Alfonsovo

naše první fórum... :-)

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » sob 19. lis 2022 22:59:56

Alfons píše:Dlužno podotknout, že takovou zrůdu, co schvaluje vraždu civilní novinářky, na MO Rusové nemají. V tomto smyslu jsou civilizovanější.

Jaký by to asi na světě vypadalo, kdyby Černochová měla k dispozici tisíce jaderných hlavic.

Není nakonec dobře, že jsme americkou kolonií?


Kdo schvaluje vraždu civilní novinářky? Kdes tohle sebral?

Americkou kolonií nejsme. Víš vůbec při svém vzdělání, co je to kolonie?

Nebyl ty si nakonec taky jako Trini v KSČ nebo teď v KSČM? Tvoje "argumentace" mi komouše hodně připomíná.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 20. lis 2022 7:04:14

Alfonzi, jářku, to co říkáš myslíš fakt vážně, nebo jen koukáš, co na to druzí?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » ned 20. lis 2022 7:39:31

Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.

Žádná civilizovaná země tohle nedělá a nedělají to ani USA.

Popravdě řečeno, přestávám vidět smysl s váma diskutovat.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 20. lis 2022 8:26:44

Alfons píše:Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.

Žádná civilizovaná země tohle nedělá a nedělají to ani USA.

Popravdě řečeno, přestávám vidět smysl s váma diskutovat.


Zdenku! Nebuď na nás tak přísnej! Copak někdo ví, jak to máš?
Se furt nečil a slétni jitřní ptáku na úroveň běžnou.
To se tu chceš jen hádat? Jaký to má smysl?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 9:21:21

armin píše:
Nebyl ty si nakonec taky jako Trini v KSČ .


Ty lháři. Pořád jen lžeš a lžeš. Proč se ti tak dobře žilo za komunismu, ty slavnej SSM řediteli. E. Tomáš za komunismu trpěl a ty sis žil jako prase v žitě.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 9:27:23

Alfons píše:Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.

Žádná civilizovaná země tohle nedělá a nedělají to ani USA.

Popravdě řečeno, přestávám vidět smysl s váma diskutovat.


S lháři a amorálními lidmi opravdu nemá smysl diskutovat.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 20. lis 2022 9:46:04

Trini píše:
Alfons píše:Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.

Žádná civilizovaná země tohle nedělá a nedělají to ani USA.

Popravdě řečeno, přestávám vidět smysl s váma diskutovat.


S lháři a amorálními lidmi opravdu nemá smysl diskutovat.

A copak má smysl něco jiného, dle kohokoliv? Ukázat svou vizi něčeho, všeho... či jen demonstrovat.. co, koho... já já já jenom já.
Asi to dělám totéž. Ale aspoň v dobré víře.. ale i ta lehne popelem.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 20. lis 2022 10:11:07

Trini píše:
armin píše:
Nebyl ty si nakonec taky jako Trini v KSČ .


Ty lháři. Pořád jen lžeš a lžeš. Proč se ti tak dobře žilo za komunismu, ty slavnej SSM řediteli. E. Tomáš za komunismu trpěl a ty sis žil jako prase v žitě.

A tohle je silné vyjádření. Armin přece jen říká svůj názor, jak mu zobák narost, pokud vím neobaluje to do duchovna, jako třeba prdlý pedrito, pokud vím baví se věcně. Ale asi vychází z toho, co je psáno. A možná strkne. Nenazývá však lidi čuráky...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » ned 20. lis 2022 10:23:40

Trini píše:S lháři a amorálními lidmi opravdu nemá smysl diskutovat.


To by ses divila. Proč myslíš že s tebou a Alfonsem diskutuji?
Mně to naopak přijde, že to smysl má, jinak bych to přece nedělal.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » ned 20. lis 2022 10:38:44

Alfons píše:Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.


No mně to taky není líto. Tobě ano?

V roce 2022 patřila k nejhlasitějším podporovatelům invaze Ruska na Ukrajinu a navštívila Mariupol poté, co byl obsazen ruskými vojsky. Vyzvala tam k veřejné popravě válečných zajatců z Azovstalu.[5] Během svých vystoupení v televizních pořadech prohlašovala, že invaze je nedostatečně tvrdá, Rusko musí zaujmout nelítostnější postoj, a je potřeba zřídit soudní procesy pro „podlidi“.[6] Také šířila tvrzení, že masakr v Buči spáchaný ruskými vojáky byl pouze zinscenován.[7] Když byla za podporu invaze potrestána sankcemi Západu, prohlásila, že je na to hrdá.

Líto je mi Ukrajinců, jejich žen a dětí, které nikomu nic neudělali ani žádné násilí nepropagovali a které teroristicky zabíjejí ruské střely a ruští vojáci. To evidentně zase není líto tobě.
Kdyby mělo být spravedlnosti učiněno za dost, měli by Ukrajinci ostřelovat také důležitou infrastrukturu po celém Rusku, možná by si obyvatelé Ruska uvědomili jaké to je a co druhým způsobují a co podporují.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 10:52:24

Pedrito píše:
Trini píše:
armin píše:
Nebyl ty si nakonec taky jako Trini v KSČ .


Ty lháři. Pořád jen lžeš a lžeš. Proč se ti tak dobře žilo za komunismu, ty slavnej SSM řediteli. E. Tomáš za komunismu trpěl a ty sis žil jako prase v žitě.

A tohle je silné vyjádření. Armin přece jen říká svůj názor,...



Psala jsem, že asi tady nějakou dobu nebudu psát a on to hned využil a napsal o mně takovou příšernou lež. Vím už dlouho, že není dobrý člověk, ale takovouhle zákeřnost jsem od něho nečekala.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 11:01:44

armin píše:
Alfons píše:Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.


No mně to taky není líto. Tobě ano?

V roce 2022 patřila k nejhlasitějším podporovatelům invaze Ruska na Ukrajinu a navštívila Mariupol poté, co byl obsazen ruskými vojsky. Vyzvala tam k veřejné popravě válečných zajatců z Azovstalu.[5] Během svých vystoupení v televizních pořadech prohlašovala, že invaze je nedostatečně tvrdá, Rusko musí zaujmout nelítostnější postoj, a je potřeba zřídit soudní procesy pro „podlidi“.[6] Také šířila tvrzení, že masakr v Buči spáchaný ruskými vojáky byl pouze zinscenován.[7] Když byla za podporu invaze potrestána sankcemi Západu, prohlásila, že je na to hrdá.

Líto je mi Ukrajinců, jejich žen a dětí, které nikomu nic neudělali ani žádné násilí nepropagovali a které teroristicky zabíjejí ruské střely a ruští vojáci. To evidentně zase není líto tobě.
Kdyby mělo být spravedlnosti učiněno za dost, měli by Ukrajinci ostřelovat také důležitou infrastrukturu po celém Rusku, možná by si obyvatelé Ruska uvědomili jaké to je a co druhým způsobují a co podporují.


To jsou nesmyslná překrucování a lži. USA tohle normálně praktikuje, aby se státy vzdaly - např. Srbsko, Irák. Považuješ USA za teroristický stát a že by se měl odstřelovat, aby si obyvatelé USA uvědomili, co druhým způsobují a co podporují?

Ukrajinci postříleli ruské zajaté vojáky. Snad ted přestanou Rusové věřit ukrajinským lžím a nebudou se vzdávat.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 11:04:24

armin píše:
Trini píše:S lháři a amorálními lidmi opravdu nemá smysl diskutovat.


To by ses divila. Proč myslíš že s tebou a Alfonsem diskutuji?


Protože se chceš zbavit svého lhaní a zákeřnosti?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 11:21:23

armin píše:
Alfons píše:Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.


No mně to taky není líto. Tobě ano?



Každý slušný člověk ten teroristický útok odsoudí, ale ty holt nejsi slušný člověk.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 11:33:21

Pedrito píše:
Alfons píše:Dcera Dugina byla novinářka a byla zabita záměrným teroristickým útokem. Jestliže ministr obrany oficiálně vyhlašuje, že mu to není líto, tak je každému myslícímu člověku jasné, co se za diplomatickou fasádou skrývá.

Žádná civilizovaná země tohle nedělá a nedělají to ani USA.



I USA to odsoudily. Ukrajinci se k tomu ze začátku nehláili a chtěli to svést na nějaký pofidérní ruský odboj. Ale pak to přiznali.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Trini » ned 20. lis 2022 11:41:27

Trini píše:USA tohle normálně praktikuje, aby se státy vzdaly - např. Srbsko, Irák.


Každopádně naše dohadování nerozhoduje o tom, jak to na Ukrajině dopadne. Takže pro mne nemá cenu se zabývat arminovou lží a nenávistí. At si v tom plave sám. :lodka: :mavam:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 2896
Registrován: čtv 29. říj 2020 16:01:12

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 20. lis 2022 11:54:09

Trini píše:
Pedrito píše:
Trini píše:
armin píše:
Nebyl ty si nakonec taky jako Trini v KSČ .


Ty lháři. Pořád jen lžeš a lžeš. Proč se ti tak dobře žilo za komunismu, ty slavnej SSM řediteli. E. Tomáš za komunismu trpěl a ty sis žil jako prase v žitě.

A tohle je silné vyjádření. Armin přece jen říká svůj názor,...



Psala jsem, že asi tady nějakou dobu nebudu psát a on to hned využil a napsal o mně takovou příšernou lež. Vím už dlouho, že není dobrý člověk, ale takovouhle zákeřnost jsem od něho nečekala.


Ale prosimtebe, copak nerozumíš srandě?

Já jsem taky vztahovačný, proč by ne, když to víš?

A s každým probuzením, nový den...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » ned 20. lis 2022 12:02:59

Trini píše:
Psala jsem, že asi tady nějakou dobu nebudu psát a on to hned využil a napsal o mně takovou příšernou lež. Vím už dlouho, že není dobrý člověk, ale takovouhle zákeřnost jsem od něho nečekala.


Jakou zákeřnost? Ptal jsem se tě přímo a ty jsi na to nereagovala, místo toho jsi akorát publikovala nějaké odkazy. No tak jsem si říkal, že nechceš lhát, že bys přímo napsala, že si u komunistů nebyla nebo nejsi a tak mi z toho vyšlo, že nejspéš byla - kdo mlčí souhlasí. Tak nevím proč jsi z toho tak jurodivá. Stejně jsi ještě přímo neodpověděla. Tvoje postoje tomu hodně nasvědčují, tak proto jsem se tě přímo zeptal.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3156
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 20. lis 2022 12:18:17

Já byl v pionýrech. Dokonce jsem to dotách až na vedoucího. Já folkáč a metalista. A byl to krásnej čas.
Tábor u Dobrý vody... letos jsme se tam byli podívat. Zbourané...ale zajîmavé bylo, že Vlasta, skupinová vedoucí, komunistka a krásnej človek, co žil tou ideou, nás mnohem později oddávala se ženou. To bylo veliké překvápko. Pak krátce na to umřela.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 20. lis 2022 12:29:51

Pedrito píše:Já byl v pionýrech. Dokonce jsem to dotách až na vedoucího. Já folkáč a metalista. A byl to krásnej čas.
Tábor u Dobrý vody... letos jsme se tam byli podívat. Zbourané...ale zajîmavé bylo, že Vlasta, skupinová vedoucí, komunistka a krásnej človek, co žil tou ideou, nás mnohem později oddávala se ženou. To bylo veliké překvápko. Pak krátce na to umřela.

Čili nejde o to jakýho jsi vyznání. On ten Marx to taky nemyslel špatně. On to ani Ježíš nemyslel špatně. Akorát výsledkem bylo, co se pod záštitou křesťanství dělo, a výsledkem marxismu byl režim, jež se na něj odkazoval.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 731
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků