Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

naše první fórum... :-)

Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Trini » stř 24. lis 2021 15:37:52

:nene:
Na tomhle vlákně at' nepíše armin a Jana. Když chtějí na něco reagovat tak na jiném vlákně. Tady je budu mazat.


Pedrito píše:Říkám Trini, tak mi milá, nenaděláš nic. Nezastavíš otáčky kolesů, a jen dívat se na to je bolestné. Tisícičlemé demonstrace nezmohou nic, ani kdyby se zapálili všichni. Vládnoucí garnitura vidí jen EGO svýho trvání, kterýmu sprostě říká "demokracie"...


Jsi hodně malomyslný, Pedrito. Nezapomen: Podle tvé víry se ti stan. :mrk:

Mulford: Když strpíš bez vnitřního a vnějšího protestu být podváděn, šizen, tyranizován, tak držíš krok s podvodem a podlostí.


Už jen ten vnitřní protest je postačující.


Mulford: Každá naše myšlenka je realita.( dvakrát si to, prosím, předříci)

Každá myšlenka je stavebním kamenem budoucího osudu - jak v dobrém, tak ve zlém


:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Trini » stř 24. lis 2021 15:49:51

:idea:

Mulford: Správné lidské styky jsou důležitým činitelem jak dosáhnout štěstí, zdraví a úspěch. "Styk" zde znamená něco, co daleko přesahuje fyzickou blízkost! Blízko jsme nějakému člověku silou intenzity, kterou se jím psychicky zabýváme - prostorová vzdálenost jeho těla zde nehraje žádnou roli.

:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Trini » stř 24. lis 2021 17:04:56

Pedrito píše:Ale já netrpím Trini, kdysi jsem byl dokonce v odboji, proti komančům. Ale dnes je to něco jiného... Už není viditelný nepřítel. Tohle je doba, co svou umělou atmosférou dostane, kde koho. Přeju všem z celého :srdce: ať je to nedostane. Ani v jedné ani v druhé poloze, ani v tisíce polohách mezi.


Nejde o to vidět někoho jako nepřítele, Pedrito.

Mulford: Žádného jedince nenávidět - jen se vyhnout jeho omylu.
Všechny milovat - ale důvěru rozdávat opatrně a moudře.


:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Trini » stř 24. lis 2021 19:09:31

Pedrito píše:Však říká ten pán, co říkám já... Rozpory nevidět. Aspoň já je nevidín.


Ježíš viděl rozpory, takže si je dovoluji vidět taky. Neschovávám se před nimi.

P.S. Nikam tě nepasuji. Akorát tvoje reakce na situaci mi připadá malomyslná.

Mulford: Vždy nést odvahu před sebou jako plamen!
Ničeho se nebát a nic nenazývat nemožným!


:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod vostalpetr » pát 26. lis 2021 23:41:20

Ale já netrpím Trini, kdysi jsem byl dokonce v odboji, proti komančům. Ale dnes je to něco jiného... Už není viditelný nepřítel.


Každý kdo mi pomocí násilí něco přikazuje nebo zakazuje je můj nepřítel,

což je fakt to samý co dělali ti komančové,

takže do prdele co nevidíš ???
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Alaja » sob 27. lis 2021 3:10:40

Pedrito píše:Takže já "nepřítele" vidím, je to pseudo-nepřítel, je to nablblá politicko ekonomická mašinerie. Jen s ní už odmítám bojovat. Páč nablblost, na který stojí, nejde porazit. Naopak, čím víc do tohohle dáš energie, tím víc to posílíš. To není nikdo "konkrétní" (jako byl kdysi nějakej proradnej komouš, ksč). Někdo "konkrétní", kdo to jako zastupuje, je jen oběť. Mám se prát s oběťmi, co neví že jsou obětmi? Tomu můžu věnovat leda tak to soucítění. Páč jinak bych byl za prvý, frajerskej srab, a za druhý bych se tím dostal na podobnou úroveň, a víc to přiživoval.. akorát z druhý strany.


Já se dopátrala k tomu, že tu vládnou svobodní zednáři... :mrgreen: :mrgreen:


https://cs.wikipedia.org/wiki/Svobodn%C ... 9stv%C3%AD
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Arat » sob 27. lis 2021 22:13:26

Pedrito píše:Takže já "nepřítele" vidím, je to pseudo-nepřítel, je to nablblá politicko ekonomická mašinerie. Jen s ní už odmítám bojovat. Páč nablblost, na který stojí, nejde porazit. Naopak, čím víc do tohohle dáš energie, tím víc to posílíš. To není nikdo "konkrétní" (jako byl kdysi nějakej proradnej komouš, ksč). Někdo "konkrétní", kdo to jako zastupuje, je jen oběť. Mám se prát s oběťmi, co neví že jsou obětmi? Tomu můžu věnovat leda tak to soucítění. Páč jinak bych byl za prvý, frajerskej srab, a za druhý bych se tím dostal na podobnou úroveň, a víc to přiživoval.. akorát z druhý strany.

A proto jsi skočil na jejich hru a dal se očkovat. A tím to celé přiživil.
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Arat » sob 27. lis 2021 22:41:35

Pedrito píše:To si můžeš myslet, páč v očkování vidíš nějaké zlo a spiknutí. Já v něm vidím lék na chorobu. Stejně jako třeba v aspirinu. Takže tvé pojetí je odlisné od mého. Já ti vsak to tvé neznevažuju, a to je dalsí rozdíl, už trošku hloub. Už tím že žijem ve společnosti příjmame její pravidla, úcastníme se výroby, kancelářských prací, a možná i voleb, atd, atd, nakupujeme jídlo, platíme půjčky a daně. Abys mohla žít, bydlet, vychovavat děti... A vývoj jde, jak jde, nedokážes se s tím smířit? Nebo jo, ale s covidem a snahou jej léčit ne? A budeš mi vypravět o nějakém skákani na hru. :-)

Ano, mmáme na to každý jiný názor, ba přímo oapčný.
Já "viním" vakcíny a všechny, kteří se DOBROVOLNĚ podvolili vakcinaci, ze vzniku a šíření dalších a dalších mutací, naše, nejenom, vláda svými absolutně nesmyslnými opatřeními tomu jen přispívá.
Nemám čas a ani chuť vyhledávat, nebo číst nějaké studie, ale např. Zdeňkovy postřehy, které publikuje na Poradně, se mnou, mou intuicí, vnímáním, cítěním jsou si velice blízké a děkuji mu za to, že to předkládá, byť pravověrné očkovací typy na to nebudou slyšet...

Koukni na Island – mají k dispozici jen mRNA vakcíny a populace nad 60 let je prakticky zcela proočkovaná. Přesto tam v současné chvíli vrcholí nejsilnější vlna.

Špatné užívání antibiotik vyprovokovalo vytvoření antibioticky rezistentních bakterií, u virů to může být zrovna tak, to máš pravdu. Nicméně jak praví biolog Šerý z odkazu nahoře, "S kolegy jsem se na novou variantu podíval a bohužel jsem zjistil, že je zde 18 mutací v rámci této varianty, které ovlivňují vazbu protilátek již vytvořených člověkem." Ony mutace jsou tedy reakcí na protilátky, čili zřejmě na vakcínu. Což nepodařilo se vám na Islandu přirozenou imunitu vakcinací již vytlačit?
Zdeněk

Příspěvky: 2229
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Arat » sob 27. lis 2021 22:47:16

Tady jsou na místě slova Ježíše: "Odpusť jim, neb nevědí, co činí."

Setkávám se s tou očkovací manipulací jak doma, od dcery, bohužel, ale už i v práci, kdy ředitel firmy, jedináček, kterému od jeho narození leží svět, co se týká toho, co ON chce, u nohou, dosazený na pozici svým tatínkem, celou dobu podporovaný, je silně proočkovací typ. Poslední poradu se všemi zaměstnanci "obohatil" příběhem, jak všechny nás, neočkované, čeká smrt udušením na jipce, ke skončíme jako mrtvola v pytli a ani našim nejbližším nebude umožněno se s námi, mrtvolami, rozloučit. Uf.
Po této poradě se tři neočkovaní zaměstnanci rozhodli jít očkovat.
To jako opravdu?
Je mi z toho zle....
Ten nátlak, ta manipulace, copak opravdu nevidíš, na kterou skupinu je vyvíjen takový šílený nátlak? I ze strany vlády?

A všichni jsme lidé... a všichni jsme jedno....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod Arat » sob 27. lis 2021 22:48:55

Dobrou.
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod salmo1cz » ned 28. lis 2021 6:47:41

Nedává to smysl a logiku.
Obě varianty delta i omikron mají vznik tam, kde je proočkovanost marginální JAR 22%, Indie 0 %.

Co se týče antibiotik, zásadní roli hraje oslovitost lidí, kteří nejsou ani schopný antibiotika dobrat.Diky tomu trousí polomrtvé bakterie, které pochopitelně se učí a stávají se tímto rezistentní.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Raději rady Prentice Mulforda - vlákno od Trini

Příspěvekod vostalpetr » stř 01. pro 2021 22:57:36

Jaký je pak rozdíl mezi těmi, kdo jsou do očkování fanatici a nejraděj by lidi honili s injekcema po ulicích.. a fanatiky co nemůžou to slovo ani vystát? Stejně útočný zfanatizovaný manipulativní osoby, jen na opačných stranách barikády.



No jenže to prostě jinak nejde,

tedy s kolektivistickejma fanatikama to jinak nejde,

individuální fanatik si hledí svého a je mu šumák, že někdo něco si soukromě dělá svýho,

třeba se vočkuje nebo si strká do prdele vokurku,


ale kolektivistický fanatik je zmrd s potřebou se srát do druhých,

toho je třeba mrdat na všech možných úrovním, především na morální úrovni kterou se tydle sráči s oblibou voháněj jen aby prosadili svůj názor,

a mrdat a mrdat a mrdat,

jinak se z těch svých hoven nevymrdá,


a to je vždy běh na dlouhou vzdálenost, páč jde povětšinou o pocitářsky nevyvážený jedince....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45


Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků