Pravda

naše první fórum... :-)

Re: Pravda

Příspěvekod Alaja » ned 12. zář 2021 20:31:16

vostalpetr píše:Todle mě moc nebere, navíc dvanáct kosmů mně silně připomíná dvanáct izraelských kmenů,

a nevím proč v některých kosmech bych mělo být toto a v jiných tamto,

jako by nestačilo, že potrhlí duchovnáci rozsekali Skutečnost na různé druhy jogy,

páč nejsou schopni pochopit celek,

leda snad že by z toho udělali takovej guláš jako z něj dělá vobvykle Jana...


Znáš to, co duchovňák, to jiný pohled na tu duchovní problematiku....
Prostě není guláš jako guláš, každý chutná jinak. No, některý se ale ani sníst nedá.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pravda

Příspěvekod honzam » ned 12. zář 2021 20:53:42

vostalpetr píše:N o chápu že se vobjevila,

ale jak vypadá nebo co to je a proč si myslíš že to je zrovna nějaké pravda, nemohla by to bejt třeba nějaká levda,

a hlavně proč tomu říkat pravda...

Jako samotná Pravda/Pravdivost bez obsahu, proto jí říkám Pravda.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pravda

Příspěvekod honzam » ned 12. zář 2021 20:56:57

vostalpetr píše:zatímco ta vaše pravda popsuje jenom hovno,

protože to co tady o ní napsal Honzam je v podstatě hovno,

Pravda nepopisuje nic, protože je sama o sobě a nevztahuje se k něčemu konkrétnímu. Nedá se o ní o moc víc napsat, než že je to Pravda/Pravdivost. Všechno ostatní může být zavádějící.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pravda

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. zář 2021 21:02:33

Takže o tom víš vcelku hovno když to nemá vobsah,

měl jsi raději zůstat u toho dábla, ten měl jak obsah tak existenci,

zatímco ta tvoje pravda je stejná jako Jana, je to prostě nic...

Tudíž je ti ta pravda nanic, nebot ji nemůžeš ani znát a ani si ji uvědomit,

není možné si totiž uvědomit to co neexistuje, leda jako nic...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pravda

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. zář 2021 21:06:27

Pravda nepopisuje nic, protože je sama o sobě a nevztahuje se k něčemu konkrétnímu


To je mně u prdele že nic nepopisuje, já chci její popis a ne to co by měla popisovat...

Samo o sobě je i hovno v trávě a s největší pravděpodobností se také k ničemu nevztahuje,

to jsou prostě jen žvásty o ničem,

když sis uvědomil pravdu tak chci vědět co ta pravda je a ne pitomosti že se k ničemu nevztahuje...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pravda

Příspěvekod honzam » ned 12. zář 2021 21:09:09

vostalpetr píše:
Re: Pravda
Příspěvekod honzam » čtv 04. bře 2021 22:02:42

Pravda je svou podstatou sama nejvyšší možná skutečnost neomezená žádnou konkrétní objektivní skutečností nebo subjektivním prožitkem. Sama o sobě je z principu nepřekonatelnou dokonalostí. Nic víc nejde najít.


Tak co Honzame, máš v tom bordel, jednou tvrdíš že není skutečností a podruhé tvrdíš že jí je,

a ty žvásty že není omezená žádnou objektivní skutečností nebo subjektivním prožitkem jsou na hovno,

nebot ani hovno není omezené nějakým subjektivním prožitkem a existuje nezávisle na tvém egu a jako správný hovno sere na to co si o něm myslíš,

jestli máš či nemáš ego nebo jak jej vidíš...

To poznání Pravdy má svůj vývoj. V březnu jsem ji ještě neuměl dobře zařadit v kontextu duchovních nauk. Zoroastrismus jsem začal zkoumat až v létě. Teď už vím, že je to Aša.
Vidíš, že jsem ji už v březnu popisoval jako to nejlepší, co existuje v duchu Aša Vahišta (https://cs.wikipedia.org/wiki/A%C5%A1a_(mytologie)) a zároveň také v duchu modlitby Ašem Vohu (https://en.wikipedia.org/wiki/Ashem_Vohu) jako to nejlepší, co si lze přát.

Hovno může existovat jako skutečnost díky Pravdě, ale Pravda je na hovnu nezávislá. V tom je ten rozdíl. Pravda je ten samotný princip, kdy něco může být skutečné. Je to promítačka umožňující obrazy na plátně.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pravda

Příspěvekod Alaja » ned 12. zář 2021 21:10:10

https://www.youtube.com/watch?v=michEbaXflM

CO JE TO PRAVDA??? – část 1. – SESTŘIH Igora Chauna (Dušek, Tolle, Ed. Tomáš, Rak, la Šé'z ad.)


https://www.youtube.com/watch?v=WJqU0rAsimY

CO JE TO PRAVDA??? – část 2. – SESTŘIH Igora Chauna (Dušek, Kafka, Rak, Maháriši, la Šé'z ad.)

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pravda

Příspěvekod honzam » ned 12. zář 2021 21:13:05

vostalpetr píše:
Pravda nepopisuje nic, protože je sama o sobě a nevztahuje se k něčemu konkrétnímu


To je mně u prdele že nic nepopisuje, já chci její popis a ne to co by měla popisovat...

Samo o sobě je i hovno v trávě a s největší pravděpodobností se také k ničemu nevztahuje,

to jsou prostě jen žvásty o ničem,

když sis uvědomil pravdu tak chci vědět co ta pravda je a ne pitomosti že se k ničemu nevztahuje...

Je to Pravda/Pravdivost sama o sobě bez něčeho dalšího konkrétního. Je takhle dokonalá a nejlepší z toho všeho ostatního, o čem si tady můžeme psát, právě protože se k ničemu nevztahuje a není tím omezená.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pravda

Příspěvekod Alaja » ned 12. zář 2021 21:17:14

Tak jo....zajímalo by mne, zda Stvořitel chodí na WC.....ví to někdo?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pravda

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. zář 2021 21:32:58

Je to Pravda/Pravdivost sama o sobě bez něčeho dalšího konkrétního.


Tak znovu, co je to ta pravda, jestliže jsi si ji uvědomil tak víš co to je sama o osobě

a můžeš ji tedy popsat,

to co píšeš jsou prostě jen hloupé žvásty, protože když si něco uvědomím umím také říci co jsem si to uvědomil,

a nepíšu nejapnost že je to pravda sama o sobě...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pravda

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. zář 2021 22:35:44

Alaja píše:Tak jo....zajímalo by mne, zda Stvořitel chodí na WC.....ví to někdo?


https://www.youtube.com/watch?v=koxiwiiIyO4
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pravda

Příspěvekod honzam » pon 13. zář 2021 13:33:36

vostalpetr píše:
Je to Pravda/Pravdivost sama o sobě bez něčeho dalšího konkrétního.


Tak znovu, co je to ta pravda, jestliže jsi si ji uvědomil tak víš co to je sama o osobě

a můžeš ji tedy popsat,

to co píšeš jsou prostě jen hloupé žvásty, protože když si něco uvědomím umím také říci co jsem si to uvědomil,

a nepíšu nejapnost že je to pravda sama o sobě...

http://vp.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=5&t=667#p7919
vostalpetr píše:Tak kurwa Honzame,

jak je to s tou tvojí nezobsažnou pravdou co je bez ega a vyjadřuje ty kosmické duchovní principy,

u našich dvou srdcařů to již vím, ale z tebe asi nic nevymáčknu,

Miroslav má Soucit (tady bych použil Voltairův názor, že "Kdyby oslové měli boha, bude mít ten jejich bůh oslí uši")

a Jana jak jinak má tu svoji neodmíněnou Lásku (ve jménu tý boží lásky se ovšem vždy konají největší egosvinstva, nebot před láskou by si měl nejspíše každej sednout na prdel)


Tak ty dáblíku bez ega, co z tebe vymáčknu či případně vykopu aspon poněkud obsažného o té bezobsažné pravdě, když už tedy má bejt nějakým tím řádem nebo bůhvíčím ???


????????????????????????????????????????????????????

:pes:

Je to intenzivní stálá přítomnost velké pravdivosti v oblasti hrudníku a uvnitř křídel v děloze, kde se vyvíjí plod. Ta pravdivost je tak pravdivá a přesvědčivá, že je jako to nejlepší a nejdůležitější z toho všeho ostatního, s čím se jinak setkávám. Je jako živá, jako by to bylo něco živého. Je na místě, kde jsem dřív vnímal tu ďábelskost jako sebe sama a nahradila ji.
Vnímám ji jako kolektivní společné vědomí těch okřídlených bytostí rodících hadí děti. Taková společná pravdivá identita místo individuálního jáství asi jako když by jedna entita měla více těl. Okřídlená bytost i fyzický honzam jsou jako jeden z jejích nástrojů, přes které se projevuje.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pravda

Příspěvekod vostalpetr » pon 13. zář 2021 16:43:38

Tak díky, to bylo práce z tebe něco vydolovat...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Předchozí

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 140 návštevníků