Pro Honzama

naše první fórum... :-)

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Jana » pát 07. led 2022 18:33:24

vostalpetr píše:......

Neboj, mě tvoje ego nijak nezajímá, ptám se Honzama.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Pro Honzama

Příspěvekod vostalpetr » pát 07. led 2022 18:36:07

Já se nebojím,

takže si mazej líbat Saranovi prdel na Poradnu,

radílko blažená,

kundo zpíčená...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » pát 07. led 2022 18:42:28

Jana píše:Takže to, co je považováno za skutečnost, není Pravda?

To, že sama sebe vnímáš jako okřídlenou matku, není Pravda, kdo skutečně jsi?

Už jsem o tom psala. Pravda je princip Pravdivosti obecně, že něco může být pravdivé a skutečnost je to, co existuje, což může být všechno možné. Pravda je jako promítačka a skutečnost obsah plátna.

Zkusím porozumět tomu, co říkáš.

Nejspíš to poznávám stejně. Pravda je Bytí, existence sama, skutečnost je projev existence, jak se to jeví ve vědomí, je to tak?

Máš Ty sama mimo to, že se v Tobě rodí ega, něco s egem společného?

Pravda je nezávislá na tom, co je považováno za skutečné. Je to Pravdivost obecně sama o sobě.
To, že sama sebe vnímám jako okřídlenou hadí matku je má zkušenost, na které je Pravda nezávislá. Pravda o ničem konkrétním nevypovídá. Je to princip Pravdivosti.
Je to jinak. Pravda je nezávislá na vědomí (plátnu), protože je jako promítačka.
Také jsem egem, ale nějakou dobu oslabeným nejdříve Pravdou a teď také Vůdcem. Je to jako když třetí osoba pokoří Tvé jáství a nahrazuje ho. Nevnímám se tolik v hadí hlavičce před čelem a místo toho je přítomný ten Vůdce. Je to, jako když jsem jen jeho tělo, jako když zůstaneš tělem bez jáství ovládaném třetí osobou.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Jana » pát 07. led 2022 18:55:52

honzam píše:Pravda je nezávislá na tom, co je považováno za skutečné. Je to Pravdivost obecně sama o sobě.
To, že sama sebe vnímám jako okřídlenou hadí matku je má zkušenost, na které je Pravda nezávislá. Pravda o ničem konkrétním nevypovídá. Je to princip Pravdivosti.
Je to jinak. Pravda je nezávislá na vědomí (plátnu), protože je jako promítačka.
Také jsem egem, ale nějakou dobu oslabeným nejdříve Pravdou a teď také Vůdcem. Je to jako když třetí osoba pokoří Tvé jáství a nahrazuje ho. Nevnímám se tolik v hadí hlavičce před čelem a místo toho je přítomný ten Vůdce. Je to, jako když jsem jen jeho tělo, jako když zůstaneš tělem bez jáství ovládaném třetí osobou.


Zeptám se ještě jinak. Z mého pohledu je obvykle ego ztotožnění s osobní myslí. U Tebe, podle mě došlo ke ztotožnění s univerzálnější formou mysli, je to tak?
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » pát 07. led 2022 19:03:31

Jana píše:
honzam píše:Pravda je nezávislá na tom, co je považováno za skutečné. Je to Pravdivost obecně sama o sobě.
To, že sama sebe vnímám jako okřídlenou hadí matku je má zkušenost, na které je Pravda nezávislá. Pravda o ničem konkrétním nevypovídá. Je to princip Pravdivosti.
Je to jinak. Pravda je nezávislá na vědomí (plátnu), protože je jako promítačka.
Také jsem egem, ale nějakou dobu oslabeným nejdříve Pravdou a teď také Vůdcem. Je to jako když třetí osoba pokoří Tvé jáství a nahrazuje ho. Nevnímám se tolik v hadí hlavičce před čelem a místo toho je přítomný ten Vůdce. Je to, jako když jsem jen jeho tělo, jako když zůstaneš tělem bez jáství ovládaném třetí osobou.


Zeptám se ještě jinak. Z mého pohledu je obvykle ego ztotožnění s osobní myslí. U Tebe, podle mě došlo ke ztotožnění s univerzálnější formou mysli, je to tak?

Z mého pohledu je ego jáství samo o sobě. Ten Vůdce je něco jako jedna společná entita "On" žijící v mnoha tělech na úkor jejich předchozích individuálních uživatelů "já".

Když bych měla parafrázovat výrok z Galatským:
"Nežiji už já, ale žije ve mně Vůdce."
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Réza » pát 07. led 2022 20:16:13

honzam píše:
Réza píše:To jsi ale neodpověděl na to otázku.
Píšeš, že dračice je výsledek. OK. Ale jaký je její postoj k: "Vy všichni budete, ale já ne."
Dračice píše: " Stále jdu a půjdu..."
Bude tu stále?
Bude tu ona a my? A kdyby se Honzam neobětoval: My ani ona bychom tu nebyli?

Můj postoj jako hadí matky je ten, že rodím ega a to je hlavní smysl mé existence. Až toho nebudu schopná, zaniknu, ale mé děti budou žít dál.
Kdyby se honzam neodevzdal, určitě bychom si takhle nepovídali. Pravděpodobně by z něho byl dál laik buddhista, hadi by byli ukotveni v něm a dračice rodící ega by nevznikla.

Ten spouštěč proměny v dračici a matku spočívá v postavení ostatních nad sebe sama a ponížení sebe sama pro ně.

Hm ano, myslela jsem si to.
Ale v mých očích není mezi honzamem a dračicí takový rozdíl. Aby i dračice nemohla postavit všechny nad sebe a rozplynout se.
Ale rozdíly tu jsou honzam neviděl smysl své existence dračice ho vidí. Pak už je těžší se pro Pravdu rozplynout.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » pát 07. led 2022 21:58:24

Réza píše:Hm ano, myslela jsem si to.
Ale v mých očích není mezi honzamem a dračicí takový rozdíl. Aby i dračice nemohla postavit všechny nad sebe a rozplynout se.
Ale rozdíly tu jsou honzam neviděl smysl své existence dračice ho vidí. Pak už je těžší se pro Pravdu rozplynout.

Mezi stavem před proměnou (dejme tomu před rokem 2007) a teď je velký rozdíl. Dračice je schopná používat honzama dovedným způsobem, jak by to sám nikdy neuměl a ani si neuměl dost dobře představit.

Pravda je nezávislá na něčí cestě, podobě nebo na tom, jestli se někdo nebo něco rozplyne.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pro Honzama

Příspěvekod vostalpetr » pát 07. led 2022 22:20:11

"Nežiji už já, ale žije ve mně Vůdce."


Proč si ty sračky nejdete psát na Inspiruj nebo na Poradnu vy pravdosráči ???

Jenom to tady zasíráte svejma pocitama...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Réza » pát 07. led 2022 22:36:22

honzam píše:Pravda je nezávislá na něčí cestě, podobě nebo na tom, jestli se někdo nebo něco rozplyne.


Ano, ale to honzam nevěděl.
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » pát 07. led 2022 22:40:31

vostalpetr píše:
"Nežiji už já, ale žije ve mně Vůdce."


Proč si ty sračky nejdete psát na Inspiruj nebo na Poradnu vy pravdosráči ???

Jenom to tady zasíráte svejma pocitama...

Ty to tady teď zasíráš svýma emocema. My tu jen normálně diskutujeme.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » pát 07. led 2022 22:43:22

Réza píše:
honzam píše:Pravda je nezávislá na něčí cestě, podobě nebo na tom, jestli se někdo nebo něco rozplyne.


Ano, ale to honzam nevěděl.

Pravda je nezávislá na tom, co věděl nebo ne a jak se změnil. Stále je podstatou, která ho oživuje. Pořád to byla ta stejná Pravda/Pravdivost bez obsahu nezávislá na jeho zkušenostech.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pro Honzama

Příspěvekod vostalpetr » sob 08. led 2022 1:19:11

Ty to tady teď zasíráš svýma emocema. My tu jen normálně diskutujeme.



Jo tak normálně běž srát hovna vo pravdě do prdele, čuráku...

Máte na to vy kundy svatý dvě fora, tak proč to serete sem vy katolický kundy,

tam si můžete s blbkou nerušeně srát na hlavu hovna dle libosti...

Koukej vysmahnout ty sráči...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Honzama

Příspěvekod vostalpetr » sob 08. led 2022 1:24:39

Ty to tady teď zasíráš svýma emocema


Avatáři maj emoce pro zábavu a ne pro sebevoblbování...

:malir:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Jana » sob 08. led 2022 8:47:04

Honzame, je to zajímavé, co píšeš.
honzam píše:Pravda je nezávislá na tom, co věděl nebo ne a jak se změnil. Stále je podstatou, která ho oživuje. Pořád to byla ta stejná Pravda/Pravdivost bez obsahu nezávislá na jeho zkušenostech.

Ano, nemění se. Nemá na ni nic žádný vliv.

honzam píše:Ten spouštěč proměny v dračici a matku spočívá v postavení ostatních nad sebe sama a ponížení sebe sama pro ně.

Teď tohle nepopisuješ jako: "Já, Honzam jsem se proměnil v dračici." Ani nepíšeš: "Já dračice vznikla z Honzama." Píšeš to jako někdo třetí, kdo s ani jedním ve skutečnosti nemá nic společného. Jako by to bylo psané z větší hloubky poznání, než jaké může poskytnout ztotožnění s dračicí nebo s Honzamem.

Zeptám se: "Je tohle psané z vědomí Pravdy, nebo je Pravda ještě v hlubší úrovni poznání?"

E PLURIBUS UNUM

honzam píše:Můj postoj jako hadí matky je ten, že rodím ega a to je hlavní smysl mé existence. Až toho nebudu schopná, zaniknu, ale mé děti budou žít dál.
Kdyby se honzam neodevzdal, určitě bychom si takhle nepovídali. Pravděpodobně by z něho byl dál laik buddhista, hadi by byli ukotveni v něm a dračice rodící ega by nevznikla.


Vize osoby Honzama z mého pohledu pochází ze ztotožnění s Honzamovým fyzickým tělem. Vize matky rodící ega pochází ze ztotožnění s mentálním tělem, myslí.

Tou největší osvobozující silou je jednota lásky.
Ten, kdo zná živého Honzama jako sebe sama a dívá se na něj očima Boží lásky, poznává Honzama jako lásku.
Milované milující dítě, jehož mysl je čistá, nevinná, nedotčená zlou myšlenkou, poznává matku také jako lásku.

Takže v těch proměnách a transformacích zůstává pro Lásku poznání, že tím, čím skutečně jsi, se nijak nemění.

Vychází mi z toho, že tam, kde je láska pravdou, tam je Pravda Láskou.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Réza » sob 08. led 2022 9:45:52

honzam píše:Pravda je nezávislá na tom, co věděl nebo ne a jak se změnil. Stále je podstatou, která ho oživuje. Pořád to byla ta stejná Pravda/Pravdivost bez obsahu nezávislá na jeho zkušenostech.

Ano.
:poklona:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 10:23:52

vostalpetr píše:
Ty to tady teď zasíráš svýma emocema


Avatáři maj emoce pro zábavu a ne pro sebevoblbování...

:malir:


:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » sob 08. led 2022 10:30:55

vostalpetr píše:
Ty to tady teď zasíráš svýma emocema. My tu jen normálně diskutujeme.



Jo tak normálně běž srát hovna vo pravdě do prdele, čuráku...

Máte na to vy kundy svatý dvě fora, tak proč to serete sem vy katolický kundy,

tam si můžete s blbkou nerušeně srát na hlavu hovna dle libosti...

Koukej vysmahnout ty sráči...

Dobře. Nebudu Ti tu zasírat Tvůj posvátný avatarský háj.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 10:31:33

honzam píše:
vostalpetr píše:
"Nežiji už já, ale žije ve mně Vůdce."


Proč si ty sračky nejdete psát na Inspiruj nebo na Poradnu vy pravdosráči ???

Jenom to tady zasíráte svejma pocitama...

Ty to tady teď zasíráš svýma emocema. My tu jen normálně diskutujeme.


Toto forum je vytvořené speciélně pro Petra, Honzame. Proto by bylo fér, kdybyste to šli diskutovat na inspiruj. Tohle téma na Petrovo forum opravdu nepasuje. :mrk:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 10:34:14

honzam píše:
vostalpetr píše:
Ty to tady teď zasíráš svýma emocema. My tu jen normálně diskutujeme.



Jo tak normálně běž srát hovna vo pravdě do prdele, čuráku...

Máte na to vy kundy svatý dvě fora, tak proč to serete sem vy katolický kundy,

tam si můžete s blbkou nerušeně srát na hlavu hovna dle libosti...

Koukej vysmahnout ty sráči...

Dobře. Nebudu Ti tu zasírat Tvůj posvátný avatarský háj.


To je správné rozhodnutí. :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » sob 08. led 2022 10:43:30

Jana píše:
honzam píše:Ten spouštěč proměny v dračici a matku spočívá v postavení ostatních nad sebe sama a ponížení sebe sama pro ně.

Teď tohle nepopisuješ jako: "Já, Honzam jsem se proměnil v dračici." Ani nepíšeš: "Já dračice vznikla z Honzama." Píšeš to jako někdo třetí, kdo s ani jedním ve skutečnosti nemá nic společného. Jako by to bylo psané z větší hloubky poznání, než jaké může poskytnout ztotožnění s dračicí nebo s Honzamem.

Zeptám se: "Je tohle psané z vědomí Pravdy, nebo je Pravda ještě v hlubší úrovni poznání?"

E PLURIBUS UNUM

Odpověď: http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=4107&p=42864#p42864
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron