Pýcha a pokora

naše první fórum... :-)

Re: Pýcha a pokora

Příspěvekod armin » úte 05. říj 2021 14:02:23

Alaja píše:Takže...můžeme se řídit heslem: "Cokoli o mě napíšeš, řekneš, tak bude platit pouze na tebe samotného"....
Jestliže tedy někomu doporučíš více se vzdělávat v tom duchovnu, tak to bude automaticky znamenat, že to vzdělávání potřebuješ jenom ty.....atd. ... :cool:


To platí více či méně pro zamindrákované lidi. Ti kvůli svým nezpracovaným mindrákům vidí všude kolem sebe na druhých ty své mindráky.
Vostál a často i Trini o mně píší svoje "poznatky" a "závěry" o mně, přisuzují mi motivace, které nemám atd. takže mohu dobře vidět, jak jsou mimo.
A proč si to tedy takhle myslí? Asi soudí podle sebe - něco nelibého z nich jim svým psaním připomínám. Třeba když o mně Trini napíše, že jsem v Jílovém nikdy nebyl a že jsem si vybral příběh někoho jiného, který tu prezentuji. No není to na hlavu? Co si pak o věrohodnosti úsudků takového člověka můžeš myslet.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pýcha a pokora

Příspěvekod Alaja » úte 05. říj 2021 14:40:52

armin píše:
Alaja píše:Takže...můžeme se řídit heslem: "Cokoli o mě napíšeš, řekneš, tak bude platit pouze na tebe samotného"....
Jestliže tedy někomu doporučíš více se vzdělávat v tom duchovnu, tak to bude automaticky znamenat, že to vzdělávání potřebuješ jenom ty.....atd. ... :cool:


To platí více či méně pro zamindrákované lidi. Ti kvůli svým nezpracovaným mindrákům vidí všude kolem sebe na druhých ty své mindráky.
Vostál a často i Trini o mně píší svoje "poznatky" a "závěry" o mně, přisuzují mi motivace, které nemám atd. takže mohu dobře vidět, jak jsou mimo.
A proč si to tedy takhle myslí? Asi soudí podle sebe - něco nelibého z nich jim svým psaním připomínám. Třeba když o mně Trini napíše, že jsem v Jílovém nikdy nebyl a že jsem si vybral příběh někoho jiného, který tu prezentuji. No není to na hlavu? Co si pak o věrohodnosti úsudků takového člověka můžeš myslet.
:-)


Já se řídím svými zkušenostmi s některými lidmi....jakmile se začali příliš vychvalovat, tak jsem se dívala pozorněji...a bohužel i našla, že se tak snažili zakrývat něco nehezkého , co nechtěli ukázat světu....

Proč vlastně tolik stojíš o uznání od Vostála a Trini?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pýcha a pokora

Příspěvekod vostalpetr » úte 05. říj 2021 18:32:30

Ti kvůli svým nezpracovaným mindrákům vidí všude kolem sebe na druhých ty své mindráky.


No a to je tvůj případ,

mně to je vcelku u prdele, ale tebe todle to tý prdele docela tlačí,

páč to furt blábolíš stejně jako ta blbka blábolí tu lásku...


Prostě jsi idiot, voblblej idiot...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pýcha a pokora

Příspěvekod vostalpetr » úte 05. říj 2021 18:33:40

. Třeba když o mně Trini napíše, že jsem v Jílovém nikdy nebyl a že jsem si vybral příběh někoho jiného, který tu prezentuji. No není to na hlavu? Co si pak o věrohodnosti úsudků takového člověka můžeš myslet.


To víš, štouchá do tebe,

to je ale překvapení

co ????

Nejspíš to dělá proto, že své zhovadilosti stále schováváš za nějakýho Tomáše,

seš fakt idiot,

víš kolik je jen v indii mistrů ???

A ty se tady voháníš nákým Tomášem.... :tralala: :tralala: :tralala:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pýcha a pokora

Příspěvekod armin » úte 05. říj 2021 22:02:20

Alaja píše:
Já se řídím svými zkušenostmi s některými lidmi....jakmile se začali příliš vychvalovat, tak jsem se dívala pozorněji...a bohužel i našla, že se tak snažili zakrývat něco nehezkého , co nechtěli ukázat světu....

Proč vlastně tolik stojíš o uznání od Vostála a Trini?


Já vůbec nestojím o uznání. A nejméně od Vostála a Trini.

Co to, že tvoje obezřetnost jaksi selhala u Vostála, který se vychvaluje více než jsem se s tímhle jevem kdy setkal. Ježíš je šmok, Buddha je šmok, Ramana je šmok, a další, jenom Vostál na to kápnul a všichni ostatní (kromě tebe a Trini) jsou vopičáci, blbci atd.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pýcha a pokora

Příspěvekod vostalpetr » úte 05. říj 2021 22:19:17

Já vůbec nestojím o uznání. A nejméně od Vostála a Trini.

Co to, že tvoje obezřetnost jaksi selhala u Vostála, který se vychvaluje více než jsem se s tímhle jevem kdy setkal. Ježíš je šmok, Buddha je šmok, Ramana je šmok, a další, jenom Vostál na to kápnul a všichni ostatní (kromě tebe a Trini) jsou vopičáci, blbci atd.



Vidíš to, vidíš,

a na to všechno s čím jsi se zatím nesetkal mně stačilo jen votočit to,

co roky sereš tady ty... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pýcha a pokora

Příspěvekod Alaja » úte 05. říj 2021 23:30:31

armin píše:
Alaja píše:
Já se řídím svými zkušenostmi s některými lidmi....jakmile se začali příliš vychvalovat, tak jsem se dívala pozorněji...a bohužel i našla, že se tak snažili zakrývat něco nehezkého , co nechtěli ukázat světu....

Proč vlastně tolik stojíš o uznání od Vostála a Trini?


Já vůbec nestojím o uznání. A nejméně od Vostála a Trini.

Co to, že tvoje obezřetnost jaksi selhala u Vostála, který se vychvaluje více než jsem se s tímhle jevem kdy setkal. Ježíš je šmok, Buddha je šmok, Ramana je šmok, a další, jenom Vostál na to kápnul a všichni ostatní (kromě tebe a Trini) jsou vopičáci, blbci atd.
:-)


Možná je to tím, že já na nějaká božská zázračná početí nevěřím (Ježíš, Buddha a pod.). Leda tak na nebeského inseminátora, co poletuje v UFO a oplodňuje vybrané ženy podle rozpisu dodaného od velitele mateřské lodi..... :nevim:

Ostatně v Bibli to tak bylo i popsáno a nejen u P. Marie, ale i u dalších žen ze SZ....obstarávali to...boží poslové....
A co se týče Buddhova "otce"...bílého slona.....tak zmínka o těch létajících bílých slonech je vytesána v jednom skalním nápise od krále Ašoky.....o pár století později...
V knize Vimanika aneb Jak létali bohové, tak tam byly dlouhé soupisy typů lodí - vimán, které používali "nebešťané". Hodně se jich jmenovalo po zvířatech.... :mrk:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Předchozí

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 137 návštevníků