Pro Alfonse

naše první fórum... :-)

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod armin » sob 17. pro 2022 18:39:29

Pedrito píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Nebo je dokonce i cítíš? To by byla jiná

No to moc ne, no...

Já jsem se s tebou fakt nikdy nechtěl prát, jsi sympaťák,
A neber to mý psaní jako útok.. jsem unavený bojem.


To já jsem se pral dokonce se Žantovským, byl starší než já. Na pionýrském táboře za stany. Ale to bylo v rámci takového širšího kamarádství takové měření sil - zápas. Nikoliv nějak aby to mne nebo jeho bolelo. Asi jako když se koťata nebo štěňata pošťuchují.

https://www.youtube.com/watch?v=2LEPiQWuSqg

Horší jsou teď ti Alfonsovi (Putinovi) Rusáci. Ti bombardují a zabíjejí doopravdy.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 3161
Registrován: sob 01. čer 2019 8:11:46

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 18:51:37

armin píše:
Pedrito píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Nebo je dokonce i cítíš? To by byla jiná

No to moc ne, no...

Já jsem se s tebou fakt nikdy nechtěl prát, jsi sympaťák,
A neber to mý psaní jako útok.. jsem unavený bojem.


To já jsem se pral dokonce se Žantovským, byl starší než já. Na pionýrském táboře za stany. Ale to bylo v rámci takového širšího kamarádství takové měření sil - zápas. Nikoliv nějak aby to mne nebo jeho bolelo. Asi jako když se koťata nebo štěňata pošťuchují.

https://www.youtube.com/watch?v=2LEPiQWuSqg

Horší jsou teď ti Alfonsovi (Putinovi) Rusáci. Ti bombardují a zabíjejí doopravdy.

No, právě tahle filmová scénka mi připadá dost trapná, taková s EQ pražáka.

V podstatě je to úplný nesmysl.

Prostě tomu nerozumíte a žijete v iluzi. Volíte pětikoalici. Magoři.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 19:14:53

Alfons píše:
Pedrito píše:Už víš, kdo jsi? Nejen víš, ale cítíš?
A vo tom to všechno je.

Vo tom to je. Že to nemůžeš vědět, tudíž ani cítit. A že to, co o tom víš a cítíš, je iluze.

Iluze hluboce spícího a snícího (o já).

No když myslíš...

Je praxe milánku a je teorie.. praktikoval pedro aktivně bezmála deset let, ani neví
A co ty ? Chceš se s ním měřit v praxi? Klíďo, kdo vydrží dýl v lotosu!
Tak neser, a uč se. Což ti těžko půjde, když se nevzdáš Ra. Ale zkus to.
Zakus to sám.
A pleteš se jako vždy. Tady je nějaký duchovňácký povědomí, jak přesně to je...

Ale skoro každý už zapoměl, odkud to je. Když něco necítíš do morku kostí, jak tomu můžeš věřit? Intelektem?
Tak to jo.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 19:28:47

To já jsem se pral dokonce se Žantovským, byl starší než já. Na pionýrském táboře za stany. Ale to bylo v rámci takového širšího kamarádství takové měření sil - zápas. Nikoliv nějak aby to mne nebo jeho bolelo. Asi jako když se koťata nebo štěňata pošťuchují.


Jj, to já jednou dostal pěstí od Ivana Jirouse.., protože si mě s někým splet..
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 19:37:56

Pedrito píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Už víš, kdo jsi? Nejen víš, ale cítíš?
A vo tom to všechno je.

Vo tom to je. Že to nemůžeš vědět, tudíž ani cítit. A že to, co o tom víš a cítíš, je iluze.

Iluze hluboce spícího a snícího (o já).

No když myslíš...

Je praxe milánku a je teorie.. praktikoval pedro aktivně bezmála deset let, ani neví
A co ty ? Chceš se s ním měřit v praxi? Klíďo, kdo vydrží dýl v lotosu!
Tak neser, a uč se. Což ti těžko půjde, když se nevzdáš Ra. Ale zkus to.
Zakus to sám.
A pleteš se jako vždy. Tady je nějaký duchovňácký povědomí, jak přesně to je...

Ale skoro každý už zapoměl, odkud to je. Když něco necítíš do morku kostí, jak tomu můžeš věřit? Intelektem?
Tak to jo.

Ano vlastně, changelingem, skrz ty, co to jako umí, hurá do vyšších sfér,.. do slepé uličky.
a ty to ani nevíš, ani s tim nadvědomim to neumíš... páč jsi jak reklamní tabule, jejíž obsah ani neznáš. Hmm!
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 19:43:29

Jak kdo může něčemu věřit, když to necítí na vlastní kůži? Pak to je ta vaše iluze, vy pštrosi!

To se zpraví :sun:
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 19:47:56

Pedrito píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Už víš, kdo jsi? Nejen víš, ale cítíš?
A vo tom to všechno je.

Vo tom to je. Že to nemůžeš vědět, tudíž ani cítit. A že to, co o tom víš a cítíš, je iluze.

Iluze hluboce spícího a snícího (o já).

No když myslíš...

Je praxe milánku a je teorie.. praktikoval pedro aktivně bezmála deset let, ani neví
A co ty ? Chceš se s ním měřit v praxi? Klíďo, kdo vydrží dýl v lotosu!
Tak neser, a uč se. Což ti těžko půjde, když se nevzdáš Ra. Ale zkus to.
Zakus to sám.
A pleteš se jako vždy. Tady je nějaký duchovňácký povědomí, jak přesně to je...

Ale skoro každý už zapoměl, odkud to je. Když něco necítíš do morku kostí, jak tomu můžeš věřit? Intelektem?
Tak to jo.

Já jsem to zažil na vlastní zkušenost. Ale nebyla trvalá. Zbyla jen vzpomínka.

Intelektem to jde zdůvodnit poměrně lehce. Subjekt není objekt. Světlo z baterky neosvítí baterku. Vystřelená kulka nezasáhne sama sebe.

Ty jsi ožralej do morku kostí. Svojí iluzí.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Anim » sob 17. pro 2022 19:55:14

Alfons píše:
Anim píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Ale stejnak nechápu, proč většinou používáš ženy. A kde to bereš, to máš databázi, nebo to někde hledáš?

Protože nejlépe vyjadřují emoce. Úžasně to podpoří logickou argumentaci.
Jsem spokojen.

Chlapům ty emoce moc nejdou.


Emoce má každý z nás uložené v podvědomí jako důsledky všech našich předchozích zkušeností.
A ony rozhodují, jak teď budeme posuzovat to, co se právě děje.

Příklad:
Když někdo v mládí prožíval emoce silného odporu k učitelům, které tehdy vznikaly jako důsledek jeho zkušeností ve škole (a nemohl ty emoce tehdy pochopitelně dávat najevo, jen je proto v sobě potlačil), pak projevy i jiných učitelů vnímá během dalšího života především negativně, i když ti nemají s jeho někdejšími učiteli nic kromě profese společného.

U žen tomu tak je, především.

Socializace, výchova a další vlivy velí chlapům emoce skrývat. (Anebo aspoň halit do jiných, chlapáčtějších výrazů.) Mají je, ale nevědí, co s nimi. „Problém není v emocích, ale v tom, jak s nimi muži umějí či neumějí zacházet,“ vysvětluje psycholog a bývalý ředitel Ligy otevřených mužů Martin Jára.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/i-mu ... iti-175217
Anim
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 20. lis 2020 14:51:16

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 20:03:32

Tyhle ty svý silný řeči používáš jako, ne obranu, ale jako útok. Proto máš blízko k agresorovi, kdežto pomáhající, jsou pro tebe vlastně agresoři. Nevěřím, že tohle ti vštěpili v judu, prostě máš v sobě, nikoliv pozitivní entitu, jak ti to nakukal Ra, ale máš tam kus temnoty... A i když to s tebou člověk zkouší podobrým, vytasíš na něj zuby. Ty se z toho hochu jednou pěkně zasereš :nuda:
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 20:16:36

Anim píše:
Alfons píše:
Anim píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Ale stejnak nechápu, proč většinou používáš ženy. A kde to bereš, to máš databázi, nebo to někde hledáš?

Protože nejlépe vyjadřují emoce. Úžasně to podpoří logickou argumentaci.
Jsem spokojen.

Chlapům ty emoce moc nejdou.


Emoce má každý z nás uložené v podvědomí jako důsledky všech našich předchozích zkušeností.
A ony rozhodují, jak teď budeme posuzovat to, co se právě děje.

Příklad:
Když někdo v mládí prožíval emoce silného odporu k učitelům, které tehdy vznikaly jako důsledek jeho zkušeností ve škole (a nemohl ty emoce tehdy pochopitelně dávat najevo, jen je proto v sobě potlačil), pak projevy i jiných učitelů vnímá během dalšího života především negativně, i když ti nemají s jeho někdejšími učiteli nic kromě profese společného.

U žen tomu tak je, především.

Socializace, výchova a další vlivy velí chlapům emoce skrývat. (Anebo aspoň halit do jiných, chlapáčtějších výrazů.) Mají je, ale nevědí, co s nimi. „Problém není v emocích, ale v tom, jak s nimi muži umějí či neumějí zacházet,“ vysvětluje psycholog a bývalý ředitel Ligy otevřených mužů Martin Jára.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/i-mu ... iti-175217

To je maistreamovej psychomamlas.

Psýché muže je prostě založeno na intelektu, ženy na emocích. Když se oba podívají na tentýž hrneček, první co ženu napadne jestli je hezký, muže kolik se tam vejde čaje.

Proto je pro ženu tak těžké se odpoutat od negativní emoční zkušenosti. Proto muž ženě připadá místy bezcitný, ona jemu zase leckdy jako hysterka.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 20:17:47

Pedrito píše:Tyhle ty svý silný řeči používáš jako, ne obranu, ale jako útok. Proto máš blízko k agresorovi, kdežto pomáhající, jsou pro tebe vlastně agresoři. Nevěřím, že tohle ti vštěpili v judu, prostě máš v sobě, nikoliv pozitivní entitu, jak ti to nakukal Ra, ale máš tam kus temnoty... A i když to s tebou člověk zkouší podobrým, vytasíš na něj zuby. Ty se z toho hochu jednou pěkně zasereš :nuda:

Jo, došly ti argumenty, tak meleš kraviny no...
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 20:35:59

Alfons píše:
Pedrito píše:Tyhle ty svý silný řeči používáš jako, ne obranu, ale jako útok. Proto máš blízko k agresorovi, kdežto pomáhající, jsou pro tebe vlastně agresoři. Nevěřím, že tohle ti vštěpili v judu, prostě máš v sobě, nikoliv pozitivní entitu, jak ti to nakukal Ra, ale máš tam kus temnoty... A i když to s tebou člověk zkouší podobrým, vytasíš na něj zuby. Ty se z toho hochu jednou pěkně zasereš :nuda:

Jo, došly ti argumenty, tak meleš kraviny no...

Ajo :hahaha:

Na tebe je škoda už argumentů. Ani pěstí už bych ti asi nedal.
Těžko by tě to probralo. Jen by si zas vymyslel nějakou etapu
o svém velkém vítěztví. To ti zpochybňuji, prostě tvý ego bylo jako
splašená svině... vzal jsi něco, na cos neměl, a utek. A teď tu budeš
citovat buddhistické Mistry a čpět smrad nasranosti vúkol
Ani název, pojmenuj se sám, až ti to dojde.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 20:49:47

Pedrito píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:Tyhle ty svý silný řeči používáš jako, ne obranu, ale jako útok. Proto máš blízko k agresorovi, kdežto pomáhající, jsou pro tebe vlastně agresoři. Nevěřím, že tohle ti vštěpili v judu, prostě máš v sobě, nikoliv pozitivní entitu, jak ti to nakukal Ra, ale máš tam kus temnoty... A i když to s tebou člověk zkouší podobrým, vytasíš na něj zuby. Ty se z toho hochu jednou pěkně zasereš :nuda:

Jo, došly ti argumenty, tak meleš kraviny no...

Ajo :hahaha:

Na tebe je škoda už argumentů. Ani pěstí už bych ti asi nedal.
Těžko by tě to probralo. Jen by si zas vymyslel nějakou etapu
o svém velkém vítěztví. To ti zpochybňuji, prostě tvý ego bylo jako
splašená svině... vzal jsi něco, na cos neměl, a utek. A teď tu budeš
citovat buddhistické Mistry a čpět smrad nasranosti vúkol
Ani název, pojmenuj se sám, až ti to dojde.

Obrázek
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Anim » sob 17. pro 2022 20:52:09

Alfons píše:Psýché muže je prostě založeno na intelektu, ženy na emocích. Když se oba podívají na tentýž hrneček, první co ženu napadne jestli je hezký, muže kolik se tam vejde čaje.

Proto je pro ženu tak těžké se odpoutat od negativní emoční zkušenosti. Proto muž ženě připadá místy bezcitný, ona jemu zase leckdy jako hysterka.

To by ses možná divil - potom, co ses setkal s emocionálně se projevujícím chlapem,
nebo s ženou, která se teď jako žena narodila po své poslední mužské inkarnaci a projevuje se ještě pod jejím vlivem - docela neosobně.

Asi záleží na zkušenostech, které každý z nás má.

K takové změně pohlaví může totiž postupně během inkarnací dojít a to nakonec vede k neosobnímu vnímání i k reakcím na to, co se děje, bez ohledu na momentální pohlaví.
Anim
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 20. lis 2020 14:51:16

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 21:01:37

Ty jsi ožralej do morku kostí. Svojí iluzí.


Do tud to bylo ok. Tohle byl argument na jakou větu?

Nn, Alfons, tohle není vada charakteru mimo tebe, tam to jen vysíláš,
si ty svý příspěvky po sobě projdi.. třeba ti to dojde, třeba ne.
Mě už z toho vinech, na tu jsou tu doktoři, nebo aspoň přátelé, kterým věříš.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 21:29:21

Anim píše:
Alfons píše:Psýché muže je prostě založeno na intelektu, ženy na emocích. Když se oba podívají na tentýž hrneček, první co ženu napadne jestli je hezký, muže kolik se tam vejde čaje.

Proto je pro ženu tak těžké se odpoutat od negativní emoční zkušenosti. Proto muž ženě připadá místy bezcitný, ona jemu zase leckdy jako hysterka.

To by ses možná divil - potom, co ses setkal s emocionálně se projevujícím chlapem,
nebo s ženou, která se teď jako žena narodila po své poslední mužské inkarnaci a projevuje se ještě pod jejím vlivem - docela neosobně.

Asi záleží na zkušenostech, které každý z nás má.

K takové změně pohlaví může totiž postupně během inkarnací dojít a to nakonec vede k neosobnímu vnímání i k reakcím na to, co se děje, bez ohledu na momentální pohlaví.

Samozřejmě že dochází ke změně pohlaví napříč inkarnacemi.

A to si jako myslíš, že rozdíl je jen tělesný? Že stačí šmik šmik a je to, jak si představují novodobí debilové?

Tělo je až následek, mysl tvoří v předinkarnačním období tělo. Duch tvoří mysl. Duch je tím Pánem, psáno jest v Novém zákoně, kde je Duch Páně, tam je svoboda. "Vítr vane, kam chce, jeho zvuk slyšíš, ale nevíš, odkud přichází a kam směřuje. Tak je to s každým, kdo se narodil z Ducha."

Tudíž pak není problém aby žena byla ženou a muž mužem. Nikoli mužatkou či hysterickým blbečkem, jak je na konci této zhovadilé civilizace běžné.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 21:31:23

Pedrito píše:
Ty jsi ožralej do morku kostí. Svojí iluzí.


Do tud to bylo ok. Tohle byl argument na jakou větu?

To byl argument na tvojí větu "Když něco necítíš do morku kostí, jak tomu můžeš věřit?"

Každý náboženský fanatik ti řekne že to cítí do morku kostí. No tak jsem ti to přirovnal k něčemu nám bližšímu, k chlastu.

Pán se cítí uražen, že jsem mu nepochválil jeho duchovňácký makeup na xichtě, že... dej si facku tyvole...
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Pedrito » sob 17. pro 2022 21:40:06

Alfons píše:
Pedrito píše:
Ty jsi ožralej do morku kostí. Svojí iluzí.


Do tud to bylo ok. Tohle byl argument na jakou větu?

To byl argument na tvojí větu "Když něco necítíš do morku kostí, jak tomu můžeš věřit?"

Každý náboženský fanatik ti řekne že to cítí do morku kostí. No tak jsem ti to přirovnal k něčemu nám bližšímu, k chlastu.

Pán se cítí uražen, že jsem mu nepochválil jeho duchovňácký makeup na xichtě, že... dej si facku tyvole...

A proč to do toho taháš, když to s tim nemá nic společnýho? Co má v kontextu, o kterym jsme mluvili, společnýho chlast a Cit? A tralalá, jako by se nechumelilo. Dělá ti to dobře?
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 733
Registrován: stř 06. led 2021 6:56:50

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Anim » sob 17. pro 2022 21:41:27

K takové změně pohlaví může totiž postupně během inkarnací dojít a to nakonec vede k neosobnímu vnímání i k reakcím na to, co se děje, bez ohledu na momentální pohlaví.

PS. Proč?
Protože nás ovlivňují všechny naše zkušenosti nejen z této aktuální, ale i ze všech předchozích inkarnací.
Takže při změně z dřívějšího mužského pohlaví na ženské dobíhá způsob, jakým tato bytost ve své předchozí inkarnaci reagovala.
Což lze dokázat při psychickém návratu ke vzpomínkám z to.

Že je takové retro vnímání možné se lze dočíst třeba tady https://www.lifee.cz/historie-a-tajemno ... 98806.html
Anim
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 20. lis 2020 14:51:16

Re: Pro Alfonse

Příspěvekod Alfons » sob 17. pro 2022 21:53:36

Pedrito píše:
Alfons píše:
Pedrito píše:
Ty jsi ožralej do morku kostí. Svojí iluzí.


Do tud to bylo ok. Tohle byl argument na jakou větu?

To byl argument na tvojí větu "Když něco necítíš do morku kostí, jak tomu můžeš věřit?"

Každý náboženský fanatik ti řekne že to cítí do morku kostí. No tak jsem ti to přirovnal k něčemu nám bližšímu, k chlastu.

Pán se cítí uražen, že jsem mu nepochválil jeho duchovňácký makeup na xichtě, že... dej si facku tyvole...

A proč to do toho taháš, když to s tim nemá nic společnýho? Co má v kontextu, o kterym jsme mluvili, společnýho chlast a Cit? A tralalá, jako by se nechumelilo. Dělá ti to dobře?

Prostě se ti snažím vysvětlit, že to co cítíš, je iluze.
Opil jsi se tou iluzí, protože nedokážeš, nechceš vidět pravdivě sebe jako fikci, jako objekt.
Objektivizovaný subjekt už není subjekt, je to zombie, jsi to ty.
Alfons
 
Příspěvky: 1273
Registrován: ned 03. dub 2022 7:35:44

PředchozíDalší

Zpět na Všechno možný

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron