Pokora a pokoření

naše první fórum... :-)

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » sob 11. pro 2021 15:15:45

tady se evidentně míjíme v pojetí, toho co je a co by mělo být.


To je mně u prdele,

jednoduše běž s nějakou pokorou do prdele nebo na Poradnu,

protože tady tě s tím pošlu do prdele,

tady se prostě nemineme v tom co je a co klidně i bude,

zakazovat ti to rozhodně nemíním ale do prdele tě s tím pošlu...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod armin » sob 11. pro 2021 19:58:46

vostalpetr píše:
jednoduše běž s nějakou pokorou do prdele nebo na Poradnu,

protože tady tě s tím pošlu do prdele,


No a co? Myslíš, že sem lidé píší kvůli tobě?
Posílej si koho chceš, kam chceš a mám dojem, že je to už každému úplně jedno, že je někam posíláš.
Prostě je to čistě tvůj problém, tvůj svět, tvůj "boj".
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » sob 11. pro 2021 20:46:18

Prostě je to čistě tvůj problém, tvůj svět, tvůj "boj".


Ty měl vyliž prdel čuráku,

to není můj boj,

ale můj názor zmrde...

Když někdo píše sračky (jako třeba ty)

tak mu to prostě napíšu že píše sračky...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » sob 11. pro 2021 20:48:44

tvůj svět


No a ty se běž naočkovat abys neumřel a nezapomen jít k volbám,

aby ses mohl zúčastnovat "organizovaného násilí"

a hlavně nezapomen lízt do prdele nějakým autoritám,

to je zase tvůj svět hoven,

s kterým nemíním mít nic společnýho...

A hlavně ty čuráku nezapomen bejt soucitnej a pokornej,

páč já tě vždy pošlu s tím tvým světem do prdele...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod salmo1cz » sob 11. pro 2021 21:07:07

Pedrito píše:
Pokora a pokoření
Tato slova zní velmi podobně, ale je tu nebetyčný rozdíl. Pokora je nejvyšším uznáním přirozeného řádu. Pokoření je jeho popřením.


Existuje něco, jako je čisté rozlišování. Pozornost která vidí středem, vedená kanálky egu skrytými. Ne že by chtěla, to je její přirozenost. Mimo ně se váže, vztahuje, věnuje se představám a pocitům jež pokladá za důležité. Svobodná je ale, když plyne ze svého zdroje a jde přímo - do všech stran. Zní to jako omezení nějaké techniky, ale to není technika, to je její domov a volný výhled, prostor... Neřeší ptákoviny, že je něco takové a tamto makové. Protože to vidí, když vidí, nepotřebuje řešit. Páč už to má vyřešené, je volná a nezavislá. Nic nepronásleduje, před ničím neutíká, nic nepovyšuje ani neponižuje. Nikomu nestraní, nikoho neodmítá. Může to hrát, a nespoutá jí to. Upřímna pokora je v jejím zraku Pokora, a pokoření strachem, je v jejím zraku pokoření.

:srdce:

:srdce:
Je to tak.
Čím více se kroutíš tím více se zamotáváš do různých panoptik.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Réza » sob 11. pro 2021 22:41:18

vostalpetr píše:
tady se evidentně míjíme v pojetí, toho co je a co by mělo být.


To je mně u prdele,

jednoduše běž s nějakou pokorou do prdele nebo na Poradnu,

protože tady tě s tím pošlu do prdele,

tady se prostě nemineme v tom co je a co klidně i bude,

zakazovat ti to rozhodně nemíním ale do prdele tě s tím pošlu...

No to už by ses úplně tomu svému anarchismu zpronevěřil.Tohle si mu vyčítal, že mnou zmíněné techniky neumenšují ego.
Nějak vypadáváš z role, jen to posílání někam ti jde stále, to už jede na automat, ne?
Ale neboj, nikam nepůjdu. Budeš mě mict poslat někam ještě jednou, dvakrát,..., stokrát. :tralala:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » sob 11. pro 2021 22:59:22

No to už by ses úplně tomu svému anarchismu zpronevěřil.Tohle si mu vyčítal, že mnou zmíněné techniky neumenšují ego.
Nějak vypadáváš z role, jen to posílání někam ti jde stále, to už jede na automat, ne?
Ale neboj, nikam nepůjdu. Budeš mě mict poslat někam ještě jednou, dvakrát,..., stokrát.


A proč by ne ?

Prostě pokorně běž do prdele, protože jinak ti ukážu že moje posílání do prdele přesahuje tvoje žvatlání o pokoře...

Mám mnohem výkonější automat než ty, takže dokážu srát mnohem větší hovna...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » sob 11. pro 2021 23:11:00

Uznej ale že každej má svůj sračkometr.


Uznávám že každej má svůj sračkomet a dokonce i sračkometr,

já mám jedno i druhé nastavené ovšem na maximum.....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Réza » sob 11. pro 2021 23:20:13

vostalpetr píše:
No to už by ses úplně tomu svému anarchismu zpronevěřil.Tohle si mu vyčítal, že mnou zmíněné techniky neumenšují ego.
Nějak vypadáváš z role, jen to posílání někam ti jde stále, to už jede na automat, ne?
Ale neboj, nikam nepůjdu. Budeš mě mict poslat někam ještě jednou, dvakrát,..., stokrát.


A proč by ne ?

Prostě pokorně běž do prdele, protože jinak ti ukážu že moje posílání do prdele přesahuje tvoje žvatlání o pokoře...

Mám mnohem výkonější automat než ty, takže dokážu srát mnohem větší hovna...

se uvidí :ble:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Alaja » ned 12. pro 2021 2:33:29

Vy máte ale starosti.
Že by jen proto, že jsem napsala, že poklonkování je fuj?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Skloním se jen tehdy, když potřebuji něco udělat na zemi, třeba něco zdvihnout , okopat záhonek, zatopit v krbu a pod.
Na kolena si už třicet let neklekám. Z jednoho jediného důvodu....koleno mi to nedovoluje. Odmítá se prostě plazit po zemi. :mrgreen:

A mentálně? Upřednostňuji přátelství....a to není o ohýbání, klanění či lezení po kolenou....

https://www.youtube.com/watch?v=nR3hh4qPQ-Q


:kafe:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Alaja » ned 12. pro 2021 7:44:20

:mrgreen:

Tak dobrá...
Potkala jsem na chatu svou první lásku, kterou jsem kdysi dávno opustila, protože jsem měla pocit, že pro něho nejsem jen ta jediná, ale že je spíš sběratel dívčích srdcí.
Ale jelikož jsem si za ta léta tím nebyla stoprocentně jistá, zda jsem udělala dobře, tak jsem se, nyní už jako vdova, s ním na tom chatu dala do psaní.
Dokonce jsem poprosila to Světlo, aby mi to prominulo a dovolilo, znovu, ještě jednou, se zamilovat..
Takže dovoleno mi to tím nahoře bylo.
Ale nakonec se ukázalo, že ten muž byl a je stále jen ten sběratel. Dokonce se přiznal, že jeho jediným celoživotním snem, je mít svůj vlastní harém....
Podrobnosti o tom mi prásklo to Světlo, i když jsem o to nežádala, protože jsem o tom nevěděla....



Takže ta otázka, zda jsem učinila kdysi dávno správně, byla nakonec zodpovězena...ano, moje konání bylo správné....

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. pro 2021 8:19:05

To už prostě nevíš, kde najít tu spojnici, kde mohou být všichni, nebo aspoň většina, nebo aspoň špetka za dobře, za toho obyčejného lidského přátelství, které nic neočekává, však ani nezavrhuje...


Co je todle za idiotskou představu o spojnici kde budou všichni za dobře ???

Nemám zájem na tom být s kdekým zadobře, at si je hlavně každej sám se sebou zadobře a přestane vymýšlet píčoviny že bychom měli být navzájem zadobře a to se jmenuje svoboda...

Kde se v těch vašich pitomých hlavách furt lihne představa že bychom měli bejt nějako zadobře ???
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. pro 2021 8:21:48

se uvidí


Samozřejmě, vždyt píšu že záležitost se týká pouze koncentrace a meditace,

čili ten tvůj bohatší svět pitomin které pozoruješ ti pomocí svého hovnometu zkrátím na to "se uvidí"
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Alaja » ned 12. pro 2021 8:23:46

Pedrito píše:To není veselý příběh. Ale hádám že tady tě nikdo sbalit nechce. Ani nikoho jiného. Měl jsem za to, že tady se sdílí a diskutují duchovní zkušenosti. A semtam něco z života všedního... Jen si nemyslím, že to je možné v atmosféře nevraživosti, bez špetky respektu. Ale to je můj problém.


Ona atmosféra je přítomna jaksi po celé zeměkouli, neustále. Obzvlášť v duchovních společenstvích. A tím propojením veřejným internetem, je to nyní jen více znát. Je to víc na očích.

:nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod vostalpetr » ned 12. pro 2021 8:25:30

Ale nakonec se ukázalo, že ten muž byl a je stále jen ten sběratel. Dokonce se přiznal, že jeho jediným celoživotním snem, je mít svůj vlastní harém....


Mít vlastní harém je neekonomické,

v dnešní době je vcelku rozumný přístup k vlastnictví, který se nazývá "sdílená ekonomika"
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Réza » ned 12. pro 2021 9:12:18

vostalpetr píše:
To už prostě nevíš, kde najít tu spojnici, kde mohou být všichni, nebo aspoň většina, nebo aspoň špetka za dobře, za toho obyčejného lidského přátelství, které nic neočekává, však ani nezavrhuje...


Co je todle za idiotskou představu o spojnici kde budou všichni za dobře ???

Nemám zájem na tom být s kdekým zadobře, at si je hlavně každej sám se sebou zadobře a přestane vymýšlet píčoviny že bychom měli být navzájem zadobře a to se jmenuje svoboda...

Kde se v těch vašich pitomých hlavách furt lihne představa že bychom měli bejt nějako zadobře ???

V savčím mozku.
Plazí tan je rád sám, je ho potřebou je absence blízkégo nebezpečí.
Potřebou savčího mozku je být v tlupě a být s tlupou za dobře
Potřeby veljeho mozku, který je vyvojově nejmladší, je kde co.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Alaja » ned 12. pro 2021 9:14:56

Pedrito píše:A duchovňák vyhání z druhého duchovňáka jeho duchovno, páč má o tom svou skálopevnou představu, a naopak. To je prostě exorcismus, hovno duchovno.



Když projdeš několik článků třeba o historii příchodu Átmavičáry do Čech ...tedy aspoň ty, co lze najít na internetu, tak když si je poskládáš, tak zjistíš, že kolem byla a více méně dosud je ona atmosféra.....


:nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Réza » ned 12. pro 2021 9:19:23

vostalpetr píše:
se uvidí


Samozřejmě, vždyt píšu že záležitost se týká pouze koncentrace a meditace,

čili ten tvůj bohatší svět pitomin které pozoruješ ti pomocí svého hovnometu zkrátím na to "se uvidí"


Nemyslím si, že máš tu moc. Ale neboj, celý ten svět si do "uvidi se" dokážu zkrozhnout sama. Dokonce to "uvidí se", ani v přítomnosti mého bohatého světa a mé vůle se o to dělit nezmizí.

Víš Petře, přejít plně na automat není dobrá věc, dřív jsi uměl rozlišit, kdy hovnomet spustit. Ale jak jsi přešel na automat a nejdeš už po významu a jen reaguješ na klíčová sliva., tak tu schopnost rozlišení jsi ztratil. A to je škoda, byla s tebou kdysi sranda.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Réza » ned 12. pro 2021 9:31:24

Alaja píše:Vy máte ale starosti.
Že by jen proto, že jsem napsala, že poklonkování je fuj?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jo zřejmě jo, je to téma, které je ve mě živé,
Tu tvou poznámku jsem nečetla, asi až rwakci na ni. A cítila jsem potřebu zareagovat. Možná je v tom snaha pochopit, proč neco, co mě přináší radost a úlevu, je pro jiného ble ble.
Ale jdeme různými cestami a každý se od miminka (či od úvodu inkarnací) prošel jinými zkušenostmi. Jo psala jsem sice, ať si něco vyzkoušíte, ale mě jsem dodat čisté nezávazně. Plně respektuji, že to někdo má jinak a že proto jinak jsou duvodyt, které neznám a možné je nezná ani on sám. Ale do hry vstupují a nelze je mávnutím proutku anulovat. Ode mě to byla jen nabídka, alebwjsem zodpovědná za picity, které tato má nabídka v komukoli vyvolá.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pokora a pokoření

Příspěvekod Réza » ned 12. pro 2021 9:33:12

Alaja píše:
Pedrito píše:A duchovňák vyhání z druhého duchovňáka jeho duchovno, páč má o tom svou skálopevnou představu, a naopak. To je prostě exorcismus, hovno duchovno.


To je možné, že to tak bylo či je, ale nikterak to není důvod proto to změnit.
Když projdeš několik článků třeba o historii příchodu Átmavičáry do Čech ...tedy aspoň ty, co lze najít na internetu, tak když si je poskládáš, tak zjistíš, že kolem byla a více méně dosud je ona atmosféra.....


:nevim:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků