O sexu a tak...

naše první fórum... :-)

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod Trini » stř 01. pro 2021 10:37:11

https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zen ... -libi.html
Přiškrcení při sexu: Je to nebezpečné! Proč se lidem přesto líbí?

Mnoho žen si libuje v tom, když je muž během sexu chytí pevně pod krkem a stiskne. Zamezí se tím přívodu vzduchu – a také pocit totální ztráty kontroly a podřízenosti někomu silnějšímu bývá silným afrodiziakem. Je to jen druh sexuální hry, nebo se už jedná o úchylku? A jaká rizika hrozí?

Sexuální praktika, při níž je zamezeno přístupu krve do mozku a kyslíku do plic, se nazývá erotická asfyxie. Jedná se o velmi nebezpečné hrátky, při nichž může dojít k poškození mozku nebo zástavě srdce.

Statistiky ukazují, že v USA umírá následkem těchto nebezpečných hrátek až pět set lidí ročně. Nejnebezpečnější je, pokud se přiškrcování používá při autoerotice, tedy tehdy, když si člověk sám zabraňuje dýchání různými pomůckami. Je těžké odhadnout, kdy máte dost, a tyto okamžiky jsou klíčové. Oběti má tento fetiš i mezi slavnými. Jedním takovým byl v osmnáctém století český hudebník František Kočvara, jehož smrt je považována za první zaznamenané úmrtí způsobené erotickou asfyxií.

Pomocí přidušení se v okamžiku, kdy jsme na pokraji vyvrcholení, prodlužuje erotické opojení. Je to velice stará praktika, která sahá snad až k mayské civilizaci. Markýz de Sade tuto techniku popsal ve své knize Justýna.

Mnoho z nás, a to nejen žen, má na krku silné erotogenní zóny. Jejich stimulace, ať už jsou to polibky, kousání, sání nebo právě silný stisk, nás vzrušuje. To je tedy jeden z důvodů, proč se někomu škrcení při sexu líbí.

Sexuální asfyxie je extrémní praktika, která si vyžaduje opravdu důsledné dodržování pravidel, aby nedošlo k neštěstí. Oba účastníci s tím musí souhlasit a musí si domluvit signál, kterým dá škrcený jasně najevo, že má škrtící okamžitě přestat. Musí to být samozřejmě gesto, slovní znamení v tomto případě nemají cenu. I tak ale odborníci varují: raději to nezkoušet.

Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod Trini » stř 01. pro 2021 11:05:29

https://cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5 ... %C4%8Dvara
František Kočvara


Životopis
Kariéra
Kočvara se narodil v Praze. Datum narození se uvádí v rozmezí let 1730 až 1750. Převážnou část svého života však strávil na cestách po Evropě a účinkováním s různými orchestry. Od roku 1775 působil v Londýně, kde též publikoval své skladby. Mezi jeho kompozice patří smyčcové kvartety, serenády, smyčcová tria atd. V Londýně účinkoval na koncertech staré hudby a působil též v orchestru Královského divadla (Her Majesty's Theatre).

Jedinou kompozicí, kterou si získal větší proslulost, je skladba The Battle of Prague („Bitva u Prahy“), zkomponovaná na základě historické události (zmiňovaná bitva u Prahy se odehrála v roce 1757, pruská armáda pod velením Fridricha II. v ní porazila vojsko habsburské monarchie). Bitva u Prahy byla populární skladbou v anglosaském světě zejména na konci 18. a v 19. století; např. americký spisovatel Mark Twain ji jako běžně známou zmínil ve svých dílech Tulák v cizině[1] a Dobrodružství Huckleberryho Finna.[2] Kočvarovi bývá též často připisována skladba The Siege of Quebec („Obléhání Quebecu“), která je však pravděpodobně zaranžovaná za použití některých Kočvarových motivů.

Smrt
2. září 1791 Kočvara v Londýně navštívil prostitutku Susannu Hillovou. Po večeři v jejím podnájmu na ulici Vine Street ve Westminsteru jí Kočvara zaplatil dva šilinky a požádal ji, aby mu uřízla varlata. Hillová to odmítla udělat. Poté Kočvara připevnil na kliku dveří provaz, druhý konec si uvázal kolem krku, a následně prováděl s Hillovou sexuální styk. Na konci celé procedury Kočvara zemřel.

Susannah Hillová byla následně obviněna z jeho smrti, avšak posléze byla osvobozena. Soud se konal 16. září a porota uvěřila jejímu svědectví o příčině Kočvarovy smrti. Soudní záznamy byly následně zničeny, zřejmě aby se zabránilo veřejnému skandálu. Je však pravděpodobné, že někdo opatřil kopii, která posloužila k vytvoření částečně anekdotického letáku popisujícího okolnosti Kočvarovy smrti.[3] Kopie soudních záznamů je údajně uchovávána v lékařské knihovně Francise A. Countwaye v Bostonu.[3]



No, nazdar. :cumim:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod Trini » stř 01. pro 2021 11:10:05

Pedrito píše:
Trini: Taky to tak vidím. Když se dělá sex bez vzájemné lásky, tak intenzita orgasmu zřejmě časem klesá, a tak se to dohání rúznými praktikami. To přiškrcování asi funguje, když přitom lidé riskují i život.


Já mam na tohle jednu kolegyni v praci (ne na sex, je vdaná a věrná), ale je neuvěřitelně otevřená, i při chuti. A její manžel jí nestačí, takže si koupili šukací stroj. Jo, to jsou věci :cumim:



O tom jsem nikdy neslyšela. :coze:

Dívám se do internetu a ono to opravdu existuje. :cumim:

https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/e ... aci-stroje
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod Trini » stř 01. pro 2021 11:14:44

Trini píše:https://cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_Ko%C4%8Dvara
František Kočvara







Dokonce se to po něm i jmenuje - koczwarismus.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Erotick%C3%A1_asfyxie
Mezi slavné oběti této praktiky patří například hudební skladatel František Kočvara (Kotzwara),[1] hudebník Michael Hutchence, násilník John Brennan Crutchley či herec David Carradine
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod salmo1cz » stř 01. pro 2021 11:16:13

Ani dobré ani zlé.Tak to je, když se člověk snaží posbírat drobky štěstí.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod Trini » stř 01. pro 2021 11:16:28

Pedrito píše:To jsou věci viď? Je to dobré, je to zlé?



To neřeším.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod Trini » stř 01. pro 2021 11:17:07

Pedrito píše:A co vlastní nazor, ten by nebyl?


Byl, ale ty jsi ho smazal. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod salmo1cz » stř 01. pro 2021 11:38:38

Je to tak, že spousta lidí na něčem ujíždí.To všechno je hledání štěstí...v dobrém jídle, v penězích za očkování.
Dříve či později to ale končí špatně.
Najít trvalé štěstí už chce fištron. :hahaha:
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod salmo1cz » stř 01. pro 2021 11:51:42

E Tomáš říkal, že tohle všechno je hledání štěstí zamotaným způsobem.Tak tady to sedí do písmene.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod salmo1cz » čtv 02. pro 2021 0:28:35

Pedrito píše:
salmo1cz píše:Je to tak, že spousta lidí na něčem ujíždí.To všechno je hledání štěstí...v dobrém jídle, v penězích za očkování.
Dříve či později to ale končí špatně.
Najít trvalé štěstí už chce fištron. :hahaha:

Njn, to končí, a co ty, jakej máš vztah k sexu?

Vztah k sexu mám veskrze pozitivní, pochopitelně jak přibývají léta tak už to není jak zamlada.
Když je tak je a když není tak není, nijak to moc neřeším.

Učitele nemám, každý sám si je učitelem.
Duchovno jsem začal číst a zajímat se, protože jsem chtěl vědět proč dělám to co a jak dělám.
Jsem trochu podivín, ale jsem ze to rád.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod armin » čtv 02. pro 2021 16:24:34

Vostál má ten sex zaměřenej víc účelově, jako prostředek ke změně těch druhých:

vostalpetr píše:
ale kolektivistický fanatik je zmrd s potřebou se srát do druhých,

toho je třeba mrdat na všech možných úrovním, především na morální úrovni kterou se tydle sráči s oblibou voháněj jen aby prosadili svůj názor,

a mrdat a mrdat a mrdat,

jinak se z těch svých hoven nevymrdá,
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod salmo1cz » pát 03. pro 2021 1:50:42

Pedrito píše:Tak, hlavně že se něco děje a je živo až soutěživo. Chudák duch je sice z obliga, ale páč jde pozorností i do ega, a těla, tak je z toho obliga najednou míň, než se zdá. Anebo jak to je? Myslím že jsou tu lidé už na kusu cesty zasebou, takže TO můžou zavnímat. Nebo ne?

Jistěže.Musíte pochopit co je dualita.Dualita se může jevit jako rozpor, ale ve skutečnosti je to možnost.Ego čerpá z historie a podvědomí a je ochráncem života, ale má možnost i život zničit.Nemuže to fungovat jinak ochránce je zároveň ničitel.Ego musí být hřmotné, naopak duch je velmi tichý.Kdo je jenom ve vleku smýkán egem těžko vnímá ducha.
Ego musí mít poslední slovo, duch nemusí vůbec nic, protože duch je Pravda.
Většina duchovních lidí hledá ducha nebo Já kdesi vzadu, za něčím.Ve skutečnosti je ale duch či Já tím prvním.
Tohle všechno co vnímáme okolo ducha přenádherně vy stanulo.
....
Zavři oči a uzři sebe letíce na té kouli vesmírem.
Je to dokonalé.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod vostalpetr » pát 03. pro 2021 7:01:08

.Musíte pochopit co je dualita.


To většině pitomců při té jejich zahlcenosti jejich pravdou nedochází,

a tak nezbývá nic jiného než neustále roztáčet kola duality a mrdat je protikladem tý jejich pravdy,

dokud se z toho nevymrdaj a nedojde jim že jen serou hovna...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4829
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod vostalpetr » pát 03. pro 2021 7:13:07

Vostál má ten sex zaměřenej víc účelově, jako prostředek ke změně těch druhých:


Samozřejmě,

to jsem vodkoukal vod kolektivistických zmrdů co neustále usilují o změnu těch druhých,

jenže voni k tomu potřebují zákony, jelikož utíkají před utrpením změn a strachem se změny,

zatímco já k tomu používám mrdání, jelikož jediné co je neměnné je neustálá změna...


Svět se totiž neustále mění, jen pocitářský hovada jako třeba Budha si s tím nevědí rady a hledaj únik do něčeho věčného a neměnného,

podobně jako kolektivistický čurosráči se zase snaží vytvářet něměnné zákony a vyhlášky jenž je mají ochránit..
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4829
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod salmo1cz » pát 03. pro 2021 19:30:08

Vy třeba znáte dobrý prostředek a tím je meditace.Jedná se však o vědomou meditaci.Vědomá meditace už je záměr, chtění, účel a to je nutno vědět.
Dalším prostředkem je kupodivu také meditace, ale jedná se o nevědomou meditaci.Za nevědomou meditací je skrytý duch.Když ego přestane dělat kravál je to duch který směřuje vaše kroky.
........
Za myslí je skryt Puruṣa , který je po celou dobu v celém cyklu evoluce skutečnou hnací silou boje za dosažení Seberealizace. Když jsou železné piliny přitahovány magnetem, jsou to piliny, které se zdánlivě pohybují, ale ve skutečnosti je to magnet, který vyvolal magnetismus v pilinách a je příčinou pohybu.

https://onecosmicmind.blogspot.com/2019 ... pirit.html
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod armin » ned 12. pro 2021 14:03:54

Rituál z filmu Eyes wide shut

https://www.youtube.com/watch?v=0yMZjanz_yk
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46


Re: O sexu a tak...

Příspěvekod Réza » pát 17. pro 2021 18:23:02



Se sice červenám, ale přispěju do diskuze. Přiznám se, že jsem taky plačka, tedy snad bývalá. A to jak si to vykládám já, jsem v článku nenašla.
Ovšem článek jsem jen prolítla. Uklidnila mě věta, že pláč i smích, či kýchání odborníci považují za neškodné - to je velká úleva. :lodka:

Můj důvod byl, že jsem v sobě nosila tolik nevyplakaného smutku, který jsem za normálních okolností neprojevovala. člověk se tak nějak obrní, aby nebrečel furt. No a když jsem si chtěla naplno užít milovaní, tak ty ochrany a brnění prostě padnou. Člověk se dostane víc k sobě a do kontaktu s obtížnými pocity, které vytěsňuje.
No ale tenkrát jsem to nevěděla, tak se to manželovi vysvětlovalo dost blbě. Aspoň jsem se mu snažila vysvětlit, že to, že brečím, je známka toho, že to bylo dobré.
:srdce:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: O sexu a tak...

Příspěvekod armin » úte 09. srp 2022 16:43:30

Dvojice mužů v Plzni donutila fackami dívku k orálnímu sexu

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dvo ... .seznam.cz

Docela by mne zajímalo, zda kdyby v dané situaci dotyčná ukousla tomu prvnímu to, co jí cpe do pusy, zda by to z právního hlediska byla přiměřená obrana. Nebo si to musí nechat líbit a teprve následně ohlásit?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46


Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron