Obrana proti Miroslavovi

naše první fórum... :-)

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Trini » čtv 23. zář 2021 18:57:22

Alaja píše:
Trini píše:
vostalpetr píše: https://www.youtube.com/watch?v=8JwAH83qCwc

ŽIVĚ: Ing. Jiřina Slámová - Obrana proti černé magii

:ohen:


Měla jsem zkušenost, jak se projevuje vliv černé magie. Je těžké to poznat. Je nutné se dostat do velkého odstupu k vlastní osobě, protože teprve potom je možné poznat, že něco je jinak, že se osoba začala projevovat jinak než dřív.


Mám na to ono hejno koček.....chudinky moje malé, milovaná zlatíčka......tak jim za tu jejich ochranu alespoň přilepšuji..... :hra:

Jsou v poslední době nějaké moc vyplašené....snad to bude jenom tou sopkou na Kanárech...doufejme....


To je nádherné, že tě chrání. :srdce: :mavam:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Obrana proti Miroslavovi

Příspěvekod Alaja » čtv 23. zář 2021 20:00:13

Trini píše:To je nádherné, že tě chrání.


Také je možné, že jsou jen stresované hlukem, který se zde v okolí ve dne i v noci neustále rozléhá. Je tu současně v okolí několik staveb, kde se používají hlučné těžké stroje, v jednou případě i jízda spousty aut po dočasném náhradním oplechovaném mostě...a k tomu velmi časté houkání sanitek a podobných pohotovostí (policie, hasiči), přelety helikoptér, tuhle tu přeletěla i nějaká nízko letící stihačka (to byl fakt děsný rámus) ...a k tomu ty normální zvuky - vlak, auta, letadla, sekačky, No - je toho na ně hodně, není tu žádný bývalý rajský klid zapomenutého kouta, je to snad horší, než někde ve městě....

:nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Předchozí

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 93 návštevníků