Covid

naše první fórum... :-)

Re: Covid

Příspěvekod vostalpetr » pát 22. říj 2021 20:57:04

A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch,
aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.

- Zjevení 13:16-17


Tak Miroslav se pro jistotu nechává vočkovat na levý ruce,

ale je mu to hovno platný,

páč má vypálenej cejch na čele, má tak napsáno "H"

což není značka pro hologam jak by někdo mohl soudit dle Červenýho trpaslíka,

ale zkratka pro "Hovnoser"
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Covid

Příspěvekod armin » pát 22. říj 2021 20:58:04

vostalpetr píše:
Není - je to důsledek klesajícího množství protilátek s postupujícím časem po očkování.
Proto taky jdu příští středu na třetí dávku.
Heč




Přitom tvém sociálním soucítění kterým tady voslnuješ

by sis měl zjistit, jestli ti ta vakcína vůbec vytváří nějaký protilátky,


Já ničím nevoslňuju a pro to, aby se mi vytvořily další protilátky, dělám to, že jdu na očkování.
Prostě prevence - stejně jako u tetanu, pravých neštovic atd.
Ty asi preferuješ prodělat covid. Já se covidu nebojím ani případné následné smrti, nicméně mi přijde dobré tohle konkrétní riziko těžké nemoci případně předčasné smrti omezit v rámci možností, podobně jako riziko smrti na silnici v autě, na motorce nebo jako chodec.

Samozřejmě v anarchii by tyhle problémy nebyly. Nebylo by žádné očkování ani žádné léky ani žádná vnější obrana života a draví sebe a vlastní rodiny. Prostě silnější by jebal nebo zabíjel co se mu nelíbí. Podobně jako v pravěku nebo u opic. Zkrátka anarchie je návrat k opicím a opičení, kterého ty se nejvíc bojíš.
:hlad:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 22. říj 2021 21:05:31

Nepamatuji se, že by při očkování proti tetanu se roztrušovalo, že neočkovaní roznášejí tetanus..a proto že by se jim zakazovalo chodit sem nebo tam nebo onam, nikde po nikom nevyžadovali potvrzení o očkování.....jen se doporučovalo se dát po 5 letech přeočkovat.... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod vostalpetr » pát 22. říj 2021 21:08:50

aby se mi vytvořily další protilátky, dělám to, že jdu na očkování.


To je vod tebe moc hezký že tam jdeš,

ale to co ti píšu je to, že bys si měl uvědoměle překontrolovat jestli se ti vůbec nějaký protilátky vytvořej, když tak lpíš na tý prevenci,

ta ne - účinnost není dána jen časem, ale množstvím protilátek co je to očkování schopno vytvořit...

To je jak u prodělání kovidu, někdo protilátky má a někdo má hovno...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Covid

Příspěvekod vostalpetr » pát 22. říj 2021 21:39:57

Já se covidu nebojím ani případné následné smrti,


To bys ale měl, páč nepřijdeš do nebe ale do pekla...

A víš proč ?

Protože neumíš nastavovat druhou tvář,

to Jana to je jiný kafe, tu nebeská blaženost nemine,

tu kdyby někdo přepadnul na ulici, tak se mu vomluví že má u sebe malou hotovost a ještě lupiči nabídne že by skočila případně do bankomatu vybrat náký prachy...

Ty máš totiž hovno soucítění...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:02:49

Alaja píše:Nepamatuji se, že by při očkování proti tetanu se roztrušovalo, že neočkovaní roznášejí tetanus..a proto že by se jim zakazovalo chodit sem nebo tam nebo onam, nikde po nikom nevyžadovali potvrzení o očkování.....jen se doporučovalo se dát po 5 letech přeočkovat.... :nevim:

:kyti:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 22. říj 2021 22:08:03

Čauky, Pedrito. Dlouho jsem tě nečetla a jsem ráda, že jsi se konečně ozval. :objetí:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:11:26

Před chvílí jsme měli se skorozeťákem (přítel od dcery) debatu o covidu. On značně popitý je vždy hovorný, manžel seděl vedle a jako skoro vždy se nevyjadřoval.
Zeťák prohodil, navrátivší se domů (od 1.7. u nás bydlí i s dcerou, protože rekonstruují byt) z hospody, že se příští týden půjde nechat očkovat, že už ho to všechno sere a aby mohl do té hospody a na akce (je muzikant). Dcera z vedlejšího pokojíku jen na mé argumentace brblala své protiodpovědi no a super bylo, jak přítel řekl, že kdyby měl tu moc, že by to očkování nařídil pro všechny povinně.
Bác.
Miroslavův člověk.
Tak jsem jen na to řekla, že Židé také museli povinně do koncentračních táborů, pokud se jim nepodařilo někde skrýt.

Je to skutečně zvláštní, jak stejnou situaci každý vnímáme úplně rozdílně a jak toto dokáže lidi rozdělit (jestli i to není záměr celé té globální bouře kdoví koho a kdoví proč...

Ještě před 2 rokama, kdyby nám někdo povídal o dnešní době, co probíhá, co všechno je možné až nemožné, bychom nevěřili...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 22. říj 2021 22:12:31

Arat píše:
Alaja píše:Nepamatuji se, že by při očkování proti tetanu se roztrušovalo, že neočkovaní roznášejí tetanus..a proto že by se jim zakazovalo chodit sem nebo tam nebo onam, nikde po nikom nevyžadovali potvrzení o očkování.....jen se doporučovalo se dát po 5 letech přeočkovat.... :nevim:

:kyti:

Když to tenkrát to očkování proti tetanu propuklo, tak k nám do zaměstnání přijel doktor, sestřička a všichni přítomni se dal dobrovolně oočkovat....i když nemuseli....nikdo nikoho nepřesvědčoval, nikomu nehrozily sankce...
Při očkování třeba proti TBC....to se provádělo ve školách......všechny přítomné děti byly oočkovány.... a po pár týdnech přijela kontrola a prověřila, zda se očkování povedlo.... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 22. říj 2021 22:19:58

Arat píše:Ještě před 2 rokama, kdyby nám někdo povídal o dnešní době, co probíhá, co všechno je možné až nemožné, bychom nevěřili...


To já zas ano. To už měla zeměkoule za sebou vlnu zika.....ale v Evropě se to neujalo, protože tu ještě nejsou ti správní komáři.
Tak se holt musel nasadit silnější kalibr.....který zabere fšude..... :nevim:

Ony ty "zajímavé časy" nejsou tak o přírodě, ale hlavně o lidech, co mají ve svých rukách moc.....a tou pak terorizují lidi kolem....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:22:25

Že se furt tak skoro všichni držíme pohromadě už na několikerém webu :-)
Zajímavé...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 22. říj 2021 22:24:03

Pedrito píše:
Alaja píše:Čauky, Pedrito. Dlouho jsem tě nečetla a jsem ráda, že jsi se konečně ozval. :objetí:

Ahojky Poli, měl jsem trošku problém s pozorností, která dostala na zadek že si neuhlídala lajnu, odbočila moc příkře před nebezpečím, snad do trochu menšího globalního nebezpečí.. čili jen jsem udělal pár kotrmelců přes zábradlí u cyklostesky. Vše ok, koloběžka jako zázrakem bez úhony :-)

I ty jeden...tohle vědět, tak bych ti to na dálku pofoukala.. :pusa:

Moje kolo stojí v obýváku a má už splasklé obě dušičky, protože na něm už skoro dva roky nikdo nikam nejel..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:25:42

Proč nejezdíš? Ráda a hodně jsi jezdila po okolí a do města...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 22. říj 2021 22:28:36

Arat píše:Proč nejezdíš? Ráda a hodně jsi jezdila po okolí a do města...


Uložila jsem si karanténu, dobrovolnou.... covid se mne dosud nechytl.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:35:31

Alaja píše:
Arat píše:Proč nejezdíš? Ráda a hodně jsi jezdila po okolí a do města...


Uložila jsem si karanténu, dobrovolnou.... covid se mne dosud nechytl.... :mrgreen:

Ahaaaa :-)
No mě se taky zatím nechytl, i když nejsem v té karanténě :-), do práce furt ještě chodím, teda dojíždím :-), i do hospůdek a tak :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:36:00

Pedrito píše:
Arat píše:Že se furt tak skoro všichni držíme pohromadě už na několikerém webu :-)
Zajímavé...

To je ta soudržnost zákonů. Že nedokonalosti se přitahují. Vždy těmi stranami kdy jedna zapadne do druhé. Tedy strany myslí. Možná že když všechny zapadnou, zprůzrační... Kdo ví

:srdce:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:40:00

Jako golemův šém...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 22. říj 2021 22:40:40

Arat píše:
Alaja píše:
Arat píše:Proč nejezdíš? Ráda a hodně jsi jezdila po okolí a do města...


Uložila jsem si karanténu, dobrovolnou.... covid se mne dosud nechytl.... :mrgreen:

Ahaaaa :-)
No mě se taky zatím nechytl, i když nejsem v té karanténě :-), do práce furt ještě chodím, teda dojíždím :-), i do hospůdek a tak :-)


No, párkrát jsem byla u kamarádky na zahrádce.....asi tak 100 metrů daleko....jinak každé odpoledne až do večera (většinou) trávím na zahradě....i když prší, padá sníh, fouká vítr......prostě za každého počasí....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:42:00

To je dobře... :kyti2:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod Arat » pát 22. říj 2021 22:45:32

Nešlo to jinak, nikdy a nikde

V tom je veliká úleva.... a sebeodpuštění...♥
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 návštevníků