Pro Trini

naše první fórum... :-)

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 21:56:43

armin píše:
Alaja píše: :mrgreen:


To je z cyklistického výletu v Brdech

Přitom k sobě máte blízko, myslím s jáčkem, i co se nacházení se týče.
Co vím, pobýval na baráku v Mníšku pod Brdy, ale to už je nějaká doba....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 22:00:08

Moc bych si přála být nablízku vašemu setkání a rozpravě, kdy bych byla úplně zticha a jen poslouchala...

Ale asi se to těžko vyplní...., nevím...

Kdybys armine někdy v sobě pocítil chuť se s jáčkem setkat a neměl kontakt, mohu ti ten kontakt poskytnout.
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 22:13:16

Pedrito píše:
Myslíš že Jáčko by byl takový ....., že by na svém blogu diskutoval sám se sebou?
Ale asi máme dost společného.


Řek bych že tu chybí. I když úplně v počátku jsem jej měl za inteektuála. Já byl tenkrát na obláčku z kterýho mě tahal Luck. A na jáčka tam byla zlá atmosfera, páč se provalilo že nebyl tím kym se presentoval. Ale stejně měl něco do sebe, a mě aspoň vysvětlil, co to je mlčící většina... Snad se ještě ozve..

Právě že po zkušenostech s Terezkou Vackovou atd. bych to řekla... :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alaja » ned 09. led 2022 22:38:08

Arat píše:Šmárjapanebože, on to fakt nebude jáčko a bude to ten armin.
I mě poslal, Ájo, fotku, kde je to ten pán... ale i s manželkou a vnuky...

Nemám slov...

Odcházím do věčných lovišť...


No a nyní můžeme jen očekávat, až se sám odhalí úplně....
Fakt jsem zvědavá, co se z něho nakonec vyklube. Jenom doufám, že to nebude nějaký aktivní politik a pod..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 22:59:38

Pedrito píše:
Arat píše:Moc bych si přála být nablízku vašemu setkání a rozpravě, kdy bych byla úplně zticha a jen poslouchala...

Ale asi se to těžko vyplní...., nevím...

Kdybys armine někdy v sobě pocítil chuť se s jáčkem setkat a neměl kontakt, mohu ti ten kontakt poskytnout.

Počkej, on žije ?

:idea:
Žije, proč by nežil
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 23:02:53

Alaja píše:
Arat píše:Šmárjapanebože, on to fakt nebude jáčko a bude to ten armin.
I mě poslal, Ájo, fotku, kde je to ten pán... ale i s manželkou a vnuky...

Nemám slov...

Odcházím do věčných lovišť...


No a nyní můžeme jen očekávat, až se sám odhalí úplně....
Fakt jsem zvědavá, co se z něho nakonec vyklube. Jenom doufám, že to nebude nějaký aktivní politik a pod..... :mrgreen:

Politik to snad ne, jen fakt nechápu to jeho dlouhé inkognito a proč....
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Alaja » ned 09. led 2022 23:08:53

Arat píše:Politik to snad ne, jen fakt nechápu to jeho dlouhé inkognito a proč....


Pár "přátel" manželů Tomášových, co dojížděli na tu chatu, jsem našla mezi současnými aktivními politiky.....tak proto ty mé obavy, aby armin nebyl zrovna takový... :nevim:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 23:13:13

Pedrito píše:A máš jeho adresu?

Jen email a telefon.
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 23:15:47

Ájo, tak to necháme koňovi, on má větší hlavu. Jdu flustrovana spát :haji: :jingjang:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » ned 09. led 2022 23:26:34

Pedrito píše:
Arat píše:
Pedrito píše:A máš jeho adresu?

Jen email a telefon.

Tak nekecej, žes ses neozývala..

Ne...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod Pedrito » pon 10. led 2022 1:57:19

Vše je jak dřív, spamery vám sem nepustím, takovej holomek nejsem, sám sebe smazat nemůžu, až potkáš Šéfa, tak ať mě smaže. Ádios.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » pon 17. led 2022 7:50:04

Obrázek
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » pon 28. bře 2022 19:46:59

Žili jsme ve lži. Rusové utíkají před Putinem do Turecka, prchali tam i před 100 lety

Nejméně 14 tisíc Rusů již prokazatelně uteklo ze své země do Turecka kvůli tomu, že se neztotožňují s politikou Vladimira Putina a brojí proti válce. Upozornil na to list The Economist, podle kterého může Ankara profitovat z přívalu ruské inteligence. Rusové hledali útočiště v Turecku také před sto lety po nástupu bolševiků k moci.

Cesta do Evropy je pro Rusy obtížná. Evropská unie totiž uzavřela pro ruská letadla letecký prostor. Rusové, kteří nesouhlasí s Putinovou politikou a jeho válkou, proto hledají útočiště v Turecku. Ankara totiž lety nepozastavila a umožňuje Rusům cestovat do Turecka bez víza. I proto, že prezident Recep Tayyip Erdogan je s Moskvou spíše zadobře a během války se snaží vystupovat jako neutrální zprostředkovatel jednání.

List The Economist uvedl, že do Turecka už z Ruska uteklo zhruba 14 tisíc lidí. „Žili jsme ve lži,“ popsal důvod svého útěku ruský módní fotograf Arseny pro britský týdeník.
„Vnímám Istanbul jako útočiště, kde ruská vláda nemá žádný přímý vliv,“ řekl pro turecké noviny Hürriyet osvětlovací technik Kirill Eliseev. Stejně jako ostatní Rusové v exilu nepředpokládá, že by se do vlasti v blízké době vracel.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » čtv 31. bře 2022 10:35:23

Ruští vojáci neplní rozkazy a schválně ničí vybavení, řekl šéf britských zpravodajců

Někteří ruští vojáci na Ukrajině odmítají uposlechnout rozkazy a záměrně ničí vlastní vybavení, uvedl ředitel britské zpravodajské služby GCHQ Jeremy Fleming. Ruský prezident Vladimir Putin podle něj lpí na plnění plánu, který evidentně selhává.
„Je zjevné, že podcenil odpor Ukrajinců. Podcenil také sílu koalice, kterou jeho činy stmelily. Podcenil ekonomické důsledky sankčního režimu a přecenil schopnosti své armády zajistit rychlé vítězství,“ uvedl Fleming v projevu v parlamentu v australské Canbeře.
Rusové podle něj dokonce omylem sestřelili vlastní letadlo, jsou celkově velmi špatně vybavení a mají nízkou morálku.

Od začátku války se objevují informace, že ruští vojáci se na některých místech více než ochotně vzdávají jak ukrajinským vojákům, tak i civilistům. Tvrdí, že vůbec netušili, že pojedou bojovat na Ukrajinu, bylo jim řečeno, že jde o cvičení. Mnoho z nich byli branci.
Fleming poukázal také na to, že Putinovi poradci se obávají říct prezidentovi pravdu. Ovšem „režimu už teď musí mít zcela jasný rozsah dopadů těchto chybných rozhodnutí,“ uvedl rovněž Fleming. Vedení ruské armády opakovaně tvrdí, že během „speciální vojenské operace“, jak válku na Ukrajině nazývá, dosahuje svých cílů.
:kafe:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » úte 31. kvě 2022 18:35:46

Když jsem kdysi přednášel (hned po revoluci, kdy byla nouze o literaturu a kvalifikované přednášející), narazil jsem v obecenstvu i na takové jako je třeba Vostál a neuměl jsem ke škodě ostatních správně a trefně na ně reagovat. Žádný problém, ale byla to škoda nedovést jejich reakce zpracovat a naopak využít jako reálný materiál pro hlubší pochopení druhých.


No vidíš, to já jsem na tobě podobné narazil skoro všude,

ale jak se jejich koncentrace zvětšovala např.v RM ašrámu díky třeba Moojimu,

přestal jsem tam jezdit, nebot k čemu dobré je setkávání s hlupáky ???

A stejně tak jsem i opustil JZ když tam tomášovci začali srát svoje moderovací hovna,

a pak jsem se ale vrátil a vy jste se z toho mohli posrat, že někdo neskáče kde vašich pitomostí

co jste si nacpali do hlavy...

A pak jste si tak dlouho ztěžovali, až vás Jiho poslal do prdele a zavřel krám...




No a jak jsi zpracoval tedy mé oblíbené doporučení pro hlupáky,

tedy že s tím hovnem máš jít do prdele ????
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4843
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » úte 31. kvě 2022 22:42:24

To seš ty na tý fotce ?

No docela dobrý, ale je vidět že život, karma a manželka se na tobě docela vyřádili,

jinak koukám na tvoji auru, taky dobrý,

v příčinném těle vidím velký pytel pozitivní karmy,

takže tě dozajista nemine vyšší úroven bytí,

nejspíš úroven polobohů,

hodně bodů jsi získal svým členstvím v KSČ a podporou ukrajinců,

ale na druhou stranu jsi taky hodně ztratil díky tomu vočkování,

my jsme tě varovali, že do sebe nemáš nechat píchat něco, co není vodzkoušený,

kdybys poslechl, mohl jsi se dostat na úroven bohů a sedět po pravici Ježíše a po levici Budhy,

takhle ale nejspíš nejspíš skončíš zase u toho Tomáše, co se ted inkarnoval někde u tý Alfa centauri...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4843
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » úte 31. kvě 2022 22:50:13

Arat píše:Takže si myslíš, že není...., hmmmm :-)

To je psycho....

Jako bych byla zamilovaná celý život do jednoho a ve všech dalších ho viděla.... :-)


Hele, ty jsi na ty dojácký příběhy,

tak koukni na todle video jak to maj někteří lidé docela praštěně :

Pokud nechceš od začátku tak ted vod 7 minuty až do 37 minuty :

https://www.youtube.com/watch?v=psmNoRpz6Ck
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4843
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod vostalpetr » pát 03. čer 2022 0:06:47

Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4843
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Pro Trini

Příspěvekod Arat » pát 03. čer 2022 8:27:19

:song: :mrk:
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Pro Trini

Příspěvekod armin » sob 09. črc 2022 16:31:15

Britové cvičí bojovníky proti Rusku plné motivace
Do Británie přijíždí jako nezkušení civilisté, na Ukrajinu se vrací připraveni bojovat za svou zemi. Na několika místech v Británii probíhá intenzivní armádní výcvik ukrajinských občanů.

Článek
Čtyřiatřicetiletý Vitalij, který z důvodů bezpečnosti používá jiné jméno, pracoval jako manažer internetového obchodu. Před několika měsíci podle svých slov „seděl uvolněně ve své kanceláři a popíjel kávu“. „Ale 24. února se všechno změnilo,“ vysvětluje.

Vitalij, stejně jako mnozí další Ukrajinci, pocítil potřebu bránit svou zemi. Neměl ovšem žádné bojové zkušenosti. Využil proto slib Británie – vycvičit každých 120 dní 10 000 vojáků – a vydal se na intenzivní výcvik britské armády pro pěchotu.

On ani většina těch, kteří do Británie z Ukrajiny přijeli, nikdy nedrželi zbraň v ruce. Povoláním jsou řidiči kamionů, prodavači nebo dělníci pracující v kamenolomech. Válka rozpoutaná Ruskem je ovšem přiměla k radikální změně dosavadního života. O jejich výcviku v Británii informoval deník The Times.
„Cítím velkou zodpovědnost,“ uvedl Vitalij. „Učím se, jak bránit svou zemi a svou rodinu. Je to pro nás opravdu důležitá příležitost, jak získat potřebné dovednosti pro boj a obranu naší země,“ dodal.

Více zde: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron