Alfonsovo

naše první fórum... :-)

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » sob 24. zář 2022 17:39:37

Zajímavé výsledky nejnovějšího průzkumu v USA:

Více než polovina lidí souhlasí s tím, že vláda se stala tyranskou.

63 % republikánů tvrdí, že demokraté jsou hrozbou pro zemi, zatímco 67 % demokratů věří v totéž o republikánech.
Demokraté věří, že třemi hlavními hrozbami v sestupném pořadí jsou Vladimir Putin, Donald Trump a extremisté v Republikánské straně.

Téměř čtvrtina respondentů souhlasila s atentátem na „politika, který poškozuje naši zemi nebo demokracii“.

44 % Američanů souhlasí s tím, že „USA směřují v blízké budoucnosti k občanské válce“.

:kafe:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » sob 24. zář 2022 18:34:33

Alfons píše:
armin píše:Na Rusko pistolí nikdo nemířil, určitě ne z Ukrajiny.

Putin to zřejmě subjektivně vidí jinak.
Obrázek



Vidí to jinak a sám si to svojí politikou, agresí a vyhrožováním způsobuje. Mírumilovné země se spojují do obranného paktu, protože nechtějí aby je nějaký Putin nebo džihádista "denacifikoval" přesněji řečeno okupoval a znásilňoval. Příkladem je dnes třeba Finsko a Švédsko. To není nic proti Rusku, to je jen prevence proti bohužel možné agresi z Ruska - viz Ukrajina.
Na Rusko nikdo neútočí, ani to nemá v úmyslu. To jsou jen Putinovi pohádky pro to, aby před národem obhájil svoje imperialistické vojenské akce.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3149
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » sob 24. zář 2022 18:52:39

Putinovi nešlo o strach ze západu. Byl ze západem celkem zadobře. Byl si moc vědom oboustranných dobrých styků...
Tady šlo o něco jinýho. O něco, co mu stálo za to tohle vše zahodit, všechny ty pracně budované dobré styky.. Co to asi mohlo být??
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » sob 24. zář 2022 19:28:49

Myslím, že na tu Putinovu agresivní politiku doplatí nakonec ruský národ, stejně jako na Hitlerovu politiku doplatili nakonec Němci. Ale asi nic jiného je neprobere. Možná snad doufejme už ta mobilizace - že už nebudou jen fandit od televize jak se Rusku na Ukrajině daří, ale najednou budou muset zvednout zadek, odejít od studií, rodiny a jít někam do zákopů nasazovat svůj vlastní život někam - proč? Co to jako má bejt??

A když to dobře dopadne, ta nejen "sláva Ukrajině" ale bude zase i "sláva Rusku". Vždyť jsou to naši bratři stejně jako Ukrajinci a jejich kultura - hudba, literatura je nadčasová, stejně jako třeba ta německá.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3149
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » sob 24. zář 2022 20:09:53

I Putin byl dítko, co se honil v korunáh stromů. Půberta je svině, z neviného udělá osobu, co co ho odďelí od dětství,
a vrhne do víru života... u někoho je to jen prostá poosloupnost společenských dějů, kde se vyrýsuje jeho místo.. U některých, v závislosti na prostředí, jsou tu ambice... A putin to dotáh až na vrchol. To vše umožnila interní svoboda,
.. ale teď jde z ambice tohoto jediného tvora o osud celého lidstva... Proto asi ta baba Vanga řekla, že osud lidstva
bude na něm. A je to tak. Je to jen na něm.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » sob 24. zář 2022 20:54:10

Pedrito píše:I Putin byl dítko, co se honil v korunáh stromů. Půberta je svině, z neviného udělá osobu, co co ho odďelí od dětství,
a vrhne do víru života... u někoho je to jen prostá poosloupnost společenských dějů, kde se vyrýsuje jeho místo.. U některých, v závislosti na prostředí, jsou tu ambice... A putin to dotáh až na vrchol. To vše umožnila interní svoboda,
.. ale teď jde z ambice tohoto jediného tvora o osud celého lidstva... Proto asi ta baba Vanga řekla, že osud lidstva
bude na něm. A je to tak. Je to jen na něm.


Jako to bylo před tím na Hitlerovi. ale Putin má bohužel k dispozici mocnější hračky.
O to víc bychom se ho neměli bát, naopak se sjednotit. Pokud použije i taktické jaderné zbraně, probudí se nejspíš i Čína a Indie, tedy potažmo celý svět snad kromě severní Koreje se kterou má Putin stále více společného - "ideologicky".
A pokud Putin sáhne ke strategickým jaderným zbraním, tak to bude jeho konec, konec ruského národa i ostatních národů.
Snad si je toho on (a jeho banda) vědom.

Ale snad nakonec zvítězí lidství a zdravý rozum nad lží a nenávistí.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3149
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » sob 24. zář 2022 21:13:49

Pedrito píše:Putinovi nešlo o strach ze západu. Byl ze západem celkem zadobře. Byl si moc vědom oboustranných dobrých styků...
Tady šlo o něco jinýho. O něco, co mu stálo za to tohle vše zahodit, všechny ty pracně budované dobré styky.. Co to asi mohlo být??

Bylo a je to vědomí arminů. Jakási směs neempatie, strachu a nenávisti, arogance a ignorance k Rusku. Jak je na arminovi zde krásně vidět, je to neléčitelné.

Rusové k nám vzhlíželi, teď už je tomu naopak. Číňany nechtěli, teď už jsou pro ně životní nutnost.

Geopoliticky je příčinou předpoklad George Friedmana ze Stratforu (= PR agentura CIA), že spojení nerostných surovin Ruska s průmyslem Německa je smrtelným ohrožením hegemonie USA. US vláda tomu maďarskému pitomci naslouchá a platí ho. A ovládá své arminské loutky k tomuto strategickému cíli.

Ve skutečnosti je ohrožením US hegemonie Čína. Což Trump dobře věděl a proto ho to k Putinovi podvědomě či instinktivně táhlo. Ale Rusko-Čínské vztahy už jsou dnes příliš těsné a arminů je příliš mnoho.

V USA se schyluje mezi arminy/demokraty a nearminy/republikány k občanské válce.
A u nás?

:medith:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » sob 24. zář 2022 21:27:05

Šlo o prachy v první řadě
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » sob 24. zář 2022 21:38:46

armin píše:
Pedrito píše:I Putin byl dítko, co se honil v korunáh stromů. Půberta je svině, z neviného udělá osobu, co co ho odďelí od dětství,
a vrhne do víru života... u někoho je to jen prostá poosloupnost společenských dějů, kde se vyrýsuje jeho místo.. U některých, v závislosti na prostředí, jsou tu ambice... A putin to dotáh až na vrchol. To vše umožnila interní svoboda,
.. ale teď jde z ambice tohoto jediného tvora o osud celého lidstva... Proto asi ta baba Vanga řekla, že osud lidstva
bude na něm. A je to tak. Je to jen na něm.


Jako to bylo před tím na Hitlerovi. ale Putin má bohužel k dispozici mocnější hračky.
O to víc bychom se ho neměli bát, naopak se sjednotit. Pokud použije i taktické jaderné zbraně, probudí se nejspíš i Čína a Indie, tedy potažmo celý svět snad kromě severní Koreje se kterou má Putin stále více společného - "ideologicky".
A pokud Putin sáhne ke strategickým jaderným zbraním, tak to bude jeho konec, konec ruského národa i ostatních národů.
Snad si je toho on (a jeho banda) vědom.

Ale snad nakonec zvítězí lidství a zdravý rozum nad lží a nenávistí.

Putin nepřemýšlý jako nikdo jiný, je to za prvý mistr "systema", což je způsob boje
co, zneužívá TI energii. Učil se od mistrů. Teoreticky na něj nikdo nemá. I Segal se mu poklonil.
Já ale vím, že zneužití téhle energie, vede k jedinému. K pádu. A to se stane. Dřív nebo později.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » sob 24. zář 2022 21:49:28

Alfons píše:spojení nerostných surovin Ruska s průmyslem Německa je smrtelným ohrožením hegemonie USA

CIA už od dob studené války podporovala na Ukrajině banderovce, jak je patrné z jejich odtajněných materiálů.

A tak podobně jako do Afghánistánu, podařilo se CIA zatáhnout Putina na Ukrajinu. Neboť precizně ruském vedení navodila fikci, že to musí udělat a že to bude hračka (viz operace Splinter u nás v 50. letech). Na Rusy ale čekala kvalitně vycvičená, vyzbrojená a odhodlaná ukrajinská armáda. Plus zničující ekonomické sankce.

Byla to Putinova strategická chyba, podobně jako Stalinovo podcenění lstivosti Německa. Podaří se Putinovi podobně jako Stalinovi obrat ve válce?

To záleží na vědomí Rusů. Pokud je Putin přesvědčí, že že jde o vlast, ve spojení s čínskou pomocí, podobně jako s americkou za WWII, vyhrají. Největší překážkou jsou pro ně Ukrajinci, neboť jsou to jejich bratři. Jsou si podobní. S námi už žádný sentiment mít nebudou.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » sob 24. zář 2022 22:01:14

Já ti řeknu jak to bude.

Ukrajinci se svého ukradeného území nevzdají.

Rusové nezákonně připojili části Ukrajiny k Rusku.

Putin vyhlásí válku, páč jeho nové území bude napadeno.

S jadernými hlavicemi si nejsem tak jist, dopadalo by to i na bělorusy a všude, kam by šel mrak...
Ale věřím, že je schopen se inspirovat od američanů ... Hirošima

Zemřelo myslím desetitisíce nevinných lidí, a nevím jestli byl kdy tribunál...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » sob 24. zář 2022 22:14:48

Mimochodem, jednou jsem se překonal a vydržel se dívat do konce na ISIS video, jak upálili v kleci vězně.
A všimnul jsem si, jak nakonec tomu vězni v té kleci z nosu ukápla kapka. Což mě zarazilo, protože se to podobalo kapce vosku. Vzpomněl jsem si na chování kůže při pečení prasete, to bylo jiné.

A pak mě napadlo, ty křiklavé červené mondůry mají přeci vězni v USA, nikoli na Blízkém východě.

Ale hlavně, ta perfektní kamera, ten precizní scénář, střih, to bylo jak z Hollywoodu. Klipy Igora Chauna, který vystudoval dramaturgii na Filmové akademii a pracoval jako asistent režie, si o takové kvalitě mohou nechat jenom zdát. Jak se to tihle muslimští primitivní psychopati mohli naučit?

Později jsem našel zmínku, že to vyráběla nějaká izraelská agentura. Což ale už nikoho nezajímalo, cílová skupina, konzumenti, totiž byli armini.

ISIS byl zkrátka vytvořen ke svému specifickému účelu, podobně jako banderovci na Ukrajině.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » sob 24. zář 2022 22:16:19

Alfons píše:
Alfons píše:spojení nerostných surovin Ruska s průmyslem Německa je smrtelným ohrožením hegemonie USA

CIA už od dob studené války podporovala na Ukrajině banderovce, jak je patrné z jejich odtajněných materiálů.

A tak podobně jako do Afghánistánu, podařilo se CIA zatáhnout Putina na Ukrajinu. Neboť precizně ruském vedení navodila fikci, že to musí udělat a že to bude hračka (viz operace Splinter u nás v 50. letech). Na Rusy ale čekala kvalitně vycvičená, vyzbrojená a odhodlaná ukrajinská armáda. Plus zničující ekonomické sankce.

Byla to Putinova strategická chyba, podobně jako Stalinovo podcenění lstivosti Německa. Podaří se Putinovi podobně jako Stalinovi obrat ve válce?

To záleží na vědomí Rusů. Pokud je Putin přesvědčí, že že jde o vlast, ve spojení s čínskou pomocí, podobně jako s americkou za WWII, vyhrají. Největší překážkou jsou pro ně Ukrajinci, neboť jsou to jejich bratři. Jsou si podobní. S námi už žádný sentiment mít nebudou.


Já bych řekl, že takovým agresivním týpkům je potřeba včas zatrhnout tipec, podobně jako se to podařilo v případě islámského státu.
Tyhle středověké "sváté války" nepatří do 21. století.
Samozřejmě i u nás jsou jedinci, kterým by nejlépe vyhovoval Putinův klerikálně fašistický režim - tady třeba Alfons, možná trochu i Trini nebo Alaja.
Obávám se ale, že Alaja už dojela na to, že nebyla očkovaná, takže už je asi mimo hru.

My očkovaní i když z nás lezou sraženiny všemi otvory, jsme celkem v pohodě :-)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3149
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » sob 24. zář 2022 22:34:18

Pedrito píše:Ukrajinci se svého ukradeného území nevzdají.

Koho ale těmi Ukrajinci myslíš. Západní?

Pamatuji si u nás na stavbě na jednoho Rusa. Tedy Ukrajince. Takovej starší, slušnej, přátelskej chlap, komunikativní. Říkal, že se nikdy necítil být Rusem, že se cítil být Ukrajincem. Ale západní Ukrajinci ho prostě k tomu být Rusem donutili. Nemohli volit prezidenta, zakázali jim rusky mluvit a pak je zabíjeli. Rusko přišlo na pomoc.

Ukrajina vznikla až za SSSR, Oděsu, Sevastopol atd. založili Rusové. Proč by si tu zem ukrajinští Rusové měli nechat ukrást? Protože to tak chtějí Američané?
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » sob 24. zář 2022 22:41:12

armin píše:Samozřejmě i u nás jsou jedinci, kterým by nejlépe vyhovoval Putinův klerikálně fašistický režim - tady třeba Alfons, možná trochu i Trini nebo Alaja.

Miroslav Macek ve své sobotní glose píše, Amerika a Velká Británie si přály totální válku s Ruskem a Ukrajinci, chyceni mezi dvěma mlýnskými kameny, neměli jinou šanci, než souhlasit.

Já bych to trochu upřesnil – armini si to přáli.
Odtud i můj vztah k jejich či Putinovu režimu.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » sob 24. zář 2022 22:57:20

armin píše:Já bych řekl, že takovým agresivním týpkům je potřeba včas zatrhnout tipec, podobně jako se to podařilo v případě islámského státu.

Jenomže ten tipec Islámskému státu zatrhli Rusové. V Sýrii. Pak už to začalo být neudržitelné.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Arat » sob 24. zář 2022 23:03:12

Samozřejmě i u nás jsou jedinci, kterým by nejlépe vyhovoval Putinův klerikálně fašistický režim - tady třeba Alfons, možná trochu i Trini nebo Alaja.
Obávám se ale, že Alaja už dojela na to, že nebyla očkovaná, takže už je asi mimo hru.

Ty jsi fakt debil, nebo (v tom lepším případě), kdy víš, čím vyprovokovat k reakci.

I kdyby dojela, nebo kdokoli jiný, neočkovaný, uf, tak umře s pocitem svobody, kterou ctil a cítil a žil, ne protože nebyl naočkovaný, ale protože už toho tady prožil dost a stačilo a své si odžil.
A dál už se té hry, třeba načas, nechce účastnit. Jeho duše se tak rozhodla.

Armine, armine.

Ono to bude všechno ještě trošku možná jinak, než jak se tady zamýšlíte a dost souzním s Alfonsovými názory...., i když nemám takový přehled...

Moje mamka byla ročník 1928. Byla.
A sem tam zmiňovala jakousi Sybilu a její proroctví.... a nevím proč, v hlavě mi z toho zůstalo něco o žluté rase, či čínské rase, která zaplaví svět.... a možná to teď pomalounku probíhá, i když na očích jsou jiné "strany"...
Uživatelský avatar
Arat
 
Příspěvky: 454
Registrován: sob 18. zář 2021 22:47:29

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » sob 24. zář 2022 23:40:13

Alfons píše:Mimochodem, jednou jsem se překonal a vydržel se dívat do konce na ISIS video, jak upálili v kleci vězně.
A všimnul jsem si, jak nakonec tomu vězni v té kleci z nosu ukápla kapka. Což mě zarazilo, protože se to podobalo kapce vosku. Vzpomněl jsem si na chování kůže při pečení prasete, to bylo jiné.

A pak mě napadlo, ty křiklavé červené mondůry mají přeci vězni v USA, nikoli na Blízkém východě.

Ale hlavně, ta perfektní kamera, ten precizní scénář, střih, to bylo jak z Hollywoodu. Klipy Igora Chauna, který vystudoval dramaturgii na Filmové akademii a pracoval jako asistent režie, si o takové kvalitě mohou nechat jenom zdát. Jak se to tihle muslimští primitivní psychopati mohli naučit?

Později jsem našel zmínku, že to vyráběla nějaká izraelská agentura. Což ale už nikoho nezajímalo, cílová skupina, konzumenti, totiž byli armini.

ISIS byl zkrátka vytvořen ke svému specifickému účelu, podobně jako banderovci na Ukrajině.


Já jednou viděl, jak vojáci uřízli zajatci hlavu... od prvního vpichu, kdy byl ještě živej, až po amputaci...to Alfons není jako čest, umřít mečem samuraie...
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 25. zář 2022 0:02:33

Alfons píše:
Pedrito píše:Ukrajinci se svého ukradeného území nevzdají.

Koho ale těmi Ukrajinci myslíš. Západní?

Pamatuji si u nás na stavbě na jednoho Rusa. Tedy Ukrajince. Takovej starší, slušnej, přátelskej chlap, komunikativní. Říkal, že se nikdy necítil být Rusem, že se cítil být Ukrajincem. Ale západní Ukrajinci ho prostě k tomu být Rusem donutili. Nemohli volit prezidenta, zakázali jim rusky mluvit a pak je zabíjeli. Rusko přišlo na pomoc.

Ukrajina vznikla až za SSSR, Oděsu, Sevastopol atd. založili Rusové. Proč by si tu zem ukrajinští Rusové měli nechat ukrást? Protože to tak chtějí Američané?

No já mám v práci ukrajince z Charkova, je to voják. Ale je tu už dávno před invazí, má tu rodinu.
Povolávák čeká, ale zatím se mu vyhnul.. předtním jsem měl jednoho ruse. To byl mistr systema, s výstižným jménem Kozak... a vyprávěl mi o Putinovi. Tohle nikdo neví, ale je elita zabijáků, co dokáží zabít pár doteky.... to je systema.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Pedrito » ned 25. zář 2022 0:56:21

Jinak já byl H. Brod a Prostějov PŠ... Prostějov, to byla půl roku totální gumárna...
nejmíň půlka toho času v terénu. Občas jsem nevěděl, kdo jsem, jak se jmenuju...
A takhle se rodí zabijáci.. vymažou ti mozek a naprogramujou tě... nemysli si, že odoláš,
Ty lidi, co na frontě zabíjejí, jsou jak roboti.. plní příkazy, nemůžou jinak.
Zde jen šerif, co udílí rozkazy, je zodpovědný!
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 704
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků