Pro Trini

naše první fórum... :-)

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 02. úno 2023 11:20:21

Co to tam v tom Rakousku vyvádíte??

Rakousko vyhostilo čtyři ruské diplomaty

Den poté, co rakouský prezident navštívil Ukrajinu, Vídeň oznámila, že vyhostí čtyři ruské diplomaty. Dva z nich působili na ruském velvyslanectví, další dva na ruském zastoupení při OSN.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » sob 18. úno 2023 10:36:20

Putinův propagandista má problém. Žene mladé do války, jeho syn dělá modela v Londýně


Obrázek

Starší syn Solovjova také pracuje v Londýně, kde dělá kameramana

https://www.extra.cz/zpravy-putinuv-pro ... dyne-9b545
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Trini » sob 18. úno 2023 12:25:38

armin píše:Putinův propagandista má problém. Žene mladé do války, jeho syn dělá modela v Londýně


Obrázek

Starší syn Solovjova také pracuje v Londýně, kde dělá kameramana

https://www.extra.cz/zpravy-putinuv-pro ... dyne-9b545


To jsou synové z prvního manželství. Solovjov je už po třetí ženat. Asi má s těmi syny podobný problém jako Babiš se synem z prvního manželství.

Solovjov je mi stejně nesympatický jako fanatičtí Češi toužící po absolutním zničení Ruska a pokud možno vybití všech Rusů ( časté komentáře z Novinek). Nenávistní šilenci. No jo. Solovjovi prý už ukradli dvě velká sídla v Itálií, tak holt zuří.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Trini

Příspěvekod Trini » sob 18. úno 2023 12:45:08

Z astrologického hlediska skončilo roční smolné Putinovo období, takže by mu to ted mohlo lépe vycházet. Putin mluví střízlivě a podle toho, jak se Západ projevuje, je většině Rusům jasné, že jim říká pravdu.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Trini

Příspěvekod Trini » sob 18. úno 2023 12:57:38

armin píše:Co to tam v tom Rakousku vyvádíte??

Rakousko vyhostilo čtyři ruské diplomaty

Den poté, co rakouský prezident navštívil Ukrajinu, Vídeň oznámila, že vyhostí čtyři ruské diplomaty. Dva z nich působili na ruském velvyslanectví, další dva na ruském zastoupení při OSN.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz


:nevim: Rakousko chce asi mlžit - prý máme 2/3 nádrží plné ruským plynem z prosince 2022. Zřejmě jako jediní v EU. :hahaha:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Trini

Příspěvekod Trini » sob 18. úno 2023 15:39:17

Asi si dám pauzu od zpráv.
Podle mě to dopadne rozdělením Ukrajiny na ruskou a prozápadní část. Obě strany si to budou pochvalovat. Západ bude tvrdit, že zabránil Rusku obsadit celou Ukrajinu a Evropu :hahaha: , Rusko se bude těšit, že osvobodilo ruské a proruské obyvatelstvo Ukrajiny od ukrajinských nácků a dalo stopku Západu a NATU se dál rozšiřovat. Zelenský bude jako neúspěšný prezident odvolen. Třeba se stane prezidentem Kličko.
Hlavně, aby to bylo co nejdříve a to nesmyslné vzájemné vraždění skončilo.

Už aby tady bylo jaro. :kyti2: :sun: :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » ned 19. úno 2023 13:12:01

Moje řeč,

bez jara je všechno špatně...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod Pedrito » ned 19. úno 2023 17:54:13

Hlavně šimrat! :pes:
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 732
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » stř 15. bře 2023 18:29:13

My jsme nezažili, co všechno je možné. Já akorát ten sovětskototalitní totáč - to ale ve srovnání s tím, co se děje teď, byla brnkačka. To, co bylo možné za Hitlera, co bylo u nás v padesátých letech a to, co se teď na stejné brdo děje na Ukrajině si moc nedovedeme představit. Když jsme to nezažili, tak jsme to brali jako nějakou historickou záležitost, co už není - teď ladíme jenom lidská práva. Ale ono to zase opravdu ožilo. Tohle masivní zabíjení v Evropě pro nějaké imperiální zájmy. Tak nás to probudilo z ideálního sna. Vidíme, že se středověk neskončil, že musíme být připraveni, že na nás někdo zaútočí a bude si nás chtít podrobit nebo když nebudeme poslouchat, tak zabít...

Ještě že nejsme jen bezmocným ostrůvkem v Evropě, ale součástí silného demokratického společenství NATO.
:objetí:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » stř 15. bře 2023 19:13:51

armin píše:Ještě že nejsme jen bezmocným ostrůvkem v Evropě, ale součástí silného demokratického společenství NATO.
:objetí:

Tovíšžejo ty srágoro.

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » stř 15. bře 2023 19:41:27

armin píše:My jsme nezažili, co všechno je možné. Já akorát ten sovětskototalitní totáč - to ale ve srovnání s tím, co se děje teď, byla brnkačka.

Credit Suisse Group: -20 %

CS je považována za globální systémově významnou banku.
"Společnost byla jednou z nejméně postižených bank během globální finanční krize 2008."

Holt Rusko není Sýrie. Ani Irák. Měli jste své imperiální choutky krotit, šťouchaje medvěda klacíkem.

Amíci jdou po prachách, ani se na vás české prostitutky nevyserou. A protože jsi navíc i blbá, tak to poznáš až to přijde. Boj se.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » stř 15. bře 2023 21:21:15

Alfons píše:
Holt Rusko není Sýrie. Ani Irák. Měli jste své imperiální choutky krotit, šťouchaje medvěda klacíkem.

Amíci jdou po prachách, ani se na vás české prostitutky nevyserou. A protože jsi navíc i blbá, tak to poznáš až to přijde. Boj se.


Koukám, kdo to tu furt něčím straší :-)
Spíš se snaží strašit.
Podobně jako někteří ruští moderátoři jadernými zbraněmi.
A proč asi?

Asi na víc nemají, tak alespoň vyhrožují a straší.

Když se Rusové stáhnou z Ukrajiny, tak se zas tak nic světoborného nestane, snad jen že Putinův obraz bude trochu pošramocený, ale to Putinovci (Alfonsové) snad rozdýchají.
Jaderný konflikt by nerozdýchali, nepřežili, ani náš Alfons by ho nejspíš nepřežil.

Vyjednávání s teroristy s prstem na jaderném tlačítku, to není žádná sranda. Naštěstí to není na nás a našich podělaných "protestantech" (chcimírech).
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » stř 15. bře 2023 23:53:48

armin píše:Když se Rusové stáhnou z Ukrajiny, tak se zas tak nic světoborného nestane, snad jen že Putinův obraz bude trochu pošramocený, ale to Putinovci (Alfonsové) snad rozdýchají.

Rusové to nerozdýchají, vnímají to jako existenciální hrozbu. Že se na to celá ta léta nedokážeš podívat jejich očima, svědčí o tvém primitivizmu jakési poloopice.

Pro mne je Putin něco jako pro Eisenhowera Stalin. S tím, že je to mnohem, mnohem přijatelnější analog. A vy jste pro mne jako předváleční Němci. S tím, že jste mnohem, mnohem zbabělejší a mnohem méně odhodlaní. A tak si do svého čela jako Fuhrera volíte zloděje a převlékače kabátů. Váš věrný to odraz.

Já už nemám co ztratit. Já už jsem to ztratil. A Putin za to nemůže, jen s tím kalkuluje.

Obrázek

Pokud se ještě najdou zbytky lidí, mohou se ev. v nějaké společenství spojit. Ale to už bude úplně jiný svět.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 16. bře 2023 0:07:54

Alfons píše: A vy jste pro mne jako předváleční Němci. S tím, že jste mnohem, mnohem zbabělejší a mnohem méně odhodlaní. A tak si do svého čela jako Fuhrera volíte zloděje a převlékače kabátů. Váš věrný to odraz.

Koho máš na mysli tím zlodějem a převlékačem kabátů?
A koho bys volil do čela ty?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » čtv 16. bře 2023 1:15:16

armin píše:
Alfons píše: A vy jste pro mne jako předváleční Němci. S tím, že jste mnohem, mnohem zbabělejší a mnohem méně odhodlaní. A tak si do svého čela jako Fuhrera volíte zloděje a převlékače kabátů. Váš věrný to odraz.

Koho máš na mysli tím zlodějem a převlékačem kabátů?
A koho bys volil do čela ty?

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 16. bře 2023 11:51:50

Koukám, že ty holčičky ti nedají spát. :tralala:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alfons » čtv 16. bře 2023 14:45:53

armin píše:Koukám, že ty holčičky ti nedají spát. :tralala:

Jo, to se mi líbí. Taková malá holka a jak tě pohledem setřela, zmůžeš se jen na úchylácký žvatlání.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » pon 27. bře 2023 13:54:06

Krajní pravice v Rakousku vede volební průzkumy. Čeho se máme obávat?

Strana, která vyrostla z pozůstatků rakouského nacismu, by teď podle průzkumů vyhrála volby. Ty tu budou příští rok. Po Itálii, Francii a Švédsku i v Rakousku narůstá podpora nativistické pravice.
........................

Nacistické kořeny strany
Zakladatelem rakouských svobodných byl Anton Reinthaller, vysoce postavený člen nacistické strany, poslanec Reichstagu a člen SS. FPÖ se zformovala ze Svazu nezávislých (VdU – Verband der Unabhängigen) – strany, která od roku 1949 zasedala v poválečném rakouském parlamentu a byla všeobecně považována za útočiště bývalých nacistů. FPÖ byla po svém vzniku často označována za „Reinhallerovu nacistickou stranu“.
.............
Šovinistický lídr radikálního jádra zpět v čele strany
Úspěch svobodných byl během devadesátých let silně svázán s bývalým lídrem strany Jörgem Haiderem, který stranu dovedl až do koaliční vlády s lidovci. Haider během svého působení relativizoval nacistická zvěrstva. Označil například nacistické koncentrační tábory za „kárné tábory“ nebo na shromáždění bývalých příslušníků wehrmachtu a elitních nacistických jednotek SS v korutanském Krumpendorfu prohlásil na adresu přítomných, že „na tomto světě jsou ještě slušní lidé, kteří mají charakter, i za největších protivenství stojí za svým přesvědčením a zůstali mu věrni.“ Haider se také přihlásil k předchozí pangermanistické tradici strany.
.............
Strana v posledních měsících využila otřesů uvnitř rakouských lidovců, jejichž voliči byli unavení z kauz Sebastiana Kurze a následných změn ve vedení strany i vlády. Rakouskou společnost navíc výrazně polarizovala pandemie, z níž rakouští svobodní získávali politické body antivaxerskou rétorikou a opozicí vůči pandemickým opatřením. V současné době pak strana rétoricky navázala tématy kolem války na Ukrajině a zvyšujících se životních nákladů. FPÖ se staví negativně vůči rakouské finanční podpoře válkou zasažené Ukrajiny, což není vůbec překvapivé, protože strana v roce 2016 podepsala dohodu o spolupráci s Jednotným Ruskem Vladimira Putina. Obě strany se tehdy zavázaly pořádat pravidelné společné konzultace, ideové konference a semináře.

více zde: https://a2larm.cz/2023/03/krajni-pravic ... .sznhp.box
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » pon 17. dub 2023 11:06:18

Ruský zpěvák se na pódiu zastal otce dívky s protiválečnou kresbou, lidé pak skandovali proti válce
Obrázek
Na solidaritu a zájem veřejnosti apeloval Alexandr Ivanov, sólista ruské skupiny Naiv, když během svého výročního koncertu v Moskvě poukázal na případ pronásledované rodiny ruské žačky Máši Moskaljovové kvůli její protiválečné kresbě.

„Přátelé, využiji této příležitosti. Nemůžu to nechat být. Snažil jsem se tuto věc neřešit, ale nemohl jsem. Z nějakého důvodu mě případ Máši Moskaljovové nenechává v klidu. Možná proto, že moje dcera je ve stejném věku jako Máša. Dceři je 14 a Máše 13 let. Přátelé, chci vás poprosit, zjistěte si, co se stalo, podívejte se na Google. Budete zděšeni, co se stalo s Mášou a její rodinou. Za kresbu, kterou namalovala v hodině výtvarného umění,“ vyzval zpěvák ze scény.

Publikum v reakci na slova hudebníka začalo tleskat a skandovat: „Do prdele s válkou“.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod Trini » pon 17. dub 2023 12:12:45

Václavské náměstí / herec Ivan Vyskočil - upřímný srdeční projev / Česká republika na 1.místě!

https://www.youtube.com/watch?v=bl8PSJMANMk

"...kdo chce mír, neposílá zbraně ..."
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků