Covid

naše první fórum... :-)

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » čtv 20. led 2022 23:51:33

armin píše:P.S.
Tohle ti sežere akorát tak Vostál.
Ten se taky pravdivosti, skutečnosti bojí jako čert kříže.
Pravda - realita by tomu jeho krásnému egu brala tu svobodu blbnout do libovolnému zblbnutí.
A vvvo tom to je. :-)


Pravdy se bojíš ty...... :old:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod armin » čtv 20. led 2022 23:57:10

Alaja píše:
Pravdy se bojíš ty...... :old:

Já ne, akorát nežeru ty dezinformace, kterými ty se uspokojuješ. A nějaká Pravda ti může být ukradená. Podobně jako Vostálovi.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 21. led 2022 0:02:58

armin píše:
Alaja píše:
Pravdy se bojíš ty...... :old:

Já ne, akorát nežeru ty dezinformace, kterými ty se uspokojuješ. A nějaká Pravda ti může být ukradená. Podobně jako Vostálovi.



Zase ta Pravda? :mrgreen:
Potíž bude asi v tom, co ty považuješ za tu Pravdu.
Pro mne a Petra je to ono Světlo (se vším, co k tomu náleží).
Pro tebe to je nejspíš něco jiného...

:nevim:

A vůbec, co je dezinformačního na tom, že před pár lety řádila v Brazílii (a i jinde) ta příšerná nemoc zika, přenášená komáry
(a pak i sexem), která škodila hlavně těhotným ženám ? Rodily se jim těžce postižené děti.....!
Také přišla jaksi...odnikud...z nějakého mrňavého kousku země.....

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zika_virus
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod armin » pát 21. led 2022 0:12:16

Alaja píše:
Zase ta Pravda? :mrgreen:
Potíž bude asi v tom, co ty považuješ za tu Pravdu.
Pro mne a Petra je to ono Světlo (se vším, co k tomu náleží).
Pro tebe to je nejspíš něco jiného...

:nevim:

Ano, pro mne Pravda je opakem iluze, přesněji řečeno poznáním podstaty iluze.
A jestli jsi schopna věřit takovým blbostem, co sem kopíruješ, tak je ti to tvoje světlo na hovno, jak by řekl Vostál.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 21. led 2022 0:17:09

armin píše:
Alaja píše:
Zase ta Pravda? :mrgreen:
Potíž bude asi v tom, co ty považuješ za tu Pravdu.
Pro mne a Petra je to ono Světlo (se vším, co k tomu náleží).
Pro tebe to je nejspíš něco jiného...

:nevim:

Ano, pro mne Pravda je opakem iluze, přesněji řečeno poznáním podstaty iluze.
A jestli jsi schopna věřit takovým blbostem, co sem kopíruješ, tak je ti to tvoje světlo na hovno, jak by řekl Vostál.


Vymýšlíš si...

To, že planetu postihnou "zajímavé časy".....a to dost kruté....s tím jsem přišla já v roce 2015.....a jak vidíš, nemýlila jsem se....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 21. led 2022 0:20:28

úte 17. bře 2015 0:03:51
...
Před chvílí proletěla ISS nad Pacifikem a od Japonska přes Tahiti až k Ohňové zemi, se rozprostíraly velmi zvláštní mraky. Připomínalo mi to písmo rongo-rongo z Velikonočního ostrova a sem tam mezi tím postavy mužů, žen zvířat, mimouši, postavy klidné i v bojovné pozici či bránící se , velebné postavy božského vzezření....byli jich stovky.....

Čekají nás, lidstvo, asi velmi zajímavé časy.....možná....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 21. led 2022 0:32:25

:old:

Mraky občas sdělují pravdu předem....třeba tohle se kdysi objevilo na pár minut nad oblastí, kterou se za pár týdnů prohnala blesková povodeň....
Přílohy
001.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod armin » pát 21. led 2022 8:14:07

Zajímavé a krušné časy nás evidentně čekají.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » pát 21. led 2022 16:53:28

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » ned 23. led 2022 18:55:38

Z Poradny:

Re: Nová fakta o koronaviru:
Příspěvekod miroslav » pát 21. led 2022 22:43:06

P.S.
Taky si myslíš, jako Alaja, že ve vakcínách jsou čipy?


Manipulace...jako v TV...?

https://www.youtube.com/watch?v=p9OUzynvseQ&t=56s

(Ne)pravdy České televize: v reportáži Antivaxíků sledka

:kafe:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod armin » ned 23. led 2022 19:15:34

Alaja píše:Z Poradny:

Re: Nová fakta o koronaviru:
Příspěvekod miroslav » pát 21. led 2022 22:43:06

P.S.
Taky si myslíš, jako Alaja, že ve vakcínách jsou čipy?


Manipulace...jako v TV...?

https://www.youtube.com/watch?v=p9OUzynvseQ&t=56s

(Ne)pravdy České televize: v reportáži Antivaxíků sledka

:kafe:


A ty si to nemyslíš?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » ned 23. led 2022 19:24:52

armin píše:A ty si to nemyslíš?


Jak si na to přišel, že si to myslím?
Zcela jsi ignoroval otázky, co jsem k jednomu článku o případných čipech dodala.... :cumim:



O něčem takovém už se těsně před coronou psalo. Čipy, 5G...

Zajímavý článek...uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Ale...kolik čipů se vlastně musí do jedince celkem napíchat, aby to mohlo fungovat? :nevim:
A mají na zbytku zeměkoule ve vakcínách čipy také, nebo ne?
A jak by to bylo s turisty a s cestujícími obchodníky pendlujícími mezi západem a východem?
Nebo budou neprodyšně uzavřeny hranice....třeba jako v románu jaksetojenjmenovalo....jo, "Stříbrné ostrovy"...?
A co když na západě dojde občas elektrika (jo, vyhrožují tím v poslední době)...to si pak i očipovaný nekoupí ani rohlík....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Trini » úte 25. led 2022 17:55:14

:cumim:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... cii-186538
Čeští vědci zjistili, jak souvisí ochota k očkování se vztahem k demokracii



No, ty "hoaxy" a "dezinformace" pocházejí ze západu. :mrgreen: Teda ty v Rakousku. :mrk:

V článku zmíněná "demokracie" zřejmě znamená nesvobodu. Aspon v Rakousku tvrdí lidé, kteří jsou proti povinnému očkování, že to znamená konec demokracie a svobody. :nevim:

V Rakousku jsou skoro denně demonstrace proti povinnému očkování, ale pochybuji, že by demonstranti dávali přednost východní civilizaci. Obrázek Naopak je to jejich boj za demokracii a svobodu.

Z komentářů:

Tedy...větší hovadinu jsem již dlouho nečetl...a to jich tu je denně několik. Podle tohoto článku jsem asi šel na dvě dávky, protože jsem cítil západní demokracii a pak mi přeskočilo a jelikož se již nechci nechat očkovat nějakou posilující dávkou, tak najednou cítím či ctím východní demokracii....

A tuto hovadinu kdo vymyslel?


Obrázek

Má pravdu. :-)


„Ukázalo se, že očkovanost ani tak nesouvisí s osobnostními a hodnotovými faktory, jako s identifikací a pocitem sounáležitosti s demokratickou kulturou.”

Nejdřív tu byly “výzkumy”, že proti očkování jsou lidé nevzdělaní a z vesnice. Když se nakydala špína na zdravé lidi, co nepotřebují jedy do těla, ve smyslu že jsou hlupáci s nízkým IQ, tak teď už to jakože neplatí, teď to nejsou demokrati.

Takže ten, kdo si váží svobody, uznává lidská práva a proto odmítá povinné očkování, nesouhlasí s demokracií? Co je to za kardinální nesmysl??

Aha. Ono se v článku píše “s demokracií západního typu”. To by pak sedělo, protože demokracií západního typu je zjevně myšlena totalita.


:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Covid

Příspěvekod salmo1cz » úte 25. led 2022 18:21:45

Ne vše co řekne strana a vláda je pravda.
To nás naučil socík.
Zajímavá studie stran očkování by byla v Německu.
NDR vs.NSR...musela by být ovšem pečlivá, neb obyvatelstvo je už dost promíchané.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Covid

Příspěvekod salmo1cz » úte 25. led 2022 18:32:18

Jdu do kina, dávají digitalizované Světáky... chraň je ruka páně mě tam nepustit.
Syn mi stahujte čtečku nebo tečku, nebo jak se ten ksindl jmenuje.Certifikát jsem asi prohnal kotlem.
Divná doba :nevim:
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Covid

Příspěvekod Arat » úte 25. led 2022 19:31:32

salmo1cz píše:Jdu do kina, dávají digitalizované Světáky... chraň je ruka páně mě tam nepustit.
Syn mi stahujte čtečku nebo tečku, nebo jak se ten ksindl jmenuje.Certifikát jsem asi prohnal kotlem.
Divná doba :nevim:

Taky bych si zašla do kina :-)
Na ten nový film Srdce na dlani... :-)

Ale mám jen tečku od dcery, ročník 1998, tož nevím, jestli to riskovat :-)
Na pivu nebo na nějakém dobrém gáblíku jsme už nebyli, ani nepamatuju :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Covid

Příspěvekod armin » úte 25. led 2022 21:19:57

Trini píše:https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... cii-186538
Čeští vědci zjistili, jak souvisí ochota k očkování se vztahem k demokracii



Řekl bych, že ochota k očkování vyjadřuje pozitivní vztah k demokracii. Tedy k názoru, rozhodování a potřebám většiny.
Naopak odpor k očkování spíš vyjadřuje pozitivní vztah (mnohdy neuvědomělý) k anarchii. Odpor k pocitu, že bych byl ovce jako si to myslím o těch ostatních.

U některých je to zblblostí dezinformacemi (ti o demokracii či anarchii ani neuvažují, mají jiné starosti) - Jedna Rakušanka v televizi říkala "Jsem proti tomu, aby se moje děti očkovaly. Nevíme, co v tom je (v těch vakcínách) " Zřejmě se domnívá, že v tom mohou být žiletky, čipy, jiní říkají zase něco jiného, je to "nevyzkošené" atd. takže nevíme, tak to raději nechceme - a na to máme v demokracii právo, přece.

Od toho máme u nás třeba SÚKL, který schvaluje u nás léky a vakcíny - a to na základě všech potřebných dat, analýz atd.
Tohle běžný člověk nemá šanci věcně posoudit. Od toho tu máme příslušné oficiální odborné autority, procesy atd. které jsou za to placené a odpovědné. Nějaké falešné, nezodpovědné rozhodnutí, podvrh, zanedbání atd. je pod konkrétní osobní trestní zodpovědností konkrétního člověka, kdo příslušné schválení potvrzuje.
To není tak bezbřehé jako žvanění a "názory" některých odborníků na internetu.

To nejsou nějaké mé představy o tom jak to chodí, ale to vím podle mojí ženy. Chtěli po ji například v práci povýšit - dělat "odpovědnou osobu" ve farmaceutické firmě - Že bude auditovat výrobní závody, postupy, dokumentaci atd. pro konkrétní produkty - léky, vakcíny atd. A pak podepíše, že je vše v pořádku, nebo co je v nepořádku a že třeba výroba a distribuce musí být zastavena - velká odpovědnost a pravomoc.
A kdyby pak byl nějaký průšvih, tak by za to byla i trestně odpovědná v případě, že by něco zanedbala. Tak to nevzala, protože nechce na sebe brát takové riziko, pak se obhajovat u soudu proti ostatním a pod.
Není to žádná sranda vyvíjet, vyrábět a distribuovat léky. Je to u nás, v unii i v USA pod velmi přísnou kontrolou.
A když pak někdo zveřejňuje nějaké fotky, které viděl pod mikroskopem a domnívá se, že to jsou čipy ve vakcínách...
tak to jsou kardinální blbosti, nicméně to ovlivňuje plno jiných lidí, kteří pak "nevědí" co "v tom je" a podle toho se rozhodují.
A taková Peková ještě navrch říká - "aby to neprošlo, musí se to napíchat do lidí" - to tu důvěru ve vakcínu a medicínu jako celek moc nepodpoří.
Hrůza.
A je zajímavé, že k těmhle dezinformacím a zblblosti jsou - jak tady mohu pozorovat - nadprůměrně chytlaví duchovňáci. (Dušek, Zdeněk, a další)
Třeba Tomášovi nebo třeba papež - skutečně duchovní lidé - tímhle netrpěli a netrpí. Opravdu.
A u "Arata" mne to překvapuje a mrzí.
Ale co se dá děla,
žejo.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » úte 25. led 2022 21:41:56

armin píše:Řekl bych, že ochota k očkování vyjadřuje pozitivní vztah k demokracii. Tedy k názoru, rozhodování a potřebám většiny.
Naopak odpor k očkování spíš vyjadřuje pozitivní vztah (mnohdy neuvědomělý) k anarchii. Odpor k pocitu, že bych byl ovce jako si to myslím o těch ostatních.

U některých je to zblblostí dezinformacemi (ti o demokracii či anarchii ani neuvažují, mají jiné starosti) - Jedna Rakušanka v televizi říkala "Jsem proti tomu, aby se moje děti očkovaly. Nevíme, co v tom je (v těch vakcínách) " Zřejmě se domnívá, že v tom mohou být žiletky, čipy, jiní říkají zase něco jiného, je to "nevyzkošené" atd. takže nevíme, tak to raději nechceme - a na to máme v demokracii právo, přece.

Od toho máme u nás třeba SÚKL, který schvaluje u nás léky a vakcíny - a to na základě všech potřebných dat, analýz atd.
Tohle běžný člověk nemá šanci věcně posoudit. Od toho tu máme příslušné oficiální odborné autority, procesy atd. které jsou za to placené a odpovědné. Nějaké falešné, nezodpovědné rozhodnutí, podvrh, zanedbání atd. je pod konkrétní osobní trestní zodpovědností konkrétního člověka, kdo příslušné schválení potvrzuje.
To není tak bezbřehé jako žvanění a "názory" některých odborníků na internetu.

To nejsou nějaké mé představy o tom jak to chodí, ale to vím podle mojí ženy. Chtěli po ji například v práci povýšit - dělat "odpovědnou osobu" ve farmaceutické firmě - Že bude auditovat výrobní závody, postupy, dokumentaci atd. pro konkrétní produkty - léky, vakcíny atd. A pak podepíše, že je vše v pořádku, nebo co je v nepořádku a že třeba výroba a distribuce musí být zastavena - velká odpovědnost a pravomoc.
A kdyby pak byl nějaký průšvih, tak by za to byla i trestně odpovědná v případě, že by něco zanedbala. Tak to nevzala, protože nechce na sebe brát takové riziko, pak se obhajovat u soudu proti ostatním a pod.
Není to žádná sranda vyvíjet, vyrábět a distribuovat léky. Je to u nás, v unii i v USA pod velmi přísnou kontrolou.
A když pak někdo zveřejňuje nějaké fotky, které viděl pod mikroskopem a domnívá se, že to jsou čipy ve vakcínách...
tak to jsou kardinální blbosti, nicméně to ovlivňuje plno jiných lidí, kteří pak "nevědí" co "v tom je" a podle toho se rozhodují.
A taková Peková ještě navrch říká - "aby to neprošlo, musí se to napíchat do lidí" - to tu důvěru ve vakcínu a medicínu jako celek moc nepodpoří.
Hrůza.
A je zajímavé, že k těmhle dezinformacím a zblblosti jsou - jak tady mohu pozorovat - nadprůměrně chytlaví duchovňáci. (Dušek, Zdeněk, a další)
Třeba Tomášovi nebo třeba papež - skutečně duchovní lidé - tímhle netrpěli a netrpí. Opravdu.
A u "Arata" mne to překvapuje a mrzí.
Ale co se dá děla,
žejo.


Aha, takže jsem se nemýlila, opravdu jsi na poradně psal, že tvá žena má cosi s tou farmaceutikou společného.... :mrgreen:

A jsi velký popleta. Peková přece netvrdila, že se to musí do lidí napíchat, s tím přece přišel kdosi úplně jiný....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » úte 25. led 2022 21:56:19



https://www.budvobraze.net/l/evropska-u ... likvidaci/

EU prodloužila trvanlivost Pfizeru, aby ušetřila za likvidaci
04.11.2021
Evropská unie administrativně prodloužila trvanlivost vakcín Pfizeru o 3 měsíce, aby státy EU nemusely firmě platit horentní sumy za jejich biohazard likvidaci! Informace o prodloužení unikla z webové stránky slovenského SÚKL a znovu se potvrzuje, že nakoupené vakcíny leží skladem, nikdo je už dobrovolně nechce!


Takže přichází na řadu teror a nedobrovolné očkování pod nátlakem! Pfizer chce totiž zemím EU prodat další stovky milionů nových dávek, ale sklady v EU jsou plné starých zásob!

Není to tak dávno, co se v EU začal řešit problém dobíhající trvanlivosti obrovských a dosud nepoužitých zásob vakcín na skladech ve většině členských zemí EU. Hysterie spojená s podzimním terorem, raziemi v hospodách a restauracích, s obrovským tlakem na očkování, je spojena s kritickou situací ve skladech s vakcínami. V této době již měly být do skladů v EU naváženy nové mamutí zásoby stovek milionů vakcín, smluvně objednaných u farmaceutických firem, především u Pfizeru, přičemž se tyto smlouvy nedávno dostaly na veřejnost.

V nich se objevují zmínky o tom, že EU se zavazuje, že nakoupené zásoby vakcín nebudou bez souhlasu Pfizeru zlikvidovány v případě expirace jinak, než bezpečnou metodou, a pokud státy nebudou schopny metodu zajistit, proběhne v závodech Pfizeru, za což ale jednotlivé státy EU budou muset tučně zaplatit. Podle našich informací Pfizer požaduje likvidaci spalováním v uzavřeném okruhu. Pfizer se tím pojistil proti vylití vakcín do kanalizace bez užitku, takže státy jsou nuceny zásoby stůj co stůj napíchat do obyvatelstva.

Pokud to neudělají, budou muset po expiraci vakcíny vrátit Pfizeru a zaplatit za jejich likvidaci. Náklady na likvidaci vakcín budou vyšší, než je nákupní cena vakcín. Proto Evropská unie prodloužila vakcínám Pfizer trvanlivost o 3 měsíce. Vakcíny tak budou mít nově expiraci z 6 měsíců na 9. Informace unikla na webu Slovenského ústavu pro kontrolu léčiv. Jedná se o tiskopis rozesílaný lékařům na Slovensku.

To si musíme vysvětlit:

Nepoužité vakcíny se budou muset vrátit Pfizeru a zaplatí se jim za jejich odbornou likvidaci. Proto politici řvou a panikaří, že je potřeba urychleně naočkovat ze skladových zásob co nevíce lidí.

Možná si položíte otázku, jak může Pfizer vědět, jestli nějaká země vyleje vakcíny do kanálu načerno, anebo je poctivě vrátí Pfizeru a zaplatí mu za jejich likvidaci? No, to je jednoduché. Všechny vakcíny jsou totiž registrované v očkovacích databázích všech členských států EU a Pfizer má k databázím přístup. Pfizer tedy vidí v databázích informace o použitých lotech, tedy sériích vakcín a jejich šarží, které porovná se seznamem dodaných vakcín do konkrétního státu.

Když nastane expirace vakcín, Pfizer pouze porovná očkovací databáze, spočítá počet očkovaných osob, kolik bylo proočkováno dávek, a když zjistí rozdíl, že danému státu na skladech zbývá účetně ještě 1 milion dávek, pošle státu fakturu, aby zaplatil Pfizeru za ejich likvidaci.

Stát tak bude muset Pfizeru za nepoužité vakcíny zaplatit ještě jednou, tentokrát za jejich likvidaci. Panečku, a jsme doma! Už chápete, proč Adam Vojtěch jako šílená Viktorka řve na občany, že jsou nezodpovědní, a že způsobují epidemii neočkovaných? Ne, on neřve kvůli péči o zdraví občanů, ale kvůli hrozbě expirace vakcín, že stát bude muset platit Pfizeru náklady na biohazard bezpečnou likvidaci expirovaných vakcín.

Na tento šokující detail a záhadu, o které veřejnost neví, nás dnes upozornil lékař nejmenované fakultní nemocnice v Praze, že propadlé vakcíny vrací dodavateli a ten je bude vracet Pfizeru. Pfizer má podle informací tuto pojistku smluvně sepsanou se všemi zeměmi EU. Takže když nejsou vakcíny vyočkovány do obyvatelstva, hrozí vládě velké výdaje, které bude muset Pfizeru zaplatit za odbornou likvidaci nepoužitých lotů vakcíny.

Farmaceutické firmy vědí díky očkovacím databázím, kolik vakcín bylo použito na lidi a kolik jich zůstává státům EU na skladech.

Pfizer a Moderna poskytly smluvním zemím vakcíny mRNA na bázi licenční dohody, což znamená, že vakcíny nejsou majetkem kupujícího, ale získává pouze licenci k použití vakcín předepsaným způsobem. Je to stejné jako se softwarem, když si kupujete počítačový program. Ve skutečnosti si ale program nekupujete do vlastnictví, ale platíte za licenci na jeho používání sjednaným způsobem.

Takže Pfizer má sepsané smlouvy takovým způsobem, že když dodané vakcíny nejsou upotřebeny v souladu s licencí, tedy nejsou napíchány do obyvatelstva a o tomto napíchání nejsou v národních databázích záznamy, potom po expiraci těchto licencovaných vakcín musí kupující vakcíny vrátit výrobci vlastním nákladem a zaplatit mu za odbornou likvidaci. V souladu s licenčním ujednáním je potom tato likvidace Pfizerem účtována způsobem, že likvidace je dražší než nákup nových lahviček s vakcínou. Je to naprosto ďábelský byznys, dokonalý "úpis na lidské duše".

Státy EU tedy musely zřídit registrační databáze očkovaných osob. V nich Pfizer vidí, kolik lidí bylo očkováno a jakými šaržemi a loty z dodávky vakcín. Na konci lhůty použitelnosti Pfizer spočítá, kolik vakcín účetně danému státu zůstalo na skladech, porovná dodávku vakcín s počtem očkovaných osob v daném státě za dané období a rozdíl naúčtuje státu k proplacení za bezpečnou likvidaci prošlých vakcín. A stát to bude muset cálovat z peněz státního rozpočtu a začnou se o to zajímat novináři, bude z toho skandál, začne se mluvit o tom, kdo podepsal až takto neuvěřitelně vykutálené smlouvy.

Teď si vezměte, že státy EU se zavázaly k nákupu dalších stovek milionů vakcín... a ty se musí odebrat! Ale staré zásoby se nemohou vylít, protože stát by musel Pfizeru platit za jejich bezpečnou likvidaci na základě licenční dohody. Takže, k čemu to vede? No přece k neuvěřitelné hysterii politiků, kterým hoří koudel po zadkem a hrozí jim obrovské výdaje a faktury od Pfizeru na likvidaci milionů nepoužitých vakcín.

Proto politici začínají chytat amok, v televizí nadávají na nezodpovědné občany, posílají komanda policistů a provádí razie v hospodách, kde si občané dovolili zajít na pivko bez vakcíny. Teror se postupně přesunuje na všechny neočkované a dokonce se zvažuje, že bez vakcíny se nebude smět chodit ani do práce, ani do školy! Politici prostě nechtějí dopustit, aby se nepoužité vakcíny musely Pfizeru vracet k likvidaci a platit mu horentní smluvní ceny za biohazard likvidaci v laboratorních pecích s uzavřeným okruhem.

"Toho bohdá nebude!" křičí na vládě poradci premiéra a vymýšlí způsoby teroru a nátlaku na obyvatelstvo, jak lidi donutit k očkování. Jenže se to moc nedaří a tak Bruselu nezbylo nic jiného, než administrativně zasáhnout a prodloužit vakcínám uměle perem a razítkem trvanlivost o čtvrt roku. Tím dává Brusel čas pro nadechnutí evropským zemím, aby zesílily teror a během toho prodloužení donutili obyvatelstvo k očkování! Nakonec - zase a opět - nejde o nic jiného, než o prachy, o které by někdo mohl přijít, pokud by vakcíny vypršely a nebyly by napíchány do občanů a poté zaregistrovány do databází, které Pfizer sleduje.

Jedna věc se globalistům musí nechat. Umí dělat kšefty takovým způsobem, až se tají dech. Nejenom, že vás donutí koupit si něco, co nepotřebujete, ale když to nepoužijete v dané lhůtě, ještě to musíte vrátit a znovu zaplatit prodejci za bezpečnou likvidaci toho, co jste předtím nakoupili a přitom nepotřebovali.

Vakcíny od Pfizeru neposkytují imunitu, neposkytují bezinfekčnost a očkovaní lidé jsou supernosiči. Jediné, co prý vakcína poskytuje, je mírný průběh nemoci. A když se ukáže, že taková šmejdovská vakcína nevzbuzuje důvěru občanů a lidé nestojí fronty na vax, tak prostě hrozí expirace vakcín a výrobce za jejich bezpečnou likvidaci si ještě naúčtuje jednotlivým státům horentní sumy.

Čím více očkovaných, tím více nakažených.

Čím méně očkovaných, tím větší řev a teror.

Do určité míry tento model platí v celé Evropě. Strach o život dohání lidi k nesmyslným krokům a nesmyslnému chování a jednání. Proto platí, že čím více očkovaných, tím více nakažených. Šmejdovské vakcíny nikdy nebyly o poskytnutí imunity, ale o vytvoření závislosti. Jako když drogový dealer nabízí šmejd, ale feťák to neřeší a chodí si pravidelně pro další dávky. Přesně takto to má fungovat s vakcínami proti koroně. A když hrozí expirace vakcín, tak se nevylejí, protože jejich likvidace by stála strašné peníze. Takže se pouze zesílí teror a ministři zdravotnictví začnou řvát a nadávat neočkovaným obyvatelům do nezodpovědných lemplů.



Zdroj: infokuryr.cz
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Covid

Příspěvekod Alaja » úte 25. led 2022 22:11:51

Že by s těmi samosestavitelnými čipy nakonec přece jen byla pravda?
V každé lahvičce jeden čip, který se v lidském těle sám sestaví?
A pod vlivem nějakého toho speciálního ozáření...možná u doktora...začne být pak funkční?

??????

Proč kdosi z vlády chce po lidech, aby každý neustále nosil při sobě telefon???? Aby ho měl každý, i ten, kdo ho mít nechce?? Hmmm??
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 142 návštevníků