Reinkarnace

naše první fórum... :-)

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Trini » úte 28. zář 2021 9:03:59

vostalpetr píše:
že se jich nijak netýká, že jsou na světě žebravé, hladovějící děti, tak se do něčeho takového narodí - bez šance, že by jim někdo chtěl pomoci - jak materiálně, tak duchovně. Vyzkouší si na vlastní kůži, jaké to je.


To je takovej klasickej případ, budto se na to sere,

nebo naopak se zcela nesmyslně pomáhá,

ale ty lidi lidi to nenaučí tvořit,

a proto žijí v bídě...


Tím nechci říci, že by všichni měli následovat naši západní společnost,

to ne, většině těch lidí je to cizí,

ale jen spoléhat na cizí pomoc, to je stejně nesmyslné jako nesmyslně umírat hlady...


Nemohl bys to předvíst v praxi? Že odjedeš do nějaké té země, kde jsou žebravé děti, všeho se vzdáš, abys na tom byl jako ony, a začneš tvořit, aniž by ti někdo pomohl? Abys těm dětem prakticky předvedl, jak to mají dělat. Naučit je bez cizí pomoci (žebrání) neumřít hlady.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Reinkarnace

Příspěvekod salmo1cz » úte 28. zář 2021 10:11:06

Ale i z těch dětí jsou nakonec rodiče.Tohle za ně nikdo nevyřeší, musí chtít nejdříve sami.Naposledy se to zkoušelo v Afghánistánu ... a výsledek?
Pěstování máku a výroba heroinu jim vlastně vyhovuje.To nedělá nikdo cizí to jsou jejich vlastní lidi.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » úte 28. zář 2021 12:44:04

Trini píše:Nemohl bys to předvíst v praxi? Že odjedeš do nějaké té země, kde jsou žebravé děti, všeho se vzdáš, abys na tom byl jako ony, a začneš tvořit, aniž by ti někdo pomohl? Abys těm dětem prakticky předvedl, jak to mají dělat. Naučit je bez cizí pomoci (žebrání) neumřít hlady.




https://www.youtube.com/watch?v=Y5rNlTCsxJw

:medith:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Trini » úte 28. zář 2021 12:51:29

salmo1cz píše:Ale i z těch dětí jsou nakonec rodiče.Tohle za ně nikdo nevyřeší, musí chtít nejdříve sami.Naposledy se to zkoušelo v Afghánistánu ... a výsledek?
Pěstování máku a výroba heroinu jim vlastně vyhovuje.To nedělá nikdo cizí to jsou jejich vlastní lidi.


Okupace - nejdříve sovětská, potom americká s pomocí NATO/ EU jim dál nepomohou. Bud' je nechat na pokoji nebo jim opravdu pomoci investicemi, ale raději ne v této talibánské fázi. I když si myslím, že Čína do toho půjde.
USA tak pomohli po 2. světové válce západnímu Německu - asi chtěli předvést, jak jejich podpora může vypadat. Ale USA se 2. světová válka prakticky - na rozdíl od SSSR - nedotkla, asi na ní spíše vydělali. To se to pak pomáhá.

Zrovna tak pomohli Jižní Koreji. Ta se tak stala vyspělou průmyslovou zemí. Ráda se dívám jihokorejské seriály na Netflixu. Připadá mi, že společensky je Jižní Korea poznamenaná tím, že tam ještě na konci 19. století bylo běžné otrokářství a to vlastních lidí. Pokud vím, tak mají procentuálne nejvíce sebevražd na světě.

Tento - podle mě velmi romantický - seriál na mě velmi zapůsobil.

Mr. Sunshine (2018)

https://www.csfd.cz/film/518779-miseute ... n/prehled/
V roce 1871 uniká devítiletý otrok z Koreje do Ameriky. O třicet let později se vrací s americkými vojáky do Koreje. Jeho prvotní úmysl, pomstít smrt svých rodičů, začne slábnout po setkání s mladou aristokratkou, která je vytrénována jako odstřelovač. Pomalu postupující romance v málo zobrazovaném čase Korejského císařství, kdy se na poloostrově prolínaly zájmy více zemí a Japonsko si připravovalo cestu k protektorátu. (Jirka_Šč)


Velmi dramatické.
:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Trini » úte 28. zář 2021 12:56:45

Alaja píše:
Trini píše:Nemohl bys to předvíst v praxi? Že odjedeš do nějaké té země, kde jsou žebravé děti, všeho se vzdáš, abys na tom byl jako ony, a začneš tvořit, aniž by ti někdo pomohl? Abys těm dětem prakticky předvedl, jak to mají dělat. Naučit je bez cizí pomoci (žebrání) neumřít hlady.




https://www.youtube.com/watch?v=Y5rNlTCsxJw

:medith:


Ten je ale velmi dobře živený. Zajímalo by mne, jestli si k tomu musel koupit pozemek nebo jestli se to tam smí kdekoliv dělat. :nevim:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » úte 28. zář 2021 13:04:01

Trini píše:Ten je ale velmi dobře živený. Zajímalo by mne, jestli si k tomu musel koupit pozemek nebo jestli se to tam smí kdekoliv dělat.

To netuším...

Ono je tam spousta videí na toto téma...a hodně z té jižní Asie - Čína, Vietnam, Kambodža, Indonesie...prostě je to z tropickým deštných pralesů...tedy až na některá čínská videa...kde mají v zimě i sníh...
Ale jinak je také hodně videí ze zemí, kde všechna půda už někomu patří, takže dotyční asi si musí kus pozemku koupit, nebo tam trampovat jen s e souhlasem polesí... :nevim:

Jsou i videa, kde si dotyční vyrábějí nástroje i z kovu - posbírají vhodné minerály, vytaví, vykovou.... nebo si z hlíny udělají a vypálí nádobí, cihly....upletou z bambusu a pod. kdeco...jedni kluci zkoušeli i tavit písek a udělat si sklo....

A co se týče jídla, tak fakt nejsou vybírají....upečou a uvaří si cokoli.....krysy, žáby, ryby, plže, ...prostě snad vše, co dokážou posbírat nebo ulovit....a využívají divoké jedlé rostliny, ovoce, různé brambory, banánovníky, atd. ...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » úte 28. zář 2021 13:18:26

Tahle dívčina či žena také začínala stavění chatičky jen s kamennou sekyrkou, co si sama udělala...

https://www.youtube.com/watch?v=PA7FJDNdx6k

:medith:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Reinkarnace

Příspěvekod vostalpetr » úte 28. zář 2021 13:37:34

Nemohl bys to předvíst v praxi? Že odjedeš do nějaké té země, kde jsou žebravé děti, všeho se vzdáš, abys na tom byl jako ony, a začneš tvořit, aniž by ti někdo pomohl? Abys těm dětem prakticky předvedl, jak to mají dělat. Naučit je bez cizí pomoci (žebrání) neumřít hlady.


To bych nemohl a to ze dvou důvodů :

Jednak nelze dvakráte vstoupit do téže řeky, tudíž nikdy není nějaká situace stejná jako jiná situace,

a za druhé, dávat věcem volný průběh je v podstatě konání bez záměru konání, takže to neřídí ego ale UV,

tudíž to nemá nic společnýho s našimi pocity soucítění či nějakého plánování co bych jako měl či neměl dělat...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Reinkarnace

Příspěvekod salmo1cz » úte 28. zář 2021 13:39:40

Trini píše:
salmo1cz píše:Ale i z těch dětí jsou nakonec rodiče.Tohle za ně nikdo nevyřeší, musí chtít nejdříve sami.Naposledy se to zkoušelo v Afghánistánu ... a výsledek?
Pěstování máku a výroba heroinu jim vlastně vyhovuje.To nedělá nikdo cizí to jsou jejich vlastní lidi.


Okupace - nejdříve sovětská, potom americká s pomocí NATO/ EU jim dál nepomohou. Bud' je nechat na pokoji nebo jim opravdu pomoci investicemi, ale raději ne v této talibánské fázi. I když si myslím, že Čína do toho půjde.
USA tak pomohli po 2. světové válce západnímu Německu - asi chtěli předvést, jak jejich podpora může vypadat. Ale USA se 2. světová válka prakticky - na rozdíl od SSSR - nedotkla, asi na ní spíše vydělali. To se to pak pomáhá.

Zrovna tak pomohli Jižní Koreji. Ta se tak stala vyspělou průmyslovou zemí. Ráda se dívám jihokorejské seriály na Netflixu. Připadá mi, že společensky je Jižní Korea poznamenaná tím, že tam ještě na konci 19. století bylo běžné otrokářství a to vlastních lidí. Pokud vím, tak mají procentuálne nejvíce sebevražd na světě.

Tento - podle mě velmi romantický - seriál na mě velmi zapůsobil.

Mr. Sunshine (2018)

https://www.csfd.cz/film/518779-miseute ... n/prehled/
V roce 1871 uniká devítiletý otrok z Koreje do Ameriky. O třicet let později se vrací s americkými vojáky do Koreje. Jeho prvotní úmysl, pomstít smrt svých rodičů, začne slábnout po setkání s mladou aristokratkou, která je vytrénována jako odstřelovač. Pomalu postupující romance v málo zobrazovaném čase Korejského císařství, kdy se na poloostrově prolínaly zájmy více zemí a Japonsko si připravovalo cestu k protektorátu. (Jirka_Šč)


Velmi dramatické.
:-)

Myslím, že to tam zavedla Velká Británie, která potřebovala pro obchod s Čínou tuny heroinu a opia.Dnes se to západu vrací v podobě financování terorismu atp.
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 4QyqW08J2Q
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Reinkarnace

Příspěvekod armin » úte 28. zář 2021 15:42:17

vostalpetr píše:


A přitom, vo smrti nikdo nic neví, nějaký tý zážitky lidí co se vrátili nejsou nikterak usvědčující z toho, co se potom děje,


Není pravda, že o smrti nikdo nic neví.
Ti, co se vrátili z klinické smrti, ti mohou říci snad něco o počátku umírání.
Ale o smrti jako celku mohou vyprávět jen ti, co se nevrátili z počátku, ale co se narodili, co smrtí prošli až do konce - pokud úplně nezapomněli, co bylo před tím..
Dokonce i já mám například zkušenost z dětství - vzpomínek, obrazů, dojmů...které jsem pak po letech, když už jsem rozum bral našel popsané komplexně v Tibetské knize mrtvých.
Každý, kdo prošel hlubším poznáním (nejen svého krásného ega) poznal i tuto oblast, která je nedílnou součástí celku života a bytí - Buddha, Tomáš, Padmasambhava a další.
Když jsi ještě nepoznal smrt a minulé životy a stále ještě spočíváš v blažené hovádkovské nevědomosti, tak hold jsi odkázán jen na svoje názory, které tvoje flexibilní mysl upravuje podle tvých psychologických potřeb.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » úte 28. zář 2021 15:46:56

armin píše:
vostalpetr píše:


A přitom, vo smrti nikdo nic neví, nějaký tý zážitky lidí co se vrátili nejsou nikterak usvědčující z toho, co se potom děje,


Není pravda, že o smrti nikdo nic neví.
Ti, co se vrátili z klinické smrti, ti mohou říci snad něco o počátku umírání.
Ale o smrti jako celku mohou vyprávět jen ti, co se nevrátili z počátku, ale co se narodili, co smrtí prošli až do konce - pokud úplně nezapomněli, co bylo před tím..
Dokonce i já mám například zkušenost z dětství - vzpomínek, obrazů, dojmů...které jsem pak po letech, když už jsem rozum bral našel popsané komplexně v Tibetské knize mrtvých.
Každý, kdo prošel hlubším poznáním (nejen svého krásného ega) poznal i tuto oblast, která je nedílnou součástí celku života a bytí - Buddha, Tomáš, Padmasambhava a další.
Když jsi ještě nepoznal smrt a minulé životy a stále ještě spočíváš v blažené hovádkovské nevědomosti, tak hold jsi odkázán jen na svoje názory, které tvoje flexibilní mysl upravuje podle tvých psychologických potřeb.
:-)



Koukám, že další možnost, jak se o smrti něco konkrétního dozvědět, jsi zcela vynechal...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Reinkarnace

Příspěvekod armin » úte 28. zář 2021 15:57:32

Alaja píše:
armin píše:
vostalpetr píše:


A přitom, vo smrti nikdo nic neví, nějaký tý zážitky lidí co se vrátili nejsou nikterak usvědčující z toho, co se potom děje,


Není pravda, že o smrti nikdo nic neví.
Ti, co se vrátili z klinické smrti, ti mohou říci snad něco o počátku umírání.
Ale o smrti jako celku mohou vyprávět jen ti, co se nevrátili z počátku, ale co se narodili, co smrtí prošli až do konce - pokud úplně nezapomněli, co bylo před tím..
Dokonce i já mám například zkušenost z dětství - vzpomínek, obrazů, dojmů...které jsem pak po letech, když už jsem rozum bral našel popsané komplexně v Tibetské knize mrtvých.
Každý, kdo prošel hlubším poznáním (nejen svého krásného ega) poznal i tuto oblast, která je nedílnou součástí celku života a bytí - Buddha, Tomáš, Padmasambhava a další.
Když jsi ještě nepoznal smrt a minulé životy a stále ještě spočíváš v blažené hovádkovské nevědomosti, tak hold jsi odkázán jen na svoje názory, které tvoje flexibilní mysl upravuje podle tvých psychologických potřeb.
:-)



Koukám, že další možnost, jak se o smrti něco konkrétního dozvědět, jsi zcela vynechal...


Tak ji doplň.
Alespoň se Vostál o ní něco dozví a nebude závislý jen na spekulacích jeho flexibilní mysli.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » úte 28. zář 2021 16:09:14

armin píše:Tak ji doplň.
Alespoň se Vostál o ní něco dozví a nebude závislý jen na spekulacích jeho flexibilní mysli.


Tak dobrá...

U L.Rampy jsem se dozvěděla, že tibetští mnichové, co ovládali telepatii, jasnovidnost, tak viděli, jak vystupuje umírající z těla, jak se od těla uvolňuje stříbrná (modrá) šňůra...a i ho mentálně provázeli a pomáhali mu, aby nezbloudil.....pomáhali mu vzpomenout si... :medith:

Já jsem se několikrát nachomýtla k tomu, že se ke mně dostala informace, jak kdosi právě zemřel ...jeho nehmotným zrakem jsem viděla začátek jeho putování ...
Tunely z červeného světla....rajská zahrada s tmavě modrou starou bytostí.....bílé přepravní kruhy Anunaků....

V mládí jsem prožila i klinickou smrt...kde jsem stanula před 33 ...svatých.....byli smutní z toho, že jsem dosud cosi nesplnila a odeslali mne zpátky do těla....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Reinkarnace

Příspěvekod vostalpetr » úte 28. zář 2021 16:44:06

Není pravda, že o smrti nikdo nic neví.
Ti, co se vrátili z klinické smrti, ti mohou říci snad něco o počátku umírání.
Ale o smrti jako celku mohou vyprávět jen ti, co se nevrátili z počátku, ale co se narodili, co smrtí prošli až do konce - pokud úplně nezapomněli, co bylo před tím..
Dokonce i já mám například zkušenost z dětství - vzpomínek, obrazů, dojmů...které jsem pak po letech, když už jsem rozum bral našel popsané komplexně v Tibetské knize mrtvých.
Každý, kdo prošel hlubším poznáním (nejen svého krásného ega) poznal i tuto oblast, která je nedílnou součástí celku života a bytí - Buddha, Tomáš, Padmasambhava a další.
Když jsi ještě nepoznal smrt a minulé životy a stále ještě spočíváš v blažené hovádkovské nevědomosti, tak hold jsi odkázán jen na svoje názory, které tvoje flexibilní mysl upravuje podle tvých psychologických potřeb.


Vždyt jsem to už vysvětloval na úvodu tohoto vlákna vo co že jde,

takže si svý spekuace strč za klobouk,

a mazej do nirvány ubožáku, když jsi nerozpoznal že todle je nirvána...

Nebo snad že bys uvěřil mé vizi že jsi boží kokot, podobně jako věříš vizím jiných ???

Tak to tedy tomu věř.... :kuchtim:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Reinkarnace

Příspěvekod vostalpetr » úte 28. zář 2021 16:58:42

Když jsi ještě nepoznal smrt a minulé životy a stále ještě spočíváš v blažené hovádkovské nevědomosti


Jo to máš pravdu debile,

vzpomínám že jedna z prvních "duchovních vizí" kterými nás vobštastnila Jana byla ta její přehlídka minulých životů,

z toho usuzuji,

že se ani nejedená o nějakou část UV,

to jen magorům magoří mozek z jejich pocitů (strachu ze smrti)


Já se smrtí nemám problém,

dokud jsem se nenarodil a neměl žádný sebeuvědomění, tak jsem rozhodně neměl žádnej problém,

a to samé nastane po smrti, žádnej problém,

jen hlupáci si vyráběj problémy s minulostí a budoucností páč mají přiblblé uvědomění...


To je to co vás furt tlačí do prdele "uvědomění"
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Reinkarnace

Příspěvekod vostalpetr » úte 28. zář 2021 17:03:57

U L.Rampy jsem se dozvěděla, že tibetští mnichové, co ovládali telepatii, jasnovidnost, tak viděli, jak vystupuje umírající z těla, jak se od těla uvolňuje stříbrná (modrá) šňůra...a i ho mentálně provázeli a pomáhali mu, aby nezbloudil.....pomáhali mu vzpomenout si... :medith:

Já jsem se několikrát nachomýtla k tomu, že se ke mně dostala informace, jak kdosi právě zemřel ...jeho nehmotným zrakem jsem viděla začátek jeho putování ...
Tunely z červeného světla....rajská zahrada s tmavě modrou starou bytostí.....bílé přepravní kruhy Anunaků....

V mládí jsem prožila i klinickou smrt...kde jsem stanula před 33 ...svatých.....byli smutní z toho, že jsem dosud cosi nesplnila a odeslali mne zpátky do těla....


Nepatří snad stříbrná šnůra spíše k astrálnímu cestování nežli k umírání ???

Tak to máš blbý že tě vrátili, neměla sis na sebe brát nějaký hloupý úkoly vo kterých nakonec nemáš ani tucha...

A co se týče onoho putování, fakt není kam putovat a ani kam uniknout...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Reinkarnace

Příspěvekod armin » úte 28. zář 2021 17:06:56

vostalpetr píše:Reinkarnace jsou nesmysl, obzvláště v budhismu jsou reinkarnace nesmysl

No vysvětloval si, to jo, akorát tu svoji nevědomost.
Prostě nejsi pupek světa a tvoje vysvětlování nějakého tvého názoru je mi (a asi i mnoha ostatním, komě Trini) celkem..., víš kde.
S těmi názory je to jak říkal Husteler jako s dílou v prdeli - taky jí má každej.
Takže ty tvé názory kromě tebe snad osloví ještě Trini a možná i Alaju, ale o nikom dalším nevím.
Ty o někom dalším víš?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » úte 28. zář 2021 17:22:49

armin píše:
vostalpetr píše:Reinkarnace jsou nesmysl, obzvláště v budhismu jsou reinkarnace nesmysl

No vysvětloval si, to jo, akorát tu svoji nevědomost.
Prostě nejsi pupek světa a tvoje vysvětlování nějakého tvého názoru je mi (a asi i mnoha ostatním, komě Trini) celkem..., víš kde.
S těmi názory je to jak říkal Husteler jako s dílou v prdeli - taky jí má každej.
Takže ty tvé názory kromě tebe snad osloví ještě Trini a možná i Alaju, ale o nikom dalším nevím.
Ty o někom dalším víš?


Osloví třeba Armina, Janu.....vždy rádi s ním poklábosí.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » úte 28. zář 2021 17:26:24

vostalpetr píše:
U L.Rampy jsem se dozvěděla, že tibetští mnichové, co ovládali telepatii, jasnovidnost, tak viděli, jak vystupuje umírající z těla, jak se od těla uvolňuje stříbrná (modrá) šňůra...a i ho mentálně provázeli a pomáhali mu, aby nezbloudil.....pomáhali mu vzpomenout si... :medith:

Já jsem se několikrát nachomýtla k tomu, že se ke mně dostala informace, jak kdosi právě zemřel ...jeho nehmotným zrakem jsem viděla začátek jeho putování ...
Tunely z červeného světla....rajská zahrada s tmavě modrou starou bytostí.....bílé přepravní kruhy Anunaků....

V mládí jsem prožila i klinickou smrt...kde jsem stanula před 33 ...svatých.....byli smutní z toho, že jsem dosud cosi nesplnila a odeslali mne zpátky do těla....


Nepatří snad stříbrná šnůra spíše k astrálnímu cestování nežli k umírání ???

Tak to máš blbý že tě vrátili, neměla sis na sebe brát nějaký hloupý úkoly vo kterých nakonec nemáš ani tucha...

A co se týče onoho putování, fakt není kam putovat a ani kam uniknout...


:mrgreen:

Zatím je to opravdu jen recyklace....
A s tím vzpomenutím.....opravdu si nemohu vzpomenout, co že jsem to komu slíbila.....třeba mi to vymazali mimoni z paměti, při nějakém tom únosu v mládí.... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Reinkarnace

Příspěvekod Alaja » stř 29. zář 2021 5:48:32

Alaja píše:
honzam píše:
Trini píše:Podle učení starých Toltéků jsou zde na zemi jisté inteligentní složky, které se živí lidskými pocity utrpení. Mají schopnost přivádět lidi do situací, v kterých trpí.

Trini - cítí se na světě hodně špatně, hodně trpí, hlodá v ní nenávist a nechce v diskuzi brát jiné vážně, raději obecné téma stáčí na problémy druhých, které si do nich projektuje, aby v tom nebyla sama. Živí se svými pocity cizího utrpení.


Hele, já jsem dnes utržila dobrou náladu.....viděla a slyšela jsem jednu novou píseň v podání krásné mladé ženy......ale na internetu ji zatím neumím najít.....držela v ruce průzračnou křišťálovou kouli a zpívala o tom, že (volný překlad) "...nikdo nezná, jak se Putin přemisťuje, ale nebudeme to řešit, nebudeme se v tom hrabat..." :mrgreen:

Konečně jsem to našla....na velké obrazovce je teprve pořádně vidět, co je to v té ruce...není to koule, je to broušené.... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=8QwmeAhKwk8
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 133 návštevníků