Igor Chaun měl sen

naše první fórum... :-)

Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » stř 15. čer 2022 7:42:41

Igor Chaun měl sen:

A pak jsem uviděl, že to nejsou letadla, ale velcí černí draci.
A pak vybuchnul nedaleko nás.


"Kdokoli studoval ruský způsob války ví, že tohle bude válka raket", tvrdí Scott Ritter.

Rusové nedávno dokončili vývoj Sarmatu a Putin tomu dává velký význam. Evropa masivně vyzbrojuje Ukrajinu a to způsobuje Rusku ztráty. Pokud by byly strategicky významné, mohlo by se Rusko pokusit to zvrátit válečnou akcí v Evropě. Vyvolat tak její hospodářskou recesi.

Válka je pokračování politiky jinými prostředky a EU už v ní je, byť zatím bombardování svého území nezakusila. Většina mostů s Ruskem je již spálena a cesty přeorientovány, Rusko má stále méně co ztratit.
Z geopolitického hlediska by USA nemusely být zásadně proti, nebude se válčit na americkém území a vojensko-průmyslový komplex bude mít profit. Pomohlo by to zvednutí železné opony a udržení dolaru.

Vzhledem k tomu, že jsou u moci arminové, s velmi omezenou svobodnou vůlí, jeví se mi to jako jeden z docela předvídatelných scénářů.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod salmo1cz » stř 15. čer 2022 8:17:04

Naštěstí pro nás je Evropa pro Rusko pořád důležitá.
Začne se jednat, ale né Ukrajina-Rusko, ale Evropa- Rusko.
Když to nešlo jednoduše, tak holt to bude muset být složitější.Já už jsem si celkem zvyk, co naděláš.
Viveka khyati...Para Vairagya
salmo1cz
 
Příspěvky: 930
Registrován: sob 16. led 2021 14:09:30

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » stř 15. čer 2022 11:29:34

salmo1cz píše:Naštěstí pro nás je Evropa pro Rusko pořád důležitá.
Začne se jednat, ale né Ukrajina-Rusko, ale Evropa- Rusko.

Evropa dnes není svéprávný subjekt, který by v zásadních věcech mohl bez velkého bratra jednat.

Andrei Martyanov, bývalý ruský důstojník co žije v USA a je autorem několika úspěšně prodávaných knih na tuto tématiku (s kladnými recenzemi), někde na svém videu tvrdí, že Evropa byla pro Rusko morální autoritou v 90. letech, ale dnes se i mladí Rusové dívají na Západ s despektem.

Na svém blogu píše:
často zdůrazňuji skutečnost, že porozumění Rusku je klíčové pro vyhnutí se válce, ale pouze tehdy, jedná-li se s racionálními lidmi na spojeneckém Západě, kteří dokážou správně odhadnout náklady na takovou konfrontaci
...
nemůžete vysvětlit idiotovi, že je idiot, protože je idiot – to je téměř úplná charakteristika politické třídy a akademie Západu. Některé výjimky, které jistě existují, pouze potvrzují pravidlo


Z tohoto úhlu pohledu zdá se vojenská konfrontace nevyhnutelná. Jak poznamenává Ra: mezi vašimi lidmi velké procento veškerého pokroku má trauma jako katalyzátor.

Diskutuj chvíli s arminy a to ti otevře oči.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod armin » stř 15. čer 2022 19:26:14

Pobijeme agresoři,
na zemi i ve vzduchu,
ejchuchů, ejchuchů
a taky ve vzduchu.

Zkrátka když někdo začne ostřelovat raketami moji zem, můj dům,
tak zkrátka mu půjdu rozbít hubu - i kdyby mě to mělo třeba stát život.
To se zkrátka nedělá,
a takovéhle způsoby je třeba utnout, dokud to jde.
A takhle díky Bohu reaguje Ukrajina.
Sláva Ukrajině!

Třeba Trini, ta by se raději vzdala a vlezla okupantům do prdele - zkrátka ženská - silnější jebe, jak by řekl Vostál
Ale nejsou všechny ženy takovéto prodejné "děvky" .
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alaja » stř 15. čer 2022 19:49:16

A pak jsem uviděl, že to nejsou letadla, ale velcí černí draci.
A pak vybuchnul nedaleko nás.



To mě se kdysi zdálo, takový ten živý sen, že Země měla kolem sebe, vysoko na nebi, nějaký divný obal z ledu. A ten najednou popraskal a kusy ledu začaly padat na zem. Každou chvíli to kamsi dopadlo, zbořilo to třeba i velký dům.....


:kafe:
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 3668
Registrován: stř 28. říj 2020 17:23:17

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » stř 15. čer 2022 20:38:51

Alaja píše:
A pak jsem uviděl, že to nejsou letadla, ale velcí černí draci.
A pak vybuchnul nedaleko nás.



To mě se kdysi zdálo, takový ten živý sen, že Země měla kolem sebe, vysoko na nebi, nějaký divný obal z ledu. A ten najednou popraskal a kusy ledu začaly padat na zem. Každou chvíli to kamsi dopadlo, zbořilo to třeba i velký dům.....


:kafe:

Kdo ví, třeba s tou zbraní Rusové ještě neumějí pořádně mířit. :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » stř 15. čer 2022 20:42:45

armin píše:Pobijeme agresoři,
na zemi i ve vzduchu,
ejchuchů, ejchuchů
a taky ve vzduchu.

Zkrátka když někdo začne ostřelovat raketami moji zem, můj dům,
tak zkrátka mu půjdu rozbít hubu - i kdyby mě to mělo třeba stát život.
To se zkrátka nedělá,
a takovéhle způsoby je třeba utnout, dokud to jde.
A takhle díky Bohu reaguje Ukrajina.
Sláva Ukrajině!

Třeba Trini, ta by se raději vzdala a vlezla okupantům do prdele - zkrátka ženská - silnější jebe, jak by řekl Vostál
Ale nejsou všechny ženy takovéto prodejné "děvky" .

No vidíš, a já se naopak kvůli arminům přestal identifikovat jako Čech. A ČR přestal považovat za svou vlast. Mluvím sice česky a mám české občanství, ale je mi jedno co se s tou zemí stane (zajímá mě to jen pokud se to dotýká mých osobních práv a osobních financí). Nebudu vás bránit při napadení.

Z počátku jsem byl naštvanej/zuřil jsem, ale nakonec je to docela osvobozující a fajn. Prostě je vás hodně, jste většina a jsme si cizí.

Neznamená to, že bych se stal mravně indiferentní. Kdyby třeba někdo ohrožoval Christinu von Dreien, jsem ochoten zemřít. :-)
Ale ta ochota přestala být vázána na původní národnost či rodné území. Tohle není můj domov.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Trini » čtv 16. čer 2022 7:18:29

Armine, ty prodejná děvko, v 68. jsi nebojoval a lezl jsi SSSR do pr.....,tím, že jsi vstoupil do svazu mládeže. Proto hájíš všechny ostatní prodejné děvky, které měnily jako ty z prospěchářství kabáty a byly tak zodpovědné za normalizaci.

At žije Ukrajina, která brzy prohraje a ztratí další území kvůli teatrálnímu Židovi Zelenskému, který to válečné dobroružství vyprovokoval a chce v něm nechat ukrajinské muže do posledního utratit. Však oni mu to Ukrajinci spočítají.

V Rakousku už není válka na Ukrajině nejdůležitější téma. Vláda se zabývá hlavně tím, jak pomoci lidem kvůli velkému zdražování takřka všeho.

Jo a Čína prý slibuje pomoc Rusku.

https://www.krone.at/2734899

China verspricht Putin Hilfe ++ Wieder weniger Gas

Nach Telefonat mit Putin: Peking verspricht Russland Hilfe


A hele, EU nebude muset dělat další sankce na ruský plyn. Rusko ho přestává posílat samo.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Trini » čtv 16. čer 2022 7:41:41

Alfons píše: Prostě je vás hodně, jste většina a jsme si cizí.



To bude zřejmě důvod, proč jsem se ani já necítila v Česku doma. Kvúli prodejným děvkám typu armina. Vedli normalizaci a ted to tam zase dál vedou do háje, do nové totality.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Jana » čtv 16. čer 2022 7:53:50

Tak proto se tady cítím být Doma,

v mém srdci nenajdu nikoho, koho bych dokonale neznala a nebyl láskou, Láskou, která nemá chybu. To, co se objeví, zmizí, co vzniká, to pomíjí, ale to věčné zůstává bez omezení časem a prostorem. A jestli někdo tou Boží láskou v mém srdci není, tak ho prostě jen dobře neznám. Možná ho zná má mysl, ale ta je příliš povrchní na skutečné poznání kým jsme, takže tu neberu vážně. To, co si o kom myslím, nemá vůbec žádnou váhu. Nemá váhu nic, co si myslím, že vím. Není to nic.

Ale samotná existence nemá chybu.

Proto tak miluju poznání kdo jsi, kdo jsme.

Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 630
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Trini » čtv 16. čer 2022 8:04:44

Jana píše:Tak proto se tady cítím být Doma,



Cítit se doma? Kdo by se jako měl cítit doma? To jsou jen všechno výmysly a hry mysli - jestli je štastná nebo není, cítí se doma nebo ne atd. atd.atd.

V tichu se tohle a vůbec nic neřeší. :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Jana » čtv 16. čer 2022 9:22:43

Trini píše:
Jana píše:Tak proto se tady cítím být Doma,



Cítit se doma? Kdo by se jako měl cítit doma? To jsou jen všechno výmysly a hry mysli - jestli je štastná nebo není, cítí se doma nebo ne atd. atd.atd.

V tichu se tohle a vůbec nic neřeší. :-)


Možnost cítit se Doma, tam, kde jsem, je na úplně stejném principu, jako se někde doma necítit.

Právě že v tichu srdce všechny ty hry mysli končí a nemají vůbec žádnou váhu, žádnou hodnotu.

A jestli se naše mysl v tichu srdce rozplývá láskou, tak tady není nikdo, kdo by nebyl tou Láskou, která tady je.

Nejsou tady dvě existence - jedna duchovní, kde víme, že Láska je vším a všechno je hra mysli, a druhá racionální, kde víme, jak je kdo jak špatný, jak kdo nemůže být láskou. Právě že ta racionální je jen pouhou hrou mysli, tedy výmyslem. A v tichu srdce, kde Láska je vším, je to jasné.

Naše mysl může zůstávat stále nevinná a čistá, nedotčená žádnou špatností, žádnou zlou myšlenkou.

Ostatně v tichu srdce ani nic jiného naše mysl neumí, než být nevinná, zářivá, osvícená. Být prostě Doma.

Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 630
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod armin » čtv 16. čer 2022 12:23:23

Trini píše:Armine, ty prodejná děvko, v 68. jsi nebojoval a lezl jsi SSSR do pr.....,tím, že jsi vstoupil do svazu mládeže.

Nebojovali jsme, protože jsme neměli šanci.
Proto si cením Ukrajinců, že jsou toho - i proti velké přesile schopni.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Trini » čtv 16. čer 2022 12:41:47

Jana píše:kde víme, že Láska je vším a všechno je hra mysli,


V tichu není nikdo, kdo by mohl vědět nebo nevědět. :-)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » čtv 16. čer 2022 12:56:55

Trini píše:
Alfons píše: Prostě je vás hodně, jste většina a jsme si cizí.



To bude zřejmě důvod, proč jsem se ani já necítila v Česku doma. Kvúli prodejným děvkám typu armina. Vedli normalizaci a ted to tam zase dál vedou do háje, do nové totality.

Napadá mě, že armina chování lze dobře popsat pomocí Ra učení.

Armin je (nevyvinutá) negativní entita služby sobě samému. Tyto entity mají aktivované pouze dolní 3 čakry, tj. funkci přežití, rozmnožování se a sebe-uvědomění (jakožto ega). Srdeční čakra (a vyšší) jsou pro ně španělskou vesnicí. Kdysi jsme s Tarou armina žádali o léčení (když naznačil, že by mohl mít toho schopnost), nechápavě to však odmítl s tím, že by přeci překážel našemu seberozvoji (námitku o činnosti Ježíše nebyl schopen pojmout).
Odtud jeho neschopnost vžít se, soucítit (jeho sou-cit je souhlasný pocit s ním, nikoli schopnost empatie) s Ruskem a tudíž i rozhodování se toliko mezi bojem/vzdáním se.

Ve vztahu k druhému pohlaví analogicky zaujímá submisívní a/nebo dominantní postoj. Tudíž mu dělá dobře tě ponižovat a vítá, když mu budeš nadávat (Tara tuto roli neakceptovala, tudíž ztratil o bližší setkání zájem).

:medith:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Alfons » čtv 16. čer 2022 13:00:12

Jana píše:Nejsou tady dvě existence - jedna duchovní, kde víme, že Láska je vším a všechno je hra mysli, a druhá racionální, kde víme, jak je kdo jak špatný, jak kdo nemůže být láskou. Právě že ta racionální je jen pouhou hrou mysli, tedy výmyslem. A v tichu srdce, kde Láska je vším, je to jasné.

O tom Tichu srdce, kde je Láska vším, ti pověděla mysl. Aby jsi se nezbláznila.

Všimni si výrazu Stanislava Grofa, který se rozhodl po mrtvici ještě vrátit. Jeho výrazu tváře, když o tom stavu mluví, lehce křečovité držení se ruky. Ono to není žádná sranda, ocitnout se bez opor typu "ticho srdce, kde Láska je vším" atpod.:
https://www.youtube.com/watch?v=4m2hVjXMxKM
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Trini » čtv 16. čer 2022 13:03:11

armin píše:
Trini píše:Armine, ty prodejná děvko, v 68. jsi nebojoval a lezl jsi SSSR do pr.....,tím, že jsi vstoupil do svazu mládeže.

Nebojovali jsme, protože jsme neměli šanci.
Proto si cením Ukrajinců, že jsou toho - i proti velké přesile schopni.


Jak dlouho bojovalo Srbové proti obrovské přesile? Jak dlouho bojovali Iráčané? Co tím získali? Ceníš si je zato?

Na Ukrajině bojovali a bojují nadšeně jen náckové, ostatní musí, protože je tam nahnal Zelenský mobilizací. Už prý mnozí z nich podávali petici, že to nechtějí, at je Zelenský pustí ven. Ale kdepak, ten je nepustí, až do posledního muže mají podle jeho představ zajít. Ukrajinci vědí, že každým dnem války jen zbytečně umírají a jejich zem je devastována. Mělo se už dávno začít vyjednávat, ale USA chce, aby ta válka trvala co nejdéle, takže bez šance. Na životě ukrajinských mužú zřejmě nikomu nezáleží.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod Trini » čtv 16. čer 2022 13:23:12

Alfons píše:
Jana píše:Nejsou tady dvě existence - jedna duchovní, kde víme, že Láska je vším a všechno je hra mysli, a druhá racionální, kde víme, jak je kdo jak špatný, jak kdo nemůže být láskou. Právě že ta racionální je jen pouhou hrou mysli, tedy výmyslem. A v tichu srdce, kde Láska je vším, je to jasné.

O tom Tichu srdce, kde je Láska vším, ti pověděla mysl. Aby jsi se nezbláznila.



Mysl si hlavně všechny ty koncepty vymyslela a lpí na nich. Teprve až je všechny pustí, jak správně řekl Nisargadatta, je Poznání - ticho. :-) Do té doby je zřejmě opravdu pro někoho lepší se těch konceptů držet, aby se nezbláznil. Jak velice na nich lpí, se dá poznat podle toho, jak je neustále opakuje. Když ho to dělá štastným, tak bych mu je nebrala.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod armin » čtv 16. čer 2022 13:31:49

Trini píše:Na Ukrajině bojovali a bojují nadšeně jen náckové, ostatní musí, protože je tam nahnal Zelenský mobilizací. Už prý mnozí z nich podávali petici, že to nechtějí, at je Zelenský pustí ven. Ale kdepak, ten je nepustí, až do posledního muže mají podle jeho představ zajít. Ukrajinci vědí, že každým dnem války jen zbytečně umírají a jejich zem je devastována. Mělo se už dávno začít vyjednávat, ale USA chce, aby ta válka trvala co nejdéle, takže bez šance. Na životě ukrajinských mužú zřejmě nikomu nezáleží.


Boj proti okupantům, kteří zabíjejí a devastují zemi není zbytečný.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Igor Chaun měl sen

Příspěvekod armin » čtv 16. čer 2022 13:42:22

Alfons píše:
Trini píše:
Alfons píše: Prostě je vás hodně, jste většina a jsme si cizí.



To bude zřejmě důvod, proč jsem se ani já necítila v Česku doma. Kvúli prodejným děvkám typu armina. Vedli normalizaci a ted to tam zase dál vedou do háje, do nové totality.

Napadá mě, že armina chování lze dobře popsat pomocí Ra učení.

Armin je (nevyvinutá) negativní entita služby sobě samému. Tyto entity mají aktivované pouze dolní 3 čakry, tj. funkci přežití, rozmnožování se a sebe-uvědomění (jakožto ega). Srdeční čakra (a vyšší) jsou pro ně španělskou vesnicí. Kdysi jsme s Tarou armina žádali o léčení (když naznačil, že by mohl mít toho schopnost), nechápavě to však odmítl s tím, že by přeci překážel našemu seberozvoji (námitku o činnosti Ježíše nebyl schopen pojmout).
Odtud jeho neschopnost vžít se, soucítit (jeho sou-cit je souhlasný pocit s ním, nikoli schopnost empatie) s Ruskem a tudíž i rozhodování se toliko mezi bojem/vzdáním se.

Ty bláho, ty by ses tím skoro živit, jak ty do každého vidíš.
Bohužel tam vidíš, co tam není a nevidíš, co tam opravdu je.
V daném konfliktu soucítím hlavně s Ukrajinci. Na hlubší úrovni soucítím se všemi.

Když se tady mezi námi necítíš doma, co takhle zkusit nějaký ruský pravoslavný klášter.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3148
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Další

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník