Namasté

naše první fórum... :-)

Re: Namasté

Příspěvekod Réza » sob 11. pro 2021 14:36:20

:poklona:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Namasté

Příspěvekod salmo1cz » čtv 27. led 2022 19:52:44

Jo tak až si přečtěte Védy a zjistíte co má společné R, hmat a vidění tak to teprve budete čumět... holt doba bronzová je doba bronzová. :cool:

https://www.expresfm.cz/aktualne/ostatn ... pismeno-r/
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Namasté

Příspěvekod Alaja » čtv 27. led 2022 23:13:52

Védy nemám, jen osm silnějších knížek od křišnovců mi slouží na nočním stolku jako podstavec pro lampičku..... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Namasté

Příspěvekod salmo1cz » pát 28. led 2022 14:01:34

Jo jako podstavec by to mohlo posloužit celkem i dobře.Já jako kluk když jsem byl nemocen, četl jsem hodně cestopisů a v tomto ohledu byl můj otec fajnšmekr.A tam se psalo úplně něco jiného než předváděla evropská tantra nebo kršnovci.Takže otázka zněla komu to slouží?


Z blogu Sanatana Dharma...
Chathushshashtyaa Thanthraihi Sakalamathisandhaaya BhuvanamSththithisthaththathsiddhiprasavaparathanthraihi Pashupathihi!PunasthvannirbandhaadakhilapurushaarthaikaghatanaaSwathanthram Oni Thanthram Kshithathaladamava”
„Šiva nejprve zůstal spokojený poté, co dal světu šedesát čtyři tanter, které vysvětlují praktiky udělující pouze jednu nebo druhou z různých psychických sil a světských naplnění. Poté, na Tvé zvláštní naléhání, odhalil tuto Tvou vlastní tantru světu, nezávislou na všech ostatních a schopnou udělit všechny čtyři aspirace men-dharmy, arthy, KÁMA a mókši. (Saundarya Lahari Verse 31 _ Adi Shankaracharya 2000 př. n. l.)
KAMASUTRA BYLA ČISTÝM INDICKÝM PÍSMEM, DOKUD DO NĚJ ŽID ROTHSCHILD NEVSTŘEL SEX
KAMA NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO SE SEXEM.. KAMA PURUSHARTHA NENÍ CHTIVNÍK, ALE ŽÁDOUCÍ ČIN..
KAMA je o emocionálních a estetických hodnotách mysli (umění / poezie / podněty k zamyšlení atd.) – nemá nic společného s PRICK nebo TWAT.
KAMASUTRA BYLA KULTURNÍ DOKUMENT A NEMAL V NĚM ŽÁDNÉ SEXUÁLNÍ ZKLÁDÁNÍ,
KTERÉ NIKDO V INDII NENESLYŠEL O SEXU KAMASUTRA, DOKUD BÍLÝ ÚTOČNÍK PŘIŠEL DO INDIE.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Namasté

Příspěvekod Alaja » pát 28. led 2022 16:45:02

Jj, také mám dojem, že tu šlo jen o přeměnu sexuální energie na jiný typ vnitřní energie...na tu, co stoupá páteří vzhůru....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17


Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků