Arminovo

naše první fórum... :-)

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 23. zář 2022 11:08:31

armin píše:Nevím, jestli senilní člověk by si byl schopen takový projev vůbec zapamatovat a pak brilantně přednést. A ještě k tomu vyhrát v USA prezidentské volby - tedy zapůsobit na voliče ve vlastní straně a před veřejností.

Jsou mraky důkazů o Bidenově senilitě, z poslední doby. Kdy se třeba usilovně a nesmyslně snaží přečíst interpunkce na čtecím zařízení.
Už před léty Google vyvinul chytré informační brýle (které se tržně moc neuchytily, ale zajímala se o ně armáda). Vývoj jde dopředu, zejm. vojenský vývoj. Vojáci v bojové situaci potřebují online informace, a brýle spíše překážejí.

Všimni si Bidenova výrazu na konci přednesu (kdy je unavenější a tak je to více patrné) a porovnej to s výrazem vědomého člověka, který sděluje něco vlastního ze sebe.
Jenomže to ti nepůjde, protože jsi sám nevědomý.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 23. zář 2022 11:11:04

armin píše:No ale jak se říká, topící se stébla chytá a ty pro ta pracně vyhledaná stébla na internetu nevidíš celek.

Číst geopolitiku mocností z nějakého projevu v OSN je právě zoufalství stébla se chytajícího. Jakkoli mohou být slova působivá, v tomto kontextu to nemohou být než PR kecy, podobně jako líbivé kecy o vedoucí úloze lidu v ústavě ČSSR.

Tvoje projekce ovšem věrně ilustruje vás a vaše totální selhání v současné situaci – jste hlupáci, kterým stačí něco nakecat v televizi. Než vám na hlavu dopadnou bomby. Abyste pak o to více milovali a makali na své dosavadní pány.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pát 23. zář 2022 11:33:58

Alfons píše:
armin píše:No ale jak se říká, topící se stébla chytá a ty pro ta pracně vyhledaná stébla na internetu nevidíš celek.

Číst geopolitiku mocností z nějakého projevu v OSN je právě zoufalství stébla se chytajícího. Jakkoli mohou být slova působivá, v tomto kontextu to nemohou být než PR kecy, podobně jako líbivé kecy o vedoucí úloze lidu v ústavě ČSSR.

Tvoje projekce ovšem věrně ilustruje vás a vaše totální selhání v současné situaci – jste hlupáci, kterým stačí něco nakecat v televizi. Než vám na hlavu dopadnou bomby. Abyste pak o to více milovali a makali na své dosavadní pány.


No nemáš to lehký, ale sloni to maj těžší. :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Trini » pon 26. zář 2022 19:17:36

armin píše:
Alfons píše:Odtud je vidět, jak mocnou službu nám poskytují armin, Pedrito, atpod.

Protože tito na sebe vzali svou extrémní stupiditu, aby nás znechutili, aby nás odradili, aby nám to tu zošklivili, abychom se tu nezabydleli.

Děkujeme!


No vidíš, že to jde. Už začínáš mít svůj názor :-)

To medvědi na východ od nás mají jiné starosti:
Prokazujte nám úctu! Bělorusko a Rusko nehodlají tolerovat ponížení ze strany Západu
Bělorusko a Rusko nebudou tolerovat „ponižování ze strany západních zemí“, prohlásil v pondělí běloruský prezident Alexandr Lukašenko během setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem v Soči. Varoval, že Minsk a Moskva nepovedou dialog se Západem bez toho, aby jim západní země projevily náležitou úctu.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... .seznam.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Arminovo

Příspěvekod Pedrito » pon 26. zář 2022 19:27:49

Kočkujou se. Bohužel to není boj mezi lidmi. Ale mezi velmocemi.
Dopadnout to může všelijak. Na věky tu nejsme, v týhle čarodějný podobě.
Já věřím že rozum zvítězí.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 703
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Arminovo

Příspěvekod Pedrito » pon 26. zář 2022 19:37:55

Třeba je to naděje pro tento svět, mít naději... milióny věků rozpuku nemůže přece utnout jediné blbé rozhodnutí. Ještě nepřišel čas.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 703
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » úte 27. zář 2022 4:33:39

armin píše:
Alfons píše:Odtud je vidět, jak mocnou službu nám poskytují armin, Pedrito, atpod.

Protože tito na sebe vzali svou extrémní stupiditu, aby nás znechutili, aby nás odradili, aby nám to tu zošklivili, abychom se tu nezabydleli.

Děkujeme!


No vidíš, že to jde. Už začínáš mít svůj názor :-)

To medvědi na východ od nás mají jiné starosti:
Prokazujte nám úctu! Bělorusko a Rusko nehodlají tolerovat ponížení ze strany Západu
Bělorusko a Rusko nebudou tolerovat „ponižování ze strany západních zemí“, prohlásil v pondělí běloruský prezident Alexandr Lukašenko během setkání se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem v Soči. Varoval, že Minsk a Moskva nepovedou dialog se Západem bez toho, aby jim západní země projevily náležitou úctu.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... .seznam.cz

Obrázek

Děkuji za svénázorové povzbuzení. Trochu to tedy rozvedu.

Tahle konfliktní situace nezahrnuje jenom Lukašenka, ale i druhou stranu, tedy vás, váš duchovní stav. Který bych popsal jako stav zkaženého, namyšleného, miliardářského spratka.

Lukašenko má tedy svým způsobem pravdu – vyjádřenou ovšem skrze jeho duchovní stav mafiánského bosse.
Pro ilustraci - Cosa Nostra si stanovila kodex cti (odtud sebeidentifikace členů jako "Muži cti"), pro který jsou ochotni zemřít.

Miliardářský spratek se tak vzhledem ke svému duchovnímu stavu, který ze své podstaty empatii postrádá, mafiánskému požadavku vysmívá – než dostane spršku kalašnikovem.

Signifikantní na dnešní situaci je, že spratek bez ostychu jede vyjednávat za ještě větším mafiánem, který má v Jemenu na svědomí daleko více civilistů, než Putin. O nějaké morálce spratka si tedy nemusíme dělat žádné iluze.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 27. zář 2022 8:00:46

Sestřih ukazuje, jak Putin ohledně Ukrajiny světu od začátku lhal

Sociálními sítěmi v posledních dnech koluje výmluvný videosestřih výroků ruského prezidenta Vladimira Putina věnovaných Krymu a Ukrajině. Úryvky jsou poskládány za sebou tak, že každé následující tvrzení šéfa Kremlu je přesně opačné než to předchozí. Sestřih tak poskytuje jasné vodítko, jak se spolehnout na Putinovo slovo do budoucna.
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na- ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » úte 27. zář 2022 11:30:12

Já tu ženskou miluju. :-)

Viva Italia!

Nakopejme arminům prdel!
(i když jen procházíme kolem)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 27. zář 2022 15:24:41

Alfons píše:Já tu ženskou miluju. :-)

Viva Italia!

Nakopejme arminům prdel!
(i když jen procházíme kolem)


Náckové jsou hold tvůj šálek čaje...
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Arat » úte 27. zář 2022 15:44:07

Armine, řekni mi, nazval bys J. Husa náckem?
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 27. zář 2022 16:50:53

Arat píše:Armine, řekni mi, nazval bys J. Husa náckem?

V žádném případě.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » úte 27. zář 2022 17:47:59

armin píše:
Alfons píše:Já tu ženskou miluju. :-)

Viva Italia!

Nakopejme arminům prdel!
(i když jen procházíme kolem)


Náckové jsou hold tvůj šálek čaje...

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Arat » úte 27. zář 2022 18:12:46

armin píše:
Arat píše:Armine, řekni mi, nazval bys J. Husa náckem?

V žádném případě.

Potom nechápu, jak můžeš nestát na straně pravdy a těch, kteří za ni bojují.
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » úte 27. zář 2022 18:45:44

Edward Snowden získal ruské státní občanství.

Tak to už ho nejspíš arminové nezabijou.

Julian Assange je na tom o poznání hůře, je už přes 10 let vystaven vážnému útlaku.

Oni jsou arminové demokraté, pokud jim nenakouknete pod pokličku. Pak jste fašisti.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 27. zář 2022 20:22:59

Arat píše:
armin píše:
Arat píše:Armine, řekni mi, nazval bys J. Husa náckem?

V žádném případě.

Potom nechápu, jak můžeš nestát na straně pravdy a těch, kteří za ni bojují.

Já stojím na straně pravdy - alespoň tak jak já ji poznávám. A chápu i tu druhou bojující stranu která také poznává pravdu v něčem jiném. Ale často té druhé straně nejde o to, co je pravda, ale o to, co chce nebo nechce, co se jí líbí nebo nelíbí s čím souzní atd a tak může být pravda té druhé strany v protikladu s pravdou, jak já ji poznávám.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » stř 28. zář 2022 6:56:11

Aha, tak proto jsem nácek. :)

Já jsem totiž do včerejška vůbec nevěděl, že nějaká Meloniová existuje, až z toho příspěvku včera, že prý vyhrála volby a říká tam naprosto rozumné věci.

Televize prostě arminovi řekla, že Meloniová je fašistka, no tak samozřejmě, je to prostě fašistka.

Ty seš takovej kretén armine, že si i pro kreténa nadávkou.

No nic
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » stř 28. zář 2022 11:45:51

Alfons píše:Já jsem totiž do včerejška vůbec nevěděl, že nějaká Meloniová existuje, až z toho příspěvku včera, že prý vyhrála volby a říká tam naprosto rozumné věci.

Televize prostě arminovi řekla, že Meloniová je fašistka, no tak samozřejmě, je to prostě fašistka.


V televizi jsem nic takového neslyšel ani neviděl.
On Hitler také občas říkal věci, které Němcům připadaly zrovna rozumné, jinak by ve volbách nevyhrál.

Mezi jinými evropskými krajně pravicovými lídry vyniká tím, že není proruská a podporuje vojenskou pomoc Ukrajině. Giorgia Meloniová a její strana Bratři Itálie ale zároveň vychází z dědictví Benita Mussoliniho.

Takže buď je fašistka proto, že chce pomáhat ukrajinským banderovcům (to by mohlo být podle tebe) a nebo proto, že je obdivovatelkou Musoliniho (to by bylo podle mne)
No a populisticky útočí na EU a sexuální menšiny, což je pro evropské nácky a neonácky typické.
Musolini byl nejspíš také protiruský a probanderovský, jako ta Meloniová.

Takže je to ložený :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 22. říj 2022 11:40:46

Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 01. lis 2022 17:31:17

Obrázek

Vůdce wagnerovců překvapil: Zelenskyj je sympatický chlápek
Ruský oligarcha Jevgenij Prigožin, který nedávno přiznal, že stojí za žoldnéři z Wagnerovy skupiny, popsal ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského jako pragmatického a sympatického člověka. Vyjádření je tak v rozporu s oficiální ruskou propagandou, která Zelenského dlouhodobě vykresluje jako nacistu a narkomana.

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na- ... .nexttoart
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron