vp. inspiruj

naše první fórum... :-)

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Trini » stř 12. led 2022 8:29:53

Asi sem ted' budu mastit, co všechno řekl Nisargadatta. Protože to Eva nemá ráda. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Arat » stř 12. led 2022 8:42:34

Trini píše:Asi sem ted' budu mastit, co všechno řekl Nisargadatta. Protože to Eva nemá ráda. :mrgreen:

Aby tě tam někde nezačal posílat Petr :-)
On nemá rád ty autority a citace :-)
Mi to nevadí, co mi vadí víc je, když se zaštiťuješ druhými, abys podpořila svůj názor, to mi docela vadí :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Trini » stř 12. led 2022 11:37:00

Arat píše:Mi to nevadí, co mi vadí víc je, když se zaštiťuješ druhými, abys podpořila svůj názor, to mi docela vadí :-)


Tak to je prima. Hned s tím začnu, aby sis už nemusela vymýšlet, že něco takového dělám. :mrk:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Trini » stř 12. led 2022 12:01:20

Arat píše:On nemá rád ty autority


Já také žádné autority nemám, v tom jsme si podobní. Ale mám ráda lidi, jako byl např. Ježíš, Ramana, Nisargadatta nebo Tomášovi. Jestli to jsou pro tebe autority, tak je to tvůj problém, můj ne.

Armin se Tomášovými často vytahuje. Kdyby Tomášovi schvalovali to, co tady provádí, tak by to nebyli lidé, za které je pokládám. To bych se v nich hodně spletla. Pro tebe je to jakési zaštit'ování, což vůbec nechápu.

Jo, kdybych předvrhovala Tomášovi jako autority tobě, Janě apod., tak by to bylo něco jiného. Ale pro mne nejsou autoritami.

Pro tebe je autorita asi Krišnamurti. Ten mne nikdy moc nezaujal, nepatří mezi ty, co mám ráda. Zrovna tak Mooji nebo Papaji. Zato mám ráda Šri Juktešvara, učitele Joganandy.

Prostě někteří lidé jsou mi blízcí. Jestli je jiní považují za autority nebo ne, je mi jedno.

:-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod armin » stř 12. led 2022 14:38:30

Arat píše:
Trini píše:Asi sem ted' budu mastit, co všechno řekl Nisargadatta. Protože to Eva nemá ráda. :mrgreen:

Aby tě tam někde nezačal posílat Petr :-)
On nemá rád ty autority a citace :-)


Petr ji nikam posílat nebude. To je přece jeho fanynka :pes:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Arat » stř 12. led 2022 22:19:35

Trini píše:
Arat píše:On nemá rád ty autority


Já také žádné autority nemám, v tom jsme si podobní. Ale mám ráda lidi, jako byl např. Ježíš, Ramana, Nisargadatta nebo Tomášovi. Jestli to jsou pro tebe autority, tak je to tvůj problém, můj ne.

Armin se Tomášovými často vytahuje. Kdyby Tomášovi schvalovali to, co tady provádí, tak by to nebyli lidé, za které je pokládám. To bych se v nich hodně spletla. Pro tebe je to jakési zaštit'ování, což vůbec nechápu.

Jo, kdybych předvrhovala Tomášovi jako autority tobě, Janě apod., tak by to bylo něco jiného. Ale pro mne nejsou autoritami.

Pro tebe je autorita asi Krišnamurti. Ten mne nikdy moc nezaujal, nepatří mezi ty, co mám ráda. Zrovna tak Mooji nebo Papaji. Zato mám ráda Šri Juktešvara, učitele Joganandy.

Prostě někteří lidé jsou mi blízcí. Jestli je jiní považují za autority nebo ne, je mi jedno.

:-)

Tak jsem dnes pracovala více, než jsem myslela.

A až teď mám prostor.

Co se týká těch autorit, Trini, ty, které jsi vyjmenovala jako že je máš ráda, ano, taky souzním.
Plus teda ten Krišnamurti a především, z psaného sdělení - Anker Larsen...a snad i založením hodně hodně hluboko Rámakrišna.... a jeho žák :-) Vívekanánda....

Tady nejde o autority jako takové - ti jsou nám blízcí, rezonují s naší duší, nebo s její převážnou částí.... více, než jiní...

Ale co je důležité a co jsem ráno chtěla říct, tím, co jsem psala...

Důležitý je koncept sdělovaného....

Pokud použiješ kohokoli ze zvučných jmen (jakýchkoli) k podpoření toho, co sděluješ a chceš, je to manipulace...

Manipulace, pro mě zcela viditelná a čitelná a ta (manipulace) je mi krajně nesympatická...

Je to podobné, jako teď s tou covid situací, prostě nemůžu takovou manipulaci, která probíhá v přímém přenosu, prostě nemůžu...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Trini » čtv 13. led 2022 7:43:58

:mrk:

Jako manipulaci to tady prezentuješ, protože jde o armina. Armin nezřídka používá Tomášovi k podpoření toho, co sděluje, ale to ti vůbec nevadí. Chceš ho holt jako fanynka chránit. Na tom není nic špatného, akorát ta úroven, jak to děláš, za moc nestojí.

A nic si z toho nedělej, mně je také nesympatické, co píšeš, protože si pořád vedeš svou, aniž bys reagovala na moje vysvětlení. Arminovi budu Tomášovi předhazovat tak dlouho, dokud se za ně bude schovávat. S tím nic nenaděláš.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod vostalpetr » čtv 13. led 2022 8:58:59

Petr ji nikam posílat nebude. To je přece jeho fanynka


Ale já ji klidně pošlu do prdele,

třeba za toho Ježíše,

jenže,

proč ne Ježíš ?

Pokud na tom někdo fanaticky neujíždí a neblbne z toho, tak proč by ne....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod vostalpetr » čtv 13. led 2022 9:03:30

Kdyby Tomášovi schvalovali to, co tady provádí, tak by to nebyli lidé, za které je pokládám.


To nevím,

ale asi k nim jezdili mindráci s pocitama, tak je učili to vyvolávání neg. emocí a placení pětikačky za každou neg. emoci,

soudím dle Mrdoslava a Lídy, kteří se furt motaj dokola jen tady kolem toho...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Arat » čtv 13. led 2022 11:11:51

Trini píše::mrk:

Jako manipulaci to tady prezentuješ, protože jde o armina. Armin nezřídka používá Tomášovi k podpoření toho, co sděluje, ale to ti vůbec nevadí. Chceš ho holt jako fanynka chránit. Na tom není nic špatného, akorát ta úroven, jak to děláš, za moc nestojí.

A nic si z toho nedělej, mně je také nesympatické, co píšeš, protože si pořád vedeš svou, aniž bys reagovala na moje vysvětlení. Arminovi budu Tomášovi předhazovat tak dlouho, dokud se za ně bude schovávat. S tím nic nenaděláš.

Totéž bych mohla napsat já tobě - si pořád vedeš svou a nevnímáš, co píšu. :-)

Důležitý je ten koncept, nebo-kontext, celého příspěvku - tam je buď jasně vidět motiv - díky manipulaci podpořit svůj názor, nebo tam manipulace není a je jen sdělení, konstatování ale bez toho manipulativního prvku.

No a někdo je schopen to vidět a někdo není.

Jak u druhých, tak u sebe.

Mě se nechce hledat to tvoje psaní, na které jsem reagovala, že to je teda síla, kým vším ses zaklínala, aby sis podpořila to, co jsi tady tlačila a díky čemu Honzam a Réza odešli... jen vidím, že to nejsi schopna vidět, no...

Ano, armin sem tam použije Tomášovy k zobrazení atmosféry, která tam panovala a taky psal cosi o tom, že mu měli říct, že bude jejich nástupcem, to buď řekli, nebo neřekli, nevím, neřeším.
Jestli si tím chtěl přibarvit peří? Dost možná....
Čas hukáže, jak to bude nebo nebude, zatím to teda na to moc nevypadá :-)
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod armin » čtv 13. led 2022 11:52:37

vostalpetr píše:
Kdyby Tomášovi schvalovali to, co tady provádí, tak by to nebyli lidé, za které je pokládám.


To nevím,

ale asi k nim jezdili mindráci s pocitama, tak je učili to vyvolávání neg. emocí a placení pětikačky za každou neg. emoci,

soudím dle Mrdoslava a Lídy, kteří se furt motaj dokola jen tady kolem toho...


Já v tobě vyvolávám negativní emoce?
Kolem čeho se podle tebe s Lídou dokola motáme?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod armin » čtv 13. led 2022 11:56:41

Trini píše: Arminovi budu Tomášovi předhazovat tak dlouho, dokud se za ně bude schovávat. S tím nic nenaděláš.

Bodejď ne. Předhazování je jedním z tvých oblíbených způsobů jak udržovat přátelskou pohodu.

Taky by sis mohla začít hrát na karmu, jako to dělá Vostál. To je taky dobrý
Obrázek
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Trini » čtv 13. led 2022 12:09:47

Arat píše:
Trini píše::mrk:

Jako manipulaci to tady prezentuješ, protože jde o armina. Armin nezřídka používá Tomášovi k podpoření toho, co sděluje, ale to ti vůbec nevadí. Chceš ho holt jako fanynka chránit. Na tom není nic špatného, akorát ta úroven, jak to děláš, za moc nestojí.

A nic si z toho nedělej, mně je také nesympatické, co píšeš, protože si pořád vedeš svou, aniž bys reagovala na moje vysvětlení. Arminovi budu Tomášovi předhazovat tak dlouho, dokud se za ně bude schovávat. S tím nic nenaděláš.

Totéž bych mohla napsat já tobě - si pořád vedeš svou a nevnímáš, co píšu. :-)



Tlačíš to pořád dál. Když se dál bude armin chovat jako magor, tak mu Tomášovi budu předhazovat. A ty se nad tím budeš vzrušovat jako ted'. No a co? Když tě to baví... :nevim:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Trini » čtv 13. led 2022 12:12:21

Trini píše:Tlačíš to pořád dál. Když se dál bude armin chovat jako magor, tak mu Tomášovi budu předhazovat. A ty se nad tím budeš vzrušovat jako ted'. No a co? Když tě to baví... :nevim:


P.S. A jak to vypadá, tak bude magořit pořád dál.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod armin » čtv 13. led 2022 12:19:58

Trini píše: Když tě to baví... :nevim:


No dyk jo.
Přece ten tvůj Vostál pořád doporučuje aby lidi dělali to, co je baví.
To je podle něj ten život v Přítomnosti.
Zábava, fixace na zábavu.
Ty si to taky myslíš? Nebo ještě jsi nepostoupila tak "daleko"?
:snek:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3162
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod Trini » čtv 13. led 2022 12:20:10

Arat píše: díky čemu Honzam a Réza odešli...


Když tě to tak bolí, tak se s nimi bav na inspiruj a poradně.
Já je za odešlé nepovažuji. Když se jim bude chtít, tak tady zase budou psát. Nikdo je nebanoval a nic jim nemazal. No problem. :mrk:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod vostalpetr » čtv 13. led 2022 12:47:36

armin píše:
vostalpetr píše:
Kdyby Tomášovi schvalovali to, co tady provádí, tak by to nebyli lidé, za které je pokládám.


To nevím,

ale asi k nim jezdili mindráci s pocitama, tak je učili to vyvolávání neg. emocí a placení pětikačky za každou neg. emoci,

soudím dle Mrdoslava a Lídy, kteří se furt motaj dokola jen tady kolem toho...


Já v tobě vyvolávám negativní emoce?
Kolem čeho se podle tebe s Lídou dokola motáme?



Tak ty neumíš číst ???

Tím se vysvětluje proč jsi takovej debil...

No aspon že jsi se naučil psát, i když píšeš leda blbosti..
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod vostalpetr » čtv 13. led 2022 12:50:04

Ty si to taky myslíš? Nebo ještě jsi nepostoupila tak "daleko"?


Já myslím že jsi kunda co v kundárnách postoupila daleko...

Prostě Tomášovskej zamindrákovanej zmrd co si honí triko na neg. pocitech...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod vostalpetr » čtv 13. led 2022 12:52:30

Trini píše:
Arat píše: díky čemu Honzam a Réza odešli...


Když tě to tak bolí, tak se s nimi bav na inspiruj a poradně.
Já je za odešlé nepovažuji. Když se jim bude chtít, tak tady zase budou psát. Nikdo je nebanoval a nic jim nemazal. No problem. :mrk:


Voni vodešli ?

Tak to zvládli víc než ten kokot Armin....

:bumpc:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: vp. inspiruj

Příspěvekod vostalpetr » čtv 13. led 2022 12:55:09

Přece ten tvůj Vostál pořád doporučuje aby lidi dělali to, co je baví.


To bys ale dělat měl,

bohužel ty nevíš co tě baví,

v mládí ti potlačili vnitřní dítě a tak už od dětství sereš leda cizí hovna,

a je z tebe kolektivistickej kokot...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4860
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 133 návštevníků

cron