Pro Trini

naše první fórum... :-)

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:32:34

Pedrito píše:To vždy ale zaleží na žákovi, co vezme a co dá. Nikoliv na Mistrovi, co už vše vzal i dal.

Trošku vyjasnění.... učitel vše dal..... ale až když to předáš (tak, aby žák skutečně pochopil, nejen a hlavně hlavou), pak se z učitele stává mistr.... a to jáčko neumí, to nejdůležitější - předat....

A věřím zcela bytostně, vím, že toto "neumět", prosím uvozovky, je zvlášť pro mistra velice bolestivé a pro žáka je to.... jak to říct.... škoda....

Oba jsou si tu pro sebe, už se mi nechce psát ty uvozovky a dojde k neuskutečnění přenosu a zas až další život / y....

Přesně o tom je ta povídka od Pavlíka o Kukurípovi....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:36:37

Pedrito píše:
Arat píše:Pedrito, zeptám se tě a skutečně mě to hodně zajímá, ty osobně, myslíš si, že armin (Miroslav) je jáčko nebo není...

Chceš aby byl? Nebo nechceš? Pak mám pro tebe jen jednu odpověď.

Chci nebo nechci.... asi chci.... a já ho tak pořád beru, ať chci, nebo nechci :-)

Ale co jako z tohoooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dyk už je to sto let, takto a já nejsem trpělivá vůbec neeeeee :-)
A za chvíli tu nebudem a zase znovu, bože.
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:38:43

Pedrito píše:To vždy ale zaleží na žákovi, co vezme a co dá. Nikoliv na Mistrovi, co už vše vzal i dal.

Ale souhlasím, že určující je žák....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:39:26

Alaja píše:
Arat píše:Pedrito, zeptám se tě a skutečně mě to hodně zajímá, ty osobně, myslíš si, že armin (Miroslav) je jáčko nebo není...
A co takhle sem dát ty jeho fotky? Ty by jsi sem dala tu, co poslal tobě a já pak zase tu, co poslal mě?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tobě poslal taky nějakou fotku?
Kde by byl přímo vidět jeho obličej?
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:40:17

Alaja píše:
Arat píše:Pedrito, zeptám se tě a skutečně mě to hodně zajímá, ty osobně, myslíš si, že armin (Miroslav) je jáčko nebo není...
A co takhle sem dát ty jeho fotky? Ty by jsi sem dala tu, co poslal tobě a já pak zase tu, co poslal mě?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemůžu sem dát tu fotku ani nikde jinde, slíbila jsem mu to.

Ale nějak nevěřím, že je to jeho fotka...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:41:55

Pedrito píše:
Arat píše:
Pedrito píše:To vždy ale zaleží na žákovi, co vezme a co dá. Nikoliv na Mistrovi, co už vše vzal i dal.

Trošku vyjasnění.... učitel vše dal..... ale až když to předáš (tak, aby žák skutečně pochopil, nejen a hlavně hlavou), pak se z učitele stává mistr.... a to jáčko neumí, to nejdůležitější - předat....

A věřím zcela bytostně, vím, že toto "neumět", prosím uvozovky, je zvlášť pro mistra velice bolestivé a pro žáka je to.... jak to říct.... škoda....

Oba jsou si tu pro sebe, už se mi nechce psát ty uvozovky a dojde k neuskutečnění přenosu a zas až další život / y....

Přesně o tom je ta povídka od Pavlíka o Kukurípovi....

Takový stav neexistuje. Jen chyméra. Představy musí rozplést svůj sen.

Jaký stav neexistuje?
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alaja » ned 09. led 2022 18:43:09

Arat píše:
Alaja píše:
Arat píše:Pedrito, zeptám se tě a skutečně mě to hodně zajímá, ty osobně, myslíš si, že armin (Miroslav) je jáčko nebo není...
A co takhle sem dát ty jeho fotky? Ty by jsi sem dala tu, co poslal tobě a já pak zase tu, co poslal mě?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemůžu sem dát tu fotku ani nikde jinde, slíbila jsem mu to.

Ale nějak nevěřím, že je to jeho fotka...

Tak prd. Jak pravila kdysi Jiřinka.

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:45:25

Takže si myslíš, že není...., hmmmm :-)

To je psycho....

Jako bych byla zamilovaná celý život do jednoho a ve všech dalších ho viděla.... :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:45:58

Arat píše:Takže si myslíš, že není...., hmmmm :-)

To je psycho....

Jako bych byla zamilovaná celý život do jednoho a ve všech dalších ho viděla.... :-)

Vlastně ne ve všech dalších, jen v tom arminovi, kurda bele .....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 18:50:39

Pedrito píše:
Arat píše:Takže si myslíš, že není...., hmmmm :-)

To je psycho....

Jako bych byla zamilovaná celý život do jednoho a ve všech dalších ho viděla.... :-)

Já to vím, ne myslím
Holt nebyl obyčejnej, a předal ti toho hádám víc než si myslíš

Jak že to víš?

Jáčko, že mi předal, ale vím, ale vím... a jsem mu za to moc vděčna... a armin mi má vzít, jo?
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 19:16:12

Pedrito píše:Prostě vím. Jestli s tím Armin nesouhlasí, ať poví.

Neřekne nic, marné....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 19:33:50

Máš jiné vstupy, informace, než já....

Já žádné vztyčné body nemám, dávám jen na to, jak vnímám, cítím... + trochu toho rozumu a analytiky :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 19:53:40

Jak ta jedle :-)

Díky za dnešek, všem :-)

Jdeme koukat na seriál :poklona: :veget:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » ned 09. led 2022 19:59:04

Já jáčko nejsem.
Myslíš že Jáčko by byl takový ....., že by na svém blogu diskutoval sám se sebou?
Ale asi máme dost společného.
Jinak s Pedritem v tom co píše souhlasím. A je to krásné.
I to co tu píšeš ty Evo.
Konečně zase nějaký zajímavý živý rozhovor a ne jen to Trini kádrování a opečovávání podle ní nemohoucího Vostála z poslední doby.
:-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alaja » ned 09. led 2022 20:18:15

Tobě poslal taky nějakou fotku?
Kde by byl přímo vidět jeho obličej?


Jo, kdysi, dávno tomu.
Je velmi podobný tomu panu K.Johnovi st....co kdysi dáávno měl jeden příspěvek na JZ ohledně manželů Tomášových..
Opravdu jsem si dlouho myslela, že je to on. I podle jedné testovací otázky, na kterou odpověděl tak, jako kdyby to byl on... :nevim:

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » ned 09. led 2022 20:46:14

Děvčata, klidně sem ty fotky dejte, jestli je ještě máte.
Stejně asi dříve či později asi budu muset vystoupit na veřejnost. Muset, protože to bude třeba.
Hodně jsem se toho tady s vámi naučil a myslím, že ještě naučím a mám vás všechny rád i tu Trini i toho Vostála. Jak by řekl Honzam, jako svoje děti. Ne "moje" jak tomu bývá, ale Boží děti, Boží stvoření.
Když jsem kdysi přednášel (hned po revoluci, kdy byla nouze o literaturu a kvalifikované přednášející), narazil jsem v obecenstvu i na takové jako je třeba Vostál a neuměl jsem ke škodě ostatních správně a trefně na ně reagovat. Žádný problém, ale byla to škoda nedovést jejich reakce zpracovat a naopak využít jako reálný materiál pro hlubší pochopení druhých.
Protože vše zlé, když se to vezme za správný konec je nakonec naopak k něčemu dobré.
Neznal jsem v té době hold jejich psychiku, motivace a potřeby jejich ega.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alaja » ned 09. led 2022 21:04:14

armin píše:Děvčata, klidně sem ty fotky dejte, jestli je ještě máte.
Stejně asi dříve či později asi budu muset vystoupit na veřejnost. Muset, protože to bude třeba.
Hodně jsem se toho tady s vámi naučil a myslím, že ještě naučím a mám vás všechny rád i tu Trini i toho Vostála. Jak by řekl Honzam, jako svoje děti. Ne "moje" jak tomu bývá, ale Boží děti, Boží stvoření.
Když jsem kdysi přednášel (hned po revoluci, kdy byla nouze o literaturu a kvalifikované přednášející), narazil jsem v obecenstvu i na takové jako je třeba Vostál a neuměl jsem ke škodě ostatních správně a trefně na ně reagovat. Žádný problém, ale byla to škoda nedovést jejich reakce zpracovat a naopak využít jako reálný materiál pro hlubší pochopení druhých.
Protože vše zlé, když se to vezme za správný konec je nakonec naopak k něčemu dobré.
Neznal jsem v té době hold jejich psychiku, motivace a potřeby jejich ega.


:mrgreen:
Přílohy
armin.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » ned 09. led 2022 21:05:54

Pedrito píše:
Myslíš že Jáčko by byl takový ....., že by na svém blogu diskutoval sám se sebou?
Ale asi máme dost společného.


Řek bych že tu chybí. I když úplně v počátku jsem jej měl za inteektuála. Já byl tenkrát na obláčku z kterýho mě tahal Luck. A na jáčka tam byla zlá atmosfera, páč se provalilo že nebyl tím kym se presentoval. Ale stejně měl něco do sebe, a mě aspoň vysvětlil, co to je mlčící většina... Snad se ještě ozve..


Taky na něj vzpomínám v dobrém, jako na jiskřivého ducha. I ta Zopotka mi přišla fajn. Asi si už vystačí spolu.
Já jsem taky štastný a vystačíme si spolu, ale i tak jsme oba stále otevření ostatním. Podobně jako Tomášovi.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » ned 09. led 2022 21:08:20

Alaja píše: :mrgreen:


To je z cyklistického výletu v Brdech
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 21:49:56

Šmárjapanebože, on to fakt nebude jáčko a bude to ten armin.
I mě poslal, Ájo, fotku, kde je to ten pán... ale i s manželkou a vnuky...

Nemám slov...

Odcházím do věčných lovišť...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron