Duchovní vlákno od Trini

naše první fórum... :-)

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » čtv 25. lis 2021 22:15:28

Réza píše:
honzam píše:Tak mi to vysvětli. Díky.

O to se snažím. Ale nejde o to, abych ti psala, jak to je. Jde o to, aby ses ty podíval a zjistil, jak to je.
Ale pokud napíšeš, že nemáš důvod se podívat.

Ok začněme něčí jednodušším:
Alaje jsi psal:
Není to lehké. Přivádí mě to v běžném životě do obtížných situací, kdy mám instinktivní nutkání vystoupit jako rohatý rodič, ale není to právě vhodné. :-)


Pro koho to není lehké?¨
Kdo chce vytupovat jako rodič?
Honzam chce někdy vystupovat jako rodič-dračice?
Nebo rodič-dračice chce někdy vystupovat jako rodič?
Nebo něco třetího chce vystupovat jako rodič?

Píšeš "mě" to přivádí... "mě" je zájmeno, koho zastupuje. v tu chvíli, kdy jsi o tom psal, koho to "mě" označuje?

Není to lehké pro tu okřídlenou těhotnou matku být muž a být viděna jako muž. Ona chce pečovat o děti jako jejich rodič. Honzam je její nástroj a zároveň omezení.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 22:19:04

Není to lehké pro tu okřídlenou těhotnou matku být muž a být viděna jako muž. Ona chce pečovat o děti jako jejich rodič. Honzam je její nástroj a zároveň omezení.


OK.
A kdo píše?
"Rohatá okřídlená potvora s ocasem povyšující se nad ostatní jako jejich rodič píšící o Kristu je zvrácenost."
?
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 22:22:18

A toto:
Podstata života je Pravda a my jsme živé bytosti, ve kterých žije. Fyzický honzam je oblek, který obléká ta okřídlená mateřská bytost a ona je forma, kterou na sebe bere živá Pravda.


to píše kdo?
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » čtv 25. lis 2021 22:27:32

Réza píše:
Není to lehké pro tu okřídlenou těhotnou matku být muž a být viděna jako muž. Ona chce pečovat o děti jako jejich rodič. Honzam je její nástroj a zároveň omezení.


OK.
A kdo píše?
"Rohatá okřídlená potvora s ocasem povyšující se nad ostatní jako jejich rodič píšící o Kristu je zvrácenost."
?

Já jako ta rohatá matka to píšu. Nevím, jak to dělám. Ruce a prsty nejsou moje, ale píšou, co mám jako ta rohatá matka na srdci. Dokážu použít honzamovu mysl k představě, jak absurdně mohou pro člověka působit mé popisy a postoje.
Je to stabilní psychosomatická záležitost a ne vizualizace. Takhle nehmotně kolem fyzického těla jsem pořád a pořád vnímám ostatní jako své děti.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » čtv 25. lis 2021 22:30:34

Réza píše:A toto:
Podstata života je Pravda a my jsme živé bytosti, ve kterých žije. Fyzický honzam je oblek, který obléká ta okřídlená mateřská bytost a ona je forma, kterou na sebe bere živá Pravda.


to píše kdo?

Fyzicky to píše člověk honzam, který je můj nástroj a prostředník. Mne jako okřídlenou matku vede Pravda v duchu pravdivosti vůči druhým.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » čtv 25. lis 2021 22:34:03

Pedrito píše:
honzam píše:
Réza píše:
Není to lehké pro tu okřídlenou těhotnou matku být muž a být viděna jako muž. Ona chce pečovat o děti jako jejich rodič. Honzam je její nástroj a zároveň omezení.


OK.
A kdo píše?
"Rohatá okřídlená potvora s ocasem povyšující se nad ostatní jako jejich rodič píšící o Kristu je zvrácenost."
?

Já jako ta rohatá matka to píšu. Nevím, jak to dělám. Ruce a prsty nejsou moje, ale píšou, co mám jako ta rohatá matka na srdci. Dokážu použít honzamovu mysl k představě, jak absurdně mohou pro člověka působit mé popisy a postoje.
Je to stabilní psychosomatická záležitost a ne vizualizace. Takhle nehmotně kolem fyzického těla jsem pořád a pořád vnímám ostatní jako své děti.

I mě? Já jsem letec ve snech. V bdění jsem brusič a lenoch.

I Tebe. Vnímám Tě stejně jako plod v sobě a cítím k Tobě tu samou mateřskou laskavost.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 22:35:07

honzam píše:Já jako ta rohatá matka to píšu. Nevím, jak to dělám. Ruce a prsty nejsou moje, ale píšou, co mám jako ta rohatá matka na srdci. Dokážu použít honzamovu mysl k představě, jak absurdně mohou pro člověka působit mé popisy a postoje.
Je to stabilní psychosomatická záležitost a ne vizualizace. Takhle nehmotně kolem fyzického těla jsem pořád a pořád vnímám ostatní jako své děti.


Ok. Mě nejde o techniku, jak a čími prsty jeto napsáno, jde mi o identitu.
O to, s čím se identifikuješ. Je třeba to trochu roztřídit.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 22:36:19

honzam píše:
Réza píše:A toto:
Podstata života je Pravda a my jsme živé bytosti, ve kterých žije. Fyzický honzam je oblek, který obléká ta okřídlená mateřská bytost a ona je forma, kterou na sebe bere živá Pravda.


to píše kdo?

Fyzicky to píše člověk honzam, který je můj nástroj a prostředník. Mne jako okřídlenou matku vede Pravda v duchu pravdivosti vůči druhým.


Ano to psala Pravda ssamotná.
:poklona:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 22:40:20

Tak jako se necítíš být Honzamem, stejně tak se nemusíš cítit být okřídlenou matkou. Protože ve skutečnosti, jen Pravda hovoří.
:srdce:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » čtv 25. lis 2021 22:46:07

Réza píše:Ok. Mě nejde o techniku, jak a čími prsty jeto napsáno, jde mi o identitu.
O to, s čím se identifikuješ. Je třeba to trochu roztřídit.

Identifikuji se jako tzv. "šedý mimozemšťan" nebo duch "Wandjina". To teď jsem. Tyhle entity zřejmě fungují jako jedna bytost se spoustou těl. Zdá se, že ta jedna bytost je ten Kristus. No mohl by to být taky Lucifer. :-)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » čtv 25. lis 2021 22:51:52

Réza píše:Tak jako se necítíš být Honzamem, stejně tak se nemusíš cítit být okřídlenou matkou. Protože ve skutečnosti, jen Pravda hovoří.
:srdce:

Jenže takhle to právě nefunguje. Být okřídlenou matkou a rodit děti je smysl mé existence. Nevidím smysl být něčím jiným nebo být jen tak. To je zbytečné. Pravda existuje, hovoří bytosti.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » čtv 25. lis 2021 22:58:17

Pedrito píše:
honzam píše:
Réza píše:Ok. Mě nejde o techniku, jak a čími prsty jeto napsáno, jde mi o identitu.
O to, s čím se identifikuješ. Je třeba to trochu roztřídit.

Identifikuji se jako tzv. "šedý mimozemšťan" nebo duch "Wandjina". To teď jsem. Tyhle entity zřejmě fungují jako jedna bytost se spoustou těl. Zdá se, že ta jedna bytost je ten Kristus. No mohl by to být taky Lucifer. :-)

Mě jen ještě zajímá, jak jsi vznikl, tvůj původ?

Nějakou dobu jsem byl relativně normální, pak jsem vylezl z fyzického těla jako dva neviditelní hadi, kteří se spojili a začali rodit další hady a po nějaké době jsem začal být ovládaný takovým jakoby kolektivním vědomím, kterému říkám Kristus.

Mám teorii, že tohle je vlastně karmická insolvence, když se bytost příliš karmicky zadluží a už to nejde běžným způsobem vyrovnat. Musí se pak stát tímhle a do úmoru rodit děti.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Alaja » čtv 25. lis 2021 23:15:16

https://www.idnes.cz/xman/profily/eva-s ... rofily_fro

V Chris Sizemoreové žilo přes dvacet osob. Od ženy vampa po introvertku

:kafe:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 23:18:11

honzam píše:
Réza píše:Tak jako se necítíš být Honzamem, stejně tak se nemusíš cítit být okřídlenou matkou. Protože ve skutečnosti, jen Pravda hovoří.
:srdce:

Jenže takhle to právě nefunguje. Být okřídlenou matkou a rodit děti je smysl mé existence. Nevidím smysl být něčím jiným nebo být jen tak. To je zbytečné. Pravda existuje, hovoří bytosti.


Tak teď mluví dračice.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 23:23:51

honzam píše:Nějakou dobu jsem byl relativně normální, pak jsem vylezl z fyzického těla jako dva neviditelní hadi, kteří se spojili a začali rodit další hady a po nějaké době jsem začal být ovládaný takovým jakoby kolektivním vědomím, kterému říkám Kristus.


no a tak jako jsi vylezl z Honzamova těla, tak jednou vylezeš z těla dračice.
Však už to píšeš, že jsi vlastně šedý mimozemšťan. No a pak vylezeš z mimozemšťana.
Proč? Jen tak? Ale nepředbíhejme.

Mám teorii, že tohle je vlastně karmická insolvence, když se bytost příliš karmicky zadluží a už to nejde běžným způsobem vyrovnat. Musí se pak stát tímhle a do úmoru rodit děti.


No zdá se, že je to pěkná karmická lapálie. Ale co se zdá je sen. Nevypadá to, že bys byla, co by dračice šťastná? Nebo jako šedivec?
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » čtv 25. lis 2021 23:41:56

Alaja píše:https://www.idnes.cz/xman/profily/eva-sizemore-disasociacni-porucha-schizofrenie.A160908_111420_profily_fro

V Chris Sizemoreové žilo přes dvacet osob. Od ženy vampa po introvertku

:kafe:


To je moc zajímavé čtení, díky za ten odkaz.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Jana » pát 26. lis 2021 8:06:31

Réza píše:
honzam píše:Nějakou dobu jsem byl relativně normální, pak jsem vylezl z fyzického těla jako dva neviditelní hadi, kteří se spojili a začali rodit další hady a po nějaké době jsem začal být ovládaný takovým jakoby kolektivním vědomím, kterému říkám Kristus.


no a tak jako jsi vylezl z Honzamova těla, tak jednou vylezeš z těla dračice.
Však už to píšeš, že jsi vlastně šedý mimozemšťan. No a pak vylezeš z mimozemšťana.
Proč? Jen tak? Ale nepředbíhejme.

Mám teorii, že tohle je vlastně karmická insolvence, když se bytost příliš karmicky zadluží a už to nejde běžným způsobem vyrovnat. Musí se pak stát tímhle a do úmoru rodit děti.


No zdá se, že je to pěkná karmická lapálie. Ale co se zdá je sen. Nevypadá to, že bys byla, co by dračice šťastná? Nebo jako šedivec?


Honzam to jistě v nejhlubším nitru ví, že ta jeho cesta skrz ďábla byla důležitá pro vysvobození těch, kteří se cítí být polapeni v pekle utrpení.

I když je v hloubi nitra přesvědčen, že ta karmická lapálie je za trest a nemůže si odpustit vinu, jeho vysvobození je "nadosah".

V tom místě, kde se setkává Láska s Pravdou, nepotřebuje být vůbec ničím jiným, ničím víc. Není tím, kdo má vinu. Není tím, kdo by si potřeboval cokoliv odpustit nebo pustit, doplatit, není tím, kdo by mohl vlastnit jakoukoliv karmickou lapálii.

:srdce:

V mém srdci Honzam nemá chybu.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » pát 26. lis 2021 9:05:11

Réza píše:
honzam píše:Nějakou dobu jsem byl relativně normální, pak jsem vylezl z fyzického těla jako dva neviditelní hadi, kteří se spojili a začali rodit další hady a po nějaké době jsem začal být ovládaný takovým jakoby kolektivním vědomím, kterému říkám Kristus.


no a tak jako jsi vylezl z Honzamova těla, tak jednou vylezeš z těla dračice.
Však už to píšeš, že jsi vlastně šedý mimozemšťan. No a pak vylezeš z mimozemšťana.
Proč? Jen tak? Ale nepředbíhejme.

Mám teorii, že tohle je vlastně karmická insolvence, když se bytost příliš karmicky zadluží a už to nejde běžným způsobem vyrovnat. Musí se pak stát tímhle a do úmoru rodit děti.


No zdá se, že je to pěkná karmická lapálie. Ale co se zdá je sen. Nevypadá to, že bys byla, co by dračice šťastná? Nebo jako šedivec?

Šedivci a duchové Wandjina nejsou humanoidní mimozemšťané, jsou to ty dračice, co rodí hady.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod Réza » pát 26. lis 2021 12:04:18

honzam píše: Ve stručnosti:

od února 2000 ... začal jsem mít zdravotní potíže a postupně přestával vnímat fyzické tělo jako své, velké bolesti hlavy a celého těla, nebyl jsem schopný fungovat
prosinec 2007 ... odevzdal jsem se tak, že si přeji, abych už neexistoval a o ničem nevěděl a mou osobu převzala vyšší moc, která by ho uzdravila a dokázala víc než já, přestal jsem si uvědomovat sebe sama, nešlo se uvědomit jako konající ani jako pozorovatel, tělo zase začalo fungovat, vše se dělo samo
červenec 2010 ... zase jsem uvědomil jako blaženost v srdci (dost jsem si tehdy rozuměl s Janou), ale ze zad mi vylezl mužský had, který byl moje nové tělo
2010-2013 ... začal jsem své tělo vnímat jako dva hady - samičku a samce, kteří se spojili do jednoho hadího okřídleného těla se samičkou nahoře a samcem dole
květen 2013 ... zjistil jsem, že mám v sobě dítě a jsem jeho matka a ostatní jsem začal vnímat jako své děti
2013-2021 ... stále dokola rodím hadí děti a mám sex s nehmotnými bytostmi
cca 2015-2018 ... pod vlivem okolností víc a víc vnímám, že moje duše patří Ďáblu a že to je krásné a chci to
2018 ... začínám se uvědomovat jako Ďábel, jak jsem to tu popsal
listopad 2020 ... objevila se Pravda v srdci a já jako Ďábel se ztrácím, Pravda převažuje
říjen 2021 ... objevila se velká láska a Kristus jako můj Pán, ještě víc se ztrácím


Můžu se k tomu zeptat.
Kde byla v 2000 dračice?
Někde jsi psal, že obléká Honzamovo tělo. Byla tam už v roce 2000? Nebo vznikla později?
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Duchovní vlákno od Trini

Příspěvekod honzam » pát 26. lis 2021 20:04:40

Réza píše:Můžu se k tomu zeptat.
Kde byla v 2000 dračice?
Někde jsi psal, že obléká Honzamovo tělo. Byla tam už v roce 2000? Nebo vznikla později?

Rozdělená na hadí samici a samce pevně připojené k fyzickému tělu. Had samec je u lidí připojený na zádech a zezadu v hlavě k šišince, hadí samička je připojená zepředu na břichu a hrudi, její ocas je lidský jazyk. Odpojovat se hadi začali zhruba od toho roku 2000. Dračice se formovala až v letech 2010-2013, kdy jsem ty hadí okřídlené tvary začal tělesně vnímat a od roku 2013 rodím.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mu%C4%8Dalinda

Mučalinda je jméno nágy (polobožské bytosti s tělem hada), který chránil Buddhu před deštěm těsně po jeho probuzení.

Událost se odehrála během třetího týdne po Buddhově probuzení. Buddha tehdy seděl pod stromem později nazývaném též Mučalinda. Zanedlouho se však nebe zatáhlo a začal padat prudký déšť. Na to nága Mučalinda přišel, respektive se připlazil k Buddhovi, svým hadím tělem třikrát Buddhu obtočil a rozevřel nad ním svou kápi, aby jej ochránil před deštěm.

Podle komentáře k Udáně žil nága Mučalinda v jezeře, které se nalézalo blízko stromu, pod nímž seděl Buddha.



Takhle nějak se objevil ten had samec, jen vylezl ze zad fyzického těla a vztyčil se nad ním. Ten had jsem však byl já jako mé nové tělo. Potom se objevila i samička a propojili se navzájem a dokonce si prohodili hlavičky. Mám z té doby hodně obrázků, kde je to rozkreslené včetně toho, jak se do sebe zakusovali a vyměnili si hlavy. Je to jako spojení dvou milenců do jednoho těla a jsem oběma zároveň.

Ta hadí hlavička, která byla původně na samci a v lidské hlavě je teď na samičce na jejím ocasu, který byl původně jazykem a je posazená výše a vystrčená z lidského čela. Takhle se jako had vnímám žensky-mateřsky a před lidským čelem, hadí tělo pokračuje uvnitř a vychází pod bradou, vede po hrudníku a zanořuje se do solarplexu, pak vede uvnitř hrudi nahoru a ven ze zad pod krkem, potom opět dolů až pod zadek, kde tvoří volný ocas, který je jako můj dlouhý penis s druhou hadí hlavičkou na jeho konci. Jsem obě ty hlavičky.

Důležité je také zmínit, že před tím uvědomováním se jako Ďábel od roku 2018, změnil ten mužský had pohlaví na ženské a bylo to jako vysvobození ze zakletí a vlastně už je to jedna dračice tvořená spojeným lesbickým párem. Mám teorii, že existuje inverzní proměna, kdy se ti hadi spojí opačně se samcem nahoře. Myslím si, že takhle vzniklá entita nerodí hadí děti a je to něco jiného než jsem teď já. Člověk, kterému by se to stalo, nemusí své hadí tělo vnímat, protože při tom nedojde k tomu zakousnutí a prohození hlav jen k přímému spojení. Pokud by byl zájem o obrázky, dám je sem.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron