Alfonsovo

naše první fórum... :-)

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Jana » ned 31. črc 2022 17:19:36

Brahman je naší skutečnou podstatou, tj. tím skutečně jsme, je mimo všechna jména a formy...

Divíš se, že v tichu srdce nenalézáš blaženost, ale ve skutečnosti Tvou pozornost zastavuje stále forma a způsob vyjádření, nezajímá Tě podstata.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » ned 31. črc 2022 17:29:26

Jsem rozčílen, neb jsem ztratil víru ve své ukřižování.

:skolastik:
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Jana » ned 31. črc 2022 18:13:05

Alfons píše:Jsem rozčílen, neb jsem ztratil víru ve své ukřižování.

:skolastik:


Ale no tak, neber to tak tragicky, jsi Boží.

:poklona: Obrázek :poklona:
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » ned 31. črc 2022 19:47:59

Jana píše:
Alfons píše:
Jana píše:Tak ještě jednou. V tichu srdce mizí myšlenky. Vyzkoušej to. Najdi ve svém centru to ticho, kde každá myšlenka mizí.

Jestliže tady není žádná myšlenka, tak tady není žádná cesta, protože tady není nic, co by vytvářelo představu nějakého cíle. Tady jsi v cíli. To, co Tvou pozornost tady udrží, je vědomá láska, bez myšlenek je absolutní, je blahem, a blaho je vědomá existence - sat-čit-ánanda.

A co tahle meditace:
https://www.youtube.com/watch?v=IEzV5q4qnEE

Kde tam nacházíš SČA?
Já jí tam ani u sebe ani u Eckharta nenacházím....


Tolle mluví o "přítomném okamžiku", což je skoro totéž, co přítomnost, ale skrz SČA je jasné, že to není izolovaný okamžik, ale časoprostorově neomezené furt stejné.

Maharaj dospěl k poznání, že všechno je blaženost, všechno je láska, na těchhle stupnicích vyjel až nahoru, a tam to drží samo. Kdežto Tolle se zřejmě naučil jen na okamžik vypínat vysílání, což také není na škodu a jde to zřejmě na každé frekvenci. Takže pro někoho Tolleho učení může být mnohem přístupnější, než učení Maharaje.

Typla bych si, že Tolle nikde to, že láska je vším, neříká.

Moment, mrknu na Google.

Tak ó pardon, Tolle říká, a moc pěkně:

„Láska a radost jsou neoddělitelné od vašeho přirozeného stavu vnitřní spojitosti s Bytím.“ — Eckhart Tolle

https://citaty.net/citaty/282897-eckhar ... ho-priroz/

Obrázek


Tolleje kunda jako ty,

umí mastit leda vytrženiny jako ty,

ty meleš vo lásce a k tomu vše přidáváš a von mele vo přítomném okamžilu a k tomu vše přidává...


Nejen že jste debilní ega, ale jste navrch ještě pitomý kundy co serou hovna jimiž zaměnují ego za stav bez ega,

lásku zaměnujete za blaženost a přítomnost za okamžik,

prostě debilní a pitomý kundy co sežraly mindrácký hovno pitomosti


Za to si zasloužíte posílat do prdele kdykoliv začnete šířit svá pomateníá hovna vlastní pitomosti a zakomplexovaných midráků...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » ned 31. črc 2022 19:55:23

Maharaj dospěl k poznání, že všechno je blaženost, všechno je láska, na těchhle stupnicích vyjel až nahoru, a tam to drží samo.


Ty kundo pitomá proč si toho Maharadže alespon jednou nepřečteš celýho,¨

kdybys to přečetla vědělas že říká že je to přímo naopak,

že ty debilní píčo nevyjíždí někam nahoru, ale zcela naopak klesá do zdroje,

to jen debilní kundy si myslí že jde o nějaký vzestup,

a vymýšlej náký stupnice svýho zblblýho ega co sere hovna pitomostí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » ned 31. črc 2022 20:03:11

Jestliže tady není žádná myšlenka, tak tady není žádná cesta, protože tady není nic, co by vytvářelo představu nějakého cíle. Tady jsi v cíli. To, co Tvou pozornost tady udrží, je vědomá láska, bez myšlenek je absolutní, je blahem, a blaho je vědomá existence - sat-čit-ánanda.



Ty zkurvená debilní mrdko,

je zcela jedno jestli se pozornost ztotožnuje s myšlenkami nebo nějakými pocity a ty si ji přitahují,

kdybys nebyla nebeská kundoserka s hovnem místo hlavy tak by ti to bylo jasný,

zamindríkovaná pocitářská hovnoserko,

že pozornost se nemá k ničemu vázat,

ale ty jsi kunda, blbá a pitomá kunda co jen sere hovna a sračky...


Katolická svině voblblá pocitama....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Jana » ned 31. črc 2022 20:04:49

Maharaj dospěl k poznání, že všechno je blaženost, všechno je láska, na těchhle stupnicích vyjel až nahoru, a tam to drží samo.
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » ned 31. črc 2022 21:05:11

Zkoumej pohyb své mysli jen pouhou chvíli,

ve vteřině zastav všechny své myšlenky a touhy,

zvláště pak první myšlenku na ‚já‘ a v okamžiku

jsi mimo běh zrození a smrti - navždy!


Zastavovat mysl myslí to je fakt fajn nápad,

asi tak jako když chceme zastavit auto tím že šláneme na plyn...

:hra:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » ned 31. črc 2022 21:16:49

Jana píše:
Maharaj dospěl k poznání, že všechno je blaženost, všechno je láska, na těchhle stupnicích vyjel až nahoru, a tam to drží samo.


Tvoje intepretace Maharadže jsou stejně jako všechny tvoje intepretace kohokoliv či čehokoliv jiného pouhou zblblostí,

a nějaký mapy mě fakt nezajímají,

takovýhle pitominy vymýšlej leda zamindrákovaní kundáci co maj problém se světem,

a já s tebou rozhodně problém žádný nemám,

jelikož je naprosto jasný že jsi blbá kunda s hovnem místo mozku...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » pon 01. srp 2022 9:43:50

Jana píše:
Maharaj dospěl k poznání, že všechno je blaženost, všechno je láska, na těchhle stupnicích vyjel až nahoru, a tam to drží samo.


No a teď je řada na tobě, abys k nějakému poznání dopěla ty. To, k čemu dospěl Maharadž (a jak ty si to jeho dospění představuješ) ti v tom nijak nepomůže. Jestli je tvůj svět iluze, tak včetně Maharadže a všech ostatních. O jiném světě než svém zatím nejspíš nic nevíš - jenom z doslechu v rámci snu tvého světa. Je na čase se konečně probudit.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Jana » pon 01. srp 2022 9:46:22

armin píše:
Jana píše:
Maharaj dospěl k poznání, že všechno je blaženost, všechno je láska, na těchhle stupnicích vyjel až nahoru, a tam to drží samo.


No a teď je řada na tobě, abys k nějakému poznání dopěla ty. To, k čemu dospěl Maharadž (a jak ty si to jeho dospění představuješ) ti v tom nijak nepomůže. Jestli je tvůj svět iluze, tak včetně Maharadže a všech ostatních. O jiném světě než svém zatím nejspíš nic nevíš - jenom z doslechu v rámci snu tvého světa. Je na čase se konečně probudit.


Armine, upřímně: Promlouváš teď tímhle k sobě, nebo k někomu druhému. Jsi v té snové iluzi dvojnosti Ty sám, nebo i někdo druhý?
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » pon 01. srp 2022 10:11:40

Jana píše:
Alfons píše:Nejlepší moderátorka je podle mě Martina Kociánová.

Ha! Vidíš, tady jsem se odkopal – napsal jsem moderátorka ale myslel jsem samozřejmě i moderátory.

Vy nás prostě rozdělujete.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » pon 01. srp 2022 15:31:50

Jana píše:
armin píše:
Jana píše:
Maharaj dospěl k poznání, že všechno je blaženost, všechno je láska, na těchhle stupnicích vyjel až nahoru, a tam to drží samo.


No a teď je řada na tobě, abys k nějakému poznání dopěla ty. To, k čemu dospěl Maharadž (a jak ty si to jeho dospění představuješ) ti v tom nijak nepomůže. Jestli je tvůj svět iluze, tak včetně Maharadže a všech ostatních. O jiném světě než svém zatím nejspíš nic nevíš - jenom z doslechu v rámci snu tvého světa. Je na čase se konečně probudit.


Armine, upřímně: Promlouváš teď tímhle k sobě, nebo k někomu druhému. Jsi v té snové iluzi dvojnosti Ty sám, nebo i někdo druhý?

Promlouvám k tobě.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod armin » pon 01. srp 2022 15:35:43

Alfons píše:
Jana píše:
Alfons píše:Nejlepší moderátorka je podle mě Martina Kociánová.

Ha! Vidíš, tady jsem se odkopal – napsal jsem moderátorka ale myslel jsem samozřejmě i moderátory.

Vy nás prostě rozdělujete.


Kdo a koho rozděluje??
Jmenoval si moderátorku Martinu Kociánovou no a co?
Jak si z toho vyšpekuloval, že jsi se odkopal a že tebe nebo vás někdo rozděluje?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Alfons » pon 01. srp 2022 17:22:53

armin píše:
Alfons píše:
Jana píše:
Alfons píše:Nejlepší moderátorka je podle mě Martina Kociánová.

Ha! Vidíš, tady jsem se odkopal – napsal jsem moderátorka ale myslel jsem samozřejmě i moderátory.

Vy nás prostě rozdělujete.


Kdo a koho rozděluje??
Jmenoval si moderátorku Martinu Kociánovou no a co?
Jak si z toho vyšpekuloval, že jsi se odkopal a že tebe nebo vás někdo rozděluje?

Prostě Martina Kociánová je nejlepší moderátor-ka. Jak by napsala Jana.

No, to jsme to dopracovaly-i...

p.s.
viz Česko-Slovensko :-)
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Jana » pon 01. srp 2022 17:51:54

Alfons píše:
armin píše:
Alfons píše:
Jana píše:
Alfons píše:Nejlepší moderátorka je podle mě Martina Kociánová.

Ha! Vidíš, tady jsem se odkopal – napsal jsem moderátorka ale myslel jsem samozřejmě i moderátory.

Vy nás prostě rozdělujete.


Kdo a koho rozděluje??
Jmenoval si moderátorku Martinu Kociánovou no a co?
Jak si z toho vyšpekuloval, že jsi se odkopal a že tebe nebo vás někdo rozděluje?

Prostě Martina Kociánová je nejlepší moderátor-ka. Jak by napsala Jana.

No, to jsme to dopracovaly-i...

p.s.
viz Česko-Slovensko :-)


Ty už jsi jak Vostál Petr, taky mi podsouváš všechno možné, můžu za to, že jsi rozdělenej a že je Petr negativně laděnej, bez citu, s hlavou plnou myšlenek, které nejdou zastavit, aby vyrovnával pozitivistické pocitářství a prázdnou mysl, která se nehne.

:sun:
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » pon 01. srp 2022 22:52:29

Armine, upřímně: Promlouváš teď tímhle k sobě, nebo k někomu druhému. Jsi v té snové iluzi dvojnosti Ty sám, nebo i někdo druhý?


K sobě idiotko promlouval jedině Markus Aurelius

https://www.databazeknih.cz/knihy/hovory-k-sobe-26195


No a pak ještě ty, protože ty se voblbuješ přečteným textem jako vizualizacemi i když obvykle chápeš leda hovno,

ovšem ten Markus na rozdíl vod tebe nebyl píča která by před neštěstím utíkala do nirvány a prohlašovala by svět za iluzi....


to že jsi blbá píča nemá ovšem nic společnýho s nějakou dvojností,

blbá píča bys totiž byla v tý tvý zajebaný nedualitě,

ani tam bys svoji zpitomnělost neschovala za jeblý tvrzení "já jsem ty"

páč kdo by taky chtěl bejt píčou ???
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » pon 01. srp 2022 23:01:36

Ty už jsi jak Vostál Petr, taky mi podsouváš všechno možné, můžu za to, že jsi rozdělenej a že je Petr negativně laděnej, bez citu, s hlavou plnou myšlenek, které nejdou zastavit, aby vyrovnával pozitivistické pocitářství a prázdnou mysl, která se nehne.


A tvoje mysl se nehne ?????????????????????????????????

Ty zkurvená píčo, tvoje mysl v jednom kuse chrlí hromady hoven a ne že se ani nehne,

ty krávo zmrdaná,

vždy kudy jdeš tudy tvoje mysl sere zopitomnělý myšlenky,

jak už to obvykle bývá u zpitomnělých pocitářů,

jejich rozum jim prostě jebe...



Ještě tady vyser nějakou svoji debilní myšlenku vo myšlenkách a zajedu do toho zkurvenýho Ústí ti zkopat prdel,

třeba tě to probere z toho tvýho kolotoče imbecilních myšlenek...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

Re: Alfonsovo

Příspěvekod Jana » úte 02. srp 2022 5:09:43

vostalpetr píše:
A tvoje mysl se nehne ?????????????????????????????????

...


S vírou, že to, co si myslíš, je pravda, je hlava plná myšlenek, které žádná další myšlenka nezastaví, stejně tak, jako nezastavíš auto tím, že přidáš plyn.

V tichu srdce je jasné, že žádná myšlenka není ničím skutečným, není to nic. Proto je tady mysl za všech okolností prázdná, proto se nehne.

Co je to mysl?
Mysl pramení V duchovním srdci, potom jde do hlavy a pěti smysly do světa. Cesta k Pravdě je obrácená.
Je to dlouhá cesta?
Ani ne, asi 35 cm. Jenomže mnohý člověk by raději kopal jámu 35 m hlubokou, než aby se vydal na cestu z hlavy do Srdce....

https://lecitelstvi.webnode.cz/news/edu ... e-poznani/


Ovšem Péťa Vostálů namísto 35 cm musí urazit cestu pár desítek km do Ústí, aby se osvítilo poznání, kde je pravda.

:sun:
Jana
 
Příspěvky: 638
Registrován: pát 08. úno 2019 7:25:47

Re: Alfonsovo

Příspěvekod vostalpetr » pát 05. srp 2022 6:43:45

S vírou, že to, co si myslíš, je pravda, je hlava plná myšlenek, které žádná další myšlenka nezastaví, stejně tak, jako nezastavíš auto tím, že přidáš plyn.

V tichu srdce je jasné, že žádná myšlenka není ničím skutečným, není to nic. Proto je tady mysl za všech okolností prázdná, proto se nehne.



Moc pěkný myšlenky,

bohužel poměrně pitomý myšlenky,

vhodné leda pro papoušky, vopice a sebevoblbování...


Tvoje mysl prostě chrlí myšlenky zcela pitomé, hovadské, píčovské a naprosto nesprávné...


Proto jsi pro mě pitomá katolická kunda...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 4850
Registrován: úte 08. pro 2015 23:39:45

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků