Sovětský svaz mírová hráz

naše první fórum... :-)

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » ned 29. kvě 2022 9:08:21

Trini píše:
vostalpetr píše:
No, EU politici plánují všem zakázat národní identitu


Národní identita mě nějak netrápí,

jsem spíše člověk než že bych byl čech nebo moravák,



No, mně by tedy hodně vadilo, kdyby mi chtěli vnutit slovenštinu jako jediný úřední jazyk

No, ty máš teď úřední jazyk němčinu. A že by si z toho byla nějak jurodivá, na to nevypadáš.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » ned 29. kvě 2022 10:35:29

Arat píše:
Ten sen je pro mě důležitý a zdál se mi :-) proto, že mi jasně ukázal moje kořeny, domov, kde jsem doma a to jsou Slované. Jinak řečeno - východ.
Směr.....

Západ ne.

Obrázek

„Přišli a hledali děvuchy.“ Nelidské a nehrdinské činy vítězných rudoarmějců

https://www.pametnaroda.cz/cs/magazin/p ... -internetu
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod vostalpetr » ned 29. kvě 2022 10:54:08

Jakýpak znásilnování ???

Tenhle pojem my troglodyti neznáme, je to prostě volání matky přírody ....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » ned 29. kvě 2022 11:10:13

armin píše:
Trini píše:
vostalpetr píše:
No, EU politici plánují všem zakázat národní identitu


Národní identita mě nějak netrápí,

jsem spíše člověk než že bych byl čech nebo moravák,



No, mně by tedy hodně vadilo, kdyby mi chtěli vnutit slovenštinu jako jediný úřední jazyk

No, ty máš teď úřední jazyk němčinu. A že by si z toho byla nějak jurodivá, na to nevypadáš.

Na Ukrajině uzákonili užívání ukrajinského jazyka ve veřejném a komunálním sektoru, ve zdravotnictví a dopravě, při označování zboží a služeb, v umění a vzdělávání a v médiích (zákon se nevztahoval na oblast soukromé komunikace a náboženských obřadů). Např. zaměstnanci supermarketů, restaurací, kaváren, sportovních klubů, kadeřnictví a dalších zařízení v sektoru služeb měli povinnost oslovovat návštěvníky pouze v ukrajinštině.

Tobě by u nás např. úředně nařízená němčina asi nevadila, ale rodný jazyk je u mnohých do značné míry osobní/citlivá záležitost. Co kdybych ti místo té tvé Ženy vnutil nějakou jinou, alespoň na veřejnosti. To by ses asi taky cukal, co...
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » ned 29. kvě 2022 11:24:37

vostalpetr píše:Jakýpak znásilnování ???

Tenhle pojem my troglodyti neznáme, je to prostě volání matky přírody ....

No prostě nejsou takoví suchaři jako ti v západní Evropě.
Silnější jebe.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » ned 29. kvě 2022 12:16:55

armin píše:
vostalpetr píše:Jakýpak znásilnování ???

Tenhle pojem my troglodyti neznáme, je to prostě volání matky přírody ....

No prostě nejsou takoví suchaři jako ti v západní Evropě.
Silnější jebe.

No vidíš, banderovci byli daleko horší.

Přiznej konečně alespoň v nové inkarnaci porážku důstojně, armine.

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » ned 12. čer 2022 9:02:59

Jsem připravená je pozabíjet sama! Rozhovor s matkou ukrajinského vojáka, kterého brutálně umučili agenti ruské FSB

https://www.forum24.cz/jsem-pripravena- ... .sznhp.box
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » sob 25. čer 2022 8:01:19

Londýn budeme bombardovat jako první, pohrozil ruský válečný zločinec

Obrázek

Blízký spolupracovník ruského prezidenta Vladimira Putina prohlásil, že v případě další světové války bude Londýn prvním bombardovaným městem. Na jeho bezprecedentní výrok upozornila britská média.

Poslanec ruské Státní dumy generál Andrej Gurulev prohlásil, že pokud by blokáda Kaliningradu vedla k válce, bylo by britské hlavní město zasaženo jako první. „Během první letecké operace zničíme celou skupinu nepřátelských vesmírných satelitů. Nikdo by se nestaral o to, zda jsou to Američané, nebo Britové, ke všem bychom se chovali jako k NATO,“ řekl Gurulev. Druhým krokem by podle něj bylo oslabení systému protiraketové obrany „všude a na 100 procent“.

https://www.forum24.cz/londyn-budeme-bo ... .sznhp.box

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... hp.context
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » sob 25. čer 2022 9:29:37

Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » sob 25. čer 2022 9:42:35

Odhaduji trend, že Rusové se s ratlíkama bavit přestávají, logicky to celkem ani nemá smysl.

Budou se bavit s těmi, kdo je má na obojku, což ostatně Gurulev už svým způsobem dělá.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » pát 01. črc 2022 9:11:08

Jak Alfonzové hrdinně bojují proti zlu:

Rusko zaútočilo raketami na Oděsu, zemřelo sedmnáct lidí

Obrázek
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » pát 01. črc 2022 10:48:37

1. nevidíš les, protože ulpíváš na keři
2. i ten keř pozoruješ skrze dezinformační web

To je pak těžká domluva, neboť jsi ovládán představou, která má s realitou pramálo společného (a tak jeden bude mluvit o voze, druhý o koze).

Ale protože máš de iure svobodnou vůli, je to tvoje odpovědnost, že jsi si tu představu nechal vytvořit. V tomto smyslu jsi za ty mrtvé odpovědný, neboť tímto způsobem je umožněno udržovat vraždící mašinérii v chodu.

Porovnej svůj mentální přístup např. s přístupem prof. John Mearsheimera (který vystudoval vojenskou akademii, 5 let strávil jako důstojník am. letectva a po té si udělal doktorát z mezinárodních vztahů na Harwardu):
https://www.youtube.com/watch?v=GpNQg9faHo4
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » pát 01. črc 2022 12:31:50

[quote="Alfons"]

Porovnej svůj mentální přístup např. s přístupem prof. John Mearsheimera (který vystudoval vojenskou akademii, 5 let strávil jako důstojník am. letectva a po té si udělal doktorát z mezinárodních vztahů na Harwardu):

Máme doma obecního blba Jardu
má dvě univerzity
obě na Harvardu.


Názory jsou jedna věc, fakta druhá věc
Kecy se vedou a Rusáci zatím boří a vraždí na Ukrajině.

Agresorovi a okupantům se principiálně nemá ustupovat, stejně jako se neustoupilo Napoleonovi ani Hitlerovi.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » pát 01. črc 2022 13:37:42

armin píše:
Alfons píše:
Porovnej svůj mentální přístup např. s přístupem prof. John Mearsheimera (který vystudoval vojenskou akademii, 5 let strávil jako důstojník am. letectva a po té si udělal doktorát z mezinárodních vztahů na Harwardu):


Máme doma obecního blba Jardu
má dvě univerzity
obě na Harvardu.


Názory jsou jedna věc, fakta druhá věc
Kecy se vedou a Rusáci zatím boří a vraždí na Ukrajině.

Agresorovi a okupantům se principiálně nemá ustupovat, stejně jako se neustoupilo Napoleonovi ani Hitlerovi.

No, to je právě to, co ti dávám za příklad, že by prof. Mearsheimer takovouto reakci nenapsal.

Primárně nejde o to, zda je Mearsheimerovo smýšlení pro nebo protiruské, primárně jde o vhled, o schopnost vhledu. Bez této schopnosti je fiktivní vést debatu o otázkách mravních. Pes také nemá a nemůže mít relevantní názor např. na válku v Donbasu.

Psa možno učit vhodnými výcvikovými metodami např. štěkat směrem k Donbasu (v jeho mysli za tím účelem vytvoříme určitý stabilní reaktivní agens). No ale to je o něčem jiném.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Trini » pát 01. črc 2022 13:47:42

armin píše:Agresorovi a okupantům se principiálně nemá ustupovat, stejně jako se neustoupilo Napoleonovi ani Hitlerovi.


Fakt je, že Napoleon a Hitler okupovali skoro celou Evropu a vylámali si zuby až na Rusku. Rusko provádí vojenskou operaci na malé části Ukrajiny, stejně jako to to dělalo USA/NATO s pomocníky v Srbsku a v Iráku. No, Irálk pak okupovali několik let celý. Uvidí se, jestli se to Rusku také podaří. Důvody mají obdobné.

Při vojenských operacích, at už je provádí USA/NATO nebo Rusko, se boří a vraždí. Ale jsou k tomu potřeba mimimálně dva. Někdo se musí té vojenské operaci bránit. Irák se bránil proti bořícímu a vraždícímu agresorovi, ale marně. Na Ukrajině to zřejmě dopadne obdobně. A potom tam zase budou mít mír.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Trini » pát 01. črc 2022 13:58:49

Alfons píše:Psa možno učit vhodnými výcvikovými metodami např. štěkat směrem k Donbasu .


Např. protiruskou propagandou.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod armin » pát 01. črc 2022 15:28:37

Myslím, že si to moc komplikujete a překrucujete.
Jeden útočí, druhý se brání. Ten co útočí a zabíjí na cizím území je vrah, kdo zabíjí v sebeobraně je v právu.
Na Rusko nikdo neútočí, naopak Rusko napadá okolní státy (Gruzie, Ukrajina) a bývalé ostatní se snaží udržet pod svojí kontrolou - zatím se mu to daří "po dobrém".
Putin a jeho banda sní o obnovení velké říše z dob SSSR.
Podle Putina jde vše podle plánu - zřejmě plánoval i ty desítky tisíc mrtvých ruských vojáků.

Ukrajina nechce vyhrát válku, ale vytlačit agresora zpět za své hranice, podobně jako se to podařilo Afgáncům - jak s Rusy, tak s Američany.

Když bojovala rudá armáda proti německým fašistům, tak USA podporovali SSSR masivně zbraněmi a technikou stejně jako dnes podporují napadenou Ukrajinu.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » pát 01. črc 2022 16:37:37

armin píše:Myslím, že si to moc komplikujete a překrucujete.

Kéž by to bylo tak jednoduché jako tvůj světozor, armine. :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Alfons » pát 01. črc 2022 16:44:50

Trini píše:A potom tam zase budou mít mír.

Mearsheimer přesvědčivě objasňuje hloubku mentální angažovanosti Washingtonu a ruského sentimentu existenciální hrozby (arminy ne že přezíranou, ale neschopnou vidět), tudíž nějaké mírové vyústění v současné době prakticky možné není.

A jak je zde přesvědčivě demonstrováno, s arminami vyjednávat smysl nemá, nejde to. Americké prezidentské volby budou bohužel až v r. 2024.

Tudíž jako nejbezpečnější vyústění celé situace bych viděl v nevýrazném pokračování války, kdy nebude příliš vyhrávat ani jedna strana. Protože pak je pravděpodobnost eskalace do nukleární odpovědi nejmenší. V důsledku čehož by mohl nastat ekonomický kolaps Západu / výměna jeho elit (což je Putinův kalkul). Bez té výměny trvalejší mír zřejmě nenastane.
Lépe býti chudý, než mrtvý.

:nevim:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Sovětský svaz mírová hráz

Příspěvekod Trini » pát 01. črc 2022 17:36:00

armin píše:Myslím, že si to moc komplikujete a překrucujete.


Vidíme fakta.
Jsem zvědavá, až zas agresor USA někoho přepadne, bude vraždit a bořit, jestli budeš takhle vyvádět.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků