Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagandu

naše první fórum... :-)

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » úte 02. srp 2022 13:08:00

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:
Ženou to do 3. světové války.



NATO na Putina určitě útočit nebude. Nejsme idioti.


Těmi zbraněmi, které dává Ukrajině už útočí.

Myslíš, že každá země, která někomu dodává zbraně útočí na toho proti komu je příjemce použije?
Takhle jako ty to možná vidí Putin a spol, protože se jim to zrovna nehodí do krámu.

Útočí Rusko, Ukrajina se brání neospravedlnitelné agresi a my se Ukrajině snažíme pomoci.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Trini » úte 02. srp 2022 13:13:12

armin píše:
Trini píše:
armin píše:
Trini píše:
Ženou to do 3. světové války.



NATO na Putina určitě útočit nebude. Nejsme idioti.


Těmi zbraněmi, které dává Ukrajině už útočí.

Myslíš, že každá země, která někomu dodává zbraně útočí na toho proti komu je příjemce použije?


Takhle to viděl západ, když Rusko stejným způsobem pomáhalo ukrajinským separatistům.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Trini » úte 02. srp 2022 13:22:57

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:
armin píše:
Trini píše:
Ženou to do 3. světové války.



NATO na Putina určitě útočit nebude. Nejsme idioti.


Těmi zbraněmi, které dává Ukrajině už útočí.

Myslíš, že každá země, která někomu dodává zbraně útočí na toho proti komu je příjemce použije?


Takhle to viděl západ, když Rusko stejným způsobem pomáhalo ukrajinským separatistům.


P.S. Po tom, co jsem seznámila s fakty masakru in Gwangju v Jižní Korey 1980, je mi zcela jasné, že ukrajinská armáda plná nácků měla stejným způsobem - na přání USA - zmasakrovat separatistický Donbas. Vidím, jako správné, že jim Rusko pomohlo.
EU mělo pomoci tím, že mělo od Ukrajiny požadovat dodržování Minských dohod. Teda, kdyby politici EU byli morální lidé. Ale nejsou, jsou ten jen pohůnci USA.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » úte 02. srp 2022 14:29:27

Sky News: Zítřek může být nejnebezpečnějším dnem tohoto století.

Ten mladý reportér mi připomíná prase, které každý den dostává žrát, tak proč by se tak nemělo stát i zítra. :-)

Nikdy v historii neměly USA tak špatné vedení jako dnes. US armáda je skutečně oslabena drsným vnucováním vakcinace a otevřeně transgenderovou kulturou. Biden vypleňuje strategické zásoby ropy kvůli snížení inflace, ekonomika se blíží k recesi a zpravodajské služby jsou zaměstnány Ukrajinou. Američani nechtějí další válku, zajímá je domácí inflace.
Za Trumpa s jeho ostře protičínskou politikou už takové příznivé okolnosti zřejmě nebudou.

Ale je to risk, no, Tchajwanci se na to připravují celá desetiletí. Pokud by Xi neuspěl, byl by to pro něj konec. Ale ztrácet tvář planými hrozbami také moc nemůže.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » čtv 04. srp 2022 5:58:21

Eva Večernice tvrdí vizi bombardování Prahy (a nejen ona). V zajímavém rozhovoru na YT kanálu Ve hvězdách. Než to Arminové smazali, ještě jsem to stačil shlédnout. :-)

Tak nelogické by to nebylo, v době hypersonických raket. Dodáváním zbraní, legalizací dobrovolníků, ztráty ruské straně způsobujeme. S naivní mentalitou, že přeci oni (USA, NATO, někdo) nás ochrání, když budeme halasně machrovat za jejich zadkem, bagatelizovat banderovce a plivat na ruské oběti z WWII.

Eva také tvrdí blízký mohutný převrat a putování arminů do vězení. No, jestli to spíš nebude přání otcem myšlenky, tahle ochlokracie je výsledkem národní arminské mentality, tak kde by se jacísi spanilí blaničtí rytíři vzali. Ale já nejsem kartářka no (ten komunistický marast před 89., než se zhroutil jak domeček z karet, mi taky připadal silný).
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » čtv 04. srp 2022 8:05:19

Alfons píše:Eva Večernice tvrdí vizi bombardování Prahy (a nejen ona).


Na co ty ses to dal?
Napřed RA, teď Eva Večernice.

To tě v tý Barmě nic lepšího nenaučili?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » čtv 04. srp 2022 9:00:07

armin píše:
Alfons píše:Eva Večernice tvrdí vizi bombardování Prahy (a nejen ona).


Na co ty ses to dal?
Napřed RA, teď Eva Večernice.

To tě v tý Barmě nic lepšího nenaučili?

No já jsem vždycky věřil v nadpřirozené schopnosti některých lidí.

A Eva Večernice se v minulosti osvědčila.

A Ra ně velmi obohatil svým pojmem zkreslení (dříve jsem uvažoval jen v hranicích ano – ne) resp. svými termíny učitel/žák vers. žák/učitel, čas/prostor vers. prostor/čas, nehledě na jeho naprosto fenomenální výklad čaker.
Pokud by byl Ra jen výtvorem lidského podvědomí – mě to vůbec nevadí.

Mě připadáš čím dál uzavřenější a senilnější armine.

p.s.
tak už se tam to video objevilo opět:
https://www.youtube.com/watch?v=R6xVu5qyeP4
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Arat » čtv 04. srp 2022 10:48:50

Mě připadáš čím dál uzavřenější a senilnější armine.

Hlavně se chová jako slon v porceláně, bez špetky empatie... jako stroj...
Vlastně už mu nikdo ze stávajících spoludiskutujících nerozumí, resp. nenacházíme společnou řeč...
Kde jsou ty časy stříbrných větrů...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » čtv 04. srp 2022 12:26:56

Arat píše:
Mě připadáš čím dál uzavřenější a senilnější armine.

Hlavně se chová jako slon v porceláně, bez špetky empatie... jako stroj...
Vlastně už mu nikdo ze stávajících spoludiskutujících nerozumí, resp. nenacházíme společnou řeč...
Kde jsou ty časy stříbrných větrů...

Odstrašující je, jak nedokáže přijmout důkazy, narušující jeho zvyklý světozor - jakoby je vůbec nebyl schopen vnímat (něco jiného je, pokud jsou snadno vyvratitelné, to reaguje čile).

Kdo ví, třeba by mu pak z toho hráblo ještě více.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » čtv 04. srp 2022 12:58:47

Alfons píše:
A Eva Večernice se v minulosti osvědčila.


No to máš podobný jako gambleři či sázkaři.
Vnímají to, když vyhrají a nevnímají to, když prohrávají až jsou nakonec zadlužení až po uši.
Stejně tak ty vnímáš co vyšlo a spoustu toho, co nevyšlo tě nevzrušuje.
Oslovují tě konspirační teorie, kterým evidentně věříš. To co je očividné, jasné podezříváš.

Máš rád zřejmě diktátory, mocné, "pořádek". naopak liberální demokracie tě znejišťuje.

To vše naznačuje tvoji nekrofilní orientaci opak to biofilní orientace.
Pěkně to popsal Erich From ve své knížečce "Lidské srdce"

Nekrofilní typ
Nejvíce negativní charakter je nekrofilní typ. To je člověk, který chce jenom ničit. Hluboce ho děsí chaos a nahodilost pořádku světa. Je posedlý potřebou vnucovat "zákon a pořádek". Místo lidí má raději věci. V mírnější formě jsou to pesimisté, kteří jen fňukají, že mají skleničku napůl prázdnou, ale nikdy napůl plnou. V nejhorší formě vznikají lidé, jako byl Hitler.

Z toho například ta tvoje radost a zadostiučinění z hrozícího bombardování Prahy, z toho jak Arminové půjdou do vězení, Orbán jaký je geroj - o geniálním Putinovi ani nemluvě atd. I ta afinita ke konspiračním teoriím.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » čtv 04. srp 2022 14:09:10

armin píše:liberální demokracie tě znejišťuje

Obrázek

Jo to máš pravdu.
Jako nic proti, když se někdo namaluje za čerta při pomlázce. Ale deklaruje-li analogicky vláda, že čerti jsou přirozeným druhem lidí a kdo to bude zpochybňovat je kriminalizován, tak to mě zneklidňuje.

To už je lepší diktátor (třeba ruského typu), který má ale ještě všech pět pohromadě.
Gender agenda je jen jeden znak, symptom, nejde jen o nějaký symptom.

armin píše:Z toho například ta tvoje radost a zadostiučinění z hrozícího bombardování Prahy, z toho jak Arminové půjdou do vězení, Orbán jaký je geroj - o geniálním Putinovi ani nemluvě atd. I ta afinita ke konspiračním teoriím.

Tak určitě nemám radost z bombardování Prahy. Putin taky si nemyslím že je geniální. Ale že schopnostmi převyšuje ostatní světové politiky o třídu, to jo (Orbán je taky nadaný).

Kdysi jsem se díval na konspirační myšlenky Karla Gotta se shovívavým úsměvem. Teď se nad svojí bývalou ignorancí shovívavě usmívám sám.

Nad tvojí ignorancí se ale neusmívám, neb stačila už kolektivně napáchat hrozné zlo. Tvůj duševní stav je ale tvoje odpovědnost. A budeš s ní dříve či později konfrontován.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » čtv 04. srp 2022 15:15:08

Alfons píše:
Nad tvojí ignorancí se ale neusmívám, neb stačila už kolektivně napáchat hrozné zlo.


Jaké konkrétní hrozné zlo máš na mysli?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » čtv 04. srp 2022 15:27:33

armin píše:
Alfons píše:
Nad tvojí ignorancí se ale neusmívám, neb stačila už kolektivně napáchat hrozné zlo.


Jaké konkrétní hrozné zlo máš na mysli?

Mrtvé na Ukrajině třeba.

Nebo v Iráku.

Nebo v Sýrii.

Nebo v Afghánistánu.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » čtv 04. srp 2022 16:39:34

Alfons píše:
armin píše:
Alfons píše:
Nad tvojí ignorancí se ale neusmívám, neb stačila už kolektivně napáchat hrozné zlo.


Jaké konkrétní hrozné zlo máš na mysli?

Mrtvé na Ukrajině třeba.

Nebo v Iráku.

Nebo v Sýrii.

Nebo v Afghánistánu.


Já myslel, že na Ukrajině zabíjejí Alfonzové (Rusové) (Ukrajinci se tomu snaží bránit) stejně tak dříve zabíjeli v Afganistánu, v Gruzii, Sýrii atd.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » čtv 04. srp 2022 17:27:03

armin píše:
Alfons píše:
armin píše:
Alfons píše:
Nad tvojí ignorancí se ale neusmívám, neb stačila už kolektivně napáchat hrozné zlo.


Jaké konkrétní hrozné zlo máš na mysli?

Mrtvé na Ukrajině třeba.

Nebo v Iráku.

Nebo v Sýrii.

Nebo v Afghánistánu.


Já myslel, že na Ukrajině zabíjejí Alfonzové (Rusové) (Ukrajinci se tomu snaží bránit) stejně tak dříve zabíjeli v Afganistánu, v Gruzii, Sýrii atd.

Otázka oprávněné sebeobrany ti ani na mysl nepřijde (resp. ji apriori vylučuješ jako konspirační teorii).

Bez toho ale mohou soudit jen primitivové.

Nicméně mít takto zúžený mentální pohled na konci života je prostě tvoje chyba.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » čtv 04. srp 2022 18:03:44

Alfons píše:
armin píše:
Alfons píše:
armin píše:
Alfons píše:
Nad tvojí ignorancí se ale neusmívám, neb stačila už kolektivně napáchat hrozné zlo.


Jaké konkrétní hrozné zlo máš na mysli?

Mrtvé na Ukrajině třeba.

Nebo v Iráku.

Nebo v Sýrii.

Nebo v Afghánistánu.


Já myslel, že na Ukrajině zabíjejí Alfonzové (Rusové) (Ukrajinci se tomu snaží bránit) stejně tak dříve zabíjeli v Afganistánu, v Gruzii, Sýrii atd.

Otázka oprávněné sebeobrany ti ani na mysl nepřijde

Naopak dyk to píšu pořád.

Rusko útočí, Ukrajina se oprávněně brání.

Rusko už začalo před lety zabráním Krymu a rozpoutáním války na Donbasu.
Rusku nikdo nic nezabral ani ho nikdo neohrožoval.
Ty si snad spad z Měsíce a nebo si tou Ruskou propagandou už úplně zblblej.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » čtv 04. srp 2022 18:53:39

armin píše:Rusku nikdo nic nezabral ani ho nikdo neohrožoval.
Ty si snad spad z Měsíce a nebo si tou Ruskou propagandou už úplně zblblej.

Ano, podobně jako je Luc Montagnier (objevitel viru HIV), ocituji tě, "kontroverzní virolog", "senilizující", který "potřebuje hlavně zaujmout".
Nebo podobně Robert Malone (který se přímo na objevu mRNA vědecky podílel) je "odválovej a ublíženej", "zapšklej" a "závidí úspěch svým bývalým kolegům".

Bylo by to až úsměvné, ale jsou za tím reální mrtví (skupinová ignorance prostě v demokracii hraje roli).

Opravdu jsem nepochopil, jestli to děláš schválně nebo co za tím je.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » čtv 04. srp 2022 21:29:41

Alfons píše:Ano, podobně jako je Luc Montagnier (objevitel viru HIV), ocituji tě, "kontroverzní virolog", "senilizující", který "potřebuje hlavně zaujmout".


Docela jsem to trefil:
Luc Montagnier (18. srpna 1932 – 8. února 2022)
Během pandemie COVID-19 Montagnier propagoval konspirační teorii, že SARS-CoV-2 , původce viru, byl záměrně vytvořen a unikl z laboratoře . [6] Takové tvrzení bylo odmítnuto jinými virology. [7] [8] [9] Byl kritizován jinými akademiky za to, že používal svůj status Nobelovy ceny k „šíření nebezpečných zpráv o zdraví mimo své pole znalostí“.
ve stáří kolem devadesátky je větší či menší senilita docela běžná.

No a co ten odstrčený Melone?

"Dr. Malone se také běžně prodává na výstavách jako vynálezce mRNA vakcín, technologie používané společnostmi Pfizer a Moderna pro jejich injekce Covid-19, a říká, že se mu za jejich vývoj nedostává uznání, které by si zasloužil. I když se podílel na raném výzkumu této technologie, jeho role v jejím vytvoření byla přinejlepším minimální, říká půl tuctu odborníků a výzkumníků na Covid, včetně tří, kteří úzce spolupracovali s Dr. Malonem."
Sám se nechal očkovat dvěma dávkami.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod armin » čtv 04. srp 2022 22:22:34

Signifikantní je, že ty si z tisíců renomovaných vědců vybereš dva jednoho senilního druhého zneuznaného, kteří říkají opak toho, co ti ostatní.
Prostě potřebuješ něco co by potvrzovalo tvoje pocity, že je něco špatně, že jsou za vším nějaké špatné záměry, špatní lidé atd.
Jestli ty nemáš problematické ty tři první čakry, že ti z toho straší na majáku.
:cumim:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Zprávy z bojiště - pro ty, co čtou jenom ruskou propagan

Příspěvekod Alfons » pát 05. srp 2022 6:02:59

armin píše:Signifikantní je, že ty si z tisíců renomovaných vědců vybereš dva jednoho senilního druhého zneuznaného, kteří říkají opak toho, co ti ostatní.
Prostě potřebuješ něco co by potvrzovalo tvoje pocity, že je něco špatně, že jsou za vším nějaké špatné záměry, špatní lidé atd.

Co to meleš. Jaké tisíce renomovaných vědců. Nedokážeš jmenovat byť jen jednoho (i nerenomovaného) z nich, žádného totiž neznáš, nepátral jsi po nich. Jen bezmyšlenkovitě hlásáš co ti mainstream podstrčil.

Montagnier a Malone patří v tomto vědním oboru ke světové špičce, nejenže mají vědu jako své zaměstnání, ale jsou za nimi i četné vědecké práce, publikované ve vědeckých časopisech, které prošly vědeckou oponenturou. Ale to nejsou jenom oni dva, viz třeba Geert Vanden Bossche, u nás např. Turánek.
Mě to stačí, po dalších významných jménech jsem už nepátral, jejich odborné argumenty jsou pro mne přesvědčivé a dostatečné.

Oproti tomu např. Prymula, nebo Dražan, ač u nás v době vakcinační mediálně protlačovaní, nejsou žádní vědci. Jsou to lékaři, jeden je politik, druhý má ordinaci v Jindřichově Hradci. Prymula založil (spolu s dalšími asi třemi jedinci) Českou vakcinologickou společnost. Ač má honosný název a tváří se jak bůhvíco, ani nemá právní subjektivitu, plní funkci PR agentury.

Ale nemyslím že má smysl ti tohle psát, ze zkušenosti vím, že protiargumenty ignoruješ, nezabýváš se jimi. Putin je fuj a vakcíny jsou ňam, máš to jednoduché. A kdo to nepřijímá je pod vlivem konspiračních teorií a straší mu na majáku.

Být užitečným masovým idiotem, to tě z toho množství zmařených lidských životů nevyviňuje. Neměl jsi to dopustit, nechat ho ze sebe udělat, což už teď s tebou.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron