizaci.

Rusové naivně vtrhli na Ukrajinu s cca 30 tis. vojáky. Čekalo tam na ně dobře připravené, vyzbrojené a motivované tvrdé ukrajinské jádro pod operačním vedením CIA.

Ty ČT vypatlanej magore.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » stř 26. říj 2022 18:51:15

Trini píše:
Trini píše:
Alfons píše:
armin píše:Tak voni chudáci Ukrajinci byli nahnáni proti své vůli na Ukrajinu?

Branná povinnost se vztahuje na všechny dospělé Ukrajince, ne každý je člen či sympatizant Azova. A tak ne každý chce být kanonenfutter pro oligarchy vyvlastněný, nejzkorumpovanější stát (jak svého času prohlásil Biden). S bezohledným diktátorem v čele s absolutní mocí potírající veškerou opozici.


To jsem si taky všimla. Vyrostl tam nový diktátor, který neporoučí jen Ukrajině, ale také EU.


P.S. Zelenský začal v únoru válku na Donbasu s tím, že dobyde separatistická území a Krym. Zatím jen další území ztratil, i když na jeho straně bojují USA a EU.

Celé EU i USA docházejí uskladněné zbraně a nestačí je doplňovat.

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, Putin do ukrajinské pasti zatáhl i její strůjce. Bez dolarové hegemonie nebude americká dominance a dosavadní americké hospodaření na dluh. Důsledkem by byl bankrot či značná inflace.

Pokud by 4.11. kongresové volby vyhráli republikáni, posílil by Putin. Deep state tedy podle mého bude hrát v těchto dnech vabank.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod armin » stř 26. říj 2022 19:17:45

Trini píše:
P.S. Zelenský začal v únoru válku na Donbasu s tím, že dobyde separatistická území a Krym.


To píšou na parlamentních listech nebo v Rakousku?
Já myslel že naopak Rusko napadlo Ukrajinu ze tří stran.
:nevim:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » stř 26. říj 2022 19:39:57

armin píše:Jinak bych řekl, že vakcína je otestovaná už velmi důkladně a příští týden jdu na posilující dávku na omikron. Heč. :-)

Zajímavé, ty začernalé stránky Pfizer smlouvy.

Tak až zas vylezeš mezi lidi, podívej se jim do očí. Okradl jsi je. Jako aktivní podporovatel mafie.

A zřejmě nejen to, kolik lidí jsi tak pomáhal zabít?

Věřím, že tě to netrápí. Pravděpodobně jsi totiž psychopat.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » stř 26. říj 2022 20:18:23

30 poslanců Sněmovny reprezentantů USA píše Bidenovi dopis:
Vzhledem k devastaci způsobené touto válkou pro Ukrajinu a svět, stejně jako s rizikem katastrofické eskalace, domníváme se, že je v zájmu Ukrajiny, Spojených států a světa vyhnout se dlouhodobému konfliktu. Z tohoto důvodu vás vyzýváme, abyste spojil vojenskou a ekonomickou podporu, kterou Spojené státy poskytly Ukrajině, s proaktivním diplomatickým tlakem, čímž zdvojnásobíte úsilí o nalezení realistického rámce pro příměří.
...
Konflikt také přispěl ke zvýšení cen plynu a potravin doma, což v posledních měsících podpořilo inflaci a vysoké ceny ropy pro Američany. Ekonomové se domnívají, že pokud se situace na Ukrajině stabilizuje, odezní některé spekulativní obavy vedoucí k vyšším cenám paliva a pravděpodobně povedou k poklesu světových cen ropy.
...
Na závěr vás vyzýváme, abyste vyvinul důrazné diplomatické úsilí na podporu zjednaného urovnání a příměří, zapojil se do přímých rozhovorů s Ruskem, prozkoumal vyhlídky na nové evropské bezpečnostní uspořádání přijatelné pro všechny strany, které umožní suverénní a nezávislou Ukrajinu, a v koordinaci s našimi ukrajinskými partnery usiloval o rychlé ukončení konfliktu a zdůraznil tento cíl jako hlavní americkou prioritu.


:-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod armin » stř 26. říj 2022 21:12:35

Alfons píše:
armin píše:Jinak bych řekl, že vakcína je otestovaná už velmi důkladně a příští týden jdu na posilující dávku na omikron. Heč. :-)

Zajímavé, ty začernalé stránky Pfizer smlouvy.

Tak až zas vylezeš mezi lidi, podívej se jim do očí. Okradl jsi je. Jako aktivní podporovatel mafie.

A zřejmě nejen to, kolik lidí jsi tak pomáhal zabít?

Věřím, že tě to netrápí. Pravděpodobně jsi totiž psychopat.


Milej zlatej, to je podobnej zapšklec překrucovač a hlupák jako ty. Nejspíš proto je ti to tak blízké, že jo.
:bu: :cumim:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Trini » stř 26. říj 2022 21:43:08

armin píše:
Trini píše:
P.S. Zelenský začal v únoru válku na Donbasu s tím, že dobyde separatistická území a Krym.


To píšou na parlamentních listech nebo v Rakousku?
Já myslel že naopak Rusko napadlo Ukrajinu ze tří stran.
:nevim:


Jaké naopak? Zelenský prohlásil, že nebude dodržovat Minské dohody a nachystaná ukrajinská armáda tvrdě napadla separatistická území - střílelo se tam jak v roce 2015 - bylo v rakouských zprávách. Putin už dopředu řekl, že nic takového nepřipustí, a tak tam vpadl.
Ted řekl, že osvobozená uzemí na Ukrajině - nyní ruská - bude hájit všemi možnými prostředky. Putin je vidi jako osvobozené, Zelenský jako okupované - tak se ted o to budou vést rozhodující bitvy - v podstatě mezi Ruskem a USA s EU.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod armin » stř 26. říj 2022 22:37:41

Trini píše: tak se ted o to budou vést rozhodující bitvy - v podstatě mezi Ruskem a USA s EU.


Tak to já fandím EU a USA - tedy liberální demokracii proti autoritářskému a barbarskému režimu Putina.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Trini » čtv 27. říj 2022 3:11:33

armin píše:
Trini píše: tak se ted o to budou vést rozhodující bitvy - v podstatě mezi Ruskem a USA s EU.


Tak to já fandím EU a USA - tedy liberální demokracii proti autoritářskému a barbarskému režimu Putina.


Já fandím pravdě a spravedlnosti a o to se už Boží mlýny postarají - i když možná pomalu, ale jistě,

Vidím akorát mocenský zájem USA oslabit Rusko a EU. Zatím jim to vychází.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Trini » čtv 27. říj 2022 4:26:12

armin píše: a barbarskému režimu Putina.


Já naopak vidím jako barbarský režím na Ukrajině. Naposledy stejným způsobem utiskoval katalánskou menšinu fašistický diktátor Franco ve Španělsku, jako to dělají s ruskou menšinou na Ukrajině. Pokud vím, tak stát, který takto utiskuje menšinu, nemá právo být členem EU.
Obdivuji rakouského kancléře Kreiskyho, který dokázal diplomatickou cestou vybojovat Jižnímu Tyrolsku v Itálii autonomii. O něco podobného se snažil Putin na Ukrajině. Ale nenávist k Rusku zatím vítězí.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » čtv 27. říj 2022 5:23:07

armin píše:
Alfons píše:
armin píše:Jinak bych řekl, že vakcína je otestovaná už velmi důkladně a příští týden jdu na posilující dávku na omikron. Heč. :-)

Zajímavé, ty začernalé stránky Pfizer smlouvy.

Tak až zas vylezeš mezi lidi, podívej se jim do očí. Okradl jsi je. Jako aktivní podporovatel mafie.

A zřejmě nejen to, kolik lidí jsi tak pomáhal zabít?

Věřím, že tě to netrápí. Pravděpodobně jsi totiž psychopat.


Milej zlatej, to je podobnej zapšklec překrucovač a hlupák jako ty. Nejspíš proto je ti to tak blízké, že jo.
:bu: :cumim:

A věcné argumenty k meritu věci, tedy k neslýchanému zakrývání kšeftů Lejnové za peníze daňových poplatníků i před EU poslanci, by nebyly?

Já vím, nebyly.

Ale kdo Lejnové začernělé stránky ukazuje je zapšklec překrucovač a hlupák.

Tvl. ty si těžkej magor. :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » čtv 27. říj 2022 5:25:02

armin píše:Tak to já fandím EU a USA - tedy liberální demokracii proti autoritářskému a barbarskému režimu Putina.

I barbar může mít pravdu a jednat čestně a liberál lhát jak špinavá děvka.

Což rozumu mdlému a charakteru mrzkému ani tak nepřijde.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod armin » čtv 27. říj 2022 8:31:22

Alfons píše:I barbar může mít pravdu a jednat čestně

Nejhorší je prolhanej barbar:
Rusko vydává starý snímek ze Slovinska za důkaz výroby ukrajinské špinavé bomby
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... .seznam.cz

To mi právě nejvíc na ruském vedení vadí a za totáče vadilo - ta prolhanost, překrucování a pod.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » čtv 27. říj 2022 10:07:15

armin píše:To mi právě nejvíc na ruském vedení vadí a za totáče vadilo - ta prolhanost, překrucování a pod.

Jo tak od tebe to sedí tvl.
https://www.youtube.com/watch?v=ADCSCYMG_Pc
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod armin » čtv 27. říj 2022 11:02:21

Alfons píše:
armin píše:To mi právě nejvíc na ruském vedení vadí a za totáče vadilo - ta prolhanost, překrucování a pod.

Jo tak od tebe to sedí tvl.
https://www.youtube.com/watch?v=ADCSCYMG_Pc


Koukám, že ten Mick Wallace je ještě větší pošuk než ty.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mick_Wallace
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod armin » čtv 27. říj 2022 11:28:29

Trini píše::cumim:
A hele, v amerických laboratořích vytvářejí vědci mnohem smrtonosnější odrůdu coronaviru. Úmrtnost 80 %.


80% Sterblichkeit

Wirbel um tödlichere Corona-Variante aus US-Labor


https://www.krone.at/2835283


TechMIX: Covid zabíjející 80 % nakažených je 100% nepochopení
Toto číslo TechMIXu jsem psal „vleže“, v teplých ponožkách a s hrnkem čaje po ruce, a tak asi pochopíte, že mi nezbylo nic jiného než se věnovat respiračním nemocem.

Konkrétně tedy jedné respirační nemoci, podle některých českých médií „s úmrtností (případně správnější smrtností) 80 procent“, kterou na nás nachystali „američtí vědci“.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tech ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Politika je vážná věc, kurňa fix!

Příspěvekod Alfons » čtv 27. říj 2022 14:42:47

armin píše:
Trini píše::cumim:
A hele, v amerických laboratořích vytvářejí vědci mnohem smrtonosnější odrůdu coronaviru. Úmrtnost 80 %.


80% Sterblichkeit

Wirbel um tödlichere Corona-Variante aus US-Labor


https://www.krone.at/2835283


TechMIX: Covid zabíjející 80 % nakažených je 100% nepochopení
Toto číslo TechMIXu jsem psal „vleže“, v teplých ponožkách a s hrnkem čaje po ruce, a tak asi pochopíte, že mi nezbylo nic jiného než se věnovat respiračním nemocem.

Konkrétně tedy jedné respirační nemoci, podle některých českých médií „s úmrtností (případně správnější smrtností) 80 procent“, kterou na nás nachystali „američtí vědci“.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tech ... .seznam.cz

Starý dobrý anglický doktor John Campbell (2,51 mil. odběratelů) však tvrdí opak, než-li placení dezinformátoři seznamu a jejich svazáčtí dezinfo roznášející internetoví blbci. Vidí v tom viru existenciální hrozbu a v závěru videa vyzývá americkou vládu, aby takovýto výzkum okamžitě uzavřela.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron