Princip

naše první fórum... :-)

Re: Princip

Příspěvekod Trini » pát 03. zář 2021 15:14:59

Z poradny:

Miroslav (= armin):

To je v pohodě, určitě pro civilizaci bude přínosem, když zblblých hlupáků schopných věřit každému fejku trochu ubyde.
To je na té pandemii asi jediný pozitivní přínos.


Kdo s tímhle souhlasí, tak má tu samou krutou a bezcitnou úroven jako on.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Princip

Příspěvekod armin » pát 03. zář 2021 16:03:13

Děvčata, hlavně že si rozumíte v tom, jak jsou ti ostatní (kromě Vostála) hrozní.
Jeden horší než druhej.
Tak příjemné zvracení,
žádný strach, ono se to časem spraví
Pravděpodobně v některém z dalších zrození...
:veget:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Trini » pát 03. zář 2021 16:16:22

armin píše:Děvčata, hlavně že si rozumíte v tom, jak jsou ti ostatní (kromě Vostála) hrozní.


Co zase kecáš? Nejsi dobrý člověk, ale takových naštěstí na světě tolik není. Jana je dost pomatená. Ale myslíš si snad, že vy dva jste ti všichni ostatní? :cumim:

Většina lidí ti zřejmě na to tvoje okecávání a vykrucovaní naletí nebo nevědí, jak se tomu postavit. Ale u Alaji a mě máš smůlu.

Asi budeš potřebovat hodně nových zrození, než se z toho úpadku vyhrabeš. O jemné mysli ani památky.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Princip

Příspěvekod armin » pát 03. zář 2021 18:00:38

Trini píše:
armin píše:Děvčata, hlavně že si rozumíte v tom, jak jsou ti ostatní (kromě Vostála) hrozní.


Co zase kecáš? Nejsi dobrý člověk, ale takových naštěstí na světě tolik není. Jana je dost pomatená. Ale myslíš si snad, že vy dva jste ti všichni ostatní? :cumim:

Většina lidí ti zřejmě na to tvoje okecávání a vykrucovaní naletí nebo nevědí, jak se tomu postavit. Ale u Alaji a mě máš smůlu.

Asi budeš potřebovat hodně nových zrození, než se z toho úpadku vyhrabeš. O jemné mysli ani památky.


Ještě že tě máme. Ty nás všechny posoudíš a moudře rozsoudíš.
:poklona:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » pát 03. zář 2021 18:16:45

armin píše:Děvčata, hlavně že si rozumíte v tom, jak jsou ti ostatní (kromě Vostála) hrozní.
Jeden horší než druhej.
Tak příjemné zvracení,
žádný strach, ono se to časem spraví
Pravděpodobně v některém z dalších zrození...
:veget:


Zatím zvracím, akorát když něco špatného sním. Naštěstí si většinou všechno prohlédnu, než to do sebe nacpu. :hlad:
No a i kdybych se tu znovu narodila, tak budu mít možná jistotu, že tebe tu už nepotkám, protože ty se rozplyneš do té Janiny božské blaženosti a nebudeš se už více zrozovat...na Zemi....ale budeš si užívat blaženosti na některé duchovní planetě....
Jenže....jak jsem se jednou dozvěděla z podivného snu, tak ...i duchovní planety mohou být v dnešní době kontaminovány....takže si nevybereš....dostaneš se leda tak z bláta do louže.... :ble:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » pát 03. zář 2021 19:35:02

Jsem zapomněla....ještě se mi dělávalo velmi nevolně od žaludku, když v Mexiku řádila ta série velkých zemětřesení....málem jsem z toho skoro upadala do bezvědomí...


https://cs.wikipedia.org/wiki/Zem%C4%9B ... City_(1985)


A pak ještě, někdy kolem roku 1975 v červenci tady řádily silné bouřky. Když bouřka procházela nad místem, kde jsem zrovna byla, tak pár vteřin před každým bleskem se mi zatočila hlava. Bylo to opravdu děsné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod armin » pát 03. zář 2021 19:49:25

Alaja píše:
Zatím zvracím, akorát když něco špatného sním.

Kam se hrabeš na Trini. Ta ani nemusí nic závadného sníst, stačí, když si přečte nějaký můj komentář.
Hold citlivá duše.
Nebo bulimie?
:nevim:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » pát 03. zář 2021 21:07:58

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod salmo1cz » pát 03. zář 2021 22:12:25

Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Princip

Příspěvekod armin » sob 04. zář 2021 14:25:55

vostalpetr píše:tedy s tou energií je mně to vcelku jasný, bez toho to nejde,

proto sem taky přemýšlel, že pro chlapa (nevím jak pro ženský páč nejsem žena) a to v každém věku je ideální partnerka mladá žena řekněme kolem 18 let,

páč to je taky ještě nezablokovaná energie vod který lze přebírat dobrou energii, čím nemám na mysli jen ten sex ale vztah....



Čachtická paní ten nedostatek energie řešila koupelemi v krvi nevinných panen. To je nejspíš ještě účinnější, ale málo kdo si to může dovolit.

Tohle hledání energií, dobíjení baterek a pod. svědčí o tom, že člověk ještě nenalezl ten nevyčerpatelný zdroj energie v sobě.
Když ho najde, tj. přestane mu bránit svými závislostmi a mindráky ve volném proudění, tak potom má energie na rozdávání.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » sob 04. zář 2021 20:24:22

armin píše:
vostalpetr píše:tedy s tou energií je mně to vcelku jasný, bez toho to nejde,

proto sem taky přemýšlel, že pro chlapa (nevím jak pro ženský páč nejsem žena) a to v každém věku je ideální partnerka mladá žena řekněme kolem 18 let,

páč to je taky ještě nezablokovaná energie vod který lze přebírat dobrou energii, čím nemám na mysli jen ten sex ale vztah....



Čachtická paní ten nedostatek energie řešila koupelemi v krvi nevinných panen. To je nejspíš ještě účinnější, ale málo kdo si to může dovolit.

Tohle hledání energií, dobíjení baterek a pod. svědčí o tom, že člověk ještě nenalezl ten nevyčerpatelný zdroj energie v sobě.
Když ho najde, tj. přestane mu bránit svými závislostmi a mindráky ve volném proudění, tak potom má energie na rozdávání.


To víš, takových lidí, závislých na energiích lidí kolem sebe, je stále na zemi víc než dost. Starší pánové si vybírají mladší partnerky...a bývá to občas i obráceně. A dotyční mají pocit, že o pár roků zase omládli. Dělají to často i "vyspělí" duchovňáci....bůhví proč, nejspíš by se jinak asi ukousali nudou, kdyby byli v posteli v noci sami.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod salmo1cz » úte 07. zář 2021 22:53:59

armin píše:
A když se z tohoto pak vynořuješ, vynořuješ se v duchovním srdci situovaném v těle. Tudy vstupuješ zpět do těla a světa a díváš se z oblasti srdce do svého těla a na svět, tam odtud si ho začínáš uvědomovat, hlavu a myšlenky "vidíš" například nahoře.
Proto se říká, že tam kde vstupuješ zpět do těla a světa je situováno duchovní srdce a tam je zdroj pozornosti.


Bhagavan umístění duchovního srdce nevymyslel, nebo neoznačil.Mahariši pouze potvrzuje umístění duchovního srdce podle mudrců a říká, že duchovní srdce je napravo od středu hrudní kostí tam je sídlo Já, Atman.
Tedy bez ohledu na to kudy se vracíš do fyzického těla.

Na místo mezi obočím Bhagavan odpovídá, že je to místo imaginační kontemplace mysli, bhávana.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Princip

Příspěvekod vostalpetr » stř 08. zář 2021 20:41:34

Tohle hledání energií, dobíjení baterek a pod. svědčí o tom, že člověk ještě nenalezl ten nevyčerpatelný zdroj energie v sobě.


Už zase někde v sobě ?

Šakti je přece všude,

jinak ženská je ženská, no ne ?
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Princip

Příspěvekod vostalpetr » stř 08. zář 2021 20:45:10

Trini píše:
Z poradny:

Miroslav (= armin):

To je v pohodě, určitě pro civilizaci bude přínosem, když zblblých hlupáků schopných věřit každému fejku trochu ubyde.
To je na té pandemii asi jediný pozitivní přínos.


Kdo s tímhle souhlasí, tak má tu samou krutou a bezcitnou úroven jako on.


Souhlasí, nesouhlasí,

jedno je ale jistý, že nakonec umře každej,

at mudrc či hlupák,

jak si lze přečíst v jediné rozumné knize v Bibli, v Kazateli,

akorát ten poslední verš tam stojí vcelku za hovno...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Princip

Příspěvekod armin » čtv 09. zář 2021 9:00:53

vostalpetr píše:
jinak ženská je ženská, no ne ?


No, dnes už to není tak jistý.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » ned 12. zář 2021 15:53:36

armin píše:
vostalpetr píše:
jinak ženská je ženská, no ne ?


No, dnes už to není tak jistý.


A doma máš co?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod Alaja » ned 12. zář 2021 18:58:36

https://www.youtube.com/watch?v=wM3Xjki6LgQ
Teal Swan - Smutná pravda o většině duchovních učitelů


:medith:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Princip

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. zář 2021 22:18:29

A doma máš co?


No přece manželku takže po pár desetiletí má už právo psát že už to s tou ženskou není tak jistý že je to ženská... :mavam:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Předchozí

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 135 návštevníků