Igor Chaun měl sen

naše první fórum... :-)

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Trini » čtv 16. čer 2022 13:47:49

Trini píše:
A hele, EU nebude muset dělat další sankce na ruský plyn. Rusko ho přestává posílat samo.


https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... t-40400288



Rusko hrozí, že úplně vypne Nord Stream. Cena plynu raketově stoupá

Cena plynu dál skokově roste. Ve čtvrtek po poledni se cena ve virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Rotterdamu, který je pro evropský trh určující, pohybovala na hranici kolem 140 eur (3462 Kč) za MWh. To je v porovnání s pondělím, kdy byla cena na 83 eurech (2052 Kč), nárůst o více než 68 procent.

Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 13:48:12

Koukám, že se meteorologům to místní bouřlivé počasí jaksi zadařilo. Že. Někde. Já budu muset dnes zalívat, ještě že mám nějakou tu dešťovku v sudu.


Jo a Ukrajina se fakt nemohla vzdát bez boje, protože ty věci, které Rusové požadovali vydat, opravdu měli připravené k brzkému použití....k útoku na Rusko.
Kontejnery s biologickými zbraněmi, plutonium ke špinavým bombám, nadržené nácky , co se zatím vyžívali v útocích na dombaské rusky mluvící civilní obyvatele....a vlastně už Ukrajina byla dávno nesvéprávná, protože ji pevně ovládali náckové z NATA, USA...a i z dalších zemí....
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod armin » čtv 16. čer 2022 13:56:44

Alaja píše:Jo a Ukrajina se fakt nemohla vzdát bez boje, protože ty věci, které Rusové požadovali vydat, opravdu měli připravené k brzkému použití....k útoku na Rusko.
Kontejnery s biologickými zbraněmi, plutonium ke špinavým bombám, nadržené nácky , co se zatím vyžívali v útocích na dombaské rusky mluvící civilní obyvatele....a vlastně už Ukrajina byla dávno nesvéprávná, protože ji pevně ovládali náckové z NATA, USA...a i z dalších zemí....


Koukám že se vracíš do dětského věku, že máš teď ze všeho nejraději pohádky.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 14:01:40

armin píše:
Alaja píše:Jo a Ukrajina se fakt nemohla vzdát bez boje, protože ty věci, které Rusové požadovali vydat, opravdu měli připravené k brzkému použití....k útoku na Rusko.
Kontejnery s biologickými zbraněmi, plutonium ke špinavým bombám, nadržené nácky , co se zatím vyžívali v útocích na dombaské rusky mluvící civilní obyvatele....a vlastně už Ukrajina byla dávno nesvéprávná, protože ji pevně ovládali náckové z NATA, USA...a i z dalších zemí....


Koukám že se vracíš do dětského věku, že máš teď ze všeho nejraději pohádky.


Nějak jsi přehlédl, že já jsem v dětství četla cestopisy, sci-fi, fantasy , jo a odbornou vědeckou literaturu. Třeba o geologii, astronomii, botanice....jo a ani archeologie mi za mlada nebyla cizí...
Takže nyní jen doháním, co jsem v mládí zmeškala. A stejné....současné filmy stojí za starou belu, takže nemá cenu se na ně dívat.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 14:10:33

Jsem si vzpomněla...
...nějaké pohádky ...knihy ... jsme doma ale měli. Nejvíc se mi asi líbila kniha s pohádkami posbíraných kdesi v jižní Asii - Laos, Kambodža, Barma atd. Bylo to nějaké předválečné vydání, s krásnými barevnými ilustracemi....a plné létajících draků, draků všech barev.....a také tam bylo plno tamějších králů, královen, princů a princezen. Většinou s vysokými špičatými korunami na hlavách, takového toho pagodovitého tvaru....


:old:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 14:16:26

I Čína je vlastně protkaná mýty o dracích.
A je vlastně možné, že ten Chaunův sen je jakési varování před zapojením se Číny do toho dění kolem bitvy mezi Ruskem a Ukrajinou.

Jejich létající zařízení, přístroje, letadla, rakety a pod. mívají honosné názvy....třeba i z té dračí mytologie... :old:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 14:24:39

Kdo hledá, najde....stačí se optat...

https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/ce ... 160600_mls

O statečných dracích, kteří zachránili lidstvo před vymřením. Slavné řeky Číny: jejich obětovaná těla

Řeky mnohdy pramení v horách - to je známá věc. Ale víte proč? Na chvilku zapomeňte na vědce. Slyšeli jste už o čtyřech dracích, kteří spasili lidstvo před hladověním a boží lhostejností? Vypráví se, že to byla právě jejich statečná oběť, co stvořilo čtyři slavné toky Číny.

Řeky, potůčky a jezera? Za pradávných časů byste je v Číně hledali marně, i kdybyste žili osmdesát životů a v nich celou tu širou zemi do všech koutů prochodili. Její břehy tehdy omývalo pouze obrovské Východní moře, třpytivé a lesklé jak zrcadlo ze stříbra.

V mořských vlnách žili čtyři draci - Černý, Žlutý, Dlouhý a Perlový. Vznešenost jim nijak neubírala na hravosti, a tak jednoho dne prudce vzlétli nad hladinu a vřítili se mezi mraky, aby si zahráli na schovávanou. Proplétali se mléčnou mlhou a vesele jeden druhého pronásledovali, když tu najednou Perlový drak vykřikl. „Rychle, podívejte!" ukázal tam, kde se oblaka protrhala.

A odhalila zemi: vyprahlou a zuboženou. Tam, kde dřív rostly stromy, zelená tráva a hlavně miliony pyšných stonků rýže, zbyla jen žlutá, šustící pustina, a uprostřed vší té zkázy se modlili lidé, vyhublí tak, že jim kosti málem prorážely kůži. Ženy plakaly, mužům se třásly ruce a děti s prázdným pohledem v očích stěží stály na nohou. „Nefritový císaři!" prosili popraskanými rty. „To strašné sucho nám zabilo úrodu a teď zabíjí i nás. Slituj se nad námi a sešli na zem déšť!"

Drakům ten výjev sevřel srdce. „Musíme jim pomoct. Vždyť umírají," řekl Žlutý drak tiše.

Dlouhý drak přikývl. „Máš pravdu. Nemůžeme je nechat takhle trpět, nikdy bychom si to nemohli odpustit."

„Vůle Nefritového císaře zmůže všechno, jako nejvyšší vládce řídí Nebesa i Podnebesí," připomněl Černý drak. „Možná na lidi kvůli jiným starostem zapomněl. Když ho poprosíme my, určitě je zachrání!"

Čtveřice draků se rychle rozlétla do nebeského paláce Nefritového císaře. Jejich věci bohužel neprospělo, že dovnitř ve všem tom spěchu vpadli příliš překotně: pán všehomíra totiž zrovna naslouchal usedavému zpěvu víl a nečekané vyrušení nesl se značnou nelibostí. „Co to tu vyvádíte?" škubl popuzeně vousem na nezvané návštěvníky. „Proč nejste doma ve Východním moři?"

„Vaše Veličenstvo," předstoupil Černý drak, „lidé na zemi trpí. Potřebují svlažit deštěm, jinak zahynou. Prosíme, pomozte jim, zachraňte je před smrtí!"

„Nu ano," kývl Nefritový císař milostivě hlavou. „Splním, oč žádáte."

Jenže jakmile draci zmizeli za rohem, cinkl hlas jedné víly o náramně krásný tón a císař na čtyři prosebníky v tu ránu zapomněl, natož na to, že jim cosi slíbil. Draci dychtivě pokukovali na zemi a těšili se, jak se lidem uleví, ale vytoužené první kapky se nedočkali. Plynuly dny, a spolu s nimi míjely i životy vyhladovělých lidí; ti ještě živí ze zoufalství pojídali kůru ze stromů a hlínu. Zděšení draci seznali, že do Nefritového císaře vkládali naděje zbytečně.

Dobrá tedy, shodli se vzápětí. Když se Nefritový císař stará jen o svoje pohodlí, pomůžeme obyvatelům Podnebesí sami. Ve Východním moři je vody dost a my přece umíme létat – to nám stačí, abychom déšť nějak zařídili!

„Ale bude to nebezpečný podnik," varoval Dlouhý drak. „Nefritového císaře nepotěší, že se mu pleteme do pravomocí. Rozzlobí se a nejspíš nás potrestá."

„Tak ať," zamračil se Žlutý drak. „Horší by bylo nečinně přihlížet takovému utrpení."

„Lidé nás potřebují," kývl hlavou Černý drak. „Ať už se nám stane cokoli, nikdy nebudeme litovat, že jsme jim pomohli."

„Tak už tu neztrácejme čas tlacháním. Do toho!" roztáhl Perlový drak křídla a střemhlav se vrhl do mořských hlubin. Ostatní ho následovali. Když se zas vynořili, na každém kousku svého těla nesli proudy vody a v ústech rovnou celá jezera. Pak se rozlétli každý nad jinou část Číny – Černý drak daleko na sever, Žlutý drak na střed, Dlouhý drak nad pláně pod ním a Perlový drak až na samotný cíp jihu – a životodárnou tekutinou vydatně pokropili zmírající zemi.

„Prší! Podívejte, prší!" začaly se ze všech stran Číny ozývat šťastné hlasy lidí. „Rýže se zase zazelená, naše děti už nebudou umírat! Prší!"

Netrvalo dlouho a radostný pokřik zachráněných se vyšplhal až nahoru na Nebesa. „Co je to za virvál?" svraštil Nefritový císař mohutné obočí. S odpovědí se okamžitě přitočil Bůh moře, kterého pobouřilo, kolik vody bez dovolení zmizelo z jeho mokrého panství. Nefritového císaře vysvětlení nepotěšilo.

„Jakže?!" vyskočil rozlíceně z trůnu. „Skutečně si ti opovážliví draci myslí, že si za mými zády můžou zahrávat s deštěm? To bych se na to podíval!" Zavelel a nebeští generálové za chřestění zbraní vyrazili po stopách provinilců.

Co mohli nebozí draci dělat? Byli jen čtyři, zato vojska generálů sahala od obzoru k obzoru. K čemu bojovat a zbytečně prolévat nevinnou krev? Sklopili křídla a nechali se odvést před císařův trůn. Všemocný panovník povolal Boha hor a řekl mu, ať na draky svrhne svá horstva a navěky je pod nimi uvězní.

Poslušný Bůh hor vykonal, co Nefritový císař rozkázal. Stateční draci si však ze žaláře našli důmyslnou cestu: protože si přáli, aby lidé už nikdy nemuseli trpět suchem, proměnili svá mocná těla ve vodu, která v pramenech vytryskla zpod tíhy skal a vesele se rozběhla pozdravit východ slunce.

A tak vznikly čtyři velké řeky Číny, jež se dodnes valí její krajinou a těm, kteří si pověst o jejich vzniku vyprávějí, navždy připomínají statečné zachránce lidského pokolení: Perlového draka Ču-lunga v Perlové řece (Ču-ťiang), mohutně se větvící jihem země; Dlouhého draka Čchang-lunga v Dlouhé řece (Čchang-ťiang), která věru ctí své jméno; Žlutého draka Chuang-lunga ve Žluté řece (Chuang-che), legendární kolébce čínské civilizace; a konečně Černého draka Hej-lunga, jehož zkapalnělé tělo neboli Řeku černého draka (Hej-lung-ťiang) u nás známe spíš pod jménem Amur.

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 14:44:54


https://cs.rayhaber.com/2020/12/cin-kat ... -uretecek/

Čína bude vyrábět inteligentní dračí rakety na tuhá paliva

03 / 12 / 2020

China Rocket Co., výrobce raket. Ltd. a obecní vláda města Haiyang v provincii Šan-tung ve východní Číně zřídí raketovou základnu, která bude fungovat na tuhá paliva.

V rámci smlouvy podepsané mezi městy Haiyang a China Rocket bude na ploše 163 hektarů postaveno zařízení na výrobu raket, které bude fungovat se solidním řádným hráčem.

Po dokončení bude zařízení schopno vyrábět 20 střel na tuhá paliva ročně. Propojená společnost uvedla, že tato řada nosných raket se bude jmenovat Smart Dragon. Výrobní zařízení bude také poskytovat služby, jako je montáž raket, testování raket a jejich vypouštění z moře pro národní a zahraniční vesmírné společnosti.

Nové zařízení je součástí globálního vesmírného projektu ve výstavbě ve městě Haiyang. Projekt, který bude vyžadovat investice ve výši 23 miliard juanů (přibližně 3,5 miliardy USD) a bude se rozkládat na celkové ploše 1.860 hektarů, zahrnuje průmyslový vesmírný park, přístav, který má být spuštěn pro rakety odpalované z moře, a turistický park, který bude založen na ose `` vesmíru``.




:old:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 14:55:21

Ani v USA se nezahálí a vyrábí své létající draky....


https://cs.wikipedia.org/wiki/Dragon_(k ... 1_lo%C4%8F)

Dragon (kosmická loď)

Dragon byla komerční kosmická loď, vyvinutá soukromou společností SpaceX s podporou v rámci programu COTS, vypsaného organizací NASA. První zkušební let lodi Dragon proběhl 8. prosince 2010. Bylo to poprvé, co se kosmická loď vyvinutá soukromou společností úspěšně dostala na oběžnou dráhu a poté se vrátila zpět na Zemi. V říjnu 2012 již plně naložená loď odstartovala k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS).[1] Poslední start se uskutečnil 7. března 2020. První komerční pilotovanou lodí je její nástupce, loď Dragon 2.

....

Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » čtv 16. čer 2022 15:40:49

armin píše:V daném konfliktu soucítím hlavně s Ukrajinci.

Soucit není obdiv. Tvůj sou-cit je nalezení shody tvých aktuálních pocitů s pocity druhého. Není to empatie, vcítění se, aktivní hledání a nalézání pocitů druhého v sobě, těch pocitů, které třeba ani původně přítomny nebyly. K tomu je zapotřebí vůle, alespoň ze 4. čakry (nikoli vůle pramenící z instinktů dolních čaker).

Tara na poradně napsala pěkný příspěvek o blokádě Leningradu.

Je třeba si uvědomit, že ti lidé mají zkrátka pohnutou historii, těžká, bolestná období mají zapsány v genech a je třeba to respektovat. Jenom na území první republiky jich za WWII padlo skoro desetkrát tolik, než vašich. Křupani v čele vaší současné vlády se o to nestarají, podobně jako by to ani nenapadlo nácky.

Všechno lze pochopitelně zneužít, je tedy třeba nejprve prošetřit ruská tvrzení. Totiž i preventivní útok může být za určitých okolností ospravedlnitelný a oběti pak přičteny k tíži útok plánujícího agresora (nebo jeho podporovatelů). Nicméně váš zuřivý odpor k tomu, přezíravý postoj k Rusku (a naopak vskutku nedůstojný vlezdoprdelný přístup k USA) mě tak opatrně ponoukají věřit spíše Rusku.

Vy, s aktivovanými čakrami společnými se zvířaty, mě naplňujete spíše obavou.
Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Jana » čtv 16. čer 2022 16:11:53

Alfons píše:
Jana píše:Nejsou tady dvě existence - jedna duchovní, kde víme, že Láska je vším a všechno je hra mysli, a druhá racionální, kde víme, jak je kdo jak špatný, jak kdo nemůže být láskou. Právě že ta racionální je jen pouhou hrou mysli, tedy výmyslem. A v tichu srdce, kde Láska je vším, je to jasné.

O tom Tichu srdce, kde je Láska vším, ti pověděla mysl. Aby jsi se nezbláznila.


V tichu srdce, kde Láska je vším, by se mysl mohla opravdu zbláznit štěstím, proto to ticho.

Dneska jsem říkala, že nádhernější život si neumím představit a dcera mi řekla, že to svědčí o mé nedostatečné představivosti.

Obrázek

Má takový svérázný smysl pro humor.

Všimni si výrazu Stanislava Grofa, který se rozhodl po mrtvici ještě vrátit. Jeho výrazu tváře, když o tom stavu mluví, lehce křečovité držení se ruky. Ono to není žádná sranda, ocitnout se bez opor typu "ticho srdce, kde Láska je vším" atpod.:
https://www.youtube.com/watch?v=4m2hVjXMxKM


Hele díky, literaturu Stanislava Grofa jsem kdysi hodně četla a líbilo se mi to, co psal. Tahle výše zmíněná dcera se vlastně narodila v duchu toho, co on prosazoval, podle Leboyera.

Na výraz ve tváři moc nedám. Ram Dass rovněž prodělal těžkou mrtvici. Jeho výraz je na videu podobný. Nicméně věřím mu, že niterně poznává tu nejnádhernější dokonalost a štěstí. Mluví o tom, že karma je milost. Je v něm vděk i za tu mrtvici. Dokonale mu v tomhle rozumím.

I můj obličej se může tvářit jakkoliv a v tichu srdce je pořád uvědomitelná SČA, dokonalá krása, kterou jsi. Neexistuje nic (vyjma osobní nevědomosti), co by tohle mohlo narušit.

Neber to jako kompliment. Není to vůbec nic osobního.

Láska, která je vším, neumí být jiná, než nádherná.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod armin » čtv 16. čer 2022 17:21:45

Alaja píše:
Nějak jsi přehlédl, že já jsem v dětství četla cestopisy, sci-fi, fantasy , jo a odbornou vědeckou literaturu. Třeba o geologii, astronomii, botanice....jo a ani archeologie mi za mlada nebyla cizí...
Takže nyní jen doháním, co jsem v mládí zmeškala.


Někdy by si to měl člověk užít. Když ne v dětství tak alespoň v pozdním věku. To ale už musí být trochu víc akční pohádky, O zlých Ukrajincích a USA a o Putinovi pacholíčkovi. :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3160
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » čtv 16. čer 2022 18:32:18

armin píše:
Alaja píše:
Nějak jsi přehlédl, že já jsem v dětství četla cestopisy, sci-fi, fantasy , jo a odbornou vědeckou literaturu. Třeba o geologii, astronomii, botanice....jo a ani archeologie mi za mlada nebyla cizí...
Takže nyní jen doháním, co jsem v mládí zmeškala.


Někdy by si to měl člověk užít. Když ne v dětství tak alespoň v pozdním věku. To ale už musí být trochu víc akční pohádky, O zlých Ukrajincích a USA a o Putinovi pacholíčkovi. :-)



https://www.lidovky.cz/svet/rusove-zaja ... ntent=main

„Byli jsme na misi a všechno se naprosto zvrtlo.“ Rusové zajali na Ukrajině první Američany

.....
Zajetí Američanů může podle serveru posloužit Kremlu jako důkaz, že se Spojené státy přímo zapojují do války, a ruský prezident Vladimir Putin zřejmě bude požadovat od Ameriky významné ústupky za osvobození zajatců.
.....

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » čtv 16. čer 2022 18:42:32

Jana píše:Hele díky, literaturu Stanislava Grofa jsem kdysi hodně četla a líbilo se mi to, co psal. Tahle výše zmíněná dcera se vlastně narodila v duchu toho, co on prosazoval, podle Leboyera.

Na výraz ve tváři moc nedám. Ram Dass rovněž prodělal těžkou mrtvici. Jeho výraz je na videu podobný. Nicméně věřím mu, že niterně poznává tu nejnádhernější dokonalost a štěstí. Mluví o tom, že karma je milost. Je v něm vděk i za tu mrtvici. Dokonale mu v tomhle rozumím.

No, jestli si to trochu nelakuješ na růžovo, Jano. :-)

Ram Das tvrdí, že se vzdává Maharajovi, jeho milosrdenství. Neboť "Maharaji vidí ten Velký obraz". A že tedy jeho život bude v bezpečí Maharajiho rukou.
To nezní příliš transcendentně.

Naproti tomu Grof se s Nicotou setkal osobně. A celou dobu držel svou ženu Brigittu za ruku (vyjma vyšetření v tunelu) a opakoval "Spolu" a "Miluji tě". A když na to vzpomíná, tak jí potřebuje držet opět.

On totiž člověk, jakožto něco, bude-li se pokoušet milovat Nic, tak to není žádná procházka růžovou zahradou. Neboť se tím Nic musí stát, tedy zemřít (smrt těla je toho jen legrační imitace).
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Jana » čtv 16. čer 2022 18:59:03

Alfons píše:No, jestli si to trochu nelakuješ na růžovo, Jano. :-)


Ani náhodou ne. Znám tu nicotu s absencí lásky. Znám poznání toho jednoho břehu života, kdy Moudrost říká: "Nejsem ničím", ale chybí to podstatné, chybí druhý břeh života, kde Láska říká: " Jsem vším".

Proto mám pochopení pro bytosti, které ona nicota ničí, namísto aby byla zdrojem úlevy a vysvobození.

Ram Das tvrdí, že se vzdává Maharajovi, jeho milosrdenství. Neboť "Maharaji vidí ten Velký obraz". A že tedy jeho život bude v bezpečí Maharajiho rukou.
To nezní příliš transcendentně.

V okamžiku, kdy je jasné, že Ram Dass poznává, že Maharaj není tělo, není mysl, není tím, co si myslíme, ale je tou poznanou podstatou všeho, tak nemůže být nic transcendentnějšího.

On totiž člověk, jakožto něco, bude-li se pokoušet milovat Nic, tak to není žádná procházka růžovou zahradou.

Řekla bych, že tohle poznání je naprosto geniální. A je možné zjistit, že když si nic o ničem nemyslíš a je Tvé srdce lásce otevřené, tak je možné milovat všechno.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod vostalpetr » čtv 16. čer 2022 20:39:23

Jana píše:Tak proto se tady cítím být Doma,

v mém srdci nenajdu nikoho, koho bych dokonale neznala a nebyl láskou, Láskou, která nemá chybu. To, co se objeví, zmizí, co vzniká, to pomíjí, ale to věčné zůstává bez omezení časem a prostorem. A jestli někdo tou Boží láskou v mém srdci není, tak ho prostě jen dobře neznám. Možná ho zná má mysl, ale ta je příliš povrchní na skutečné poznání kým jsme, takže tu neberu vážně. To, co si o kom myslím, nemá vůbec žádnou váhu. Nemá váhu nic, co si myslím, že vím. Není to nic.

Ale samotná existence nemá chybu.

Proto tak miluju poznání kdo jsi, kdo jsme.

Obrázek


Ale hovno,

projev se řídí karmou a každý "dobro" bude odměněno stejným "dobrem"

kundy jako ty akoráte serou tu svoji pocitářskou lásku a pravdu

a podle toho to taky ve světě vypadá,

takže si lásku strč do prdele a jdi s nějakým dobroserstvím do píči...


Kdy už konečně ty blbá kundo pochopíš že projev není žádná zkurvená iluze,

ale VĚDOMÍ V POHYBU !!!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod vostalpetr » čtv 16. čer 2022 20:45:00

To, co si o kom myslím, nemá vůbec žádnou váhu.


TO SI JENOM MYSLÍŠ TY BLBÁ PÍČO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zajímalo by mě, kdy ti už dojede že ty furt jenom myslíš samý hovna, nebot všechny tvé myšlenky sereš leda na podporu svých vymrdaných pocitů,

takže táhni do píči ty zkurvená láskoserko !!!!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Jana » pát 17. čer 2022 4:47:19

vostalpetr píše:
projev se řídí karmou a každý "dobro" bude odměněno stejným "dobrem"



Ram Dass říká: "Karma je milost." S poznáním milosti karma ani nic jiného být nemůže.

Nicméně může být v nás tak hluboká iluze oddělenosti zatemňující veškerou milost, že tohle pro nás zůstává tajemstvím.

Proto, když Ram Dass o tom, že karma je milost, mluvil před Maharishim, tak ho Maharishi odvedl stranou a říkal: "My dva si rozumíme, ale o takových věcech se nedá mluvit veřejně."

Tím se Ti Petře a případně i všem ostatním, v kom probouzím zmatek, omlouvám.

A napíšu Vám něco jiného. Jste Láskou, jste Boží. A je na vás, jestli tuhle milost si dovolíte přijmout.

:srdce:
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod vostalpetr » pát 17. čer 2022 5:10:52

Ram Dass říká: "Karma je milost."


Mně je naprosto u prdele co vysral nějakej čurák vo nějaký milosti,

zmrdi jako ty tvrděj co chvíli nějaký hovna,

páč maj v hlavě velký hovno,

a hovno chápou...


Ve mě svejma hovnama žásnej zmatek neprobouzíš, ty jsi zmrdaná píča katolická,

a proto furt sereš lásku a dobro,

to je celý jen vaše nepochopení karmy,

srát lásku a dobro ....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » pát 17. čer 2022 6:46:25

Jana píše:
Alfons píše:No, jestli si to trochu nelakuješ na růžovo, Jano. :-)


Ani náhodou ne. Znám tu nicotu s absencí lásky. Znám poznání toho jednoho břehu života, kdy Moudrost říká: "Nejsem ničím", ale chybí to podstatné, chybí druhý břeh života, kde Láska říká: " Jsem vším".

Proto mám pochopení pro bytosti, které ona nicota ničí, namísto aby byla zdrojem úlevy a vysvobození.

Ram Das tvrdí, že se vzdává Maharajovi, jeho milosrdenství. Neboť "Maharaji vidí ten Velký obraz". A že tedy jeho život bude v bezpečí Maharajiho rukou.
To nezní příliš transcendentně.

V okamžiku, kdy je jasné, že Ram Dass poznává, že Maharaj není tělo, není mysl, není tím, co si myslíme, ale je tou poznanou podstatou všeho, tak nemůže být nic transcendentnějšího.

On totiž člověk, jakožto něco, bude-li se pokoušet milovat Nic, tak to není žádná procházka růžovou zahradou.

Řekla bych, že tohle poznání je naprosto geniální. A je možné zjistit, že když si nic o ničem nemyslíš a je Tvé srdce lásce otevřené, tak je možné milovat všechno.

Tohle všechno je sice hezké, ale má to nějaký tvar. Jinak bychom to nemohli uchopit a komunikovat. A ten Tvar je zdrojem tvé spokojenosti, štěstí.

Ale každý tvar může jednoho dne zmizet.
Obrázek

Buddha po svém osvícení mlčel. I Kristus se po svém zmrtvýchvstání zjevil jen na krátkou dobu.

"Není trvalého štěstí v žádném z předmětů světa", pravil E. Tomáš. "Je v nás."
Ale ono není ani v nás. :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků