Arminovo

naše první fórum... :-)

Re: Arminovo

Příspěvekod Arat » ned 13. lis 2022 18:38:15

No, je fakt, že jsem asi více naivní, nebo důvěřivá, otevřená, nevím, jak bych to nejlépe nazvala, jako dítě... :-)

Ale!
Kdo mě jednou zklame, tomu už ruku nepodám!!!! (pokus o vtip s erotickým podtextem hlavně co se mužské, ehm pýchy, týká) :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Arminovo

Příspěvekod Arat » ned 13. lis 2022 18:46:43

Co se týká těch manipulátorů..., pro mě je manipulátor ten, který tě tlačí do nějaké pro něj výhodné situace a moc ti nedává na výběr, resp. slabším povahám nedává na výběr, nenechává prostor, vzbuzuje pocit viny, brnká na struny odpovědnosti, vzájemnosti, soucitu, potřebě pomoci atd., ale jak jsme si užili s tím klučinou z domova, každá pomoc, finanční, fyzická, slovní byla úplně k ničemu. Za pár dnů, týdnů to bylo zpátky ještě s větší gradací, tlakem...

Nevím, Alfonsi, možná jsi sledoval, sleduješ více těch videí s tím člověkem, jak ti lehce bliká červená kontrolka, já jenom to, co jsi sem dal, ale pro mě je důležité, že mě nikam netlačí, jen dává prostor k hlubšímu zamyšlení nad konkrétním tématem.... a to je hodně moc, nechává prostor, abych se nad otázkou, tady manipulátorství, sama zamyslela a procítila atd.
A to je dobře....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Arminovo

Příspěvekod Arat » ned 13. lis 2022 18:58:54

A protože nemá otevřenou srdeční čakru, tak ani nemůže jednat nemanipulativně, neví co to je.


Jedná hlavově. Ano.

Za to "neotevření srdeční čakry, "nemůže".... to prostě je tak... asám přikázáním si, a teď teda si otevřu srdeční čakru, to prostě nejde.... má to svůj důvod a ano, většinou to pramení z dětství...

Obrana, abych to jako dítě, ustál.... ztráta matky? Např.
Velký a žitý nesoulad jeho rodičů, vzájemné napadáním, pokusy o sebevraždy jednoho z rodičů, protože byli v manželství nešťastní, ale obětovali se, protože...., protože....
A další...

A dítě, vyrůstající v takovém prostředí, si udělá obranný obal, zapouzdří se tak, aby přežilo....aby bolest z celé situace, byla co nejvíce pro něho, snesitelná...

A toto zapouzdření může přetrvávat a setrvávat do hluboké dospělosti a poznamenovávat jeho dospělácký život....

Jak takovému člověku pomoci?

(Napadají mě další myšlenky, slova, ale nechávám prostor....)

Tlakem ne.....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » ned 13. lis 2022 21:52:10

Arat píše:Za to "neotevření srdeční čakry, "nemůže".... to prostě je tak... asám přikázáním si, a teď teda si otevřu srdeční čakru, to prostě nejde.... má to svůj důvod a ano, většinou to pramení z dětství...

Ano. On ani neví, že má nějakou srdeční čakru uzavřenu, pro něj je "otevřená".

A s tímto hendikepem považuje např. nás (tj. miliony lidí), kteří jsme s nadšeným úžasem koukali na Angelinu Jordan, za "většinou ty, kteří na dospělou ženu nemají". :-)

Smutné. Jeho láska je tudíž omezena na dolní čakry, tj. rozmnožování a ego. Čili (podle Ra a logicky) dominantní/submisivní vztahy. A právě odtud pramení jeho manipulace. On ani jinak nemůže, pro něj je to prostě přirozené.

Tyjo. To sme ho rozebrali.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » ned 13. lis 2022 22:09:05

Arat píše:Nevím, Alfonsi, možná jsi sledoval, sleduješ více těch videí s tím člověkem, jak ti lehce bliká červená kontrolka, já jenom to, co jsi sem dal, ale pro mě je důležité, že mě nikam netlačí, jen dává prostor k hlubšímu zamyšlení nad konkrétním tématem....

Jo, to je ono. Kdybych koukal jenom na to jedno video tak by mi nic neblikalo. :-)

Totiž člověk má v sobě (podle Gudžijeva) víc osobností (E. Tolle mluví o spícím či aktivovaném emočním tělu). Já se třeba leckdy rozběsním, tady. To jen Jana je neustále láskyplně blaženě osvíceně stejná.............
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pon 14. lis 2022 16:41:24

Alfons píše:
A s tímto hendikepem považuje např. nás (tj. miliony lidí), kteří jsme s nadšeným úžasem koukali na Angelinu Jordan, za "většinou ty, kteří na dospělou ženu nemají". :-)

A co ty brachu, jak jsi na tom se ženou případně dětmi?
To, co se jí na tom videu tak okouzleně ptá, to je muž nebo žena nebo něco mezi tím?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pon 14. lis 2022 18:19:41

armin píše:To, co se jí na tom videu tak okouzleně ptá, to je muž nebo žena nebo něco mezi tím?

Ten starší se Angelíny ptá – "Víš, dítě které zpívá takovýmto způsobem, my nevíme jak je to možné. Protože ty zpíváš způsobem, který předpokládá, že musíš být stará, dokonce velmi stará, abys toho byla schopna. Víš o čem ta píseň je?" "Ano, je o smutné neděli", odpovídá Angelina.

Angelína v tomto smyslu nevědomě představuje boží manifestaci. Ta se však identifikuje skrze 4/5 čakru. Ty jsou podle Ra u stoupenců cesty služby sobě zcela uzavřeny. Tudíž ty se na tu věc díváš skrze 2/3 čakru, čili skrze rozmnožování/ego. Pak se vůbec nedivím, že v tom mladíkovi vidíš úchyla.

A podobné je to i s Putinem/Ruskem. Ty ani nejsi schopen pochopit naše stanovisko. Vědomí Stvořitele/láska k němu z 5/4 čakry vědomí ega zjevně přesahuje a nemůže být skrze ego extrapolováno.
Služba sobě znamená buď podřídit si ostatní, a/nebo oddaně sloužit nejmocnějšímu. Zadržování informací, manipulace, jsou standardní metody stoupenců cesty služby sobě. Zjevně tyto metody akceptuješ.

Zajímavé je, že Ra tvrdí, že rozhodnutí pro cestu služby sobě nebo pro cestu služby druhým jsme učinili ještě předtím, než jsme si to uvědomili.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pon 14. lis 2022 18:57:46

Alfons píše:Služba sobě znamená buď podřídit si ostatní, a/nebo oddaně sloužit nejmocnějšímu. Zadržování informací, manipulace, jsou standardní metody stoupenců cesty služby sobě. Zjevně tyto metody akceptuješ.


Mně přijde, že tahle "služba sobě" je páteří ruského vedení a všech autoritářských režimů. Nevím jak tobě, ale mně tyto způsoby připadají mnohem horší než demokracie, svoboda slova a projevu.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pon 14. lis 2022 21:39:56

Alfons píše:Ten starší se Angelíny ptá – "Víš, dítě které zpívá takovýmto způsobem, my nevíme jak je to možné. Protože ty zpíváš způsobem, který předpokládá, že musíš být stará, dokonce velmi stará, abys toho byla schopna. Víš o čem ta píseň je?" "Ano, je o smutné neděli", odpovídá Angelina.


Jedno oko nezůstalo suché :bu:

Máš zkušenost s manželstvím a vlastními dětmi?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pon 14. lis 2022 22:34:05

Jenomže tady nejde o manželství a vlastní děti. Tady nejde o ruské vedení a jeho autoritářský režim.
Tady jde o to, co se skrze ně manifestuje. A to co se manifestuje, úzce souvisí s tím, komu se to manifestuje, s možnostmi jeho vědomí.

Barvoslepý vidí barvy jako šeď. A líčení barev jako konspirační teorii.
A nemá pravdu? :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » čtv 17. lis 2022 10:14:46

Alfons píše:Barvoslepý vidí barvy jako šeď. A líčení barev jako konspirační teorii.
A nemá pravdu? :-)


„Rozšlapu ti hlavu.“ Dezinformátor vyhrožoval ženě, která vyvrací jeho lži

Obrázek

Třicetiletý invalidní důchodce s 11 exekucemi byl už dříve odsouzen do vězení za rozdmýchávání nenávisti k Ukrajincům. Nyní jde Patrik Tušl k soudu znovu - podle žalobce vydíral ženu, která bojuje proti dezinformacím na internetu.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 18. lis 2022 9:24:50

Včera při setkání státníků na Bali byl Biden opět přichycen, jak čte instrukce à la dementia:

Obrázek

Nepochybuji, že na to armina vezdejšího bude působit jako "brilantní projev".
A nějaké ty moje fotečky jako "stébla tonoucího". :mrgreen:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 18. lis 2022 9:51:55

Závěr vědecké studie na myších:
Intravenózní injekce mRNA vakcín COVID-19 může vyvolat myoperikarditidu.

Histologické změny myoperikarditidy po první primární dávce přetrvávaly po dobu 2 týdnů a byly výrazně zhoršeny druhou nebo posilovací dávkou.


Totiž při aplikaci injekce se musí po vpichu píst stříkačky povytáhnout, aby se zjistilo, jestli nebyla nabodnuta žíla. Což se zřejmě moc nedělá, a rozhořčoval se nad tím i Dr. Campbell, nad kterým jsi tak ohrnoval nos.

Z čeho pak asi ty sraženiny v cévách mrtvol budou...
Obrázek
Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pát 18. lis 2022 11:00:41

Celkově hodnotíme Natural News jako pochybný zdroj na základě propagace pseudovědy a konspiračních teorií na úrovni šarlatánství a také krajně pravicové zaujatosti. Toto je jeden z nejvíce zdiskreditovaných zdrojů na internetu.
https://mediabiasfactcheck.com/natural-news/

To jsou ty tvoje "renomované" zdroje informací
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 18. lis 2022 12:52:02

armin píše:Celkově hodnotíme Natural News jako pochybný zdroj na základě propagace pseudovědy a konspiračních teorií na úrovni šarlatánství a také krajně pravicové zaujatosti. Toto je jeden z nejvíce zdiskreditovaných zdrojů na internetu.
https://mediabiasfactcheck.com/natural-news/

To jsou ty tvoje "renomované" zdroje informací

Přečti si, co o mediabiasfactcheck píše wikipedia (s odkazy na relevantní zdroje):
"jeho metoda není v žádném případě vědecká"
"analýza médií v křesle"
"amatérský pokus o kategorizaci mediální zaujatosti"
"subjektivní hodnocení nechávající prostor pro zaujatost"

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » sob 19. lis 2022 11:07:18

Přílohy
Člověk proruský.jpg
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 19. lis 2022 12:58:08

Na výročie Nežnej revolúcie minister Budaj odovzdal ocenenia v občianskom sektore:

Matia Lenická, aktivistka a hudobníčka
Obrázek

"Ocenenie získala za občiansku angažovanosť, osobnú odvahu a obhajobu práv menšín."
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » sob 19. lis 2022 13:57:09

Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 19. lis 2022 16:26:27

ČTK:
O tom, že východopolský Przewodów zasáhla raketa odpálená z Ukrajiny, a ne ruská střela, vláda ve Varšavě věděla velmi brzy. Polští představitelé ale byli v rozpacích, jak tuto informaci sdělit veřejnosti, a čekali na Spojené státy. S odvoláním na zdroje v polské a ukrajinské vládě to napsal polský list Gazeta Wyborcza.


Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » sob 19. lis 2022 23:06:57

Alfons píše:Na výročie Nežnej revolúcie minister Budaj odovzdal ocenenia v občianskom sektore:

Matia Lenická, aktivistka a hudobníčka
Obrázek

"Ocenenie získala za občiansku angažovanosť, osobnú odvahu a obhajobu práv menšín."


Jak tě tak už dlouho pozoruju, zřejmě máš evidentně nějaký zádrhel v tý dvojce a trojce.
Proto mne zajímá jak to máš se ženami a případnými dětmi?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3157
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník