Pro Honzama

naše první fórum... :-)

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:53:40

Co se týká pedrita....

On byl (alespoň mezi námi) k vidění před hodně, hodně lety - tehdy jsem ho přezdívala básníkem duše...

Pak se na dlouho let odmlčel a objevil se najednou na Poradně, před rokem, nebo tak nějak.... trochu mi trvalo ho poznat, až mi sám napověděl..., dnes je už poněkud někde jinde, než kdysi...

No a je možné, že se zase na pár let odmlčí, nemá s tím problém....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » sob 08. led 2022 17:55:51

Arat píše:Teď jsem si četla diskuzi tohoto vlákna ještě pozpátku...

Proč bys tady nemohla psát? To je ok. Akorát se to tady nehodí pro řešení "svatých" témat. Pro to je vhodné inspiruj (Jana tam nemůže mazat a banovat) nebo poradna, kde se ale nedá zcela volně dýchat. :mrgreen:

Honzam se stále mění. Jeho nynější - podle mne hodně fanatický - stav sem moc nepasuje. Dříve sem pasoval perfektně. Třeba se to zase změní... :-)


ok...

Svaté téma, nebo téma pro začátečníky, to více pasuje na Janiné příspěvky, než na příspěvky Rézy, řekla bych....

Naopak, já ji obdivovala, že se s Honzamem pouští do diskuze, protože já jsem z toho vedle jak ta jedle..... a zdálo se, že si i rozumí, oni dva, vo co go... a to je moc cenné...


Mám spíš pocit, že Réza chce Honzama od jeho postoje dostat pryč. Zřejmě si myslí, že by mu to pomohlo. To má společné s arminem, domnívat se, že je dále než druzí, a proto jim chce pomáhat. U Honzama mám pocit, že ho těší, že se Réza a Jana o něho a jeho stav zajímají. :nevim:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Alaja » sob 08. led 2022 17:56:14

Arat píše:Ano, pamatuji....
Bylo to jen jednou, tehdy.....



A ostatně můj avatar - obrázek - na Poradně je mi hodně blízký....

To Oči hleděly do "jiných" očí...

Zkusím si vzpomenout, o čem to bylo... ten stav.....


Jestli se dobře pamatuji, tak jsem ti tenkrát na to napsala, že by jsi ten stav, kdy se to stalo, měla hledat a rozvíjet, aby se to mohlo opakovat....a okamžik prodlužovat...

:-)

Jinak ty oči...to je z jednoho videa....? .... https://www.youtube.com/watch?v=-c_R1lCzoIs
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:56:56

To oči hledí do očí
a ví, že je Jedno,
Prázdnota vše umlčí
v jediné Světlo....

:malir: :kyti: :pusa:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 17:58:21

Já vím, že tě to tehdy zaujalo.... :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 18:01:53

Alaja píše:
Arat píše:Ano, pamatuji....
Bylo to jen jednou, tehdy.....



A ostatně můj avatar - obrázek - na Poradně je mi hodně blízký....

To Oči hleděly do "jiných" očí...

Zkusím si vzpomenout, o čem to bylo... ten stav.....


Jestli se dobře pamatuji, tak jsem ti tenkrát na to napsala, že by jsi ten stav, kdy se to stalo, měla hledat a rozvíjet, aby se to mohlo opakovat....a okamžik prodlužovat...

:-)

Jinak ty oči...to je z jednoho videa....? .... https://www.youtube.com/watch?v=-c_R1lCzoIs

Ten obrázek mě někde kdysi zaujal, v tom videu je asi jen použitý, jako jiné obrázky, .... pěkná písnička...., bože, jak já ujíždím na písničkách a hudbě... :-)
Hlavně večer, když jsem sama a je jen já a hudba.... ♥
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Alaja » sob 08. led 2022 18:04:26

Arat píše:Já vím, že tě to tehdy zaujalo.... :-)


A ještě nějakou dobu předtím o tom v mailech psala zopot.....o tom, že ho lze najít na hranici mezi denním stavem mysli a vracením se ze spánku.... :medith:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 18:06:06

Jestli se dobře pamatuji, tak jsem ti tenkrát na to napsala, že by jsi ten stav, kdy se to stalo, měla hledat a rozvíjet, aby se to mohlo opakovat....a okamžik prodlužovat...


Víš, že já nejsem typem, který by cokoli rád praktikoval, spatřuji to naopak jako kontraproduktivní.... nikdy jsem ani nemeditovala, protože když jsem to kdysi jakože zkoušela, protože by se to mělo, že áno, připadala jsem si jako blb (podobně, jako když mám teď nosit náhubek)...

Ono to "musí" přijít samo..., jakoby vykrystalizovat samo ze vnitř, ne chtěním...

Když se vrátím zpátky ke vzpomínce spatření světla..... to je vlastně taková smrt....

No a komu by se vědomě do ní chtělo.... :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Alaja » sob 08. led 2022 18:18:33

Arat píše:
Jestli se dobře pamatuji, tak jsem ti tenkrát na to napsala, že by jsi ten stav, kdy se to stalo, měla hledat a rozvíjet, aby se to mohlo opakovat....a okamžik prodlužovat...


Víš, že já nejsem typem, který by cokoli rád praktikoval, spatřuji to naopak jako kontraproduktivní.... nikdy jsem ani nemeditovala, protože když jsem to kdysi jakože zkoušela, protože by se to mělo, že áno, připadala jsem si jako blb (podobně, jako když mám teď nosit náhubek)...

Ono to "musí" přijít samo..., jakoby vykrystalizovat samo ze vnitř, ne chtěním...

Když se vrátím zpátky ke vzpomínce spatření světla..... to je vlastně taková smrt....

No a komu by se vědomě do ní chtělo.... :-)


Samo přijít? Vždyť už jednou přišlo. To zda přijde i víckrát, záleží už jen na tobě.....zda ho přijdeš uvítat, jít mu naproti, otevřít své zabouchnuté dveře dokořán... :mrgreen:



Prostor za prostorem
Když jsem poprvé nazřela do prostoru, jenž se skrývá neviditelně v tom prostoru ve kterém žijeme, zůstala jsem celá v údivu. Co to je, proč to je, k čemu to je..?
Otázky se mi míhaly hlavou, odpovědi přicházely pomalu a tápavě. Ty okamžiky nahlédnutí, trvávaly jen krátce a ne vždy, když jsem si to přála já. Přemýšlela jsem, proč tomu tak je. Zkoumala jsem vzpomínky, co ve mne tehdy bylo za stav, když se to stalo poprvé, na co jsem myslela, v jakém citovém rozpoložení jsem byla, kde byla přítomna má mysl, mé vnímání, má pozornost vůči okolí.....
Což o to, analýzu jsem měla celkem brzy hotovou. Ale s opětovným nastolením všeho, to bylo těžší. A tak jsem neustále pracovala sama uvnitř sebe. Jako na lékárnických vahách jsem odvažovala jednotlivé komponenty a hledala onu kýženou rovnováhu sama uvnitř sebe. Objevila jsem, že je možno regulovat své emoce - jak reostatem projíždět stupnice pocitů, citů, vášní - a sledovat, jak se stav mysli při tom mění
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Arat » sob 08. led 2022 18:22:13

Huš, čerte.... :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Honzama

Příspěvekod vostalpetr » ned 09. led 2022 1:14:24

Objevila jsem, že je možno regulovat své emoce - jak reostatem projíždět stupnice pocitů, citů, vášní - a sledovat, jak se stav mysli při tom mění


Pocity, pocity, pocity...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Honzama

Příspěvekod vostalpetr » ned 09. led 2022 1:26:07

Dobře. Nebudu Ti tu zasírat Tvůj posvátný avatarský háj.


To je dobře, tak už sem klidně můžeš psát...

Což bys nakonec mohl i kdybys to tady zasrával těmi vůdci a rozením dětí, ale takhle je to lepší..

Tak napiš něco pěknýho, co třeba že "Vostál je Pravda, Cesta a Život a kdo jej bude následovat dostane kopanec do prdele"...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » ned 09. led 2022 2:05:18

vostalpetr píše:
Dobře. Nebudu Ti tu zasírat Tvůj posvátný avatarský háj.


To je dobře, tak už sem klidně můžeš psát...

Což bys nakonec mohl i kdybys to tady zasrával těmi vůdci a rozením dětí, ale takhle je to lepší..

Tak napiš něco pěknýho, co třeba že "Vostál je Pravda, Cesta a Život a kdo jej bude následovat dostane kopanec do prdele"...


:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod armin » ned 09. led 2022 9:07:05

Trini píše:
Réza píše:Já na inspiruj nechodím. A popravdě tady se mi dýchá volněji než na poradně.


To se vůbec nedivím. :mrk:
Nemáš nějaký dřívější, starý nick na inspiruj? Tahle "svatá" - podle mne začátečnická - témata sem opravdu nepasují.

Réza píše:Ale pokud i tu jsou pravidla, co se sem hodí a co ne, ok já s respektováním pravidel nemám problém.


Nejedná se o pravidla, ale o fairplay.

Réza píše:Petr už mě vyháněla jednou. Lezu mu na nervy. Tak možná je čas na čas odejít.
Ale sama pro sebe jsem nevyzpytatelná, tak že nemůžu slíbit, že sem nebudu psát.


Proč bys tady nemohla psát? To je ok. Akorát se to tady nehodí pro řešení "svatých" témat. Pro to je vhodné inspiruj (Jana tam nemůže mazat a banovat) nebo poradna, kde se ale nedá zcela volně dýchat. :mrgreen:

Honzam se stále mění. Jeho nynější - podle mne hodně fanatický - stav sem moc nepasuje. Dříve sem pasoval perfektně. Třeba se to zase změní... :-)


Nejsi ty tady teď samozvanou moderátorkou a cenzorkou?
:old:
Tady přece žádná pravidla neplatí - proto tady ani Petra nikdo nemaže, nebanuje a může si každý psát co na srdci to na jazyku.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » ned 09. led 2022 11:01:01

armin píše:
Trini píše:
Réza píše:Já na inspiruj nechodím. A popravdě tady se mi dýchá volněji než na poradně.


To se vůbec nedivím. :mrk:
Nemáš nějaký dřívější, starý nick na inspiruj? Tahle "svatá" - podle mne začátečnická - témata sem opravdu nepasují.

Réza píše:Ale pokud i tu jsou pravidla, co se sem hodí a co ne, ok já s respektováním pravidel nemám problém.


Nejedná se o pravidla, ale o fairplay.

Réza píše:Petr už mě vyháněla jednou. Lezu mu na nervy. Tak možná je čas na čas odejít.
Ale sama pro sebe jsem nevyzpytatelná, tak že nemůžu slíbit, že sem nebudu psát.


Proč bys tady nemohla psát? To je ok. Akorát se to tady nehodí pro řešení "svatých" témat. Pro to je vhodné inspiruj (Jana tam nemůže mazat a banovat) nebo poradna, kde se ale nedá zcela volně dýchat. :mrgreen:

Honzam se stále mění. Jeho nynější - podle mne hodně fanatický - stav sem moc nepasuje. Dříve sem pasoval perfektně. Třeba se to zase změní... :-)


Nejsi ty tady teď samozvanou moderátorkou a cenzorkou?
:old:
Tady přece žádná pravidla neplatí - proto tady ani Petra nikdo nemaže, nebanuje a může si každý psát co na srdci to na jazyku.


Jak múžeš napsat takovou blbost???

To je pro Petra vytvořené forum, podle jeho představ - Petr tady může mazat a banovat koho chce, ale není idiot jako ty, tak to nedělá. Ale když tě tady nechce - což už několikrát psal - tak bys to měl respektovat a zmizet.


Kdybys měl aspon trochu studu v těle, tak by ses sem, potom co jsi zcela úmyslně zavinil Petrovo trvalé banování na inspiruj, nikdy neregistroval.

A co tady dělám já, do toho ti vůbec nic není. Když mě tady Petr nebude chtít, tak samozřejmě půjdu, je to jeho forum a to respektuji. Petr je velmi velkorysý, já bych tě na jeho místě dávno trvale zabanovala.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod armin » ned 09. led 2022 11:27:11

Už jsi zapomněla?
Trini píše:Ahoj, Petře, mně osobně vyhovuje toto forum tak, jak je. Petr Vostál se tady může projevovat, jak chce, nebo? O to přece původně šlo, jestli jsem to dobře pochopila. Je to něco jako Hydepark na Jitřní zemi pro nepřizpůsobivé duchovním elitám. :lol: Prostě fajn. :D
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » ned 09. led 2022 11:28:04

P.S. A to, že tě tady nemažu, je jen protože to Petr nemá rád. Možnost mazat a banovat je tady pro každého, ale protože to na rozdíl od idiotů, jako jsi ty, Petr neuznává - tak se to tady podle jeho přání , ne příkazů , nepraktikuje.

Máte se od něho, hodně co učit.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod armin » ned 09. led 2022 11:30:24

vostalpetr píše:PRAVIDLA FORA :

Žádná nejsou...

Můžete psát (jakkoliv a cokoliv a o čem koliv)

mazat i banovat

a být mazáni a banováni

možná dokonce můžete smazat úplně všechno...

Tedy jak se banuje, to nevím, ale prý to jde,

což určitě slabší v kramflecích potěší,

až je zase začnou honit jejich "svatý pocity"
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » ned 09. led 2022 11:31:16

armin píše:Už jsi zapomněla?
Trini píše:Ahoj, Petře, mně osobně vyhovuje toto forum tak, jak je. Petr Vostál se tady může projevovat, jak chce, nebo? O to přece původně šlo, jestli jsem to dobře pochopila. Je to něco jako Hydepark na Jitřní zemi pro nepřizpůsobivé duchovním elitám. :lol: Prostě fajn. :D


???
Tak zmizni. elito! Běž si tam, kde se banuje a maže.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Honzama

Příspěvekod Trini » ned 09. led 2022 11:33:23

armin píše:
vostalpetr píše:PRAVIDLA FORA :

Žádná nejsou...

Můžete psát (jakkoliv a cokoliv a o čem koliv)

mazat i banovat

a být mazáni a banováni

možná dokonce můžete smazat úplně všechno...

Tedy jak se banuje, to nevím, ale prý to jde,

což určitě slabší v kramflecích potěší,

až je zase začnou honit jejich "svatý pocity"


Právě proto bys měl respektovat jeho přání a zmizet. Prostě sem nepasuješ.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků