Pro Honzama

naše první fórum... :-)

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Réza » sob 08. led 2022 10:48:06

Já na inspiruj nechodím. A popravdě tady se mi dýchá volněji než na poradně.
Ale pokud i tu jsou pravidla, co se sem hodí a co ne, ok já s respektováním pravidel nemám problém.

Petr už mě vyháněla jednou. Lezu mu na nervy. Tak možná je čas na čas odejít.
Ale sama pro sebe jsem nevyzpytatelná, tak že nemůžu slíbit, že sem nebudu psát.
Kdyby něco jsem dostupná v SZ. :mavam:
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pro Honzama

Příspěvekod honzam » sob 08. led 2022 10:51:31

OK. Veřejně jsem na inspiruj.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 937
Registrován: stř 28. říj 2020 18:38:22

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 11:02:40

Réza píše:Já na inspiruj nechodím. A popravdě tady se mi dýchá volněji než na poradně.


To se vůbec nedivím. :mrk:
Nemáš nějaký dřívější, starý nick na inspiruj? Tahle "svatá" - podle mne začátečnická - témata sem opravdu nepasují.

Réza píše:Ale pokud i tu jsou pravidla, co se sem hodí a co ne, ok já s respektováním pravidel nemám problém.


Nejedná se o pravidla, ale o fairplay.

Réza píše:Petr už mě vyháněla jednou. Lezu mu na nervy. Tak možná je čas na čas odejít.
Ale sama pro sebe jsem nevyzpytatelná, tak že nemůžu slíbit, že sem nebudu psát.


Proč bys tady nemohla psát? To je ok. Akorát se to tady nehodí pro řešení "svatých" témat. Pro to je vhodné inspiruj (Jana tam nemůže mazat a banovat) nebo poradna, kde se ale nedá zcela volně dýchat. :mrgreen:

Honzam se stále mění. Jeho nynější - podle mne hodně fanatický - stav sem moc nepasuje. Dříve sem pasoval perfektně. Třeba se to zase změní... :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Jana » sob 08. led 2022 11:19:32

Trini píše:
Réza píše:.....


To se vůbec nedivím. :mrk:
Nemáš nějaký dřívější, starý nick na inspiruj? Tahle "svatá" - podle mne začátečnická - témata sem opravdu nepasují.


Svatý je počátek i konec všeho, obojí je Jedním.

Nevejdete do Božího království jinak, než jako děti pijící mléko.

Obrázek

Boží království je podobné tomu, co poznává kojenec v náruči milující matky.
Jana
 
Příspěvky: 648
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 11:32:16

Jana píše:
Trini píše:
Réza píše:.....


To se vůbec nedivím. :mrk:
Nemáš nějaký dřívější, starý nick na inspiruj? Tahle "svatá" - podle mne začátečnická - témata sem opravdu nepasují.


Svatý ..bla bla bla....


Poradenská osvěta. Obrázek
Běž s tim, Jano, někam - nejlépe na Poradnu. Naštěstí nerozhoduješ o tom, kdo vejde do Božího království - to si ty svoje formulky můžeš opakovat do nekonečna - nepomůže to. :mrk:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Réza » sob 08. led 2022 13:48:11

Trini píše:
Réza píše:Já na inspiruj nechodím. A popravdě tady se mi dýchá volněji než na poradně.


To se vůbec nedivím. :mrk:
Nemáš nějaký dřívější, starý nick na inspiruj? Tahle "svatá" - podle mne začátečnická - témata sem opravdu nepasují.


Ok, chápu.
Já už tu nemám, co dělat. Já vždycky jen zkouším, tak moc jsou koho pozice pevně ukotveny. Pro tento půlrok jsem saturovaná.
Ale tento trik jsem ještě neznala: " nebudeme se o tom bavit, protože je to pro začátečníky"



Réza píše:Ale pokud i tu jsou pravidla, co se sem hodí a co ne, ok já s respektováním pravidel nemám problém.


Nejedná se o pravidla, ale o fairplay.
[/quote]
Sice nerozumím, ale respektuju.
Réza píše:Petr už mě vyháněla jednou. Lezu mu na nervy. Tak možná je čas na čas odejít.
Ale sama pro sebe jsem nevyzpytatelná, tak že nemůžu slíbit, že sem nebudu psát.


Proč bys tady nemohla psát? To je ok. Akorát se to tady nehodí pro řešení "svatých" témat. Pro to je vhodné inspiruj (Jana tam nemůže mazat a banovat) nebo poradna, kde se ale nedá zcela volně dýchat. :mrgreen:

Tak já někdy zajdu a napíšu, co jsem měla k obědu.
A copak já předem odhadnu, zda ten špenát někdo nazve svatým.

Po pravdě, kamarád, co mě zná z poradny mě sem pozval a tak jsem nakoukla, neznám záměr tohoto fóra. Jen jsem reagovala, měla pocit, že se můžu svobodně vyjádřit.
A opravdu rozlišit, co je pro někoho svaté a co už ne nedovedu.
Po tomto rozhovoru, už tu tu volnost cítit stejně nebudu.
tak pá :mavam:

Honzam se stále mění. Jeho nynější - podle mne hodně fanatický - stav sem moc nepasuje. Dříve sem pasoval perfektně. Třeba se to zase změní... :-)[/quote]
Uživatelský avatar
Réza
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 08. lis 2021 16:05:39

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 14:06:52

Réza píše:
Trini píše:
Réza píše:Já na inspiruj nechodím. A popravdě tady se mi dýchá volněji než na poradně.


To se vůbec nedivím. :mrk:
Nemáš nějaký dřívější, starý nick na inspiruj? Tahle "svatá" - podle mne začátečnická - témata sem opravdu nepasují.


Ok, chápu.


Nechápeš, ale to je ok. :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 14:10:17

Réza píše:Po tomto rozhovoru, už tu tu volnost cítit stejně nebudu.
tak pá :mavam:



Prima, tak ti přeju, at' zažíváš úplnou volnost v rozhovorech s arminem, Honzamem a Janou na inspiruj. :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 16:44:22

Réza píše:Já na inspiruj nechodím. A popravdě tady se mi dýchá volněji než na poradně.
Ale pokud i tu jsou pravidla, co se sem hodí a co ne, ok já s respektováním pravidel nemám problém.

Petr už mě vyháněla jednou. Lezu mu na nervy. Tak možná je čas na čas odejít.
Ale sama pro sebe jsem nevyzpytatelná, tak že nemůžu slíbit, že sem nebudu psát.
Kdyby něco jsem dostupná v SZ. :mavam:

To je zajímavé, já se zase cítím dobře na Poradně, na inspiruj vůbec ne a tdy chodím, protože jsou tu známí as více to tu žije :-)

Rézičko, já tě ráda čtu, protože tvoje příspěvky mi "voní" domovinou...

Je pravda, že tady tvé příspěvky byly více jak to říct..... uvolněné... než na Poradně.... Ráda tě zase někde "ucítím".... :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 16:44:56

Trini píše:
Réza píše:Po tomto rozhovoru, už tu tu volnost cítit stejně nebudu.
tak pá :mavam:



Prima, tak ti přeju, at' zažíváš úplnou volnost v rozhovorech s arminem, Honzamem a Janou na inspiruj. :-)

Réza nikdy na inspiruj podle mě nebyla, jen na Poradně :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 16:54:33

Trini píše:
honzam píše:
vostalpetr píše:
"Nežiji už já, ale žije ve mně Vůdce."


Proč si ty sračky nejdete psát na Inspiruj nebo na Poradnu vy pravdosráči ???

Jenom to tady zasíráte svejma pocitama...

Ty to tady teď zasíráš svýma emocema. My tu jen normálně diskutujeme.


Toto forum je vytvořené speciélně pro Petra, Honzame. Proto by bylo fér, kdybyste to šli diskutovat na inspiruj. Tohle téma na Petrovo forum opravdu nepasuje. :mrk:

Aj jaj, to mi nedošlo, že toto forum bylo vytvořené speciálně pro Petra, nějako jsem na to zabudla ... :-)
Ale to neznamená, že bychom tu nemohli vůbec psát, že ne?

A je dobré tady psát tedy jaké příspěvky, aby to tu pasovalo? Zkusím si odpovědět.... takové, které by se Petrovi líbily, nebo ho alespoň nenutily psát sprostě...,

Takže jaké příspěvky ho nedonutí vulgárně reagovat? Já ho třeba vůbec nečtu, přeletím očima, vidím stále ty stejné nadávky, přeskočím, nijak mi nevadí, je to jeho způsob, jeho vyjadřování... neřeším... stejně jako např. mě moc nezaujmou příspěvky Honzama, protože mu jednoduše nerozumím, tuhle jsem si myslela, že jsem ho konečně pochopila, a ono zas ne... no to je život.... Áji taky moc nerozumím, proč je podle ní to nejvíce SPATŘIT to světlo...., je to její přesvědčení.... no tož tak..., ale ráda vás všechny vidím...

A někoho vykazovat na jiné forum, no nevím...., no a nemá Petr, když je to pro něj speciální forum, právo mazat nebo banovat nebo tak něco???????????????????????

Ostatně, ať si to koriguje Petr, když je to forum speciálně pro něho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No ni? :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Alaja » sob 08. led 2022 17:06:25

Áji taky moc nerozumí, proč je podle ní to nejvíce SPATŘIT to světlo...


Od spatření Světla se všechno to opravdové duchovnění odvíjí....bez něho je to jen samá psychotronika a pod. :mrgreen:

Pokouším se to vysvětlovat na těch duchovňáckých diskutárnách už 16 let.... :jingjang:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:12:11

Teď jsem si četla diskuzi tohoto vlákna ještě pozpátku...

Proč bys tady nemohla psát? To je ok. Akorát se to tady nehodí pro řešení "svatých" témat. Pro to je vhodné inspiruj (Jana tam nemůže mazat a banovat) nebo poradna, kde se ale nedá zcela volně dýchat. :mrgreen:

Honzam se stále mění. Jeho nynější - podle mne hodně fanatický - stav sem moc nepasuje. Dříve sem pasoval perfektně. Třeba se to zase změní... :-)


ok...

Svaté téma, nebo téma pro začátečníky, to více pasuje na Janiné příspěvky, než na příspěvky Rézy, řekla bych....

Naopak, já ji obdivovala, že se s Honzamem pouští do diskuze, protože já jsem z toho vedle jak ta jedle..... a zdálo se, že si i rozumí, oni dva, vo co go... a to je moc cenné...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:15:06

Alaja píše:
Áji taky moc nerozumí, proč je podle ní to nejvíce SPATŘIT to světlo...


Od spatření Světla se všechno to opravdové duchovnění odvíjí....bez něho je to jen samá psychotronika a pod. :mrgreen:

Pokouším se to vysvětlovat na těch duchovňáckých diskutárnách už 16 let.... :jingjang:

Já vím, ale já nevím prooooooč :-)

Přece už jen to SPATŘIT je podle mě mimo....

Spatřit mohou jen kohosi oči a kde je kdosi, pak není žitá jednoata bytí.....

Ta je zase pro mě asi tím "nejvíce".... :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Alaja » sob 08. led 2022 17:23:26

Arat píše:
Alaja píše:
Áji taky moc nerozumí, proč je podle ní to nejvíce SPATŘIT to světlo...


Od spatření Světla se všechno to opravdové duchovnění odvíjí....bez něho je to jen samá psychotronika a pod. :mrgreen:

Pokouším se to vysvětlovat na těch duchovňáckých diskutárnách už 16 let.... :jingjang:

Já vím, ale já nevím prooooooč :-)

Přece už jen to SPATŘIT je podle mě mimo....

Spatřit mohou jen kohosi oči a kde je kdosi, pak není žitá jednoata bytí.....

Ta je zase pro mě asi tím "nejvíce".... :-)


Spatření je ...mentální spojení....s Tím, koho ti duchovňáci hledají....

Křesťané mají dva výrazy pro to Světlo.
Pro pouhé spatření je to "Světlo Víry".... lumen fidei....
Pro splynutí osobního vědomí s tím Světlem Víry je to pak "Světlo Slávy".... lumen dei .....
A liší se to barevných spektrem toho světla.... :old:

:medith:

V buddhismu pak mají savikalpu a nirvikalpu...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:33:13

Hmmm, no tak to už je jiná...

Spojení..., tak to joooo....

Jinak jsou různé ty světy, nebo nebe, zkrátka stavy, které jsou pro toho každého to jeho (dočasné) top.... a v takovém nebi, světě, stavu i skončí naše duše po smrti... do nového zrodu....

Mě se moc líbí popis od Larsena z knihy Kámen mudrců, kapitola Volný.... a je tam i o tom stavu Spojení.... smíření, sjednocení či jak ...

No vidíš, já myslela, že fakt máš na mysli jen spatření jakože vidění....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 17:41:47

Arat píše:
A někoho vykazovat na jiné forum, no nevím...., no a nemá Petr, když je to pro něj speciální forum, právo mazat nebo banovat nebo tak něco???????????????????????


To tady můžeme všichni - mazat a banovat. Tak si to Petr přál. Ale na rozdí od Jany a armina si na to nepotrpí. Na inspiruj byl Petr velkou zásluhou armina trvale banován. Na poradně je taky povětšinou banován. Tohle forum bylo vytvořené, aby mohl být Petr vulgární, jak chce. Takže je trochu podivné, když sem někdo přijde psát a nevyhovuje mu, že Petr píše někdy vulgárně. :cumim: S Alajou. se mnou, dřive i s Honzamem a se salmem vulgárně nepíše. Bavíme se normálně přátelsky.

Arat píše:Ostatně, ať si to koriguje Petr, když je to forum speciálně pro něho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No ni? :-)


Petr už armina několikrát vyzval, at' tady nepíše, a i Honzama, Janu a Rézu, že o těch svojich svatých pravdách mají raději psát na inspiruj nebo na poradně. Zatím to nevedlo k úspěchu.
Cítím se vina, že se situace takhle vyvinula, protože jsem se hodně zasadila o to, aby se tady mohl registrovat Pedrito. Původně mi připadalo, že mezi nás tady bude dobře pasovat. Ale Petr byl hned spektický. Zřejmě tušil, co přijde.

Jestli ta spousta těch tvých vykřičníků pomůže, aby ti dotyční své svaté pravdy psali jinde a tady se zase mohlo na nesvaté, ale přátelské úrovni normálně povídat, tak by to bylo fajn. Petr nemá rád přitroublé a zcela zbytečné pošt'uchování, která neustále předvádí armin. Já to taky nemám ráda. At' si pošt'uchuje někde jinde, tady at' dá pokoj. A Jana a Réza at' si řeší Honzama na inspiruj.
Honzam sem momentálně moc nepasuje, ale mám ho stejně ráda jako předtím. Jeho vnější duchovní fasáda se holt neustále mění. :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Alaja » sob 08. led 2022 17:42:05

Arat píše:Hmmm, no tak to už je jiná...

Spojení..., tak to joooo....

Jinak jsou různé ty světy, nebo nebe, zkrátka stavy, které jsou pro toho každého to jeho (dočasné) top.... a v takovém nebi, světě, stavu i skončí naše duše po smrti... do nového zrodu....

Mě se moc líbí popis od Larsena z knihy Kámen mudrců, kapitola Volný.... a je tam i o tom stavu Spojení.... smíření, sjednocení či jak ...

No vidíš, já myslela, že fakt máš na mysli jen spatření jakože vidění....


Od toho spatření se to odvíjí.
Ty jsi vlastně kdysi kdesi jednou psala....cosi o tom, že jsi cosi viděla, když jsi se ráno probudila a ještě jsi neměla otevřené oči....pamatuješ?
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:47:33

Arat píše:Já to zase beru tak, že chodíme klábosit tam, kde někdo je, kde to nějak žije...., já tady po dlouhé době taky přišla za vámi a dlouho jsem odolávala... :-)


Přesně tak.
Akorát Trini z toho dělá zbytečně kovbojku.
Myslím, že tady nikomu ty Vostálovy hovna nevadí, naopak je to takové koření do diskuze a povídání si.
Já si například s Vostálem rád povídám, na inspiruj nemůže a na poradně by ho zase zabanovali.
Komu Vostál vadí, ten sem nechodí.
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:50:24

Alaja píše:
Arat píše:Hmmm, no tak to už je jiná...

Spojení..., tak to joooo....

Jinak jsou různé ty světy, nebo nebe, zkrátka stavy, které jsou pro toho každého to jeho (dočasné) top.... a v takovém nebi, světě, stavu i skončí naše duše po smrti... do nového zrodu....

Mě se moc líbí popis od Larsena z knihy Kámen mudrců, kapitola Volný.... a je tam i o tom stavu Spojení.... smíření, sjednocení či jak ...

No vidíš, já myslela, že fakt máš na mysli jen spatření jakože vidění....


Od toho spatření se to odvíjí.
Ty jsi vlastně kdysi kdesi jednou psala....cosi o tom, že jsi cosi viděla, když jsi se ráno probudila a ještě jsi neměla otevřené oči....pamatuješ?

Ano, pamatuji.... :-)
Bylo to jen jednou, tehdy.....

:-)

A ostatně můj avatar - obrázek - na Poradně je mi hodně blízký....

To Oči hleděly do "jiných" očí...

Zkusím si vzpomenout, o čem to bylo... ten stav.....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků

cron