Pro Trini

naše první fórum... :-)

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » stř 04. led 2023 20:19:37

armin píše:Rogozin poslal velvyslanci Francie šrapnel a ufňukaný dopis: Jezdili jsme spolu na výlety a vy takhle
Obrázek
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na- ... -internetu

Přečti si originál:
"A žádám tě, abys předal šrapnel vyřízlý chirurgy z mé páteře francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi. A řekněte mu, že nikdo neunikne odpovědnosti za válečné zločiny"

Obrázek
Těsně po operaci vypadá Rogozin (civil mimochodem) uplakaně leda v tvý (a novinkového Jemelky) mindrácký hlavě posmívajícího se puberťáka. Který machruje za americkým zadkem.
V podstatě se za vás stydim.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » stř 04. led 2023 21:25:09

Alfons píše: A řekněte mu, že nikdo neunikne odpovědnosti za válečné zločiny"


Tak to vypadá nadějně ty stydlivko.
Že by opravdu byl nakonec mezinárodní tribunál, který by objektivně rozhodl kdo se dopustil válečných zločinů a kdo ne?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » stř 04. led 2023 22:16:10

armin píše:
Alfons píše: A řekněte mu, že nikdo neunikne odpovědnosti za válečné zločiny"


Tak to vypadá nadějně ty stydlivko.
Že by opravdu byl nakonec mezinárodní tribunál, který by objektivně rozhodl kdo se dopustil válečných zločinů a kdo ne?

Já bych chtěl vidět tebe na místě Rogozina ty puberťáku. Ty tvý trapný namachrovaný kecy svědčí o nulové zkušenosti. Nevydržel bys ani setinu.

Za to vlísávat se do přízně nadřízeným, v tom jsi mistr.

Mimochodem, tribunál už dávno proběhl, v Malajsii.

Což jako americký pudlík uznat nemůžeš, nemáš mravní svébytnost. Odtud nesmyslnost logické diskuze.

Štěkej.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » stř 04. led 2023 22:22:50

Alfons píše:
Mimochodem, tribunál už dávno proběhl, v Malajsii.


To je starej tribunál, já jsem zvědav na novej tribunál - o Ukrajině. Jestli toho Makrona opravdu odsoudí za válečné zločiny jak si myslí Rogozin nebo spíš někoho jiného.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » stř 04. led 2023 22:25:47

Alfons píše:
Za to vlísávat se do přízně nadřízeným, v tom jsi mistr.


Koukám že už zase začínáš o mně fantazírovat.
Jestli ti to pomáhá, tak jen si posluž.
:veget:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » čtv 05. led 2023 2:12:08

armin píše:
Alfons píše:
Mimochodem, tribunál už dávno proběhl, v Malajsii.


To je starej tribunál, já jsem zvědav na novej tribunál - o Ukrajině. Jestli toho Makrona opravdu odsoudí za válečné zločiny jak si myslí Rogozin nebo spíš někoho jiného.


Blbý vcelku je,

že těžko někde historicky začít,

když vše dění je jen akce a reakce víceméně vždy násilím...

Opice vždy jen kopírují starší vopice, takže je to jen takovej kolovrátek stále dokola nějaké násilí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » čtv 05. led 2023 2:15:43

armin píše:
Alfons píše:
Za to vlísávat se do přízně nadřízeným, v tom jsi mistr.


Koukám že už zase začínáš o mně fantazírovat.
Jestli ti to pomáhá, tak jen si posluž.
:veget:


Jakýpak fantazírování, ty jsi převlékač kabátů mnohem častěji než já ponožek...

To by bylo možno považovat za flexibilitu, bohužel to čeho se ovšem stále držíš je to násilí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » čtv 05. led 2023 9:53:15

armin píše:
Alfons píše:
Za to vlísávat se do přízně nadřízeným, v tom jsi mistr.


Koukám že už zase začínáš o mně fantazírovat.
Jestli ti to pomáhá, tak jen si posluž.
:veget:

Jo ahá!
Vždycky mi bylo divný, jak to že ve 4. pozitivní planetární dimenzi není nějaká hierarchická struktura, to musí být přeci Vostálovo chaos, anarchie, říkal jsem si. Ale on tam řád je, a je jím Stvořitel. Láska Stvořitele ze 4. čakry nutně alespoň implicitně Stvořitele předpokládá. Já nemám žádný problém dohodnout se s Trini. Zřejmě by ani nebyl problém s Arat. Základem je totiž nikoli naše libovůle, ale vědomí Stvořitele ze 4. a vyšší čakry.

Já jsem ti nadával, ale to bylo protože jsem v tobě viděl sebe. Ve skutečnosti ty nám nemůžeš rozumět. Jako negativní entita máš 4. a 5. čakru zavřenou. Čili nadávat ti je jako nadávat psovi, že nechápe pojmy. Ty to totiž nemůžeš – ze své podstaty – chápat.

Proto považuješ rozplývání se norské poroty nad mladou Angelinou Jordan za něco jako šišlání staré báby nad miminem. Proto považuješ Rogozina za ufňukálka. Proto odmítáš pomáhat nemocným. Proto si se ke vztahu k jakési dívce vyjádřil hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. Proto tvůj postoj k současné neokon-ruské válce.

Všechno to do sebe krásně zapadá. Ach ubohý armine. :-)

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » čtv 05. led 2023 10:19:35

Alfons píše:Vždycky mi bylo divný, jak to že ve 4. pozitivní planetární dimenzi není nějaká hierarchická struktura, to musí být přeci Vostálovo chaos, anarchie, říkal jsem si. Ale on tam řád je, a je jím Stvořitel. Láska Stvořitele ze 4. čakry nutně alespoň implicitně Stvořitele předpokládá. Já nemám žádný problém dohodnout se s Trini. Zřejmě by ani nebyl problém s Arat. Základem je totiž nikoli naše libovůle, ale vědomí Stvořitele ze 4. a vyšší čakry.

Ono mi totiž vždycky připadalo divný, proč Ra považuje v naší dimenzi za klíčové se rozhodnout buď pro službu sobě, nebo pro službu ostatním. Co je to za kravinu jsem si říkal, co to sem motá.

Ale co bys dělal na pozitivní 4. planetární dimenzi armine, kde se tvoří společensko-paměťový komplex. Tam nemáš co dělat. To by s tebou opravdu nešlo.

Raná fáze 4. negativní planetární dimenze je charakteristická intenzívním bojem o moc, než se usadí hierarchická struktura. Pak se může vytvořit společensko-paměťový komplex negativního typu.

Ale na to musíš výrazně polarizovat (formovat) dolní 3 čakry, armine, alespoň z 95%. Jinak budeš opakovat celý učební 75000letý inkarnační cyklus 3. planetární dimenze.
Ale už v jiné části vesmíru (tedy za jiných podmínek, které si budeš muset osvojit), protože Země přechází do 4. pozitivní dimenze a už nebude pro repetenty k dispozici.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 05. led 2023 10:38:49

Alfons píše:
Všechno to do sebe krásně zapadá. Ach ubohý armine. :-)


Já jsem tak ubohý, že se za mnou až lidé otáčejí.
A ty mi ještě nadáváš :bu:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » čtv 05. led 2023 12:25:36

Ale co bys dělal na pozitivní 4. planetární dimenzi armine, kde se tvoří společensko-paměťový komplex. Tam nemáš co dělat. To by s tebou opravdu nešlo.


No to je přece pitomost,

kdyby si každej uklidil před svým vlastním prahem, bylo by všude čisto,

takže je zcela dostačující sloužit sobě a ne se voblbovat nějakou službou druhým,

to je pouze skrytý egoismus ...

Ale je fakt, že jeden z tý služby druhým může mít moc hezký pocity jak je vlastně neegoistický (hahaha)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 05. led 2023 12:26:23

vostalpetr píše:
Jakýpak fantazírování, ty jsi převlékač kabátů mnohem častěji než já ponožek...



Z čeho tak usuzuješ?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » čtv 05. led 2023 12:27:11

armin píše:
Alfons píše:
Všechno to do sebe krásně zapadá. Ach ubohý armine. :-)


Já jsem tak ubohý, že se za mnou až lidé otáčejí.
A ty mi ještě nadáváš :bu:


Takže tě na ulici snadno poznám,

já se obvykle za chlapy neotáčím,

leda tak za hezkejma ženskejma....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 05. led 2023 12:31:09

vostalpetr píše:
Ale co bys dělal na pozitivní 4. planetární dimenzi armine, kde se tvoří společensko-paměťový komplex. Tam nemáš co dělat. To by s tebou opravdu nešlo.


No to je přece pitomost,

kdyby si každej uklidil před svým vlastním prahem, bylo by všude čisto,

takže je zcela dostačující sloužit sobě a ne se voblbovat nějakou službou druhým,

to je pouze skrytý egoismus ...

Ale je fakt, že jeden z tý služby druhým může mít moc hezký pocity jak je vlastně neegoistický (hahaha)


Pitomost to samozřejmě je. Ony totiž nejrůznější pitomosti Alfonse přitahují. Jaksi mu pomáhají vysvětlit si některá fakta, která by pro něj jinak byla nepřijatelná.
Prostě se potřebuje utěšovat tím, že ostatní jsou ještě horší, než on.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » čtv 05. led 2023 12:39:55

armin píše:se za mnou až lidé otáčejí

takhle nějak žejo

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » čtv 05. led 2023 12:41:17

vostalpetr píše:
Ale co bys dělal na pozitivní 4. planetární dimenzi armine, kde se tvoří společensko-paměťový komplex. Tam nemáš co dělat. To by s tebou opravdu nešlo.


No to je přece pitomost,

A jak bys asi tak jako chtěl tvořit společnej společensko-paměťovej komplex s Janou??

Já to ještě můžu vydržet, ty už ne. Zbláznil by ses. Roztřískal bys to tam. Vyhodil do povětří.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » čtv 05. led 2023 12:51:51

armin píše:
vostalpetr píše:
Jakýpak fantazírování, ty jsi převlékač kabátů mnohem častěji než já ponožek...



Z čeho tak usuzuješ?


N o dobrá, tak se mýlím,

von zas až takovej rozdíl mezi katolíkem a komoušem není (Fiala a Babiš)
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » čtv 05. led 2023 12:54:55

A jak bys asi tak jako chtěl tvořit společnej společensko-paměťovej komplex s Janou??

Já to ještě můžu vydržet, ty už ne. Zbláznil by ses. Roztřískal bys to tam. Vyhodil do povětří.


Ale kdeže,

prostě jen chodíš v kruhu,

přesně takto funguje i karma, oko za oko,

at už v osobním životě nebo tý společnosti a kolektivní karmě...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 05. led 2023 13:26:04

Alfons píše:
armin píše:se za mnou až lidé otáčejí

takhle nějak žejo

Obrázek


Jo přesně tak.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » úte 10. led 2023 18:07:01

Alfons píše:
Obrázek


Drzost, arogance a výhrůžky. Rogozin kvůli svému zranění poslal dopis Francouzům

Velkou dávku cynismu a falešné sebelítosti předvedl nedávno bezpečnostní poradce Kremlu Dmitrij Rogozin. Ten byl dříve šéfem ruské kosmické agentury Roskosmos, která za jeho éry proslula jako semeniště obrovské korupce, kde mizely miliardy a ruský kosmický program skončil v troskách.

Nedávno Rogozina těžce zranila ukrajinská střela v jednom doněckém hotelu, kde údajně slavil své narozeniny. Přežil a hned napsal dopis francouzskému velvyslanci v Moskvě Pierru Levymu. V něm si mu postěžoval, že jej málem zabila střepina z francouzské houfnice Caesar. Úlomek střely také přiložil k dopisu.


Následoval plačtivý tón, jak on tu Francii miluje, jak má rád její kulturu, perfektně ovládá francouzštinu a vzpomíná, jak s panem ambasadorem jezdili na výlety na Borodino a Bajkonur, a teď mu Francouzi udělali tohle. Postěžoval si také, že se stal obětí ohavného teroristického činu. Následně však přešel do výhružného tónu, že Macron bude pykat za válečné zločiny. Inu, pro některé Rusy typická žlučovitá kombinace ufňukanosti a zastrašování.

To je fakt síla, a kdyby na Ukrajině neumírali lidé, tak by se jednalo o velmi nepovedenou komedii. Rusko bez vyhlášení války napadlo Ukrajinu, dobylo část jejího území, a když si Rogozin uspořádal mejdan v okupovaném Doněcku, doplatil na to. Inu, tak to ve válce bývá, okupanti rovněž dostávají za vyučenou a přesně to se stalo Rogozinovi. Byl zasažen dělostřeleckým granátem na cizím území, kde neměl co pohledávat.
https://www.forum24.cz/drzost-arogance- ... hp.context
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron