Hej

naše první fórum... :-)

Re: Hej

Příspěvekod Alaja » úte 16. lis 2021 2:07:43

Já si na horoskopy nepotrpím. Stejně nevím, v kolik hodin jsem se narodila.
Si to vem - když se v porodnici narodí děti,ve stejný den, ve stejný rok, ve stejnou hodinu, rodiče bydlí ve stejné ulici....tak by podle oněch všech horoskopů měla být ona děcka identická jak jednovaječná dvojčata.... :mrgreen:

A jestliže tu kdosi oznámil, že je narozený v rybách, asi to mělo znamenat něco ....vím já co? Že by něco kladného?
A když na mne při hledání něčeho jiného vykoukl článeček s rybami, tak jsem ho sem pro pobavení dala.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Hej

Příspěvekod vostalpetr » úte 16. lis 2021 13:30:19

Jj, taky mě to napadlo. Ale pak jsem si řek, a co mikrosekundy a milimetry? Copak o ně sportovci neslaví? Takže nikdo, absolutně nikdo se nemůže narodit na stejným místě a ve stejnou tisícinu sekundy... Pokud ano, měli by toho asi mnoho společného. Jenže za tisícinu sekundy zatím uletí mnohé planety a hvězdy tisíce kilometrů, a vše je v pohybu. Takže nic takovýho, jako za stejných vesmírných podmínek být narozen, neexistuje. Kdyby ano, padala by například furt ta stejná čísla ve sportce.


Máme v ulici dvojčata,

jedno je modrooká hubená blondýny po tátovi,

druhá je po máme kubánce prdelatá a hnědá a má zcela jinou povahu než její sestra,

takže...

Horoskopy jsou spíše jen orientační pomůcka se všeobecným záběrem,

nic přesného, páč je zde ještě genetická výbava od rodičů, kteří mají k dítěti blíže než Jupiter atd.

Takže jde spíše o ovlivnění karmou Vesmíru či projevu, včetně těch rodičů,

takžeje to podbné jako s tou řekou, taky nelze dvakrát vstoupit do téže řeky...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Hej

Příspěvekod Anim » úte 16. lis 2021 13:43:04

Dvojčata:

jednovaječná – vznikají rozdělením rýhující se zygoty ve dvě části z jednoho oplodněného vajíčka
dvojvaječná – vznikají současným oplozením dvou vajíček, mohou být tedy rozdílných pohlaví

https://cs.wikipedia.org/wiki/Dvoj%C4%8Data


Proto obě jednovaječná dvojčata projevují hodně podobné nebo stejné reakce na to, co se děje v nich i kolem nich, na rozdíl od těch dvojvaječných.
Anim
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 20. lis 2020 14:51:16


Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 návštevníků