Pro Petra Vostála

naše první fórum... :-)

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Alfons » ned 17. črc 2022 13:50:10

Nechápete stále, že Petr jako negativní entita má otevřené jen dolní 3 čakry a tudíž je otevřen jen k lásce rozmnožovací a lásce k egu.

Tudíž Jany rozplývání se tu je považováno za záludně egoistické a působí jak plácnutí býka červenou handrou přes držku.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 15:06:47

Alfons píše:Nechápete stále, že Petr jako negativní entita má otevřené jen dolní 3 čakry a tudíž je otevřen jen k lásce rozmnožovací a lásce k egu.

Tudíž Jany rozplývání se tu je považováno za záludně egoistické a působí jak plácnutí býka červenou handrou přes držku.

Jsi vedle :-)
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 15:19:33

Už mi z toho rozum přechází - vyperu prádlo - a jen jediný tričko z toho všeho smrdí... Po několikátý. A furt to jedno tričko. Rok nesmrdělo. Jak je to možný???
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 15:39:13

Musím ses sním rozloučit, divnej puch. Má někdo podobnou zkušenost? Vysvětlí mi to někdo?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 15:44:21

Pedrito píše:
Alfons píše:Nechápete stále, že Petr jako negativní entita má otevřené jen dolní 3 čakry a tudíž je otevřen jen k lásce rozmnožovací a lásce k egu.

Tudíž Jany rozplývání se tu je považováno za záludně egoistické a působí jak plácnutí býka červenou handrou přes držku.

Jsi vedle :-)

Petr není ngativní entita, nikdy nebyl a nebude. Jen dělá alternativu k - lásce.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 15:51:08

Znal jsem ho dávno než ty. Ty si to potřebuješ vysvětlit logicky. Nikdo tu není takový logik, jako ty. Měl bys tuhle sílu logiky použít jiným směrem, páč je vyjímečná.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Alfons » ned 17. črc 2022 17:21:10

Pedrito píše:Petr není ngativní entita, nikdy nebyl a nebude. Jen dělá alternativu k - lásce.

Ta alternativa je právě negativní cesta.

Já to nekritizuji, jen jako pozitivní entita konstatuji a tak odstraňuji zmatení, jako službu ostatním (což je i služba sobě).

1. čakra je vědomí elementů, 3. čakra vědomí jedince (lidstvo a Země jsou na této planetární úrovni). Odtud jako lidé postupujeme k 5. čakře, která je vědomí Stvořitele. 7. čakra je Osvícení.

Sudé čakry jsou pohybem mezi lichými, nejblíže bychom asi řekli láskou (k sobě jako jedinci ve 2. čakře, ke stvořiteli ve 4. čakře a 6. neumím popsat).

Nu a protože Stvořitel je zároveň všude a nikde, pozitivní entita jej (pravdivě) vidí v každém stvoření, a negativní entita (pravdivě) popírá, že by byl stvoření. Odtud Janina láska ke všemu a Petrův hovnomet.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod vostalpetr » ned 17. črc 2022 17:51:46

No to přece Jana tvrdí že stvoření neexistuje,

a já naopak tvrdím že Vědomí je vše,

takže

doprdele jaká já jsem negativní entita ???

Já jenom posílám do prdele sráče jako třeba Budhu s jeho nesmyslným tvrzením že život je utrpení,

a další jemu podobné sráče co plivou na ego,

máš to popletený,

já posílám do prdele právě tydle negativní entity jako třeba ten čurák Budha,

co se ztotožnil s představou smrti a začal tím trpět,


a tou smrtí trpí kdejakej pocitářskej pitomec, ptoože si vytváří představu smrti,

jenže

když někdo žije tak určitě není mrtvej,

a když je pak někdo mrtvej tak je mu u prdele i to, že je mrtvej..
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod vostalpetr » ned 17. črc 2022 17:57:32

Odtud Janina láska ke všemu


Ale hovno, Jana je katolická píča takže ta "miluje" jen bližní své,

a sere na to že i hovno je Vědomí,

za tu její nebeskoiu sračku co považuje za lásku bych nedal ani zlámanou grešli,

ve skutečnosti ji to slouží jen k sebevoblbování a případně manipulaci s druhým,

jenž na mě píčovský kecy vo náký zmrdaný lásce neplatěj,

takovýhle píčoviny lze používat leda k voblbování holek pokud ji zrovínka chceš vošukat,

a k voblbování trpící lůzy méněcenných idiotů...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 19:25:57

Ty jedeš zas, co ti ta holka udělala?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 19:48:18

Alfons píše:
Pedrito píše:Petr není ngativní entita, nikdy nebyl a nebude. Jen dělá alternativu k - lásce.

Ta alternativa je právě negativní cesta.

Já to nekritizuji, jen jako pozitivní entita konstatuji a tak odstraňuji zmatení, jako službu ostatním (což je i služba sobě).

1. čakra je vědomí elementů, 3. čakra vědomí jedince (lidstvo a Země jsou na této planetární úrovni). Odtud jako lidé postupujeme k 5. čakře, která je vědomí Stvořitele. 7. čakra je Osvícení.

Sudé čakry jsou pohybem mezi lichými, nejblíže bychom asi řekli láskou (k sobě jako jedinci ve 2. čakře, ke stvořiteli ve 4. čakře a 6. neumím popsat).

Nu a protože Stvořitel je zároveň všude a nikde, pozitivní entita jej (pravdivě) vidí v každém stvoření, a negativní entita (pravdivě) popírá, že by byl stvoření. Odtud Janina láska ke všemu a Petrův hovnomet.

Ne Alfonz, je to jinak. První čakra je nevinná moudrost. Tam sídlí Ganéša. Pán ganů a ochránce božské Matky Kundaliní. A druhá je Tvořivost - Brahmadéva. Třetí je Mír - Višnu. A kolem je Void - tam jsou všichni Mistři...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 19:58:58

Srdce je Šiva. A pátá Krišna. Šestá je Ježíš a Buddha. Sedmá je To vše dokupy - Brahman
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Alfons » ned 17. črc 2022 20:12:41

vostalpetr píše:No to přece Jana tvrdí že stvoření neexistuje,

No jo no, znáš ženy. Je třeba býti shovívavý. :-)

vostalpetr píše:a já naopak tvrdím že Vědomí je vše,

takže

doprdele jaká já jsem negativní entita ???

Jenomže kdo je to to tvoje já (čili koho je to "Vědomí") co to "vše" poznává?

Vědomí jedince ze 3. čakry není vědomí Stvořitele z čakry 5 (tak jako vědomí elementů z 1. čakry není vědomí jedince z čakry 3.). Tudíž tvoje "vše" je vše ega, zbožštělého já ze 3. čakry, egoizmus par excelence. Proto nesobecká láska ze 4. čakry pocházející není pro tebe než sebeoblbovací pocitová krávovina. Ber to logicky.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Alfons » ned 17. črc 2022 20:15:24

Pedrito píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Petr není ngativní entita, nikdy nebyl a nebude. Jen dělá alternativu k - lásce.

Ta alternativa je právě negativní cesta.

Já to nekritizuji, jen jako pozitivní entita konstatuji a tak odstraňuji zmatení, jako službu ostatním (což je i služba sobě).

1. čakra je vědomí elementů, 3. čakra vědomí jedince (lidstvo a Země jsou na této planetární úrovni). Odtud jako lidé postupujeme k 5. čakře, která je vědomí Stvořitele. 7. čakra je Osvícení.

Sudé čakry jsou pohybem mezi lichými, nejblíže bychom asi řekli láskou (k sobě jako jedinci ve 2. čakře, ke stvořiteli ve 4. čakře a 6. neumím popsat).

Nu a protože Stvořitel je zároveň všude a nikde, pozitivní entita jej (pravdivě) vidí v každém stvoření, a negativní entita (pravdivě) popírá, že by byl stvoření. Odtud Janina láska ke všemu a Petrův hovnomet.

Ne Alfonz, je to jinak. První čakra je nevinná moudrost. Tam sídlí Ganéša. Pán ganů a ochránce božské Matky Kundaliní. A druhá je Tvořivost - Brahmadéva. Třetí je Mír - Višnu. A kolem je Void - tam jsou všichni Mistři...

Já se řídím podle Ra. Zatím jsem lepší výklad čaker nenašel.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 20:22:02

A co chceš proboha najít, tak se tam ponoř. Čakry nejsou, že jedna je nejnižší a druhá výš, je to jeden kvalitativní celek, propojen nádís... Tisíc okvětních plátků zahrnuje všechny lístky. Všechny čakramy jsou jemně propojené. Tak jako všichni Guruové odevšech věků..
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 20:48:08

Co od toho čekáš, proč po tom pátráš? Chceš se uzdravit, nebo to jen uvidět, a co s tím chceš dělat?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Alfons » ned 17. črc 2022 21:07:40

Zkrátka, velké dílo pokračuje.

Účelem takového opatrně a vědomě otevřeného kanálu je sloužit spolehlivějším způsobem, více všedním a normálním způsobem, tak jak to vidí zkreslený komplex léčitele. Ostatním se to může jevit jako zázraky. Pro toho, kdo opatrně otevřel dveře inteligentního nekonečna, je toto běžné; je to všední; je to tak, jak to má být. Životní zkušenost se stává poněkud transformovanou a velké dílo pokračuje.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 21:16:31

Pro mě je tohle cizí. A pro tebe zas já. Nejde mi to k srdci.
A já ti nenutím "svoje". To nevadí, ne?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod Pedrito » ned 17. črc 2022 21:22:08

Ty na to jdeš extrémně složitě. To já neumím. Jsem jednoduchý tvor. Nevyznám se v galaxiích a jejich vládcích. Ale kdybych někoho z nich potkal, zeptal bych se ho, kdo ho stvořil...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Petra Vostála

Příspěvekod armin » ned 17. črc 2022 21:29:19

Alfons píše:Já se řídím podle Ra. Zatím jsem lepší výklad čaker nenašel.

No protože ten raráškův výklad pasuje na tvoje pokřivené nastavení.

"Blahoslaveni čistého srdce, neboť oni Boha viděti budou".

No a co vidíš ty? Samé bubáky.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron