Arminovo

naše první fórum... :-)

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » úte 28. čer 2022 6:49:28

Nejnovější studie ukazuje, že muži, kteří dostali vakcínu proti covidu-19 od společnosti Pfizer, měli nižší hladinu spermatu a pokles počtu pohyblivých spermií.

Twitter účet lékaři za sdílení studie zablokoval, tak abys věděl.
(že bude po arminech)

Hlubokou šachtou padá zdviž kyš kyš
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 28. čer 2022 7:58:04

A co takhle studie v tomto směru o ostatních typech vakcín a hlavně po prodělání covidu?
To by nebylo?
Například po prodělání zarděnek v dospělosti je téměř 100% trvalá neplodnost u mužů.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » úte 28. čer 2022 9:31:51

armin píše:A co takhle studie v tomto směru o ostatních typech vakcín a hlavně po prodělání covidu?
To by nebylo?

Nebylo.

Jde však o to, že tvoje mentální nastavení a priori považuje jakoukoli nevaxinační variantu jako variantu horší. Nemůžeš s tím nic dělat, protože to tak Programátor (emočně) naprogramoval a tak máš svobodnou vůli nikoli zda, ale toliko jakou vakcínu vybrat (podobné je to s jinými nainstalovanými programy – např. program "russák" atd.).

Diskuze s takto postiženým je podobná s diskuzi barvoslepým, který si říká, co je to za konspirační hlupáky s tou modrou a zelenou, vždyť jsou přeci stejně šedivé.

A dokonce by dnes barvoslepý chtěl učit barvy.
Tak jako dnes sexuální úchyláci učí počet pohlaví.

:-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Trini » úte 28. čer 2022 9:45:31

armin píše:A co takhle studie v tomto směru o ostatních typech vakcín a hlavně po prodělání covidu?
To by nebylo?
Například po prodělání zarděnek v dospělosti je téměř 100% trvalá neplodnost u mužů.


Nejedná se spíš o příušnice?
Pokud vím, tak proti zarděnkám byly očkovány jen dívky, pokud je v dětství neprodělaly.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » úte 28. čer 2022 10:43:16

A co takhle studie v tomto směru o ostatních typech vakcín a hlavně po prodělání covidu?
To by nebylo?


Zdá se, že se to prozatím studuje, ty studie,

i když jak známo měly být tyto studie k dispozici ještě před tím, než se začaly vakcíny aplikovat celoplošně,

vono se asi za nějakej ten rok či dva toho až tak moc nenastuduje,

sice ty vakcíny byly schváleny nějakými odborníky,

v nějakém tom zkráceném schvalování,

ale bůh ví jak a kdo co schvaloval když šlo vo obrovskej byznys živenej navíc strachem z kovidu....

Jak to s těmi studiemi je ted nevím, asi tak jako vždycky, tedy že přání je otcem myšlenky,

a mnohdy se kdeco ututlá a nezveřejní apd.

Případně se i lže, což by nemělo nikoho překvapovat a to ani na jedné ze stran názorového spektra...



Bejt fanatickým zastáncem jedné či druhé strany mě přijde poněkud krátkozraké,

ale dokud je zde možnost se svobodně rozhodnout, tak je to OK,

jenže i to jaksi začalo selhávat,

jak lze vždy o dobroserných zmrdů předpokládat téměř na 100%

že svoboda se lehce nahradí povinností a tresty...

Zmrdům prostě tak jako vždycky spadla načančaná fasáda lidumilnosti a tak jako obvykle šáhli k osvědčenému násilí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 28. čer 2022 17:04:16

Trini píše:
armin píše:A co takhle studie v tomto směru o ostatních typech vakcín a hlavně po prodělání covidu?
To by nebylo?
Například po prodělání zarděnek v dospělosti je téměř 100% trvalá neplodnost u mužů.


Nejedná se spíš o příušnice?
Pokud vím, tak proti zarděnkám byly očkovány jen dívky, pokud je v dětství neprodělaly.

Jo, pravdu máš. Omlouvám se za neúmyslnou dezinformaci. Zarděnky mám dojem jsou naopak problematické u žen v těhotenství.
:poklona:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » úte 28. čer 2022 17:07:21

Von každej zmrd, idiot i blbec a dokonce i ty jsou ztotožněným Vědomím. Není-liž pravda?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » úte 28. čer 2022 19:27:28

No jsou,

ale to není důvod abych se z toho posral že máme společnou podstatu,

tu mám společnou s kdečím, i s krtkem, přesto kvůli tomu se nebudu vrtat doury do země a žrát žížaly a kořínky...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » stř 29. čer 2022 6:33:22

vostalpetr píše:máme společnou podstatu,

tu mám společnou s kdečím, i s krtkem, přesto kvůli tomu se nebudu vrtat doury do země a žrát žížaly a kořínky...

Proč ne? Ono existuje i něco mimo společnou podstatu tebe a krtka, co způsobuje u krtka vrtání děr a žraní žížal?

A co je teda toho podstatou, když to není ta podstata.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » stř 29. čer 2022 7:21:50

Proč ne?


A proč jo ?

Já i krtek jsme vysoce inteligentní bytosti (obzvláště ten krtek),

takže se můžeme v pohodě vysrat na nějakou společnou podstatu,

žijeme v nedvojném vesmíru a tudíž si můžeme každej dělat to svý,

jo kdybychom žili v nedualitě, to bych já pak musel vrtat díry a krtek mejt vokna,

i když

vono ani v tý nedualitě to není tak žhavý, von je to spíše nablblej kolektivismus lidí,

kteří ovšem s krtky nechtějí mít nic společnýho a v pohodě je zabíjejí,

nebot je jim všechno jedno protože je všechno jedno,

tudíž mrdaj individualitu krtka,

takže nedualisti bývají obvykle neduální pouze vůči lidem,

především proto aby se s nimi mohli spojovat na pocitech lásky,

ale kdo by taky miloval krtka,

tedy s vyjímkou krtečka, toho kreslenýho pak milují děti...


:jedu:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » stř 29. čer 2022 10:23:00

vostalpetr píše:ale kdo by taky miloval krtka

To já miluju Christinu, ale ona je teď ňáká smutná, asi protože se zabíjíme a nemilujeme se jak by si představovala.
Tak jsem z toho taky smutnej, protože nevim jak to zařídit aby Christinka nebyla taky smutná.
:bu:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » stř 29. čer 2022 10:45:01

Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » stř 29. čer 2022 12:42:22

Ty jednou na ty nezletilý holky dojedeš,

a to mnohem hůře než na ten budhismus...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » stř 29. čer 2022 14:10:04

Christina není nezletilá tvl, už jí je 21... A taky říkala že nikoho nechce. A já už jsem taky starej no. Tak to je blbý no.

Leda – fůzí. To by možná jít mohlo.

"Celé stvoření je jednoho Stvořitele." :cool:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod vostalpetr » stř 29. čer 2022 17:51:30

Já jsem Ra. Celé stvoření je jednoho Stvořitele. Tudíž oddělení sexuální aktivity do jednoduše jako komplexu těla je umělé oddělení a z toho vyplývá, že všechny věci - mysl, tělo a duch - jsou viděny jako sexuálně rovnocenné;


To jako že by jste se navzájem prcali myslí či duchem ???
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » stř 29. čer 2022 18:06:04

vostalpetr píše:
Já jsem Ra. Celé stvoření je jednoho Stvořitele. Tudíž oddělení sexuální aktivity do jednoduše jako komplexu těla je umělé oddělení a z toho vyplývá, že všechny věci - mysl, tělo a duch - jsou viděny jako sexuálně rovnocenné;


To jako že by jste se navzájem prcali myslí či duchem ???

Zpěvy andělské není vyřvávání hospodské odrhovačky, hulváte!
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » stř 29. čer 2022 23:44:59

Zajímavé je, že stimul k zamilovanosti jde obvykle skrze 2. čakru: Vendula si na nuda pláži sedla Martinovi za krk. A Martin si vůbec neuvědomuje, že podnět přišel odtud a vymejšlí ptákoviny o naplněnosti a vyrovnanosti srdeční čakry která se pak manifestuje ve vnějším světě a blablabla :-).

Neboli rozum je už subordinován kalhotám a nevědomě hledá jak, nikoli zda. Vendula se pak do něj zamilovala skrze jeho energii, kterou před tím nevědomě tím svým sex. gestem vybudila.

Já jsem se do své první holky zamiloval na povinné školní bramborové brigádě, kdy si šla dívka převléci svetr, ale vzala si takový celkem průhledný, že skrze něj bylo vidět její bradavky (podprsenku si již nevzala:). Docela mě to překvapilo, neb jsem si toho byl vědom (a nemohl s tím nic dělat).

No a kdysi jsme na zpovednici.cz řešili případ, kdy holka chtěla sbalit kluka, a tak jsme jí tam různě radili, že jako aby se mu moc nevnucovala a tak. Až se do toho vložila jedna mamka a pravila, že píšeme blbosti. Neboť její dcera sbalila svého kamaráda, který měl předtím u nich na návštěvě řeči, že jako s ní ne, a to sice tak, že mu prostě dala znenadání pusu. A on pak prý najednou úplně otočil. :-)

Jenomže já jsem se do Christiny zamiloval skrze její oči. Zvířecí čakry si nechte.
Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod Alfons » pát 01. črc 2022 10:54:57

Alfons píše:A Martin si vůbec neuvědomuje, že podnět přišel odtud a vymejšlí ptákoviny o naplněnosti a vyrovnanosti srdeční čakry která se pak manifestuje ve vnějším světě a blablabla :-).

Nicméně to bych mu v celkovém obrazu křivdil, neboť on skutečně 4. a 5. čakru aktivovanou má a tím byla Vendula okouzlena, když nasupeně odendala své brýle a pohlédla mu do očí.

Tohle není možné u negativních entit typu armina/vostalpetra, neboť na své cestě jim srdeční a krční čakra zářit nemůže. A tudíž ani nemohou rozumět zde napsanému, neboť nemají a nemohou mít s tím zkušenost. Vostalpetr to alespoň upřímně vykresluje jako prcání, armin se to snaží balit do hávu jakéhosi povšechného mystična, ale v jeho vztahu nemůže nejít než o nadřazenost/submisivitu, vlastnění/touhu být vlastněn skrze pocit moci z energie 3. čakry či energie živočišné z čakry 2.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Arminovo

Příspěvekod armin » ned 03. črc 2022 9:38:10

Alfons píše: armin se to snaží balit do hávu jakéhosi povšechného mystična, ale v jeho vztahu nemůže nejít než o nadřazenost/submisivitu, vlastnění/touhu být vlastněn skrze pocit moci z energie 3. čakry či energie živočišné z čakry 2.


Když seš tak chytrej, čím to tedy je, že já žiju dlouhodobě harmonický, šťastný vztah, kde o žádnou nadřazenost/submisivitu, vlastnění/touhu být vlastněn naprosto nejde.
A jak jsi na tom ty, když seš tak vysokoúrovňově čakrově probuzenej?

Šedá všechna teorie, zelený je strom života.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Arminovo

Příspěvekod Arat » ned 03. črc 2022 10:19:22

Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron