Princip

naše první fórum... :-)

Re: Princip

Příspěvekod armin » čtv 02. zář 2021 20:00:53

Trini píše:
Z poradny:

Miroslav:

To je v pohodě, určitě pro civilizaci bude přínosem, když zblblých hlupáků schopných věřit každému fejku trochu ubyde.
To je na té pandemii asi jediný pozitivní přínos.


Jeho smýšlení mi připomíná Hitlera nebo Stalina.

A jaké je tvoje smýšlení?
Myslíš že by to bylo špatně, kdyby zblblých hlupáků schopných věřit každému fejku doplatilo na svoji blbost?
Nikdo jim neubližuje, ubližují si sami. Měli bychom je jako nějací dobroseři přesvědčovat nebo nutit aby to nedělali?
Prostě příroda objektivně a pravdivě rozhodne, ne nějaké názory. Proto je dobré znát co je pravdivé a co jsou fejky.
Ta "intuice" na kterou se mnozí odvolávají, je totiž zrádná. Ona totiž většinou žádnou intuicí není - třeba když nám něco voní nebo smrdí.
Tahle "intuice" je totiž většinou jen naše ego, kterému něco rezonuje pozitivně nebo negativně.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » čtv 02. zář 2021 20:10:57

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/za ... u-40370866

Záhada na ZŠ v Rokycanech: 23 žáků mělo pozitivní antigenní test, PCR testy ukázaly nulu

:nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod armin » čtv 02. zář 2021 20:18:19

Alaja píše:https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zahada-na-zs-v-rokycanech-23-zaku-melo-pozitivni-antigenni-test-pcr-testy-ukazaly-nulu-40370866

Záhada na ZŠ v Rokycanech: 23 žáků mělo pozitivní antigenní test, PCR testy ukázaly nulu

:nevim:

No, nejspolehlivější průkaz coronaviru je virový zánět plic a následné úmrtí.
Tam je to jisté.
Nebo když tomu pozitivnímu bezpříznakovému dítěti zemřou na coronavid rodiče, dědečkové a babičky.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » čtv 02. zář 2021 20:19:56

armin píše:
Trini píše:
Z poradny:

Miroslav:

To je v pohodě, určitě pro civilizaci bude přínosem, když zblblých hlupáků schopných věřit každému fejku trochu ubyde.
To je na té pandemii asi jediný pozitivní přínos.


Jeho smýšlení mi připomíná Hitlera nebo Stalina.

A jaké je tvoje smýšlení?
Myslíš že by to bylo špatně, kdyby zblblých hlupáků schopných věřit každému fejku doplatilo na svoji blbost?
Nikdo jim neubližuje, ubližují si sami. Měli bychom je jako nějací dobroseři přesvědčovat nebo nutit aby to nedělali?
Prostě příroda objektivně a pravdivě rozhodne, ne nějaké názory. Proto je dobré znát co je pravdivé a co jsou fejky.
Ta "intuice" na kterou se mnozí odvolávají, je totiž zrádná. Ona totiž většinou žádnou intuicí není - třeba když nám něco voní nebo smrdí.
Tahle "intuice" je totiž většinou jen naše ego, kterému něco rezonuje pozitivně nebo negativně.
:-)


Fejky....desítky let nás slovutný český astronom masíruje, že žádní mimoni v okolí Země a v přilehlé sluneční soustavě neexistují.
Ale mě se na foťáku prostě ukázali, jedno diskovité UFO jsem viděla na vlastní oči triedrem, občas i zajímavé úkazy na nebi (nevysvětlitelné "normálním" vědeckým poznáním), zahlédla jsem je i tím mimosmyslovým vnímáním - viděním očima jiných bytostí.
Takže co je podle tebe fake? To, co praví pan Grygar, nebo to, s čím mám zkušenost já?
Notabene, p.Grygar a společnost Sysifos tvrdí, že žádná telepatie a pod. zatím neexistuje...protože prý to těm lidem nefunguje tak, jak si vědci představují, že by to mělo fungovat...

Jinak - držím se těch článků, že očkování proti obrně více méně před covidem chrání.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod Trini » čtv 02. zář 2021 20:29:05

armin píše:
Trini píše:
Z poradny:

Miroslav:

To je v pohodě, určitě pro civilizaci bude přínosem, když zblblých hlupáků schopných věřit každému fejku trochu ubyde.
To je na té pandemii asi jediný pozitivní přínos.


Jeho smýšlení mi připomíná Hitlera nebo Stalina.

A jaké je tvoje smýšlení?


Každopádně ne takové, že by bylo přínosem, kdyby nějaká skupina lidí, kteří mně nějakým způsobem nevyhovují, měla ubýt. To je moc nedobré takhle smýšlet o druhých lidech.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Princip

Příspěvekod armin » čtv 02. zář 2021 20:35:59

Alaja píše:
Jinak - držím se těch článků, že očkování proti obrně více méně před covidem chrání.... :mrgreen:


To si nejsem jist, ale že chrání proti obrně, to je dlouhodobě ověřené.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » čtv 02. zář 2021 20:41:04

armin píše:
Alaja píše:
Jinak - držím se těch článků, že očkování proti obrně více méně před covidem chrání.... :mrgreen:


To si nejsem jist, ale že chrání proti obrně, to je dlouhodobě ověřené.

Jo, ještě jsem byla povinně oočkovaná proti tetanu...možná to chrání ještě víc..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » čtv 02. zář 2021 20:43:53

Trini píše:
Každopádně ne takové, že by bylo přínosem, kdyby nějaká skupina lidí, kteří mně nějakým způsobem nevyhovují, měla ubýt. To je moc nedobré takhle smýšlet o druhých lidech.

Radikálové islámu to řeší tak, že buď se dáš na jejich víru, nebo budeš platit tučné výpalné...a nebo tě zabijou.....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod armin » čtv 02. zář 2021 20:44:36

Trini píše:Každopádně ne takové, že by bylo přínosem, kdyby nějaká skupina lidí, kteří mně nějakým způsobem nevyhovují, měla ubýt. To je moc nedobré takhle smýšlet o druhých lidech.

To se mnou nesouvisí. Já se v tomto případě vyjadřuji z pohledu duševního i tělesného zdraví a přežití naší civilizace a jejích hodnot.
Já nezastávám nějaký názor ale řídím se poznanou objektivitou. Dovedu, díky biologicko exaktnímu vzdělání snadněji - jak by řekl Vostál - odlišit hovno od kopretiny. Ale ať si věří kdo chce, čemu chce. Příroda - budoucnost rozhodne co bylo a co nebylo pravdivé. A ta lež bude mít své lidské oběti.
Je na tom něco špatně? Mělo by to být jinak?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » čtv 02. zář 2021 20:46:32

armin píše:
Alaja píše:
Jinak - držím se těch článků, že očkování proti obrně více méně před covidem chrání.... :mrgreen:


To si nejsem jist, ale že chrání proti obrně, to je dlouhodobě ověřené.


https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zd ... 150010_ern

Nová studie: Vakcína proti dětské obrně zřejmě zvyšuje odolnost i proti koronaviru

Jinak o tom psali přece už vloni....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod armin » čtv 02. zář 2021 20:51:54

Alaja píše:
armin píše:
Alaja píše:
Jinak - držím se těch článků, že očkování proti obrně více méně před covidem chrání.... :mrgreen:


To si nejsem jist, ale že chrání proti obrně, to je dlouhodobě ověřené.


https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zd ... 150010_ern

Nová studie: Vakcína proti dětské obrně zřejmě zvyšuje odolnost i proti koronaviru

Jinak o tom psali přece už vloni....

Možné to je, nevím, ale logicky vakcína proti koronaviru vyvolává určitě spolehlivěji produkci protilátek přimo proti koronaviru.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » čtv 02. zář 2021 20:56:11

armin píše:Možné to je, nevím, ale logicky vakcína proti koronaviru vyvolává určitě spolehlivěji produkci protilátek přimo proti koronaviru.


Tak si to vygůgluj.


:nevim:

Už jsem nedávno zažila případ...očkovaný, najednou zkolaboval. Několik dní byl v bezvědomí. Diagnóza...zánět plic...levostranný.... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod Trini » čtv 02. zář 2021 23:51:52

armin píše:
Trini píše:Každopádně ne takové, že by bylo přínosem, kdyby nějaká skupina lidí, kteří mně nějakým způsobem nevyhovují, měla ubýt. To je moc nedobré takhle smýšlet o druhých lidech.

To se mnou nesouvisí. Já se v tomto případě vyjadřuji z pohledu duševního i tělesného zdraví a přežití naší civilizace a jejích hodnot.


Hitler a Stalin taky měli svoje důvody, proč viděli jako přínos pro svět, zbavit se některých skupin lidí.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Princip

Příspěvekod Trini » čtv 02. zář 2021 23:59:18

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:Každopádně ne takové, že by bylo přínosem, kdyby nějaká skupina lidí, kteří mně nějakým způsobem nevyhovují, měla ubýt. To je moc nedobré takhle smýšlet o druhých lidech.

To se mnou nesouvisí. Já se v tomto případě vyjadřuji z pohledu duševního i tělesného zdraví a přežití naší civilizace a jejích hodnot.


Hitler a Stalin taky měli svoje důvody, proč viděli jako přínos pro svět, zbavit se některých skupin lidí.


P.S. Každý dobrý člověk bude považovat to, co jsi napsal, za kruté a bezcitné. Tak to vnímají i u Hitlera a Stalina.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Princip

Příspěvekod Jana » pát 03. zář 2021 7:35:31

salmo1cz píše:
vostalpetr píše:
Poznání toho věčného v nás je poznáním pravé skutečnosti každého


Poznání má ego....

A pro tu právě jde.Kristus byl Žid.
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... eOp16jxcIX

Mer-Ka-Ba může být také aktivována dalšími metodami - skutečným žitím kvalit jako je láska, víra, důvěra, pravda a soucit.


Nádherné je, že ve všech osvobozujících odkazech je princip ve skutečnosti stejný.

To, co se jeví jako vnější, se poznává jako vnitřní a není mezi tím žádný rozdíl. Makrokosmos je stejný jako mikro. To, co se skrz mysl a smyslové vnímání jeví jako oddělené, je v tom nejhlubším poznání spojené, proto je ta veškerá vědomá existence osvobozená od snu iluze oddělenosti blahem.

Skrz připoutanosti existence dělí na subjekt a objekt:

Ego (subjekt) uvědomění, poznání, osvícení, blaženost....nějaký objekt.

Kdežto v moudrosti poznání, že ego není ničím skutečným, JE tu jen JEDNA existence (Bytí), které se může jakkoliv projevovat ve Vědomí:
uvědomění, poznání a to všechno JE, existuje, JE vědomým bytím, které JE SČA, JE stejným blahem, jako ničím nepodmiňovaná Láska.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Princip

Příspěvekod Jana » pát 03. zář 2021 7:39:36

Obrázek

Jak by mohl být život, který plyne mezi ničím a láskou, jiný, než blažený.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Princip

Příspěvekod armin » pát 03. zář 2021 7:52:28

Trini píše:P.S. Každý dobrý člověk bude považovat to, co jsi napsal, za kruté a bezcitné.

Příroda je krutá a bezcitná.
A kdo stvořil přírodu?

Mám dojem, že Petr tyhle pocitáře moc nemusí. A to je na rozdíl ode mne dobrý člověk, jak občas píšeš.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod salmo1cz » pát 03. zář 2021 10:24:48

Jana píše:Obrázek

Jak by mohl být život, který plyne mezi ničím a láskou, jiný, než blažený.

V tom citátu od Maharaje je zase Merkaba, resp.duální tetrahedron.
Prostě celý aspekt Býti je Boží.

O Merkabě resp.duálním tetrahedronu, UFO a elementárních částicích.
https://www.google.com/search?q=nassim+ ... &ie=UTF-8#
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Princip

Příspěvekod Jana » pát 03. zář 2021 10:56:36

salmo1cz píše:
Jana píše:Obrázek

Jak by mohl být život, který plyne mezi ničím a láskou, jiný, než blažený.

V tom citátu od Maharaje je zase Merkaba, resp.duální tetrahedron.
Prostě celý aspekt Býti je Boží.

O Merkabě resp.duálním tetrahedronu, UFO a elementárních částicích.
https://www.google.com/search?q=nassim+ ... &ie=UTF-8#


Díky, ano, proto ta krása.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Princip

Příspěvekod Trini » pát 03. zář 2021 11:00:11

armin píše:
Trini píše:P.S. Každý dobrý člověk bude považovat to, co jsi napsal, za kruté a bezcitné.

Příroda je krutá a bezcitná.


O jé, ted' si tu krutost a bezcitnost, co máš v sobě, projektuješ do přírody. :cumim:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 136 návštevníků