Arminovo

naše první fórum... :-)

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 17. čer 2022 14:17:51

armin píše:
Alfons píše:Jj, to by podle mého soudu odpovídalo výsledné frekvenci někde kolem dolních 3 čaker.

Asi nemáte tu zkušenost, vnímavost na téhle úrovni, tak podle toho ty tápavé reakce.
Já bych řekl že to souvisí s funkcí páté čakry.
Tak jako šestá čakra ti otevírá vhled do duše skrze oči toho druhého, tak pátá čakra skrze jeho hlas.

Nejde o schopnost vytvářet zvuk či ho slyšet, tuto schopnost má většina lidí a přesto mohou mít krční čakru zavřenou.

Jde o to, na které výsledné frekvenci daný člověk vibruje a ta frekvence odpovídá té či oné čakře.

Když se koukneš na to video, co jsem sem dával. U té holky se ještě nerozvinula naplno puberta – tedy 2. a 3. čakra ještě nestrhávají frekvenci dolů, takže když zpívá o lásce, bezděčně si dává ruku na srdce, protože tam vibruje nejvíce. Ten kytarista je už pohlavně vyspělejší a není divu, že se do mimořádně nadané celkem pohledné zpěvačky zamiloval, a tedy ani není divu, že by si přál, aby ta píseň byla o něm. Jenomže ego (3. čakra) je náchylné k vlastnictví, čehož se právě lidé vibrující na 4. čakře obávají. A tedy svojí pozorností ten kytarista Angelinu ruší, musí se pak více koncentrovat do sebe a v závěru to rozpačitě dává najevo.

Kdežto pro tebe je ta holka nezajímavá. Z hlediska 2 či 3. čakry na ní celkem nic moc zajímavého není. Dej si ruku – no.., ne na srdce, ale spíš níž.., a řekni jestli to není pravda. :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pát 17. čer 2022 19:09:05

Alfons píše:
Kdežto pro tebe je ta holka nezajímavá. Z hlediska 2 či 3. čakry na ní celkem nic moc zajímavého není. Dej si ruku – no.., ne na srdce, ale spíš níž.., a řekni jestli to není pravda. :-)


No já hold nejsem pedofil.
Ruku si nikam nedávám. Zatím je to pro mne sotva vylíhnuté naivní kuře.
Řekl bych, že pedofilové zkrátka nemají na zralé, pořádné ženské, nebo s nimi mají nějaký problém a tak se rozplývají nad těmi "čistými" naivními dívenkami. Není to tvůj případ?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 17. čer 2022 20:02:56

armin píše:
Alfons píše:
Kdežto pro tebe je ta holka nezajímavá. Z hlediska 2 či 3. čakry na ní celkem nic moc zajímavého není. Dej si ruku – no.., ne na srdce, ale spíš níž.., a řekni jestli to není pravda. :-)


No já hold nejsem pedofil.
Ruku si nikam nedávám. Zatím je to pro mne sotva vylíhnuté naivní kuře.
Řekl bych, že pedofilové zkrátka nemají na zralé, pořádné ženské, nebo s nimi mají nějaký problém a tak se rozplývají nad těmi "čistými" naivními dívenkami. Není to tvůj případ?

Tyjo to jsem tě prokouk, to je přesně ono armine, ty i tu hudbu vnímáš skrze dolní čakry. Připadá ti to přirozené a předpokládáš to i u druhých. A tak si sympatie k dětskému zpěvu vykládáš jako pedofilii :-).

Angelina Jordan ale suverénně vyhrála dospěláckou soutěž Norway's Got Talent už v 7 letech (a celá odborná porota jí nezakrytě držela palce). O vítězi hlasovala veřejnost a ono se nezdá moc pravděpodobné, že by Norové byli pedofilové. Spíš je pravděpodobnější, že prostě nechápeš svět kolem sebe. Učiteli mystiky :-).

Koukni jak se odborná porota "rozplývá" nad "čistou naivní dívenkou":
https://www.youtube.com/watch?v=2da7N6ADm9s
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 17. čer 2022 21:08:05

Zajímavá je interpretace písně Creep. Nedokážu to přesně popsat, ale nejvíce energie mnou protéká při poslechu Brian Justin Cruma:
https://www.youtube.com/watch?v=PPKjdTt-kKc

Kdežto interpretace Haley Reinhartové mě neoslovuje vůbec, ale s arminem by to mohlo rezonovat:
https://www.youtube.com/watch?v=m3lF2qEA2cw

Zajímavé je i představení dvou nedospělých dívek, vysvětluji si to tak, že jejich dolní čakry se ještě dostatečně nezformovaly, a tak volnému toku energie zatím nic v tomto "čistém" stavu nebrání (naštěstí nejsem v té euforii sám, což mě do jisté míry chrání před arminovou pedofilní nálepkou):
https://www.youtube.com/watch?v=0jWO5Myd3Wo
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » pát 17. čer 2022 21:28:03

Alfons píše:
Zajímavé je i představení dvou nedospělých dívek, vysvětluji si to tak, že jejich dolní čakry se ještě dostatečně nezformovaly, a tak volnému toku energie zatím nic v tomto "čistém" stavu nebrání (naštěstí nejsem v té euforii sám, což mě do jisté míry chrání před arminovou pedofilní nálepkou):


Oni Norové jsou nejspíš většinově pedofilové. Na tom není nic pejorativního - zkrátka mají rádi ty dívenky, co se jim ty dolní čakry ještě neprobudily.. Podobně jako byli oblíbené pěvecké chlapecké sbory kastrátů.
To je ta "čistota" pro ty, co mají duševní problém s probuzenou sexualitou.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 17. čer 2022 21:35:21

armin píše:
Alfons píše:
Zajímavé je i představení dvou nedospělých dívek, vysvětluji si to tak, že jejich dolní čakry se ještě dostatečně nezformovaly, a tak volnému toku energie zatím nic v tomto "čistém" stavu nebrání (naštěstí nejsem v té euforii sám, což mě do jisté míry chrání před arminovou pedofilní nálepkou):


Oni Norové jsou nejspíš většinově pedofilové. Na tom není nic pejorativního - zkrátka mají rádi ty dívenky, co se jim ty dolní čakry ještě neprobudily..

Ach armine. Ty dvě dívky jsou Němky před německým publikem. :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 17. čer 2022 21:39:10

Poslouchej armine, když někdo má rád děti, musí to mít sexuální podtext?

Hele a neměl bys vyhledat odbornou pomoc?
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod salmo1cz » pát 17. čer 2022 22:04:48

No nevím, ale za mě mi tam ta zemitost schází.
Je to hezké procítěné, ale není to plné.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Arminovo

Příspěvekod salmo1cz » pát 17. čer 2022 23:11:49

Já třeba fandím těmhle dětem, částečně protože jsem chodil do LŠU a vidím jak je to baví, maximální soustředění a pozornost.
Tisíckrát lepší než vymetání krávovin a blbostí.
No není to třeba na bednu, ale je to fajn.
https://youtu.be/FUQheX3PSnY
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 18. čer 2022 4:59:53

salmo1cz píše:No nevím, ale za mě mi tam ta zemitost schází.
Je to hezké procítěné, ale není to plné.

Nevidět v dívce deficit ženy a v ženě deficit dívky, ale vidět dívku jako dívku a ženu jako ženu (tedy neprojektovat chtivě jednu do druhé), tomu se říká plnost příp. uzemnění.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 18. čer 2022 5:01:30

salmo1cz píše:Já třeba fandím těmhle dětem, částečně protože jsem chodil do LŠU a vidím jak je to baví, maximální soustředění a pozornost.
Tisíckrát lepší než vymetání krávovin a blbostí.
No není to třeba na bednu, ale je to fajn.
https://youtu.be/FUQheX3PSnY

Ta hudba je super, ale ta slova bych viděl jako pro děti vysoce problematická. Není jedno, jaký obsah se jim nevědomě implantuje do podvědomí.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 18. čer 2022 5:33:34

Alfons píše:Zajímavé je i představení dvou nedospělých dívek, vysvětluji si to tak, že jejich dolní čakry se ještě dostatečně nezformovaly, a tak volnému toku energie zatím nic v tomto "čistém" stavu nebrání (naštěstí nejsem v té euforii sám, což mě do jisté míry chrání před arminovou pedofilní nálepkou):
https://www.youtube.com/watch?v=0jWO5Myd3Wo

Mimochodem, ta pohledná porotkyně v bílém tílku, s těmi jejími otevřenými ústy, to jistě bude rezonovat s arminovými spodními čakrami :-). Zrovnatak jako její "Scheisse" (pronesené ve správný okamžik ticha).
Zajímavé ale je, že starší z těch dívek se sice tomu Scheisse způsobně usměje (aby nerušila smích publika), ale vzápětí je jasné, že jí to v interpretaci ruší, čili arminovy čarky zde nejsou aktivovány. Proto to arminovi nic neříká.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » sob 18. čer 2022 6:59:48

Alfons píše:Poslouchej armine, když někdo má rád děti, musí to mít sexuální podtext?

Pedofilie v zásadě se sexem vůbec nic společného nemá. To jsou jen vzácné výjimky kdy se ten vjem sexuální čistoty (neprobuzenosti) spojí se sexuální potřebou dotyčného - třeba když žije v celibátu.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 18. čer 2022 7:57:24

armin píše:
Alfons píše:Poslouchej armine, když někdo má rád děti, musí to mít sexuální podtext?

Pedofilie v zásadě se sexem vůbec nic společného nemá. To jsou jen vzácné výjimky kdy se ten vjem sexuální čistoty (neprobuzenosti) spojí se sexuální potřebou dotyčného - třeba když žije v celibátu.

Pedofilie však obecně není synonymem lásky k dětem. Takže co s tím?

Podle mě je v tomto určující činnost 2. čakry při interakci s dětmi. Ty, jakožto (podle Ra) negativní entita máš k dispozici jen dolní 3 čakry (a skrze ně a jejich přesné vyvážení pak i čakru 6., jejíž aktivace je ale tímto způsobem velmi nesnadná), tudíž můžeš volit jen mezi indiferencí a pedofilií. Logicky by to vysvětlovalo tvůj postoj/odpovědi.

Negativní entity mají 4. (a 5.) čakru zcela uzavřenou a také se na negativní cestě považuje za překážku v dalším vývoji.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. čer 2022 8:41:15

Takže co s tím?


To je jednoduchý,

běžte do prdele s komerčníma sračkama a se soutěží zpívá celá rodina,

to je kurvení hudby pocitářskejma blábolama

pořady pro idioty co jsou vo hovnu



https://www.youtube.com/watch?v=2HSvDP0QW-o
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. čer 2022 8:47:37

Jo a něco pro pocitáře :

https://www.youtube.com/watch?v=hXL5lIE2TFc
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 18. čer 2022 9:33:53

Jo, to sem ti chtěl dát armine, Vostála za příklad, neboť ten v negativní polarizaci pokročil mnohem dál (nejhorší je podle Ra se nepolarizovat žádným směrem). Láska a jiný pocitářský sračky jsou u něho při osobním styku sice ještě jakoby virtuálně přítomny (jejich předstírání je užitečné) ale to se časem postupně poddá, jak i Jana posléze pozná.

Ještě mě napadlo, že láska k sobě/egu ve 3. čakře zahrnuje i lásku k vlastním dětem bez interference lásky rozmnožovací (jinak by to bylo evolučně škodlivé), přičemž vlastní je míněna i vlastní tlupa (příp. kmen).
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » sob 18. čer 2022 9:49:05

vostalpetr píše:
Takže co s tím?


To je jednoduchý,

běžte do prdele s komerčníma sračkama a se soutěží zpívá celá rodina,

to je kurvení hudby pocitářskejma blábolama

pořady pro idioty co jsou vo hovnu



https://www.youtube.com/watch?v=2HSvDP0QW-o

No ale tak tohle by ještě šlo, ne:
https://www.youtube.com/watch?v=9dd7Vh39gJ0&t=100s
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » sob 18. čer 2022 10:43:41

Alfons píše:Pedofilie však obecně není synonymem lásky k dětem. Takže co s tím?


No nic, co bys s tím chtěl dělat?

Obrázek
Hans Christian Andersen, uváděný sexuálním psychologem Petrem Weissem mezi typickými příklady pedofilů,[1] čte dětem. Rok 1863.

A myslím, že se to obešlo u něj i bez té erotiky, co ty do toho pořád pleteš.
Za vším vidíš USA a potažmo zkaženou erotiku.
Ale to je tvůj problém ty prokuku. :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » sob 18. čer 2022 21:06:11

No ale tak tohle by ještě šlo, ne:



No jo, úžasnej provaz...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků