Arminovo

naše první fórum... :-)

Re: Arminovo

Příspěvekod Trini » sob 09. črc 2022 12:29:54

Alfons píše:V této souvislosti je zajímavé, co Ra praví o Vostálovi:


Ra Petra nikdy neviděl, tak o něm nemůže nic pravit. :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Arminovo

Příspěvekod Trini » sob 09. črc 2022 12:33:49

Alfons píše:
Trini a Jana píše:V tichu nejsou žádné myšlenky a tedy žádné koncepty...

Jsou.
https://www.youtube.com/watch?v=HZ1-Nj3vcXY


To není ticho. Bzučej tam mouchy. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 09. črc 2022 12:51:54

Trini píše:
Alfons píše:
Trini a Jana píše:V tichu nejsou žádné myšlenky a tedy žádné koncepty...

Jsou.
https://www.youtube.com/watch?v=HZ1-Nj3vcXY


To není ticho. Bzučej tam mouchy. :mrgreen:

To ticho je právě ta moucha. Pusť jí ať můžeš být v klidu. :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. črc 2022 14:06:19

47.4 Tazatel: Řekl jste, že modrá chybí v negativní čtvrté úrovni?

Ra: Já jsem Ra. Objasníme to dále. Jak jsme uvedli předtím, všechny bytosti mají potenciál pro všechny vibrační úrovně. Tudíž potenciál pro aktivaci zeleného a modrého energetického centra je samozřejmě přesně tam, kde ve stvoření Lásky musí být. Avšak negativně polarizovaná entita dosáhne sklizně díky extrémně efektivnímu použití červeného a žlutého/oranžového s tím, že se přesune přímo do indigového centra a umožní skrze tento kanál inteligentní energie vtoky inteligentního nekonečna.



No vždyt to tady tvrdím roky, že Já je modré barvy,

nejspíš to ten tvůj Ra vode mne vopálil,

podobně jako kdeco vode mne kopíruje Jana a pak z toho vytvoří nějakou píčovinu...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. črc 2022 14:14:20

Pozornost upoutaná v srdeční čakře naopak všechny ostatní čakry uvolňuje a harmonizuje.


Takže sebeláska je mocná čarodejka ???

No to může tvrdit jedině idiot, v srdci samozřejmě jiná než sebeláska není,

pokud jde o tu tvoji "bezpodmnečnou lásku" tak to se nejprve to srdce musí spojit s hlavou a pak energie vystoupat do sahasráry,

ale tobě je to u prdele,

páč co si neuvědomuješ, tak to prostě neexistuje


a kde vzniká první myšlenka "já jsem"


Já ti dám myšlenku kundo vyjebaná,

to co tam vzniká je pocit individuální existence který se pak v češtině nazývá "já"

pocit kundo debilní,

není myšlenka píčo zpíčená pocitářská !!!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 09. črc 2022 18:41:35

vostalpetr píše:No vždyt to tady tvrdím roky, že Já je modré barvy,

nejspíš to ten tvůj Ra vode mne vopálil,

Já je indigové barvy (6. dimenze) a má ho každý.

Modrá barva (5. dimenze) je podle mě o vědomí Stvořitele, kterého neuznáváš, vyjadřuješ se o něm neuctivě, negativně, a proto jsi negativní entita.

Zelená barva je ze 4. dimenze a je to Láska ke Stvořiteli, která tím pádem entitu dotáhne do té 5. dimenze, kde splyne se Stvořitelem v mystickém spojení tj. bude si blaženě libovat v nebi.

Kdežto ty půjdeš do 4. negativní dimenze, kde to nezáří láskou ale nenávistí, a budete mezi sebou bojovat, dokud si všichni nevybojují své místo v mocenské struktuře a nepodřídí se hierarchii. Chá chá kyš kyš.

(a vrcholného představitele hierarchie budeš uctívat jako Stvořitele jinak dostaneš podržce)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » sob 09. črc 2022 21:16:10

vostalpetr píše:No vždyt to tady tvrdím roky, že Já je modré barvy,


To jsem si všimnul, že už roky tvrdíš blbosti - jako například, že Já je modré barvy. :brek:

A co takhle Brahman - ten je bílý s červenými puntíky?

Jsem zvědav, jestli alespoň jeden z vás se chytne za nos a pochopí i bez nápovědy, jaká je to s (jakoukoliv) barvou Já blbost.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. črc 2022 22:08:19

Modrá barva (5. dimenze) je podle mě o vědomí Stvořitele, kterého neuznáváš, vyjadřuješ se o něm neuctivě, negativně, a proto jsi negativní entita.



A na to jsi přišel jak ty kokotí mamrde ???

Jsem to snad já ty zvadlej píčusi kdo tvrdí že život je utrpení,

nebo píčoviny vo nějakým špatným egu,

nebo seru hovna o neexistenci projevu ???


Jak jsi na to ty vykunděnče přišel že jsem negativní entita ty zvadlej čuráku z budhistickýho hovna ???

Snad ne na podkladě toho, že tě pojmenovávám přesně tak, jak jak se projevuješ tím co tady sereš ???

No kvůli tomu rozhodně negativní entita nejsem, to že jsi kunda zvadlá je tvůj problém,

ty jsi si nechal dokurvit svý ego společností do mamrdích rozměrů...


Tak co tady sereš s nějakejma barvama a s nějakým tím Ra,

modrá je dobrá...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. črc 2022 22:10:14

A co takhle Brahman - ten je bílý s červenými puntíky?


S červenými zrovna ne, ale s modrými by mohlo bejt,

alespon pro začátek uvědomování...

Ikdyž pro začátek postačí ta bílá barva bez puntíků,

než se to postupně vyjasní...

Tomášová tomu říkala třpyt prázdna, já coby myč oken tomu říkám "lesk umytýho vokna"
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » ned 10. črc 2022 7:22:59

vostalpetr píše:Jak jsi na to ty vykunděnče přišel že jsem negativní entita ty zvadlej čuráku z budhistickýho hovna ???

Takto:
Negativně orientovaný komplex mysli/těla/ducha bude tento hněv používat podobně vědomým způsobem s tím, že odmítne přijmout nepřímou nebo náhodnou energii hněvu a místo toho bude skrze vůli a víru tuto energii praktickými prostředky odvádění negativního aspektu této emoce usměrňovat tak, aby získal kontrolu nad druhým já nebo jinak řídil situaci, která hněv způsobila.

Tím svým praktickým chrlením nadávek se přeci snažíš odvádět negativní aspekt hněvu a uřídit tím situaci, která tě vykresluje jako negativní entitu.

Místo abys mě pozitivně přijal ty kreténe.

Já nevim jestli jsem zrovna pozitivní entita, protože si leckdy říkám, "má to něco do sebe, dráždit šelmu v kleci klacíkem".
Tak možná s tebou skončím v pekle jako negativní entita. :bu:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 15. črc 2022 15:59:23

Armin v akci:
https://www.youtube.com/watch?v=toMcQVfLCyQ

Resp. jakej armin. Tohle je arminská elita, to nejlepší, co dokáží arminové mezi sebou vybrat.


Obrázek


p.s.
K tomu komentář Tomáše Vyorala:
Věk je u mnohých jen číslem, ale v případě Joe Bidena byla senilita, stařecká demence nebo co - nejsem lékař ani psychiatr - zřejmá už během prezidentské kampaně, kdy si třeba pletl svou vnučku s již zesnulým synem. Je výsměchem do očí všech uvažujících lidí, že tento děda získal údajně nejvíc voličských hlasů v historii USA. Nevím, zda proběhne rošáda, která je reálná, ale jisté je, že Biden je od samého začátku tak evidentní loutkou, že očividněji to není zřejmé ani u Fialy, postrachu králikáren Drahoše nebo převlékače uniforem a kariérního komunisty generála Petra Pavla.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 15. črc 2022 16:51:07

A tak v čele s arminem
pod kytkama spočinem

na poli zločinném
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pát 15. črc 2022 20:56:52

Alfons píše:A tak v čele s arminem
pod kytkama spočinem

na poli zločinném


No, zřejmě vy Alfonzo-Putinové dojdete konečně klidu a bude na Zemi zase dobře. :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Pedrito » sob 16. črc 2022 0:31:57

Co na to říct...

"Tahle historka vás uzemní. Bylo mi čtrnáct. Byli jsme na prázdninách se strýčkem a jeho dvěma dcerami. Šestnáctky. Dvojčata. Blondýnky. Věděl jsem, že Sáře se líbím, ale Alicí jsem si nebyl jistý. A pak jsem se v noci vzbudil a v puse mi rejdil něčí jazyk. V mžiku jsem se probral a nemohl jsem uvěřit. Byl to strýček Frank! Frank si spletl pokoj, myslel si, že jsem maminka!“
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 16. črc 2022 4:27:08

Pedrito píše:Co na to říct...

"Tahle historka vás uzemní. Bylo mi čtrnáct. Byli jsme na prázdninách se strýčkem a jeho dvěma dcerami. Šestnáctky. Dvojčata. Blondýnky. Věděl jsem, že Sáře se líbím, ale Alicí jsem si nebyl jistý. A pak jsem se v noci vzbudil a v puse mi rejdil něčí jazyk. V mžiku jsem se probral a nemohl jsem uvěřit. Byl to strýček Frank! Frank si spletl pokoj, myslel si, že jsem maminka!“

Na to je třeba říct, že jste udělali významný pokrok, Pedrito se dnes může prohlásit za maminku:

Dříve platný transsexuální zákon, který vyžadoval znalecký posudek o změně občanského stavu, bude nahrazen „moderním sebeurčovacím zákonem“. Věrohodnost požadované změny nebude závislá na vizuálních charakteristikách. Postačuje prohlášení.

Pokutou může být potrestán každý, kdo praktikuje „deadnaming“, tedy pojmenování původního jména nebo rodného pohlaví transgendera.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Pedrito » sob 16. črc 2022 8:21:32

„A když už jsme u toho, když někdo trošičku přebere a usne nahý spánkem spravedlivých, člověk se ctí zpravidla neudělá fotku tvého bimbase, nenakreslí mu kníry, pusu a uši a nepověsí to na nástěnku pod pohřešované osoby.“
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 16. črc 2022 9:01:38

Pedrito píše:„A když už jsme u toho, když někdo trošičku přebere a usne nahý spánkem spravedlivých, člověk se ctí zpravidla neudělá fotku tvého bimbase, nenakreslí mu kníry, pusu a uši a nepověsí to na nástěnku pod pohřešované osoby.“

Syn tvého bosse to tak úplně nevidí:

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » sob 16. črc 2022 21:57:30

Lukašenko čelí vzdoru vojenských špiček. Vysocí důstojníci odmítají válčit na Ukrajině

Běloruský prezident se zřejmě musí připravit na nečekanou situaci. Spojenec Vladimira Putina totiž proti sobě patrně poštval velení speciálních sil. Vojáci odmítají účastnit se války na Ukrajině a Lukašenkovi rázně vzkázali, že Rusko napadlo suverénní stát a účast Běloruska v této válce zemi pouze uškodí.

Důstojníci z brigády speciálních sil se podle magazínu Newsweek obrátili na běloruského prezidenta s varováním. Alexandra Lukašenka v dopise upozornili, že by se vyslání vojáků do bojů na Ukrajině, pokud by ho hlava státu odsouhlasila, mohlo stát „čistou sebevraždou“.
„Vstupem do války proti Ukrajině bude Bělorusko vyloučeno ze společenství civilizovaných států a stane se mezinárodním vyvrhelem na mnoho let dopředu,“ sdělili Lukašenkovi v dopise vysocí důstojníci běloruské armády.

Zároveň se postavili proti ruské invazi. „Okupaci mezinárodně uznaného území Ukrajiny, která je přítelem našeho státu, Ruskem a jeho pokus zatáhnout Bělorusko do zcela nevyprovokované války proti suverénnímu státu lze považovat pouze za zničení suverenity Běloruska,“ stojí v dokumentu.Běloruská armáda se od začátku války zatím do konfliktu přímo nezapojila. Prezident a velký podporovatel Vladimira Putina ovšem umožnil ruské armádě, aby v zemi rozmístila své vojáky a bojovou techniku a prováděla zde vojenská cvičení. K těm se Bělorusové později připojili, což ministerstvo obrany vysvětlovalo nutností prověřit bojeschopnost armády.

Běloruská veřejnost se ovšem k účasti v konfliktu staví jasně. Podle průzkumu politického institutu Chatham House podporuje ruskou invazi jen 23 procent obyvatel, zapojení běloruské armády do války pak schvaluje pouze 5 procent dotázaných.
„V současné době důstojníci páté brigády speciálních sil zaznamenali nejzávažnější porušení prvního článku běloruské ústavy ze strany nejvyššího politického vedení Ruska,“ varují vojenské špičky. „Podle této klauzule si Běloruská republika zachovává nadřazenost a plnou moc na svém území. Rovněž požívá nezávislosti v oblasti své vnitřní a zahraniční politiky,“ dodávají.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Pedrito » sob 16. črc 2022 22:50:41

Syn tvého bosse to tak úplně nevidí:


Že ty jsi můj tajnej taťka?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » ned 17. črc 2022 7:10:27

armin píše:
Lukašenko čelí vzdoru vojenských špiček. Vysocí důstojníci odmítají válčit na Ukrajině

Běloruský prezident se zřejmě musí připravit na nečekanou situaci. Spojenec Vladimira Putina totiž proti sobě patrně poštval velení speciálních sil. Vojáci odmítají účastnit se války na Ukrajině a Lukašenkovi rázně vzkázali, že Rusko napadlo suverénní stát a účast Běloruska v této válce zemi pouze uškodí.

Důstojníci z brigády speciálních sil se podle magazínu Newsweek obrátili na běloruského prezidenta s varováním. Alexandra Lukašenka v dopise upozornili, že by se vyslání vojáků do bojů na Ukrajině, pokud by ho hlava státu odsouhlasila, mohlo stát „čistou sebevraždou“.
„Vstupem do války proti Ukrajině bude Bělorusko vyloučeno ze společenství civilizovaných států a stane se mezinárodním vyvrhelem na mnoho let dopředu,“ sdělili Lukašenkovi v dopise vysocí důstojníci běloruské armády.

Zároveň se postavili proti ruské invazi. „Okupaci mezinárodně uznaného území Ukrajiny, která je přítelem našeho státu, Ruskem a jeho pokus zatáhnout Bělorusko do zcela nevyprovokované války proti suverénnímu státu lze považovat pouze za zničení suverenity Běloruska,“ stojí v dokumentu.Běloruská armáda se od začátku války zatím do konfliktu přímo nezapojila. Prezident a velký podporovatel Vladimira Putina ovšem umožnil ruské armádě, aby v zemi rozmístila své vojáky a bojovou techniku a prováděla zde vojenská cvičení. K těm se Bělorusové později připojili, což ministerstvo obrany vysvětlovalo nutností prověřit bojeschopnost armády.

Běloruská veřejnost se ovšem k účasti v konfliktu staví jasně. Podle průzkumu politického institutu Chatham House podporuje ruskou invazi jen 23 procent obyvatel, zapojení běloruské armády do války pak schvaluje pouze 5 procent dotázaných.
„V současné době důstojníci páté brigády speciálních sil zaznamenali nejzávažnější porušení prvního článku běloruské ústavy ze strany nejvyššího politického vedení Ruska,“ varují vojenské špičky. „Podle této klauzule si Běloruská republika zachovává nadřazenost a plnou moc na svém území. Rovněž požívá nezávislosti v oblasti své vnitřní a zahraniční politiky,“ dodávají.

Tak bylo by to zajímavé, nicméně Ryhor Astapenia, který tohle info vypustil, pracuje v londýnském Chatham Hause a politologii vystudoval ve Varšavě, čili má kořeny a pracuje v extrémně protiruském prostředí.

Proč by vojenští důstojníci posílali kopii dopisu jemu. Tohle by diktátor Lukašenko nestrpěl, byť nějaké tajné info o náladách vojáků od rozvědky/spec. služeb by zřejmě uvítal (pokus o barevnou revoluci sice ustál, leč válka se sousedem je významný destabilizující faktor). Bělorusko se už přeci díky Lukašenkovi vyvrhelem stalo a ze západního společenství vyloučeno bylo – čili jde o rétoriku z pera umístěného na západě, pochybuji, že z běloruského vojenského prostředí.

Tohle je prostě další výstřel v hybridní válce ze strany us/anglosaského mainstreamu. Posiluje nadšení/bojovou morálku (čili hlasování o dosavadních loutkových vládách) arminů.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků