Mimoni

naše první fórum... :-)

Re: Mimoni

Příspěvekod Arat » čtv 11. lis 2021 10:04:41

armin píše:
Alaja píše:
Hele, Petr se odmlčel...ten kdosi se také odmlčel....jen ty ne. Proč?


Stává se ni, že se mi k ránu něco zdá. Řeší se tam nějaký problém nebo je třeba něco udělat a já se z nějakého vnějšího důvodu vzbudím. No a tak zase hned ponořím do spánku, vrátím se do toho snu a věc dořeším, dodělám a pak se v pohodě vzbudím.
Nejspíš nerad odcházím od rozdělané, nedokončené práce.

Jj, ten syndrom spasitelství, to je něco :ble:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 15:21:39

https://liborcinka.cz/vliv-slov-a-vas-r ... i-druhych/


VLIV SLOV A VÁŠ RENTGEN DO MYSLI DRUHÝCH
Rentgen-slov

Libor Činka

Dovolte si představu, že vidíte jinak skryté myšlenky. Chtěli byste vidět do hlavy lidem kolem vás, nebo nejdříve sami sobě? Chtěli byste vědět, jak posílit váš vliv na okolí? Co třeba vědět, jak napsat či říci žádost a získat tak více souhlasu než kdy předtím? A moci to kdykoli zopakovat. Jak by se vám to líbilo? A nebo chcete nejdříve vědět, jak formulovat myšlenky tak, abyste se namotivovali k dosažení toho, co si přejete, a co bylo doposud obtížné či nedosažitelné? Dovolte si představu, že sobě či někomu jinému nahlížíte do hlavy a že díky jednoduchému postupu víte, na co podvědomí lépe reaguje. Co by to všechno umožnilo? Jde o postup, který sice může být použit v návaznosti na předchozí návody, můžete jej ale použít i zcela nezávisle na tom, zda jste se zabývali hypnózou – autohypnózou.

Lékaři používají řadu přístrojů pro zobrazení mozku a jeho činností. Znáte rentgen, EKG či EEG. Lze měřit srdeční činnost i činnost mozku. Doposud šlo jen velmi nepřesně podívat se na konkrétní myšlenky s pomocí drahých technologií jako je například magnetická rezonance.

Co kdybych vám řekl, že je možné jako magnetem přitahovat porozumění a vstřícnost druhých lidí? Zní to neobvykle, ale je to možné. Psychologie má řadu nástrojů a já jsem se rozhodl využít znalostí jedné oblasti špičkové psychologie, kterou se zabývám přes 19 let.

Pomocí jednoduchého nástroje budete moci vidět myšlenky spojené se smysly, a získat tak přehled přes zapojení mozku druhých lidí či sebe (v kontextu situace).

To má spoustu možností využití.

Můžete slyšet řeč, slova, věty a začít chápat, jak člověk myslí, jaký je smyslový jazyk, který souvisí s tím, na co dotyčný slyší.

Budete moci vědět, na co druzí více slyší!

Někteří lidé mluví zejména vizuálním jazykem a to svědčí o tom, že se s nimi dorozumíte nejlépe slovy, která popisují to, co je vidět a co si lze představit.

Někteří naopak komunikují velmi abstraktně, digitálně a zapojení smyslů je pro ně spíše obtěžující. Myslí „počítačově“ nebo akademicky. Píší-li návody a učebnice, tak to často bývá katastrofa, protože je obtížné jim rozumět.

Jiní se obejdou sice takřka bez obrazů, ale je pro ně důležitý poslech. Mnoha lidem stačí takříkajíc rádio a nepotřebují televizi. Je pro ně důležitý hlas, povídání si. Nemusí snadno podvědomě přijímat to, co je psáno.

Další skupina upřednostňuje pocity, emoce a naopak nereaguje na některé výroky, které ostatním připadají jasné či dobře artikulované. Nedělají to schválně, jejich podvědomí má prostě jiný způsob komunikace a motivace.

Možná už jste podnikli mnoho pokusů domluvit se na něčem pro vás důležitém. Možná vám není jasné, proč někdo rozumí tomu, co chcete, a někdo vůbec ne. Mluvíte spolu mateřštinou, ale pro druhého jako by to byl cizí jazyk. Někdy neslyší dítě, jindy partner.

Pokud neznáte jazyky, v nichž myslí nadřízení nebo potenciální zaměstnavatelé, budete mít v práci těžké získat to, co chcete – například vyšší plat nebo lepší pozici.

Jako specialita na psychologii úspěchu, hypnózu a dosahování nadstandardních výsledků mám mnoho postupů, které mi umožňují dosáhnout cílů, které jsou pro ostatní zdánlivě nedosažitelné.

Nyní vám dám k dispozici část Know-How, které velice pomáhá.

SOFTWARE – „RENTGEN“ DO PODVĚDOMÍ

Představte si, že:
jakmile napíšete či vkopírujete pár vět nebo celý text do speciálního rozhraní na stránce, kterou jsem pro tento účel nechal naprogramovat, zjistíte:

jak velký vliv může/te mít na skupiny lidí
jaký má vztah k myšlení jednotlivce – jak uvažuje, a tedy co ho může nejvíce motivovat
Toho potom můžete využít ke zvýšení úspěšnosti a tedy k násobení vašeho vlivu.

Barevně se zobrazí „mapa“ jazyka, který je v textu použit. Čím je poměr barevných slov vyrovnanější , tím větší bude vliv autora textu – e-mailu, řeči – na skupinu lidí, protože osloví různá smyslová centra mozku, a povede tak k vyššímu zapojení.

A nebo můžete vkopírovat text osoby, jejíž myšlení chcete zanalyzovat, a budete tak moci odhalit slovník, na který reaguje a který budete moci využívat.

Vzpomínám na studentku, jejíž diplomová práce byla opakovaně odmítána, protože její profesorka měla vizuální slovník, zatímco studentka byla pocitový typ. Jakmile použila slova související se zrakem, tak došlo k dorozumění a následnému schválení práce.

Použijte tento nástroj a uvidíte jakoby „rentgenově“ do mysli druhých.

Červeně se zobrazí slova spojená se zrakem. Větší množství vizuálních slov a vět zvýší pochopení vizuálními typy.

Zeleně se zobrazí slova spojená s pocity. Hustější intenzita kinestetických slov a vět zesílí pochopení pocitovými typy.

Modře se zobrazí slova spojená se slyšením. Harmoničtější množství auditivních slov a vět vyladí domluvu se sluchovými typy.

Použijte stránku, díky které si budete moci otestovat slova vlivu.

Budete tak moci rozvíjet jazykovou inteligenci, která je jedním z hlavních klíčů k vlivu a úspěchu.

Maximalizujte vaše porozumění a vliv, vyhněte se zbytečným nedorozuměním a odmítnutím.

Pokračujte a využijte možnost analyzovat texty.

váš

Libor Činka




Arminovi se to bude jistě líbit.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 15:34:44

Kočky v ašrámu dneska na sebe zase syčely a fackovaly se navzájem..... starší kradly jídlo z misek těm mladším i když svou misku měly dosud plnou.....zvláštní..... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 16:02:37


https://www.taniassecret.cz/zajimavosti ... /telepatie

Telepatie


str. 7

z knihy Tajemný svět Edgara Cayceho



Čtení mysli či telepatie existují.

Víme to z vlastních zkušeností. Řada z nás o někom přemýšlela a onen člověk nám zavolal. Nebo jsme o někom hovořili a krátce nato dotyčný vešel do místnosti.



To se mi stalo před několika dny.

Bavili jsme se o jistém muži. Pokud vím, neexistoval důvod, proč by mě měl navštívit. Když jsme však o něm a jeho schopnostech mluvili, nečekaně se u mne objevil.

Co bylo příčinnou? Byla to náhoda, prostě něco, co se občas přihodí? Nebo na mne myslel, já jsem jeho myšlenky zaregistroval a díky tomu jsem na něj svedl řeč?



Moje zkušenosti a zážitky mě přesvědčily, že většinu těchto jevů lze vysvětlit na základě činnosti podvědomé mysli. Dovolte mi, abych vám vyprávěl o jednom experimentu, který jsem již nikdy neopakoval!

Jednou do mého fotografického studia přišla mladá hudebnice, která se zajímala o fotografování, tak o jevy, které se skrze mne projevovaly. O jejich různých podobách jsme spolu vedli časté diskuse.



Jednoho dne jsem jí řekl, že bych byl schopen kohokoliv přinutit, aby ke mně přišel. Odpověděla, že je to nemožné. Tvrdil jsem, že to dokážu. Učinil jsem tak proto, že jsem o těchto otázkách již nějakou dobu přemýšlel a zabýval se jimi. Měl jsem pocit, že pokud si na obrazovce své mysli představím, že nějaký člověk cosi dělá, mohl bych ho pomocí přenosu myšlenek přinutit, aby danou věc skutečně provedl.



Mladá paní přiznala: "Většině z toho, co jste mi řekl věřím, ale toto je jedna z věcí, které nikdy neuvěřím. Musel byste mi to ukázat."



"Dobře," odpověděl jsem. "Kteří dva lidé by podle vás ke mně nikdy nepřišli?"



"Rozhodně byste k tomu nepřinutil mého bratra," odvětila, "a také vím, že by sem nikdy nepřišel pan B., protože vás nemá příliš rád."



Prohodil jsem, že do studia přijde zítra před dvanáctou a že mne dokonce požádá, abych pro nějů něco udělal.

"A zítra před druhou hodinou," pokračoval jsem, "přijde pan B."



Nesouhlasně zavrtěla hlavou s tím, že něčemu takovému nevěří.

Díky zrcadlu jsme z prvního poschodí studia mohli sledovat, co se pod námi na ulici děje. Příštího dne jsem od deseti hodin do půl jedenácté meditoval. Přitom jsem myslel na onoho chlapce. Napadlo mne, zda jsem přece jenom své síly nepřecenil, když jsem tvrdil, že mě o cosi požádá, třebaže jeho sestra mi řekla, že k mé práci nemá žádný vztah.



Asi čtvrt hodiny poté, co jsem přestal meditovat, jsem chlapce spatřil na ulici. Zahnul a přišel ke vchodu do studia. Několik minut tam stál, podíval se otevřenými dveřmi dovnitř a odešel. Za několik minut se objevil znovu. Vyšel do prvního patra. Jeho sestra se na něj překvapeně podívala a zeptala se:



"Co tady děláš?"



Chlapec se posadil na židli a mačkaje klobouk odpověděl:



"Abych pravdu řekl, sám pořádně nevím - minulý večer jsem však ve svém obchodě měl nějaké potíže a tak mne napadlo, zda by mi pan Cayce nemohl pomoci."



Jeho sestra div neomdlela!



Příští den v jedenáct hodin mladá paní prohlásila:

"Předpokládám, že vzhledem k tomu, že jste byl úspěšný v případě mého bratra, dokážete působit i na pana B."



Řekl jsem jí, že až pan B. přijde, nebudu ve studiu, neboť mne nemá rád a že nebude vědět proč přišel.

Později mi sdělila, že skutečně vešel kolem dvanácti třiceti, jakmile jsem odešel.

Zeptala se ho, zda pro něj může něco udělat.

Řekl: "Ne, nevím, co tady dělám," a odešel.



V těchto případech se jedná o telepatii či čtení myšlenek, ale za situace, kdy jeden člověk druhého nutí cosi učinit.

To je velmi nebezpečná záležitost.

Spadá do oblasti černé magie. Je to jedna z věcí, na něž nemáme právo, pokud si nejsme jisti tím, co děláme, a proč to děláme.



Někdy je to možné využít k dobrým cílům, možná při výchově našich dětí.



Ale i pak to může být nebezpečné, neboť podle výkladů je každý, kdo druhého nutí, aby se podřídil jeho vůli, tyran!



Dokonce to nečiní ani sám Bůh. Buď svojí vůli sjednotíme s Jeho nebo ne.

Každý z nás se může svobodně rozhodnout.



Položme si proto otázku - jakou roli v našich životech hraje telepatie?



Není snadné ji zodpovědět, neboť vše dobré lze zneužít a může se stát nebezpečným.



Jak telepatii použít konstruktivním způsobem?



V každém případě bychom se měli řídit následujícím pravidlem:

Nežádej od druhých něco, co bys sám dělal nerad.

Mistr nikdy nic takového nečinil.

..................



str. 10



Občas jsme i my schopni vycítit, co si lidé kolem nás myslí.



V jednom inzerátu jsem si přečetl:



"Staň se silným mužem - pomocí své mysli ovládej druhé."



Jak již bylo zmíněno, snaha ovládat druhé, aby jednali v souladu s naší vůlí, je cestou do pekel.



Pokud je však naším přáním, aby skutky člověka byly v souladu s Boží vůlí, pak je to něco jiného.



Klekli jste si někdy a modlili se, aby Bůh změnil něčí život?



V takovém případě se jedná o správné využití účinku mysli či telepatie, neboť síla, jež způsobuje změny, musí pocházet z Božského zdroje.



Každý, kdo si přeje ovládat druhé, tak může učinit - avšak měl by se mít na pozoru!

Z výkladu vyplývá, že lidé v Atlantidě disponovali neobyčejně rozvinutými mentálními vlohami. Řada lidí byla schopna se soustředit tak intenzivně, že pomocí myšlení materializovala různé předměty.

Největším hříchem v dnešním světě je sobectví a ovládání druhých.



Mnoho lidí nerado umožňuje jiným, aby žili podle vlastních představ a přání. Chceme ostatním říkat, jak by se měli chovat, jak by za té či oné siutace měli postupovat.

Většina manželek se snaží tím či oním způsobem zasahovat do života svých manželů a řídit ho. Ze svých činů se však před Bohem zodpovídáme my sami. Nikdo jiný za nás tuto zodpovědnost vzít nemůže.



Pokud se budeme snažit poznat sami sebe, prohloubí se rovněž naše schopnost poznávat druhé. Snažme se tedy napravit své vlastní chyby a nikoliv chyby druhých.

Cesta, jež k Němu vede, je úzká. Cíle dosáhneme, budeme-li žít v souladu s Jeho vůlí a ne, když druhé budeme nutit k tomu, či onomu, když se je budeme snažit ovládat.



Síla mysli existuje stejně jako v době Atlantidy. Co se stalo, když se jí Atlanťané snažili zneužít k sobeckým účelům? Destrukce a zkáza, neboť síly mysli, jsou-li využívány pouze k vlastnímu prospěchu, se stávají destruktivními.



Všichni disponujeme mentálními schopnostmi. Můžeme je použít k prosazování svých partikulárních zájmů. Nemáme na to však morální právo.



Druhým lze předat vlastní zkušenosti a názory, ale samotné rozhodnutí musíme ponechat na nich.

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 16:45:11

Alaja píše:Dlouhá léta jsem se snažila komusi nabídnout, že by mohl občas změnit téma a neulítávat pouze na jednom jediném ...a to v každém tématu....ať už se psalo o čemkoli ....aby začal normálně s lidmi komunikovat....

Marně.

A neviděla jsem to jenom já, ale i Vostál si toho všiml......a jak vidíš začal slova kohosi komentovat pro změnu svým vlastním způsobem.....
Prostě jeden o voze, druhý o koze...
Neuhnul ani jeden z nich.... ten kdosi píše stále stejně a Vostál na oplátku ...také stejně.... :nevim:


Když byl Petr zablokován na webu kohosi, tak po ty dny blokace si ten kdosi přicházel sem s další várkou toho svého a odcházel s další várkou od Vostála. A tak to šlo dost dlouho. Ani nevím, koho z nich víc těšila taková komunikace.... :nevim:
Pak jsi se do toho zamontovat i ty...a tak jsi nakonec dostal to samé, jako ten kdosi... a přicházíš si stále pro další várky, jakoby se ti po tom stýskalo....

Hele, Petr se odmlčel...ten kdosi se také odmlčel....jen ty ne. Proč?

Jenže ten kdosi a Armin jsou tu hluboce nepochopeni a tohle nepochopení dává vzniknout zkresleným představám o nich.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 16:46:37

Kdosi hájí lásku a Armin pravdu. Obojí jsou atributy božského Otce živých bytostí.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 17:05:29

Před 25 - 30 lety jednou u dveří v paneláku kdosi zazvonil na domovní zvonek.
Otevřela jsem a na chodbě stály dvě cizí ženy. Prý jsou z církve Jehovovy a chtěli by si o tom popovídat s námi....
Byla jsem zvědavá na tu jejich církev, jakož i na ty další, co se ve městě vyskytovaly. Tak jsem je pustila dál, měla jsem aspoň ušetřenou cestu kamsi.

Uvařila jsem jim co si přály, usadily jsme se v obýváku a nechala je hovořit. Když se po půl hodině na chvíli zastavily, aby se nadechly, tak jsem jim krátce vysvětlila, jaká je má cesta k tomu, čemu ony říkaly Jehova. Všechno podle nich bylo špatné a zavánělo čerty a ďábly. :mrgreen:
Po další hodině jejich předčítání z Bible nakonec odešly.
Za nějaký ten týden zněl zvonek u dveří znovu. Jednu paní jsem znala už z minula, druhá mi byla představena. A to z prvního setkání se opakovalo, jen za použití jiných citací z Bible.
Ještě asi 2 x či 3 x se ta paní objevila znovu, pokaždé s jinou ženou. Ale při posledním našem setkání si vzala na pomoc nějakého muže. Ale probíhalo to stejně. Navíc jsem jim sdělila, že jsem si sice prostudovala jejich knihy, ale zarazilo mne tvrzení, že neuznávají žádné symboly.....kdežto některé budovy jejich světových center jsou vystavěny podle symbolu osmicípé hvězdy..... byly tam fotky oněch budov. A chtěla jsem vědět, proč tomu tak je. Zarazilo je to, protože si toho vůbec nevšimli. Nakonec odešli zklamáni a víckrát u dveří již nezvonili.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 17:11:57

Kdybys jim rovnou řekla, že nemáš zájem, ušetřila bys je zbytečné námahy a zklamání.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 17:20:56

honzam píše:Kdybys jim rovnou řekla, že nemáš zájem, ušetřila bys je zbytečné námahy a zklamání.

Chtěla jsem je trochu poznat, co jsou zač a čemu věří.
Zrovna tak jsem využila možnosti být jednou přítomna schůzi - přednášce ve Psyché.
Jednou jsem si vyzkoušela holotropní dýchání.
Jednou jsem vyzkoušela ty brýle s magičem...Galaxy....nějaká metoda na mentální tentononc.
Jednou jsem zavítala na schůzi - mši - přednášku...přátel p.B.Cibulkové.
Jednou jsem byla na koncertu toho guru sri Chinmoy.
párkrát na přednáškách R.Nového
absolvovala jsem pár lekcí u scientologů, než jsem byla nakonec fofrem vyobcována...zkazila jsem jim smíchem jednu lekci...... :mrgreen:
.
.


atd.
Byla jsem opravdu zvědavá......ale nějak mne nic z toho nezaujalo.... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 17:29:49

To bude tím, že mimozemšťani jsou pro Tebe víc cool a určitě mají také mnohem hlubší duchovní nauky než nějací lidští guruové. :-)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 17:33:14

Obrázek
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 17:34:19

honzam píše:To bude tím, že mimozemšťani jsou pro Tebe víc cool a určitě mají také mnohem hlubší duchovní nauky než nějací lidští guruové. :-)


Já ti nevím, já mimozemské jazyky neovládám.....a ani ty ostatní pozemské, kromě svého mateřského jazyka. S mimoněma bych si prostě nepopovídala. Ani telepaticky, jsou totiž velmi rychlí i v těch myšlenkách....a já jim v tom nestačím.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 17:39:17

Alaja píše:
honzam píše:To bude tím, že mimozemšťani jsou pro Tebe víc cool a určitě mají také mnohem hlubší duchovní nauky než nějací lidští guruové. :-)


Já ti nevím, já mimozemské jazyky neovládám.....a ani ty ostatní pozemské, kromě svého mateřského jazyka. S mimoněma bych si prostě nepopovídala. Ani telepaticky, jsou totiž velmi rychlí i v těch myšlenkách....a já jim v tom nestačím.... :mrgreen:

My se zvířaty také můžeme do určité míry komunikovat a přizpůsobit se jejich intelektu. Ve Fatimě si děti také s paní hezky popovídaly.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 17:43:53

honzam píše:
Alaja píše:
honzam píše:To bude tím, že mimozemšťani jsou pro Tebe víc cool a určitě mají také mnohem hlubší duchovní nauky než nějací lidští guruové. :-)


Já ti nevím, já mimozemské jazyky neovládám.....a ani ty ostatní pozemské, kromě svého mateřského jazyka. S mimoněma bych si prostě nepopovídala. Ani telepaticky, jsou totiž velmi rychlí i v těch myšlenkách....a já jim v tom nestačím.... :mrgreen:

My se zvířaty také můžeme do určité míry komunikovat a přizpůsobit se jejich intelektu. Ve Fatimě si děti také s paní hezky popovídaly.


Kdysi to zkoušeli, ale marně. Vůbec nic jsem si z té jejich nalejvárny nezapamatovala. :nevim:
Asi se odmítali přizpůsobit se mě. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 17:48:44

Alaja píše:
honzam píše:
Alaja píše:
honzam píše:To bude tím, že mimozemšťani jsou pro Tebe víc cool a určitě mají také mnohem hlubší duchovní nauky než nějací lidští guruové. :-)


Já ti nevím, já mimozemské jazyky neovládám.....a ani ty ostatní pozemské, kromě svého mateřského jazyka. S mimoněma bych si prostě nepopovídala. Ani telepaticky, jsou totiž velmi rychlí i v těch myšlenkách....a já jim v tom nestačím.... :mrgreen:

My se zvířaty také můžeme do určité míry komunikovat a přizpůsobit se jejich intelektu. Ve Fatimě si děti také s paní hezky popovídaly.


Kdysi to zkoušeli, ale marně. Vůbec nic jsem si z té jejich nalejvárny nezapamatovala. :nevim:
Asi se odmítali přizpůsobit se mě. :mrgreen:

Určitě bys s nimi ráda konzultovala své duchovní zkušenosti. To s Tebou nikdy nesdíleli něco, co bys uměla nějak interpretovat a předat lidem?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 17:49:05

Tady to máš zajímavě podané:

Někteří lidé mluví zejména vizuálním jazykem a to svědčí o tom, že se s nimi dorozumíte nejlépe slovy, která popisují to, co je vidět a co si lze představit.

Někteří naopak komunikují velmi abstraktně, digitálně a zapojení smyslů je pro ně spíše obtěžující. Myslí „počítačově“ nebo akademicky. Píší-li návody a učebnice, tak to často bývá katastrofa, protože je obtížné jim rozumět.

Jiní se obejdou sice takřka bez obrazů, ale je pro ně důležitý poslech. Mnoha lidem stačí takříkajíc rádio a nepotřebují televizi. Je pro ně důležitý hlas, povídání si. Nemusí snadno podvědomě přijímat to, co je psáno.

Další skupina upřednostňuje pocity, emoce a naopak nereaguje na některé výroky, které ostatním připadají jasné či dobře artikulované. Nedělají to schválně, jejich podvědomí má prostě jiný způsob komunikace a motivace.

Možná už jste podnikli mnoho pokusů domluvit se na něčem pro vás důležitém. Možná vám není jasné, proč někdo rozumí tomu, co chcete, a někdo vůbec ne. Mluvíte spolu mateřštinou, ale pro druhého jako by to byl cizí jazyk. Někdy neslyší dítě, jindy partner.


Autorovi tam ještě chybí jedna důležitá věc - a to ta rychlost myšlení...... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 17:53:47

honzam píše:Určitě bys s nimi ráda konzultovala své duchovní zkušenosti. To s Tebou nikdy nesdíleli něco, co bys uměla nějak interpretovat a předat lidem?


To já nevím, oni opravdu byli jak velmi zrychlený film ( jak stromy u trati viděné z okna vlaku, který jede tak 500 km za hodinu) .......to jsem jen věděla, že něco vysílají, ale nevnímala jsem, o čem ten jejich film je.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 17:56:12

Alaja píše:Tady to máš zajímavě podané:

Někteří lidé mluví zejména vizuálním jazykem a to svědčí o tom, že se s nimi dorozumíte nejlépe slovy, která popisují to, co je vidět a co si lze představit.

Někteří naopak komunikují velmi abstraktně, digitálně a zapojení smyslů je pro ně spíše obtěžující. Myslí „počítačově“ nebo akademicky. Píší-li návody a učebnice, tak to často bývá katastrofa, protože je obtížné jim rozumět.

Jiní se obejdou sice takřka bez obrazů, ale je pro ně důležitý poslech. Mnoha lidem stačí takříkajíc rádio a nepotřebují televizi. Je pro ně důležitý hlas, povídání si. Nemusí snadno podvědomě přijímat to, co je psáno.

Další skupina upřednostňuje pocity, emoce a naopak nereaguje na některé výroky, které ostatním připadají jasné či dobře artikulované. Nedělají to schválně, jejich podvědomí má prostě jiný způsob komunikace a motivace.

Možná už jste podnikli mnoho pokusů domluvit se na něčem pro vás důležitém. Možná vám není jasné, proč někdo rozumí tomu, co chcete, a někdo vůbec ne. Mluvíte spolu mateřštinou, ale pro druhého jako by to byl cizí jazyk. Někdy neslyší dítě, jindy partner.


Autorovi tam ještě chybí jedna důležitá věc - a to ta rychlost myšlení...... :mrgreen:

No ale existuje spousta kontaktérů, kteří něco pochytili. Věříš, že jsou autentičtí? Co si myslíš o channelingu?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod honzam » čtv 11. lis 2021 17:57:20

Například Bashar na inspiruj: http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=74&t=1210 ???
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » čtv 11. lis 2021 18:00:20

honzam píše: Co si myslíš o channelingu?


Potkala jsem v Praze pár lidí, co tvrdili, že channelingují s mimoni, duchy zemřelých, anděli atd., prostě s každým, kromě těch žijících v těle, co by si jeden mohl ... nedejbože.... ověřit...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron