Mimoni

naše první fórum... :-)

Mimoni

Příspěvekod armin » stř 10. lis 2021 19:24:07

Hodně se tu zmiňují, hlavně Alaja - Mimoni.
Tak tady je na to vlákno.

Správný duchovňák by se neměl chytat nějakých informací, fantazií a dezinformací, ale poznat pravdu o mimoních přímo.

Telepaticky či jinými vnitřními prostředky překračujícími svět vlastního ega, než je jen čtení, obrázky a věření něčemu.

Že by tohle Alaja s tou svojí bramborou nedovedla??
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 19:31:04

armin píše:Hodně se tu zmiňují, hlavně Alaja - Mimoni.
Tak tady je na to vlákno.

Správný duchovňák by se neměl chytat nějakých informací, fantazií a dezinformací, ale poznat pravdu o mimoních přímo.

Telepaticky či jinými vnitřními prostředky překračujícími svět vlastního ega, než je jen čtení, obrázky a věření něčemu.

Že by tohle Alaja s tou svojí bramborou nedovedla??


Kdo chtěl, ten si tebou požadované informace vyzobal z vlákna
viewtopic.php?f=2&t=602

A nebo z inspiruj...

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3667

Krátká videa a screeny z webkamer na ISS mám na FB....

:nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod armin » stř 10. lis 2021 19:40:50

Alaja píše:
Kdo chtěl, ten si tebou požadované informace vyzobal z vlákna
http://vp.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=2&t=602

A nebo z inspiruj...

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3667

Krátká videa a screeny z webkamer na ISS mám na FB....

:nevim:


No to je normálka u ufologů. Ti nemají na to se napojit na jinou inteligenci. Tak se jenom dohadují...
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Mimoni

Příspěvekod armin » stř 10. lis 2021 19:44:03

P.S.
Jak by řekla Trini - bude to chtít ještě několik vtělení, než takovou schopnost získáš :brek:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 19:46:31

armin píše:No to je normálka u ufologů. Ti nemají na to se napojit na jinou inteligenci. Tak se jenom dohadují...


No a?
Já jsem jen toužila vědět, zda existují a ne se s nimi kontaktovat.
Že existují, to už vím.
Kontakty obstarají ti další...

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 19:51:04

Pozorování doma na zahradě:


27.5.2017...asi v 22,30.hod....těsně před přeletem stanice ISS...v blízkosti Jupitera, se rozsvítila tři světla stejné velikosti jako Jupiter, seřazena do rovnoramenného trojúhelníka a po pár vteřinách zase zhasla...... :)

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f= ... &start=420
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 19:59:24

Zajímavé bylo zajištění, že někteří kosmonauti si s sebou na ISS berou i plyšové maskoty....často to jsou plyšoví mimoni.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod armin » stř 10. lis 2021 20:01:02

Alaja píše: Že existují, to už vím.


Na základě čeho to víš? Na základě vlastní zkušenosti nebo jen zprostředkovaně?

Hawkins před kontakty s jinými vyspělejšími civilizacemi varoval. Je to pro nás to největší nebezpečí. Abychom neskončili jako Indiáni v Americe nebo přímo vyhubeni.
Už jsi vnitřně poznala, jací jsou? jaké jsou jejich motivace? Je-li to biologická nebo strojová inteligence vymknutá se té biologické?

To že vím, že jsou (tady někde)... nevím co vlastně jsou a jestli si to jen nedomýšlím podle nějakých nejasných informací a dezinformací. K těm dezinformacím, jak pozoruji podle těch tvých názorů na kovid máš hodně blízko. :mrgreen:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 20:12:58

armin píše:
Alaja píše: Že existují, to už vím.


Na základě čeho to víš? Na základě vlastní zkušenosti nebo jen zprostředkovaně?

Hawkins před kontakty s jinými vyspělejšími civilizacemi varoval. Je to pro nás to největší nebezpečí. Abychom neskončili jako Indiáni v Americe nebo přímo vyhubeni.
Už jsi vnitřně poznala, jací jsou? jaké jsou jejich motivace? Je-li to biologická nebo strojová inteligence vymknutá se té biologické?

To že vím, že jsou (tady někde)... nevím co vlastně jsou a jestli si to jen nedomýšlím podle nějakých nejasných informací a dezinformací. K těm dezinformacím, jak pozoruji podle těch tvých názorů na kovid máš hodně blízko. :mrgreen:


:mrgreen:

To je otázek...

Foťák mi pár jejich lodí vyfotil....
Párkrát jsem cosi viděla na obloze
Jednou jsem disk pozorovala triedrem
Měla jsem svědectví od lidí, o kterých vím, že by si nevymýšleli a ani by nelhali
No a některé scény z webkamer na orbitální stanici byly přímo ukázkové....


:-)

Jo a jednou, když jsme jeli s manželem odkudsi, tak před nájezdem na barrandovský most nám proletělo něco těsně nad střechou auta (viděla jsem to střešním oknem) . Velký bumerang bez trupu, oplátovaný, byly vidět hlavičky nýtů...a když nás minul, zahnul směrem k Ruzyni... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod armin » stř 10. lis 2021 20:25:48

A viděla jsi Četník a mimozemšťané ?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 20:29:39

Ani nevím, jestli jsem někde psala...tak ti to napíšu i nyní...
V roce 1966, v červnu, do našeho města přijel jeden japonec, jménem Hiroši Masuda. A přivezl s sebou spoustu barevných diapozitivů a dlouhé vyprávění o pozorování UFO v Japonsku i jinde.
Tohoto promítání se zúčastnili hlavně studenti z našich středních škol.
Pak ten, kdo toto organizoval, měl zapůjčené nějaké materiály k ofocení. Takže je nafotil. A v jedné fotokomoře na škole se pak vyvolávaly snímky a kopie....
Také jsem tam strávila nějakou tu hodinu u vývojek a ustalovačů...

:medith:

No a o pár desítek let později, jsem v Praze potkala v ČsAAA jednu paní a spřátelily jsme se. A později jsem od ní dostala strojopis...delší povídání o jejích zkušenostech .....a v té knížečce jsem se dočetla, že onen Japonec v tom roce 1966 po dobu pobytu bydlel u ní a odtud jezdil po republice přednášet o UFO...
Svět je holt malej... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 20:31:02

armin píše:A viděla jsi Četník a mimozemšťané ?


JIstě. Větší pitomost se jim natočit nepodařila...no, mohlo to být o trochu lepší než česká Zelňačka.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 20:36:00

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 20:47:06

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod armin » stř 10. lis 2021 21:41:05

O čem je to tvoje savikalpa, nirvikalpa, brambora atd. když nedokážeš poznávat mimoně přímo?
Skrze společné Vědomí?
Ty všechny tvoje zkušenosti jsou jen v tvém uzavřeném egu, jen věcí tvých názorů?
O druhých máš jen myšlenkové informace?

Takhle to bohužel chodí, že lidé zažívají různé stavy ega, které nazývají duchovními pojmy (savikalpa, nirvikalpa šaktí atd.)
Ale jsou to bohužel jen stavy ega, rádoby něco opravdu duchovního, ego překračujícího.
Bohužel jsou to jen fantazie a stavy ega.
Proto si tak dobře rozumíš s Vostálem, Trini a to, co by tu vaši "doaženou" jistotu narušovalo, vnímáte jako ohrožení a je třeba s tím bojovat, eliminovat.
Dehonestovat, zašlapat, poplivat jedovatými slinami, hovny atd.
Poučné a zajímavé, jak se to v té lidské sebestředné mysli odehrává....
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 21:51:23

armin píše:O čem je to tvoje savikalpa, nirvikalpa, brambora atd. když nedokážeš poznávat mimoně přímo?
Skrze společné Vědomí?
Ty všechny tvoje zkušenosti jsou jen v tvém uzavřeném egu, jen věcí tvých názorů?
O druhých máš jen myšlenkové informace?

Takhle to bohužel chodí, že lidé zažívají různé stavy ega, které nazývají duchovními pojmy (savikalpa, nirvikalpa šaktí atd.)
Ale jsou to bohužel jen stavy ega, rádoby něco opravdu duchovního, ego překračujícího.
Bohužel jsou to jen fantazie a stavy ega.
Proto si tak dobře rozumíš s Vostálem, Trini a to, co by tu vaši "doaženou" jistotu narušovalo, vnímáte jako ohrožení a je třeba s tím bojovat, eliminovat.
Dehonestovat, zašlapat, poplivat jedovatými slinami, hovny atd.
Poučné a zajímavé, jak se to v té lidské sebestředné mysli odehrává....
:-)


:mrgreen:
A ty se probíráš na dálku v hlavách účastníků internetových diskusí?
A stále tě to baví ?
A domníváš se, že je to opravdu cosi duchovního, ego překračující?

Na některém zdejším vlákně je zmínka, žei Míla se "bránila", když se jí chtěl Drtikol přehrabávat v hlavě....chránila si své soukromí......hmmm.....

Víš, ta tvoje záležitost, s tím tvým rozvodem a dalším manželstvím, mne zajímala jen proto, že jsem se snažila zjistit, jak moc s tím souvisí Míla Tomášová.
Bohužel v tom tvém psaní nakonec byly jisté rozpory (jednou tak, podruhé jinak, po třetí ještě jinak...), takže jsem se nedozvěděla prakticky nic, z čeho bych mohla vycházet.... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 22:19:13

armin píše:O čem je to tvoje savikalpa, nirvikalpa, brambora atd. když nedokážeš poznávat mimoně přímo?

O čem? Přece o poznávání savikalpy, nirvikalpy, brambory atd., nikoli o poznávání mimoňů.

:mrgreen:
To koukání očima jiných bytostí bylo jaksi navíc, to abych u toho zkoumání univerza neusnula nudou.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 22:36:56

armin píše:Proto si tak dobře rozumíš s Vostálem, Trini a to, co by tu vaši "doaženou" jistotu narušovalo, vnímáte jako ohrožení a je třeba s tím bojovat, eliminovat.
Dehonestovat, zašlapat, poplivat jedovatými slinami, hovny atd.


Dlouhá léta jsem se snažila komusi nabídnout, že by mohl občas změnit téma a neulítávat pouze na jednom jediném ...a to v každém tématu....ať už se psalo o čemkoli ....aby začal normálně s lidmi komunikovat....

Marně.

A neviděla jsem to jenom já, ale i Vostál si toho všiml......a jak vidíš začal slova kohosi komentovat pro změnu svým vlastním způsobem.....
Prostě jeden o voze, druhý o koze...
Neuhnul ani jeden z nich.... ten kdosi píše stále stejně a Vostál na oplátku ...také stejně.... :nevim:


Když byl Petr zablokován na webu kohosi, tak po ty dny blokace si ten kdosi přicházel sem s další várkou toho svého a odcházel s další várkou od Vostála. A tak to šlo dost dlouho. Ani nevím, koho z nich víc těšila taková komunikace.... :nevim:
Pak jsi se do toho zamontovat i ty...a tak jsi nakonec dostal to samé, jako ten kdosi... a přicházíš si stále pro další várky, jakoby se ti po tom stýskalo....

Hele, Petr se odmlčel...ten kdosi se také odmlčel....jen ty ne. Proč?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod Alaja » stř 10. lis 2021 23:24:37

Všude bylo spousta různých krystalů. Nabrala jsem je do rukou, mnohé padaly zpátky k zemi. Ze stran ale byly zachycovány jinými rukami....
Bylo mi divné, že si ty krystaly ze země neseberou samy.....a chtějí jen ty, co spadnou z mých rukou...

:nevim:

Krystaly byly vlastně ...data, informace.... :mrk:
Přílohy
4f4c7cbab6220d562b280100.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Mimoni

Příspěvekod armin » čtv 11. lis 2021 8:41:31

Alaja píše:
Hele, Petr se odmlčel...ten kdosi se také odmlčel....jen ty ne. Proč?


Stává se ni, že se mi k ránu něco zdá. Řeší se tam nějaký problém nebo je třeba něco udělat a já se z nějakého vnějšího důvodu vzbudím. No a tak zase hned ponořím do spánku, vrátím se do toho snu a věc dořeším, dodělám a pak se v pohodě vzbudím.
Nejspíš nerad odcházím od rozdělané, nedokončené práce.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Další

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron